Очищення тонкого кишківника необхідне кожній людині, цю процедуру необхідно проводити для профілактики 1 раз на рік.

Навіщо очищати тонкий кишківник

З тонкого кишківника ми «їмо», тобто. тут всмоктуються всі поживні речовини, необхідних побудови кожної нашої клітини. 

Промивання травного тракту “гірським кришталем”  – процедура, яка корисна не тільки хворим, а й практично здоровим людям. Використання очищення тонкого кишківника– подарунок, який роблять собі організовані люди, які дбають про фізичне та психічне здоров’я.

Очищення тонкого кишківника за допомогою «гірського кришталя» передбачає оздоровлення цього важливого відділу, в якому відбувається всмоктування всіх необхідних поживних речовин, вітамінів і мікроелементів, що зберігають молодість і красу.

Мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар’єру та перешкоджають всмоктуванню токсинів та алергенів. Саме тут криється причина алергічних розладів. Тут відбувається синтез вітамінів групи В, виконують функцію протиракового захисту. Тут синтезується серотонін, що створює відчуття радості та щастя, і «живе» 80% лімфоїдних утворень, які відповідають за імунітет.

Оздоровлення за допомогою очищення тонкого кишківника здійснюється одночасним промиванням всього травного тракту – від порожнини рота до прямої кишки. При цьому через кров та лімфу очищається і весь організм від екзогенних та ендогенних токсинів, алергенів та ін.

Ефективність очищення тонкого кишківника

Ортоградне промивання всього травного каналу «гірським кришталем» дозволить відновити процеси всмоктування в тонкому кишківнику.

В результаті відновлюється функціональна активність ферментів слизової оболонки тонкого кишківника, які забезпечують пристінне травлення та повноцінне всмоктування речовин, необхідних для формування кісткової та хрящової тканин (колаген, еластин, глюкозамін, хондроїтинсульфат, кальцій, фосфор, магній, маргане ,Д).

При порушенні процесів всмоктування в тонкому кишківнику ці необхідні для хребта речовини проходитимуть «транзитом» і не будуть засвоєні та доставлені до кісткової та хрящової тканин, що сприятиме розвитку захворювань хребта.

Унікальність цієї процедури полягає в тому, що за короткий час можна очистити 200 м 2  площі ворсинок тонкого кишківника, чого не можна досягти жодним з відомих нам методів, крім тривалого голодування.

Після очищення тонкого кишківника з’являється бадьорість, підвищується розумова та фізична працездатність практично у всіх пацієнтів, які пройшли цю процедуру.

При проведенні очищення тонкого кишківника використовується принцип «еферентної медицини» (активне виведення шкідливих речовин). В результаті нормалізуються обмінні процеси, зменшується вміст у крові холестерину, білірубіну, сечової кислоти, регулюється концентрація глюкози в крові у діабетиків , йдуть прояви алергії, покращується стан шкіри та психологічний стан, виводяться радіонукліди, спостерігається тенденція до нормалізації маси тіла при наявній її нестачі або надлишку.

Як очистити тонкий кишківник?

Очищення тонкого кишківника повноцінно замінює промивання шлунка, дванадцятипалої кишки та товстого кишківника та активно стимулює жовчовиділення. Розчин проходить природним шляхом – ортоградно, як і їжа, що виключає ускладнення, що зустрічаються при промиванні товстої кишки гідроколонотерапії)

Тому Очищення тонкого кишківника можна проводити і за наявності поліпів, дивертикулів, дисбактеріозу кишківника, схильності до послаблення випорожнень, неспроможності «клапана» у місці з’єднання тонкої та товстої кишок (баугінієвої заслінки), у разі харчових токсикоінфекцій та інших гострих отруєнь, при фіброміомі матки та навіть легку форму неспецифічного виразкового коліту під «прикриттям» базисних препаратів.

Для здійснення процедури необхідний посуд ємністю не менше 3 л , чиста тепла прісна вода (бажано артезіанська, колодязна або фільтр, що пройшла) і навішування спеціальних солей в пакетику. У посуд висипають вміст пакетика, що містить натрію хлорид, гідрокарбонат натрію, калію хлорид і доливають до 3 літрів теплою водою. Температура розчину повинна становити 38 – 40 ° С. Прохолодний розчин викликає озноб, гарячий більше всмоктується в кров, що також небажано.

Процедура проводитися натще через 8 – 12 годин після останнього прийому їжі (у разі харчового отруєння – негайно). Свіжоприготований розчин у кількості шістьох літрів дорослий пацієнт випиває протягом 1,5 – 2 годин. За цей час має відбутися повне звільнення кишківника від випитого, причому рідина, що виділяється, поступово змінює забарвлення від кольору калових мас до безбарвної і прозорої, подібно до звичайної води. Надмірне розтягування процесу пиття небажане, тому що багато розчину всмокчеться в кров. Якщо відчувається переповнення шлунка, довго немає випорожнення, необхідно прискорити евакуацію за допомогою глибокого діафрагмального дихання та виконання чотирьох спеціальних вправ. Можна прийняти положення лежачи на правому боці з теплою грілкою на ділянці шлунка, зробити очисну клізму. Доцільно за 1 годину до проведення промивання прийняти спазмолітик (но-шпа) або прокінетик (церукал, метаклопрамід або мотиліум)

Увага! Після кожного спорожнення кишківника в процесі очищення та протягом доби після нього, навіть при виділенні чистої води без домішки калу, необхідний ретельний туалет шкіри навколо заднього проходу прохолодною водою для попередження подразнення токсинами та травними ферментами . До початку проведення очищення тонкого кишківника і після нього необхідно змастити шкіру навколо заднього проходу нейтральним кремом, а за наявності геморою після проведення очищення тонкого кишківника ввести свічку.

Фізичні вправи, що застосовуються для покращення проходження рідини кишківником

 Вправа №1 . Початкове положення: стоячи, ноги на ширині плечей. Руки витягнуті вперед паралельно до підлоги і знаходяться на рівні плечей.

Повільно максимально повертаючи корпус і витягнуті руки вправо, дивимося на п’яту лівої ноги. Те саме проробляємо в протилежний бік і дивимося на п’яту правої ноги. Вправу повторити 8 разів.

Вправа №2 . Початкове положення: стоячи, ноги на ширині плечей, руки опущені вздовж тулуба.

Повільно нахиляємось праворуч. При цьому руки, не відриваючись від тулуба, ковзають – права вниз, а ліва вгору. Повторюємо вправу на протилежний бік зі ковзанням рук – ліва вниз, права вгору. Вправу повторити 8 разів.

Вправа №3 . Початковий стан: лежачи на животі з упором на витягнуті руки. Прогнувшись у талії, піднімаємо голову і дивимося на стелю. Повертаємо голову, плечі та тулуб праворуч, не відриваючи таза від підлоги, і дивимося на п’яту лівої ноги. Те саме проробляємо в протилежному напрямку. Чергуємо повороти по 8 разів на кожну сторону.

Вправу повторити 8 разів.

Вправа №4 . Переплести пальці рук і підняти руки над головою. Максимально витягнутися вгору, піднімаючись на шкарпетки. Опуститись на всю ступню, злегка розслабивши руки, не опускаючи їх. Вправу повторити 30 разів.

Відгуки – очищення тонкого кишківника

guest
4 Kоментарів
Inline Feedbacks
View all comments
Наталя

Взагалі-то, це індійська практика – Шанкпракшалана, а не Гірський кристал

Авторська методика лікування хронічних захворювань немедикаментозними засобами у МЦ "Альтернатива"

Для лікування та профілактики хронічних захворювань у медичному центрі "Альтернатива" застосовується програма очищення організму в умовах стаційного або амбулаторного.

Результати курсу детоксикації: корекція ваги, відновлення обміну речовин, нормалізація роботи травного каналу, відновлення роботи печінки, судин, лімфатичної системи проведення протипаразитарної терапії

 • Проживання у 2-х місному/1 місному номері на 5-10 діб або амбулаторно
 • Курс лікувального голодування на 10-15 діб
 • Обстеження: консультації лікарів, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та почок, ЕКГ, визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту витаминів та мікроелементів, харчової непереносимості
 • Гіпоалергенне харчування: вегетаріанське, сироїдіння, сокотерапія
 • Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нірок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитані, жовчогінні, ніркові чаї, масаж
 • Очищення жовчного міхура та печінки нормалізує властивості жовчі щодо розщеплення жирів та регулює роботу кишкіника з ліквідації закріпів. Нормалізується обмін холестерину, зупиняється відкладення холестерину в судинах серця, мозку, нірок, нижніх кінцівок, що знижує ризик виникнення ускладнень цукрового діабету. Очищена печінка дозволяє покращити реологічні властивості крові, зменшити її в'язкість, тим самим знизити ризик розвитку тромбозу судин. Поліпшується функція печінки з очищення крові від токсинів, надмірної кількості гормонів
 • Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю: підвищення імунітету, звільнення кишківника від калових каменів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори
 • Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю: вплив на вируси, грибки, бактериї на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
 • Озонотерапія внутрішньовенна: очищення крові та судин, капіляротерапія, введення в організм озоно-кисневої суміші. Робити різнобічну профілактичну та лікувальну дію. В основі ураження очей, нервної системи, нижніх кінцівок при цукровому діабеті лежать зміни найдрібніших судин та порушення живлення тканин, що призводить до їх гіпоксії та виникнення ускладнень. Однією з точок застосування озонотерапії якраз і є дрібні сосуди, які під її впливом розширюються, сприяючи кращому проходженню крові, зменшується кількість гліколізованого гемоглобіну, тканини краще насичуються кислородом.
 • Протипаразитарна, протиірусна програма: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на інфекції підшлункової залози, найпростіших та паразитів, судин нирок, очей, головного мозку, нижніх кінцівок, корекція гормонального фону
 • Пресотерапія (апаратний лімфодренажний масаж): нормалізує капілярне крово- та лімфообіг, попереджає утворення тромбів, розслаблює гладкі м'язи судин та проток, виводить токсини з міжклітинного простору, покращує живлення тканин та органів, виводить кристали солей із нирок.
 • Фотонна терапія (апарат Коробова-Козявкіна): вплив біофотонів на відновлення мікроциркуляції судин, пошкоджених капілярів нижніх кінцівок при діабетичній стопі, язвах.
 • Газація нижніх/верхніх кінцівок у пластиковому мішку з озоно-кисневою сумішшю при діабетичній стопі, виразках кінцівок
 • Вагінальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю: при хронічних запальних захворюваннях жіночої репродуктивної системи, молочниці, ендометріозі, ерозії та дисплазії шийки матки, хронічному циститі, нетриманні січі
 • Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів: сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи, кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
 • Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал": при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервні закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
 • Дуоденальне зондування жовчного міхура: метод виведення жовчі з жовчного міхура для покращення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи
 • Гірудотерапія: лікування медичними п'явками

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Найменування Ціна, грн
Консультація лікаря 650 грн
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт;
Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат;
Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
1 600 грн
Аналіз стану організму на Медичному Комплексі Експертному з консультацією лікаря 1 450 грн
Аналіз організму на наявність понад 250 видів паразитів та найпростіших на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
наявність паразитів, найпростіших; їхня локалізація в організмі;
аналіз стану травної та імунної систем;
оцінка рівня токсичного навантаження на організм; аналіз усіх органів та систем;
визначення нерекомендованих продуктів (щоб виключити продукти, що створюють сприятливе середовище для паразитів); аналіз недостатності вітамінів та мікроелементів
1 400 грн
Аналіз організму на наявність понад 250 видів паразитів та найпростіших на Комплексі Медичному Експертному з консультацією лікаря 1 250 грн
Лабораторні аналізи
Всі види ультразвукового дослідження
Стаціонарна програма очищення організму
Проживання у 2-х місному / 1 місному номері
Обстеження: консультація лікаря, цілодобовий нагляд лікаря, УЗО органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, підбір продуктів харчування на Комплексі Медичному Експертному
Вегетарианське з-х разове харчування (сокотерапія, лікувальне голодування)
Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, жовчогінні, ниркові чаї
Масаж спини і коміркової зони №5
Процедури по озонотерапії: озонована вода, мікроклізми з озонованою олією
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5 - омолодження чоловічих та жіночих статевих органів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
Стаціонарна базисна програма очищення організму (5 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 2-місному номері 12 000 грн
Стаціонарна базисна програма очищення організму (5 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 1-місному номері 15 000 грн
Стаціонарна базисна програма очищення організму (10 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 2-місному номері 24 000 грн
Стаціонарна базисна програма очищення організму (10 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 1-місному номері 30 000 грн
Проживання у 2-місному номері (супровід пацієнтів стаціонарного курсу лікування, проведення амбулаторних процедур) 500 грн
Проживання в 1-місному номері (супровід пацієнтів стаціонарного курсу лікування, проведення амбулаторних процедур) 1 000 грн
Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (3-разове, 1 день) 400 грн
Дитина до 5 років при перебуванню з дорослим в одномісному номері оплачує лише харчування.
Дитина може пройти обстеження: на Комплексі Медичному Експертному, лабораторні дослідження, УЗО, ЕКГ та процедури призначення лікаря відповідно до прайсу послуг
Амбулаторна програма очищення організму

Консультація лікаря. Визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, підбір продуктів харчування на Комплексі Медичному Експертному. Рекомендації по подальшому оздоровленню.

Обстеження: УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирки, рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно); Фітопаросауна
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5 - омолодження чоловічих та жіночих статевих органів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
Продування Лор-органів озоно-кисневою сумішшю №5 - вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів

Амбулаторний комплекс лікування на 5 днів 9 950 грн
Амбулаторний комплекс лікування на 10 днів 17 600 грн
Комплексні програми та процедури
Антицелюлітний масаж №5 4 000 грн
Вагінальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю №5: при хронічних запальних захворюваннях жіночої репродуктивної системи, молочниці, ендометріозі, ерозії та дисплазії шийки матки, хронічному циститі, нетриманні сечі 2 000 грн
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5 - 30 хвилин
Сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
2 000 грн
Вісцеральний масаж №5 – 60 хвилин 4 000 грн
Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал" №5:
при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
1 750 грн
Обколювання паравертебральних точок озоно-кисневою сумішшю №2: швидко знижує запальні процеси в м'язово-зв'язковому апараті, знижує тугорухливість суглобів 700 грн
Гомеопатична крупка (Інформотерапія) 150 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура: метод виведення жовчі з жовчного міхура для покращення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи 700 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура з діагностичним дослідженням жовчі:
бактерії, лямблії, кристали холестерину, білірубіну.
Аналіз на Бак обстеження жовчі + антибіотикограма
1 115 грн
Загальний масаж №5 3 000 грн
Клізова процедура 150 грн
Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» №5: Корекція на Комплексі Медичному Експертному: вплив на грибки, віруси, бактерії, паразити. Прийом протипаразитарних чаїв 2 700 грн
Корекція стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному для дорослого та дитини:
Імунної системи; Серцево-судинної системи
Стану ЛОР-органів; Бронхо-легеневого апарату; Шлунково-кишкового тракту
Опорно-рухового апарату; Нервової системи; Ендокринної системи
Вплив на інфекції в печінці, жовчному міхурі; Підшлункову залозу; Нирок, сечового міхура
Вплив на інфекції у статевих органах у чоловіка та жінки
Вплив на виявлені Алергени; Віруси; Бактерії; Грибки; Гельмінти
Корекція психо-емоційного стану
450 грн
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія. Очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету 2 550 грн
Очищення печінки (Дюбаж) з магнезією або сорбітом для прискорення виведення алергенів, токсинів з організму 500 грн
Очищення печінки (Дюбаж) з оливковою олією та грейпфрутовим соком 800 грн
Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання "гірським кришталем)
Мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру для всмоктування токсинів та алергенів у кровоносне русло, сприяють очищенню лімфатичної системи
500 грн
Озонована вода 50 грн
Пресотерапія №5 - очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення 1 500 грн
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №5: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів 1 000 грн
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: омолодження чоловічих та жіночих статевих органів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника 1 000 грн
Мікроклізма з озонованою олією 150 грн
Фітобочка 350 грн
Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна) №10: вплив біофотонів на прискорення виведення токсинів вірусів, бактерій. грибків та паразитів з організму; підвищення імунітету 800 грн
Фототерапія при ураженні шкіри від 30% - кабінка Псоролайт 250 грн
Фототерапія при ураженні шкіри від 30% - кабінка Псоролайт №10 2 250 грн
Вказані ціни можуть відрізнятися від тих, що діють в Медичному центрі
Актуальні ціни Ви можете дізнатись за телефоном +38(067) 822-42-42

Детокс програми

Програми очищення організму

Лікарі

Статті

Відео: програми та відгуки