плохая липидограмма

Що свідчить аналіз крові на ліпідограму?

Ліпідограма відображає функцію печінки по обміну холестерину, вираженість процесів атеросклерозу судинної системи. Це дозволяє лікарю вибрати правильну тактику лікування за призначенням лікарських препаратів та зміною способу життя та характеру харчування.

Збій у ліпідному обміні є причиною виникнення захворювань серцево-судинної системи. Високий холестерин у крові (гіперхолестеринемія) та запальні процеси судинних стінок збільшують ризик виникнення потовщень та ущільнень артеріальних стінок з подальшим порушенням кровообігу. Поразка судин атеросклеротичного типу підвищує ймовірність виникнення інфаркту міокарда, інсульту, патології нирок.

Що таке ліпідограма?

Ліпідограма є дослідженням крові на рівень ліпідів. Цей аналіз дає можливість визначити виникнення порушення ліпідного обміну та дати оцінку ризику появи хвороб серцево-судинної системи.

За допомогою контролю ліпідограм можна уповільнити розвиток атеросклерозу, навіть якщо рівень холестерину в нормі.

Чи підограма полягає у дослідженні таких показників, як:

 • тригліцеридів

 • холестерину

 • ліпопротеїнів

Ці показники дають інформацію про те, в якому стані знаходиться ліпідний обмін та метаболічні порушення , про ризик виникнення атеросклерозу та серцево-судинних захворювань , таких як:

 • Стеноз коронарної артерії та інфаркт міокарда
 • Інсульт

Що означає погана Ліпідограма?

Якщо Вас цікавить ліпідограма , розшифровка у дорослих, норма цього аналізу, то докладніше про це дізнатися, Ви можете у фахівця.

Занадто високий рівень ЛПНГ показує поганий захист від атеросклерозу та значну загрозу здоров’ю.

При поганій роботі печінки, іноді спадкової недостатності рецепторів, які захоплюють холестерин із крові, рівень  холестерину та ліпопротеїнів низької та дуже низької щільності у крові підвищується. Якщо пацієнт має у своєму арсеналі перегин жовчного міхура, згущення жовчі, сладж та каміння у жовчному міхурі, жировий гепатоз печінки, то схильність до порушення обміну холестерину та ліпідів у печінці збільшується. Пропорційно до цього зростає ризик прогресування атеросклерозу та судинних ускладнень. Судини стають крихкими, просвіт їх звужується, кров із підвищеним вмістом холестерину та ліпопротеїнів низької щільності має тенденцію до згущення. Зростає ризик тромбоемболічних ускладнень.

Як здається аналіз крові на ліпідограму?

Для того, щоб отримати достовірні результати, пацієнт перед проведенням аналізу повинен виконати ряд рекомендацій:

 • тест проводиться натще

 • за три дні до аналізу необхідно виключити смажені, копчені, м’ясні страви

 • за дванадцять годин до тесту не їсти і вживати алкоголь.

Матеріалом для досліджень є венозна кров. Застосовується спектрофотометричний метод дослідження.

Скільки часу виробляється ліпідограма крові?

Термін виконання цього виду аналізу становить один робочий день. На таке дослідження, як ліпідограма , ціна залежить від прайсу медичного центру та лабораторії, де проходитиме дослідження.

Лікування при поганій ліпідограмі.

При поганій ліпідограмі буде підвищено показники загального холестерину, ліпопротеїнів низької та дуже низької щільності, індекс атерогенності.

Знижено показники   ліпопротеїнів високої щільності.

Ефективним методом лікування є програма очищення організму.

У нашому медичному центрі “Альтернатива” можна отримати унікальну програму з очищення організму. Вона здійснюється як стаціонарно, так і амбулаторно. Ця програма здійснюється під наглядом висококваліфікованих фахівців. Вона включає два 5-ти денних цикли, які йдуть один за одним.

Особливості лікувально-профілактичної програми медичного центру “Альтернатива”

При проходженні лікувально-профілактичної програми пацієнт відчуває, що його організм сповнюється життєвою енергією. Це допомагає позбутися багатьох неприємних недуг та проблем зі здоров’ям. Пацієнти після очищення організму забувають про задишку, біль у серці, високий артеріальний тиск, головний біль і поперековий відділ хребта. Сон людини нормалізується, настрій покращується та підвищується адаптація до стресових ситуацій. Відбувається відновлення та омолодження всього організму.

Оздоровлення організму за допомогою озонотерапії

Окрім унікальної програми очищення організму в нашому медичному центрі “Альтернатива” можна здійснити лікування за допомогою озонотерапії. Озонотерапія є універсальним та системним методом, який дозволяє боротися з багатьма захворюваннями. Озонотерапія дозволяє збагачувати клітини киснем, при цьому посилює їхню енергетику, метаболізм. Клітини організму функціонують, як у молодому організмі. Загальне самопочуття пацієнта покращується. У людини з’являється почуття бадьорості, минає слабкість, підвищується настрій та працездатність.

Чому після лікування в Альтернативі нормалізується ліпідограма?

Обмін холестерину та ліпопротеїнів безпосередньо залежить від функцій печінки.

Починаємо нашу програму з УЗД печінки, жовчного міхура, електрокардіограми, лабораторного обстеження функцій печінки, аналізу стану організму на Комплексі Медичному Експертному, УЗД-доплерографії судин.

Вегетаріанська дієта, прийом жовчогінних чаїв, лікувальної озонованої води, очисні заходи для товстого та тонкого кишківника підготують пацієнта з поганою ліпідограмою до печінкового тюбажу.  В результаті цієї процедури з печінки, печінкових проток та жовчного міхура виводиться застійна жовч із пластівцями холестерину, нормалізуються властивості жовчі по розщепленню жирів.

Важливим чинником лікування є очищення кишківника. В результаті очищення кишківника, ліквідації закрепу, поліпшення стану мікрофлори знижується токсичне навантаження на печінку та покращується холестериновий та ліпідний обмін печінки.

Ефективним методом відновлення судинної стінки та зниження ймовірності осідання холестерину в судинах, зниження запалення судинної стінки є  внутрішньовенна озонотерапія.

Пацієнтам, які мають метаболічний синдром, підвищений рівень холестерину та ліпопротеїнів низької щільності, підвищений артеріальний тиск, рекомендується проходити лікувально-профілактичні курси детоксикації печінки та оздоровлення серцево-судинної системи 2 рази на рік. Це допоможе покращити всі показники здоров’я та запобігти грізним ускладненням – інфаркту та інсульту.

Відгуки – покращення показників ліпідограми

guest
14 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
Артем

У мене з дитинства проблеми з порушенням функціональності печінки. За призначенням лікаря, роблю аналіз ліпідограму в мц Альтернатива. Дуже швидко все роблять, якісно консультують за результатами. Періодично проходжу тут програми лікувально-профілактичних процедур. Усе подобається!

Методика лікування захворювань печінки та жовчного міхура у МЦ "Альтернатива" 

Для лікування та профілактики хронічних захворювань печінки, корекції ваги, відновлення обміну речовин, для нормалізації роботи травного каналу, відновлення роботи печінки, судин, лімфатичної системи в медичному центрі «Альтернатива» застосовується програма очищення організму, проводяться протипаразитарні програми в умовах стаціонару або амбулаторного центру

 • Проживання в 2-х місному/1 місному номері на 5-10 діб / амбулаторно 
 • Курс лікувального голодування на 10-15 днів
 • Обстеження: консультація лікарів, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному
 • Гіпоалергенне харчування: вегетаринська дієта, сироїдіння, сокотерапія
 • Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитані, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
 • Очищення жовчного міхура та печінки нормалізує властивості жовчі щодо розщеплення жирів та регулює роботу кишківника з ліквідації закрепів. Нормалізується обмін холестерину, зупиняється відкладення холестерину в судинах серця, мозку, нирок, нижніх кінцівок, що знижує ризик виникнення ускладнень цукрового діабету. Очищена печінка дозволяє покращити реологічні властивості крові, зменшити її в'язкість, тим самим знизити ризик розвитку тромбозу судин. Поліпшується функція печінки з очищення крові від токсинів, надмірної кількості гормонів.
 • Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю: підвищення імунітету, звільнення кишківника від калових каменів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори
 • Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
 • Озонотерапія внутрішньовенна: очищення крові та судин, капіляротерапія, введення в організм озоно-кисневої суміші. Чинить різнобічну профілактичну та лікувальну дію. В основі ураження очей, нервової системи, нижніх кінцівок при цукровому діабеті лежать зміни найдрібніших судин та порушення живлення тканин, що призводить до їх гіпоксії та виникнення ускладнень. Однією з точок застосування озонотерапії якраз і є дрібні судини, які під її впливом розширюються, сприяючи кращому проходженню крові, зменшується кількість гліколізованого гемоглобіну, тканини краще насичуються киснем.
 • Протипаразитарна, противірусна програма: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на інфекції підшлункової залози, найпростіших та паразитів, судини нирок, очей, головного мозку, нижніх кінцівок, корекція гормонального фону.
 • Пресотерапія: нормалізує капілярне крово- та лімфообіг, попереджає утворення тромбів, розслаблює гладкі м'язи судин та проток, виводить токсини з міжклітинного простору, покращує живлення тканин та органів, виводить кристали солей із нирок
 • Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна): вплив біофотонів на відновлення мікроциркуляції судин, пошкоджених капілярів нижніх кінцівок при діабетичній стопі, виразках.
 • Газація нижніх/верхніх кінцівок у пластиковому мішку: при порушенні шкірних покривів, діабетичній стопі, грибку на ногах.
 • Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів: сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
 • Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал": при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
 • Дуоденальне зондування жовчного міхура: метод виведення жовчі з жовчного міхура для покращення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Найменування Ціна, грн
Консультація лікаря 650 грн
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт;
Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат;
Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
1 600 грн
Аналіз стану організму на Медичному Комплексі Експертному з консультацією лікаря 1 450 грн
Аналіз організму на наявність понад 250 видів паразитів та найпростіших на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
наявність паразитів, найпростіших; їхня локалізація в організмі;
аналіз стану травної та імунної систем;
оцінка рівня токсичного навантаження на організм; аналіз усіх органів та систем;
визначення нерекомендованих продуктів (щоб виключити продукти, що створюють сприятливе середовище для паразитів); аналіз недостатності вітамінів та мікроелементів
1 400 грн
Аналіз організму на наявність понад 250 видів паразитів та найпростіших на Комплексі Медичному Експертному з консультацією лікаря 1 250 грн
Лабораторні аналізи
Всі види ультразвукового дослідження
Стаціонарна програма очищення організму
Проживання у 2-х місному / 1 місному номері
Обстеження: консультація лікаря, цілодобовий нагляд лікаря, УЗО органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, підбір продуктів харчування на Комплексі Медичному Експертному
Вегетарианське з-х разове харчування (сокотерапія, лікувальне голодування)
Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, жовчогінні, ниркові чаї
Масаж спини і коміркової зони №5
Процедури по озонотерапії: озонована вода, мікроклізми з озонованою олією
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5 - омолодження чоловічих та жіночих статевих органів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
Стаціонарна базисна програма очищення організму (5 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 2-місному номері 12 000 грн
Стаціонарна базисна програма очищення організму (5 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 1-місному номері 15 000 грн
Стаціонарна базисна програма очищення організму (10 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 2-місному номері 24 000 грн
Стаціонарна базисна програма очищення організму (10 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 1-місному номері 30 000 грн
Проживання у 2-місному номері (супровід пацієнтів стаціонарного курсу лікування, проведення амбулаторних процедур) 500 грн
Проживання в 1-місному номері (супровід пацієнтів стаціонарного курсу лікування, проведення амбулаторних процедур) 1 000 грн
Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (3-разове, 1 день) 400 грн
Дитина до 5 років при перебуванню з дорослим в одномісному номері оплачує лише харчування.
Дитина може пройти обстеження: на Комплексі Медичному Експертному, лабораторні дослідження, УЗО, ЕКГ та процедури призначення лікаря відповідно до прайсу послуг
Амбулаторна програма очищення організму

Консультація лікаря. Визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, підбір продуктів харчування на Комплексі Медичному Експертному. Рекомендації по подальшому оздоровленню.

Обстеження: УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирки, рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно); Фітопаросауна
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5 - омолодження чоловічих та жіночих статевих органів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
Продування Лор-органів озоно-кисневою сумішшю №5 - вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів

Амбулаторний комплекс лікування на 5 днів 9 800 грн
Амбулаторний комплекс лікування на 10 днів 17 650 грн
Комплексні програми та процедури
Антицелюлітний масаж №5 4 000 грн
Вагінальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю №5: при хронічних запальних захворюваннях жіночої репродуктивної системи, молочниці, ендометріозі, ерозії та дисплазії шийки матки, хронічному циститі, нетриманні сечі 2 000 грн
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5 - 30 хвилин
Сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
2 000 грн
Вісцеральний масаж №5 – 60 хвилин 4 000 грн
Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал" №5:
при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
1 750 грн
Обколювання паравертебральних точок озоно-кисневою сумішшю №2: швидко знижує запальні процеси в м'язово-зв'язковому апараті, знижує тугорухливість суглобів 700 грн
Гомеопатична крупка (Інформотерапія) 150 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура: метод виведення жовчі з жовчного міхура для покращення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи 700 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура з діагностичним дослідженням жовчі:
бактерії, лямблії, кристали холестерину, білірубіну.
Аналіз на Бак обстеження жовчі + антибіотикограма
1 115 грн
Загальний масаж №5 3 000 грн
Клізова процедура 150 грн
Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» №5: Корекція на Комплексі Медичному Експертному: вплив на грибки, віруси, бактерії, паразити. Прийом протипаразитарних чаїв 2 700 грн
Корекція стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному для дорослого та дитини:
Імунної системи; Серцево-судинної системи
Стану ЛОР-органів; Бронхо-легеневого апарату; Шлунково-кишкового тракту
Опорно-рухового апарату; Нервової системи; Ендокринної системи
Вплив на інфекції в печінці, жовчному міхурі; Підшлункову залозу; Нирок, сечового міхура
Вплив на інфекції у статевих органах у чоловіка та жінки
Вплив на виявлені Алергени; Віруси; Бактерії; Грибки; Гельмінти
Корекція психо-емоційного стану
450 грн
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія. Очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету 2 550 грн
Очищення печінки (Дюбаж) з магнезією або сорбітом для прискорення виведення алергенів, токсинів з організму 500 грн
Очищення печінки (Дюбаж) з оливковою олією та грейпфрутовим соком 800 грн
Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання "гірським кришталем)
Мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру для всмоктування токсинів та алергенів у кровоносне русло, сприяють очищенню лімфатичної системи
500 грн
Озонована вода 50 грн
Пресотерапія №5 - очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення 1 500 грн
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №5: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів 1 000 грн
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: омолодження чоловічих та жіночих статевих органів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника 1 000 грн
Мікроклізма з озонованою олією 150 грн
Фітобочка 350 грн
Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна) №10: вплив біофотонів на прискорення виведення токсинів вірусів, бактерій. грибків та паразитів з організму; підвищення імунітету 800 грн
Фототерапія при ураженні шкіри від 30% - кабінка Псоролайт 250 грн
Фототерапія при ураженні шкіри від 30% - кабінка Псоролайт №10 2 250 грн
Вказані ціни можуть відрізнятися від тих, що діють в Медичному центрі
Актуальні ціни Ви можете дізнатись за телефоном +38(067) 822-42-42

Статті

Лікарі

Відео: програми та відгуки