“Головною складовою моїх методик є їх спрямованість на ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ВСЬОГО ОРГАНІЗМУ, а не терапія окремих симптомів. Мій підхід до лікування дозволяє ефективно боротися навіть із хронічними захворюваннями, від яких відмовляються багато лікарів” – головний лікар медичного центру «Альтернатива» та автор методик Тимченко Ольга Володимирівна.

Мета нашої роботи – відновити обмін речовин в організмі, позбавити Вас прийому ліків, включити природні механізми саморегуляції та самовідновлення.

У медичному центрі “Альтернатива” на стаціонарній та амбулаторній програмі проводиться:

І етап – очищення кишківника, жовчного міхура, печінки, шкіри.

ІІ етап – очищення крові, лімфи, судин, нирок

Лікувальні програми:

базова програма очищення організму; програма очищення крові, судин та лімфи; лікування алергії; лікування гіпертонії; зайва вага; протипаразитарна програма; лікування хребта; лікування цукрового діабету; чоловіче здоров’я; планування сім’ї; лікування варикозного розширення вен

Додаткові програми:

озонотерапія; пресотерапія (апарат «Біорегулятор»); витягування хребта та суглобів (тракційна терапія) на апараті «ОРМЕД-професіонал»; енергоінформаційний метод на Комплексі Медичному Експертному (діагностика, лікування хронічних захворювань на клітинному рівні); лазерні технології лікування шкірних захворювань; видалення новоутворень. 

 

Профілактика вірусних захворювань

Озоно-киснева суміш вводиться в організм у вигляді газових продування ЛОР-органів. Цей метод введення проводиться як дорослих, так дітей. Віруси, бактерії, гриби, що знаходяться на слизовій оболонці руйнуються завдяки приєднанню озонідів до їх зовнішньої оболонки. Знижуються запальні процеси носоглотки.

Озон має пряму противірусну дію при введенні в кровоносне русло.

Застосовуються дві базові процедури: введення озонованого фізрозчину та велика аутогемоозонотерапія. Найчастіше вірусних інфекцій схильні люди, які мають хронічні захворювання. У МЦ «Альтернатива» окрім створення противірусного імунітету вирішують завдання із хронічними захворюваннями. Це також веде до посилення противірусного захисту.

Озонована олія для зовнішнього та внутрішнього застосування: змащування носа перед виходом з дому, нанести на маску всередину

У групі ризику пацієнти із захворюванням дихальної системи.
Застосовується озонотерапія, як найбезпечніший і найефективніший метод зняття гіпоксії та поліпшення дихання. %22background-color%22%3A%22%23f5f5f5%22%7D%7D”]

Фізіотерапія

Застосовуючи даний метод для вирішення проблем хребта та суглобів, наші лікарі регулярно спостерігають відмінні результати, які проявляються у:

 • усунення болю
 • розслаблення м’язових волокон
 • розсмоктуванні набряків та гематом
 • покращення циркуляції крові
 • нормалізації м’язового тонусу
 • активізації центральної нервової системи

Апаратне витягнення хребта, шиї

Дерматологія

Лазерне лікування Ecsimer Lazer

Фототерапія – кабіна Псоролайт для лікування значних форм псоріазу, вітіліго, нейродерміту

Програма лікування псоріазу

Лікування вітіліго, алопеції, псоріазу, нейродерміту

У МЦ “Альтернатива” розроблено свою унікальну методику лікування псоріазу стійкої ремісії! Головне – комплексний підхід:

 • Відновлення обміну речовин досягається шляхом очищення організму, печінки, товстого кишківника і т.д.
 • Боротьба з паразитами, мікробами, грибками та вірусами досягається шляхом компенсаторної корекції Комплексу Медичного Експертного та допоміжних процедур таких як: Озонотерапія, Пресотерапія.
 • Рекомендації щодо продуктів харчування дасть збалансувати споживання необхідних мікроелементів у їжу.
 • Вплив на уражену ділянку шкіри за допомогою ультрафіолетового випромінювача Ексімер (при ураженні шкіри не більше 25%) дає максимально швидкий процес відновлення.

При ураженні шкіри від 25-30% (після лікарської консультації буде підібрано необхідний метод) застосовується фотолікування кабінка Псоролайт, яка виглядає як солярій, має довгі ультрафіолетові випромінювачі та дозволяє впливати на великі ділянки ураження шкіри.

Безумовно, кожен із перерахованих вище підходів у лікуванні захворювання має свій унікальний ефект. Але тільки комплексний підхід принесе максимально бажаний результат і приведе до тривалої тривалої ремісії.

Всі люди хочуть мати гарну шкіру, але псоріаз створює безліч незручностей. У нас розроблено методику лікування псоріазу.

Існують групи пацієнтів, які завдяки такому підходу мають стійку ремісію. Вони дотримуються наших рекомендацій та дотримуються дієти.

Комплексний підхід до лікування передбачає такі процедури:

 • очищення організму зсередини
 • зовнішнє лікування за допомогою сучасних лазерних процедур

Велике значення має підбір продуктів харчування, яке підбираються індивідуально за допомогою КМЕ. Особливу важливість мають ті продукти, які потрібно виключити через погане перетравлення. Список продуктів постійно коригується.

Таким чином, пацієнт приходить до такого стану, щоб усі внутрішні органи функціонували правильно. Як тільки це станеться – шкіра очиститься і псоріаз зникне.

Лікування псоріазу

Лікування псоріазу у дитини

Лікування вугрової хвороби

Озонотерапія

Велика аутогемоозонотерапія

Внутрішньовенна озонотерапія

Обколювання волосиної частини голови

Лікування цукрового діабету. Профілактика ускладнень. Діабетична стопа 

Програми для чоловіків та жінок. Підготовка до вагітності

Програма “Чоловіче здоров’я”

Програма “Підготовка до планованої вагітності для подружжя та штучного запліднення”

Лікування нетримання сечі

Лікування поліпа ендометрію без операції

Методика розроблена спеціально для Вас – чоловіки! Останнім часом на Вас дуже багато впало: стреси в сім’ї, пошук високооплачуваної роботи, фізична праця тощо.
Наша програма спрямована на те, щоби зміцнити здоров’я чоловіків. Такі хвороби, як простатит, аденома простати, рак передміхурової залози, безпліддя, баланіт, розлад сексуальної функції.

Програма Чоловіче здоров’я включає:

 • Очищення організму для виведення токсинів, шлаків та бактерій 
 • Енергоінформотерапія для нормалізації гормонального фону та лікування інфекцій сечостатевої системи
 • Ректальні інсуфляції з озоно-кисневою сумішшю для зняття запального процесу
 • Внутрішньовенна озонотерапія: покращує кровообіг та підвищує імунітет
 • Пресотерапія прискорює виведення токсинів із організму
 • Тракційна терапія (витяг хребта) на апараті «ОРМЕД – професіонал» – покращує роботу всього організму та функціонування сечовивідної системи
 • Теплолікування зменшує запалення та больові відчуття
 • Механічний масаж з вібрацією або без (прискорює лімфоток)
 • Електромагніт сприяє розсмоктуванню лімфатичних застійних вузлів.

Усі процедури допомагають відновити чоловіче здоров’я та силу

 Розповімо про можливості клініки МЦ Альтернатива у гінекології та ендокринології для здоров’я жінки

Здоров’я жінки характеризується нормальною роботою ендокринних органів, які впливають на її стан, починаючи від відчуття внутрішньої гармонії, щастя та здорового материнства.
Зараз ні для кого не секрет, що гормони тісно пов’язані з психоемоційним станом жінки. Вже відомий вплив майже кожного гормону на емоції людини.

Нетримання сечі

Часта проблема у жінок старшого віку, яка завдає маси незручностей.
Що роблять насамперед жінки? Біжуть лікарями: до уролога, гінеколога, інфекціоніста і т.д. Їм у більшості випадків діагностують опущення матки та призначають оперативне втручання або зовсім видалення матки. Дехто так і робить. Але в результаті проблема нетримання сечі не вирішується.

У МЦ Альтернатива розроблено програму полегшення стану та лікування нетримання сечі. Спочатку визначаються причини з допомогою КМЕ чи аналізів. Проблема може бути спровокована проблемами з хребтом, наявністю шистосоми у венах сечового міхура чи інших видів глистів.

Тому залежно від захворювання призначаються такі процедури: – вагінальні інсуфляції; витягування хребта; обколювання озоно-кисневою сумішшю; масаж; внутрішньовенна озонотерапія; очищення організму тощо.

До кожного пацієнта у нас індивідуальний підхід та призначення. Тому немає єдиної схеми лікування, яка допоможе всім.

Програми очищення організму. Детокс програми

Навіщо проводити програму очищення організму?

Очищення тонкого кишківника. Нормалізація функцій всмоктування вітамінів та мікроелементів

У системі травлення людини тонкий кишківник відіграє важливу роль. У ньому проходить заключний етап перетравлення їжі та відбувається всмоктування вітамінів та мікроелементів. Порушення функцій перетравлення та всмоктування призводить до недоотримання організмом життєво важливих речовин, які необхідні для формування кісткової та хрящової тканини та ін. систем.

У нашому медичному центрі для відновлення природних функцій кишківника проводиться ортоградне промивання всього травного каналу «гірським кристалом».

Програма очищення організму – денний стаціонар

Очищення організму. Амбулаторна програма детоксикації

Програма Денний стаціонар доступна в 3-х районах м. Києва протягом усього тижня, у зручний для Вас час

Лікувальні програми:  детоксикація та очищення організму; лікування алергії; антистрес;  чоловіче здоров’я; підготовка до планування вагітності та ЕКЗ тощо.

Усі процедури контролюються лікарем і, якщо потрібно, будь-якої миті можна пройти додаткові обстеження та здати аналізи.

У стаціонарному відділенні медичного центру люди, які працюють, можуть без відриву від робочих буднів пройти програму лікування та значно покращити своє здоров’я. Комфортні умови в палатах з телевізором, зручним ліжком та інтернетом. Все продумано так, щоб пацієнти були задоволені!

Лікарське отруєння

Чистота зовнішня – чистота внутрішня

Роль печінки у роботі організмі

Лікувальне голодування

1. Етап – Підготовчий курс очищення організму перед лікувальним голодуванням 5 днів

Стаціонарний курс очищення організму перед лікувальним голодуванням
на  5 днів, ЕКГ, визначення вірусів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, підбір продуктів харчування на Комплексі Медичному Експертному
Сокотерапія Сироїдіння
Програма детоксикації: очищення  товстого і тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, жовчогінні, ниркові чаї  Масаж  спини та комірної зони , відновлення мікрофлори,  лікування  поліпозу кишківника від слизу та паразитів, підвищення імунітету.

2 Етап на 5 днів – Лікувальне голодування та продовження програми Детокс 

3 Етап на 5 днів – Вихід з лікувального голодування

 

Лікування захворювань шлунково-кишкового тракту

Лікування захворювань шлунково-кишкового тракту

Багато людей страждають на хронічний гастродуоденіт. У деяких це захворювання з’являється ще в дитинстві. Виявляється порушеннями травлення, відрижкою, нудотою, печією та ін.
Якщо людина неправильно харчується, всі ці симптоми посилюються.
У МЦ Альтернатива розроблено методику лікування проблем ШКТ без ліків:

 • глибокий аналіз стану ШКТ за допомогою КМЕ (такий вид аналізу допомагає оцінити наявність мікроорганізмів усередині: бактерій, грибків, вірусів, глистів тощо)
 • прийом озонованої води (вона чудово допомагає у лікуванні ШКТ);
 • внутрішньовенна озонотерапія (оздоровлює слизову оболонку шлунка);
 • очищення ШКТ за допомогою клізмових процедур та ортоградного промивання всього травного каналу;
 • дюбаж печінки (застосовується для очищення печінки від токсинів, бактерій та інших мікроорганізмів); Після нашої програми проходить печія, нудота. Деяким пацієнтам достатньо лише 5 днів у нас у центрі та нормалізується обмін речовин та робота видільної системи.

Неприємний запах із рота. Як вирішити цю проблему?

Завдання програми:

 • Детоксикація організму, очищення від паразитів, вірусів, грибків, інфекцій
 • Відновлення функцій систем виділення
 • Налагодження ефективної роботи ШКТ, відновлення мікрофлори кишківника
 • Підвищення імунітету
 • Поліпшення психоемоційного стану пацієнта
 • Програма включає використання таких ефективних прийомів, як озонотерапія, клізмові процедури з озонованим маслом, вживання фіточаїв, промивання «гірським кристалом», печінковий дюбаж, лікувальне харчування та ін.

Результати програми очищення: детоксикація організму, очищення від паразитів, вірусів, грибків, інфекцій; Відновлення функцій систем виділення; Налагодження ефективної роботи ШКТ; відновлення мікрофлори кишківника; Підвищення імунітету; Поліпшення психо-емоційного стану пацієнта.

Лікування від кишкових інфекцій, проносу, синдрому подразненого товстого кишківника

 • Діагностика, підбір продуктів харчування та лікування на Комплексі Медичному Експертному
 • Обстеження та вплив на інфекційні та паразитарні алергени (гриби, віруси, бактерії, глисти)
 • Корекція всіх порушень імунної системи (тонкий та товстий кишківник, вилочкова залоза, селезінка, лімфатичні тканини, кістковий мозок, щитовидна залоза)
 • Проведення санації вогнищ хронічної інфекції
 • Клізми очисні на основі лікувальних трав (2 рази на день)
 • Дюбаж (очищення печінки)
 • Ректальні инсуффляции з озоно-кисневою сумішшю (продування кишківника) – від підвищеної концентрації кисню глисти гинуть і виходять, оскільки озон дихальні центри глистів.
 • Інсуфляції Лор-органів озоно-кисневою сумішшю – профілактика та лікування грибкових та вірусних захворювань вуха, боротьба з яйцями та личинками глистів
 • Протипаразитарні фіточаї
 • Озонована вода
 • Ректальні протипаразитарні свічки

Лікування аскаридозу у дитини

У п’ятирічної дитини аскаридоз! Протягом 2 років, незважаючи на прийом сильних аптечних пігулок, аналізи однаково показували наявність аскаридів.

Завдяки процедурам у МЦ “Альтернатива” дитина позбавилася глистових інвазій і лабораторні аналізи це підтверджують. Проводилося лікування аскаридозу такими методами:

 • Продування товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю
 • Корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному
 • Продування вуха, горла, носа озоно-кисневою сумішшю
 • Проведення очищення організму (кишківника, печінки)

Дитина стала спокійнішою, з’явилися сили і апетит, а найголовніше – перестала часто хворіти! 

 

Реабілітація спортсменів 

Відновлення спортсменів після прийому протеїнових коктейлів

Вживання протеїнових коктейлів збільшення м’язової маси штучним шляхом. При цьому втручаються у природну роботу обміну речовин.
Негативний вплив коктейлів для спортсменів:

 • страждає печінка
 • збільшується селезінка
 • збільшуються шанси серцево-судинних захворювань
 • ризик порушень обміну холестерину
 • розлад стільця

 • Також ніхто про це не говорить, але при припиненні вживання протеїнових коктейлів спортсмени починають набирати вагу .

У МЦ Альтернатива проводиться відновлення здоров’я спортсменів з допомогою лікувальних процедур, оскільки очищення організму, масаж, пресотерапія, фітобочка, внутрішньовенна озонотерапія тощо.

Відновлення спортсменів – відгук спортивного тренера

 

Олійник Ірини Арсентьєвої – заслужений тренер України з легкої атлетики.

Під час підготовки до змагання у нашому центрі рекомендовані спортсменам: внутрішньовенна озонотерапія та обколювання озоно-кисневою сумішшю. Переваги озонотерапії для спортсменів:

 • Озон покращує обмін речовин, підвищує витривалість, допомагає швидше відновитись після фізичних навантажень.
 • Розщеплює токсичні продукти обміну, які утворюються в організмі під час важких тренувань
 • Сприяє регенерації тканин після травм
 • Активізує приховані резерви організму
 • Сприяє зростанню м’язових волокон (анаболізму)

Відновлення організму після прийому антибіотиків

Після антибіотикотерапії в кишківнику та печінці, а також у крові та лімфі поселяється група пеніцилінових грибків.

Вони пригнічують нормальну мікрофлору кишківника  та знижують імунітет, алергізують усі слизові організму. І на цьому фоні можуть бути різні прояви алергії як на медикаменти, так і на різні продукти харчування. А також підвищена сприйнятливість до різних вірусів, бактерій, паразитів.

Необхідно якнайшвидше усунути наслідки антибіотикотерапії.

Для цього в медичному центрі проводиться лікування із застосуванням детоксикації організму, застосовуються ефективні методи для очищення слизової оболонки кишківника, печінки, крові, лімфи та підвищення імунітету. Застосовуються фізіотерапевтичні методи, такі як озонотерапія, пресотерапія, програма детокс, фотонна терапія.

Після програми ви не тільки відновите свою мікрофлору, а й зміцните імунітет, нормалізуєте роботу ферментів, створите умови для обміну речовин. А якщо дотримуватиметеся рекомендацій, індивідуально даних Вам лікарем, Ви ніколи більше не вдаватиметеся і антибіотикотерапії.

Програма відновлення ваги

Як нормалізувати вагу і більше не одужувати

Чому так складно скинути зайву вагу?

Деякі жінки виправдовують, що після пологів зайві кілограми ніяк не хочуть йти. Але якщо подивитися на спосіб життя стане зрозуміло, що причин багато:

 • порушення обміну речовин
 • малорухливий спосіб життя
 • порушення водного балансу
  відхилення від режиму харчування
 • Все це в комплексі допомагає накопиченню надмірної ваги. І це проблема не лише естетична, це стає причиною багатьох хронічних захворювань.

Для зниження надмірної ваги необхідний комплексний підхід

 • діагностика причини на Комплексі медичному Експртному: Наявність паразитів, найпростіших; їхня локалізація в організмі; Аналіз стану травної та імунної систем; Оцінка рівня токсичного навантаження на організм; Продукти харчування, що не рекомендуються, створюють сприятливе середовище для розмноження паразитів; Аналіз недостатності вітамінів та мікроелементів
 • пиття трав’яного чаю та озонованої води
 • масажі: антицелюлітний, лімфодренажний, медовий, вакуумний та ін.
 • внутрішньовенна озоно-киснева терапія, яка розщеплює жири 
 • пресотерапія; фітопарсауна; гідромасаж; міостимуляція; підбір продуктів харчування та ін.

Всі процедури в комплексі дають довготривалий ефект, видаляють целюліт і допомагають зниженню ваги.

Косметологічні програми

Біоревіталізація Ial system

Газорідинний пілінг

Лікування варикозного розширення вен

Лікування варикозного розширення вен

Чому виникає варикозне розширення вен

Варикоз зустрічається у кожної третьої жінки, згідно зі статистикою. Чому захворювання таке популярне і як його побороти?

Варикоз починається з надмірної ваги, поганої роботи печінки, жовчного міхура, при хворобах печінки, малому споживанні чистої води, сильного навантаження на нижні кінцівки, стояча робота. Також зазначено, що хвороба передається генетично.

Внаслідок проходження курсу детоксикації організму Ви покращите стан печінки, оскільки саме печінка відповідає за стан судин. Чим менше на стінках судин, артеріях та венах буде відкладень шкідливих речовин, тим більш еластичними, гнучкими та молодими будуть наші судини. Саме тому важливо проводити профілактичне очищення судин, яке дозволить знизити ризик багатьох захворювань таких, як інфаркт, інсульт, мігрені, склероз, параліч та ін.

Завдяки очищенню судин зникають варикозне розширення вен на ногах.

Як позбутися варикозного розширення вен:

Профілактика та лікування ЛОР – захворювань

[/vc_column]

Владислав прийшов до нас із частими болями в горлі, які турбували його незалежно від пори року.

Програма лікування захворювань Лор-органів без ліків

 • глибокий аналіз всьго організму на Комплексі Медичному Експертному – обстеження та вплив на інфекційні та паразитарні алергени (гриби, віруси, бактерії, глисти)
 • компенсаторна корекція всіх порушень імунної системи: тонкий та товстий кишківник, вилочкова залоза, селезінка, лімфатичні тканини, кістковий мозок, щитовидна залоза
 • проведення санації вогнищ хронічної інфекції – продування вуха, горла, носу озоно-кисневою сумішшю – боротьба з яйцями та личинками глистів за допомогою ректальної інсуфляції з озоно-кисневою сумішшю, прискорення загибелі глистів за рахунок підвищеної концентрації кисню
 • санація кишківника озоно-кисневою сумішшю – руйнування патогенних мікроорганізмів та відновлення корисної мікрофлори кишківника
 • світлолікування ЛОР-органів. Чинить протизапальну, протинабрякову, загоювальну, болезаспокійливу дію в лікуванні тонзиліту. Результат лікування: болі у горлі не турбують, а також підвищився імунітет та захисні властивості організму до протистояння вірусам.