гирудотерапия

Що таке гірудотерапія?  Особливо широко гірудотерапію почали застосовувати до кінця XVIII і першій половині ХІХ століття. Втім, тоді лікарі настільки захопилися цілющими властивостями п’явок, що перестаралися: призначали їх від усіх хвороб і ставили по 200 штук за сеанс. Безконтрольне використання п’явок поступово дискредитувало саму ідею гірудотерапії, і на початок ХХ століття від цього методу лікування відмовилися багато лікарів. Сьогодні у всьому світі спостерігається новий сплеск інтересу до лікування п’явками. І це не данина моді, а ознака розумного та дбайливого ставлення людини до свого здоров’я.

Що таке п’явка?
П’явки відносяться до типу кільчастих черв’яків і є кровососними ектопаразитами («екто-» означає «зовні»). Загалом відомо близько 400 видів п’явок. Однак у медичній практиці застосовується лише п’явка медична та два її підвиди: аптекарська (Hirudina officinalis) та лікувальна (Hirudina medicinalis). П’явка прокушує шкіру на глибину 1,5 мм і смокче кров об’ємом 5-15 мл. Стільки ж крові витікає з місця укусу згодом (протягом наступних 3-24 годин). За один лікувальний сеанс зазвичай доставляється від 5 до 7 особин.

Навіщо проводять гірудотерапію?

Лікувальний ефект гірудотерапії складається з кількох факторів: рефлекторного, механічного та біологічного. По-перше, п’явок зазвичай розміщують таким чином, щоб вони прокушували шкіру пацієнта тільки в рефлексогенних точках (тобто точках акупунктури). По-друге, п’явки здійснюють суто механічну дію на кровотік. Мається на увазі висмоктування крові та її тривале закінчення з ранки після укусу. І, по-третє, п’явки викидають у кровотік свою слину, що містить понад сто різноманітних біологічно активних речовин (природних лікарських речовин), м’яка дія яких призводить до нормалізації роботи людського організму. До таких речовин відносяться: гіалуронідаза, гірудин, бделліни, егліни, дестабілізаційний комплекс (природна ліпосома) та ін. Крім того, слина п’явки має ще й помірну антибактеріальну дію.

Гіалуронідаза – фермент, що сприяє розщепленню основної речовини сполучної тканини (гіалуронової кислоти) та проникненню інших біологічно активних речовин в організм пацієнта при насмоктуванні крові п’явкою. Розсмоктуюча дія гіалуронідази має особливе значення при лікуванні захворювань, що супроводжуються рубцевими та спайковими процесами.

Дестабілізаза розщеплює Е-лізові зв’язки в стабілізованому фібрині (що важливо при розсмоктуванні тромбів) та Е-лізові зв’язки між різними білками (утворення таких зв’язків відзначено при ряді патологічних станів, наприклад, при катаракті кришталика). Гірудин – речовина, що уповільнює згортання крові (запобігаючи утворенню тромбів), має знеболювальну та протизапальну дію. Егліни (інгібітори протеаз) здатні зменшувати запалення і пошкодження тканин при таких захворюваннях, як ревматоїдний артрит, подагра, емфізема легені та ін. обмін речовин та імунітет). Якоюсь мірою це наслідок нормалізації кровотоку в тканинах і підвищення насиченості крові киснем.

Де беруть п’явок?

Зрозуміло, медичних п’явок ніхто не ловить сачком у ставку, як Дуремар у казці про Буратіно. Хоча б тому, що на волі вони плавають брудні, ліниві та ситі. Лікувальних п’явок розводять у спеціальних медичних лабораторіях, а потім продають у аптеці.

У ході сеансу гірудотерапії голодних п’явок ставлять область того органу, який потрібно вилікувати: на область серця, печінки, вздовж уражених судин і т.д. Постановка п’явок повинна проходити під наглядом лікаря, оскільки він може правильно визначити точку впливу і кількість п’явок.

Коло захворювань, де успішно застосовується гірудотерапія

Це захворювання серцево-судинної системи, захворювання легень, шлунка, печінки, хірургічні хвороби (фурункульоз, абсцеси, варикозна хвороба, тромбофлебіт, трофічні виразки та рани, геморой, гострий мастит, наслідки травм). Застосування гірудотерапії виявилося ефективним при лікуванні гінекологічних захворювань, в урології, офтальмології, при запаленні придаткових пазух носа, вуха і так далі.

Гірудотерапія в косметології

Гірудотерапію оцінили косметологи. Унікальний хімічний склад слини п’явки забезпечує миттєву взаємодію її компонентів із клітинами шкіри. В результаті шкіра оновлюється, стає еластичною, пружною, красивою. Вона набуває рожевого відтінку, робиться м’якою і гладкою.

Успіх цієї процедури залежить не тільки від біологічних властивостей п’явного секрету, а й від досвіду лікаря та спільних зусиль пацієнта та лікаря.

Гірудотерапія при захворюваннях серцево-судинної системи

Метод використовується при гіпертонічній хворобі, атеросклерозі, нейроциркуляторній дистонії, ішемічній хворобі серця (при тяжких її проявах: стенокардії, інфаркті міокарда), серцевій недостатності, варикозному розширенні вен нижніх кінцівок, тромбофлебіті, кардіалгіях.

П’явка є універсальним антикоагулянтом і запобігає таким грізним судинним катастрофам, як інфаркт, інсульт. Як уже зазначалося, п’явка має потужну рефлекторну дію, завдяки якій відбувається регуляція діяльності гіпоталамуса, довгастого мозку. У цьому стабілізується артеріальний тиск, попереджаються різкі перепади артеріального тиску, здійснюється розвантаження кровотоку. Зменшується навантаження на серце та попереджається розвиток серцевої недостатності, прогресування гіпертонічної хвороби, стенокардії…

Гірудотерапія варикозному розширенні вен нижніх кінцівок, гострому та хронічному тромбофлебіті, проявах хронічної венозної недостатності, геморої гірудотерапія вже давно вийшла на перше місце серед методів лікування, що пропонуються на ринку медичних послуг.

Гірудотерапія в урології

При захворюваннях нирок гірудотерапія найбільше показана в комплексному лікуванні пієлонефриту, хронічної ниркової недостатності та наслідків травматичного пошкодження нирок. Лікування п’явками показано при доброякісній гіперплазії передміхурової залози (аденомі), хронічному простатиті, а також у комплексному лікуванні імпотенції.

Гірудотерапія у хірургії

Гірудотерапія доцільна при нагноєннях і млявому загоєнні ран, утворенні спайок, запальних захворюваннях шкіри та підшкірно – жирової клітковини (інфільтрати, фурункули, карбункули, гідраденіти, абсцеси), лімфаденіті, варикозній хворобі, флебітах та флебітах, тріщинах прямий кишки, гострі мастити, хронічний остеомієліт. П’явки є виключно ефективними при лікуванні наслідків механічних травм.

П’явки рятують пацієнтів від оперативного втручання не тільки при такому банальному захворюванні як геморой, а й при варикозній хворобі вен нижніх кінцівок, тромбофлебіті, панариції та багатьох інших недугах. При лікуванні варикозної хвороби вен нижніх кінцівок звичайними методами хворі часто отримують лише місцеве поліпшення з гарним косметичним ефектом, але при цьому не відчувають легкості під час ходьби, зменшення набряклості.

Дуже часто пацієнти з таким делікатним захворюванням, як геморой, страждають роками, займаються самолікуванням, яке дає короткочасний ефект, а до лікаря звертаються лише у крайньому випадку, і тоді у відповідь на свої страждання чують вирок – оперативне лікування. Іноді погоджуються на нього, хоча після операції в майбутньому ризикують знову зустрітися зі своєю давньою недугою. Адже вирішення проблеми поряд – п’явки допоможуть назавжди розпрощатися з недугою! В першу чергу, метод позбавить людину страждань: від болю при дефекації, при сидінні, ходьбі, від гемороїдальної кровотечі. Звільнення від цих неприємностей чекає на людину після двох-трьох сеансів, полегшення стану настає вже після першого сеансу. Далі відбувається те, що попереджає повторне виникнення геморою: п’явка знаходить біологічно активні точки і впорскує разом із слиною всю гаму продуктів своєї мінібіофабрики. В результаті ліквідується венозний застій у нижніх кінцівках, органах малого тазу, у системі портальної вени печінки, руйнуються вже наявні тромби та утруднюється утворення нових, налагоджується кровопостачання та робота кишківника. Це сприяє нормалізації біоценозу кишечника, попереджає розвиток закрепів, отже є ефективним засобом профілактики геморою.

Гірудотерапія у неврології

Метод використовується при мігренях, вертеброгенних захворюваннях периферичної нервової системи, у осіб, які перенесли гостре порушення мозкового кровообігу, при невралгії трійчастого, лицьового нерва, поліневропатії, травматичних ушкодженнях нервової системи

Гірудотерапія у гінекології

Широке застосування гормональних засобів, масивна, часто невиправдана, антибіотикотерапія, проблеми з екологією, соціальні передумови призвели до бурхливого поширення захворювань жіночої статевої сфери. Кожна жінка знає, як важко справлятися із цими захворюваннями.

Гірудотерапія застосовується при гострих та хронічних запальних захворюваннях матки та придатків, спайковому процесі, альгодисменореї (болючих менструаціях), ПМС.

Після лікування методом гірудотерапії через три-чотири місяці у жінки нормалізується менструальний цикл.

Гірудотерапія при хворобах органів травлення

Ахілія шлунка функціональна, гострий і хронічний гастрит, гепатит, гепатози, есенціальна гіперліпідемія, дискінезії травного тракту, диспепсія, дуоденіт, синдром недостатності травлення, панкреатит хронічний, портальної гіпертензії синдром, постгепатитний синдром, холецист ь шлунка та дванадцятипалої кишки.

Гірудотерапія в жодному разі не виключає інших натуропатичних методів лікування, а навпаки, доповнює дію фітотерапії, гомеопатії.

Гірудотерапія при заболювання опорно-рухового апарату

Бурсит, контрактура суглобів, хронічний остеомієліт, розтягнення зв’язок, гематоми.

Гірудотерапія при захворюваннях вуха, горла, носа

Гематома носової перегородки, евстахіїт, хвороба Меньєра, нежить (риніт), озена (смердючий нежить), отит, синусит, гострий гайморит, гайморит хронічний, фронтит, фурункул присінка носа.

Гірудотерапія при захворюваннях очей

Атрофія зорового нерва, блефарит, глаукома, застійний диск зорового нерва, ірит, катаракта, кератит, кон’юнктивіт, неврит зорового нерва, непрохідність центральної артерії сітківки, непрохідність центральної вени сітківки, ретиніт, склерит.

Гірудотерапія при захворюваннях зубів та порожнини рота

Абсцес навколощелепний, альвеоліт, гінгівіт, остеомієліт щелеп, пародонтит, пародонтоз, перикоронарит, періодонтит верхівковий, пульпіт.

Насправді свідчень — величезна кількість. Простіше назвати протипоказання:

Протипоказання до гірудотерапії

 • Алергічна реакція на піявок або їх виділення
 • Кровотечі або порушення згортання крові
 • Анемія
 • Гемофілія та інші успадковані порушення згортання крові
 • Підвищена чутливість до піявок
 • Захворювання, пов’язані з імунодефіцитом
 • Використання антикоагулянтів або антитромбоцитарних препаратів, таких як аспірин, гепарин та інші.
 • Інфекційні захворювання шкіри в області, де планується застосування піявок
 • Погане загоєння ран

Крім лікування хвороби, лікування п’явками сприятливо впливають на організм людини в цілому, а значить підвищується імунітет, покращується апетит, сон, підвищується настрій, нормалізується обмін речовин в організмі.

Ми використовуємо сертифікованих п’явок, після кожної процедури п’явки знищуються, тому повторне використання п’явок іншим пацієнтам виключено. У медичному центрі “Альтернатива” Ви можете розраховувати на висококваліфіковану медичну допомогу.

Відгуки – Гірудотерапія

guest
4 Kоментарів
Inline Feedbacks
View all comments
Юля

Давно хотіла спробувати лікування п’явками, але не наважувалася, аж надто специфічним мені здавався цей метод.
Вмовила свекруха, вона періодично проходить цю процедуру. Що хочу сказати з приводу відчуттів – коли п’явки починають присмоктуватися, відчувається печіння, не дуже приємно, але швидко минає. Висять на тілі п’явки близько години, потім самі відвалюються. На тілі залишаються ранки, ще якийсь час іде кров, так потрібно і це безпечно.
Пішла я на процедуру через проблеми зі шлунком, тому п’явок ставили на область живота.
Після процедури минуло більше місяця, самопочуття хороше, тож можу сказати, що повністю задоволена, не дарма цей спосіб лікування використовують уже багато століть…

Авторська методика лікування хронічних захворювань немедикаментозними засобами у МЦ "Альтернатива"

Для лікування та профілактики хронічних захворювань у медичному центрі "Альтернатива" застосовується програма очищення організму в умовах стаційного або амбулаторного.

Результати курсу детоксикації: корекція ваги, відновлення обміну речовин, нормалізація роботи травного каналу, відновлення роботи печінки, судин, лімфатичної системи проведення протипаразитарної терапії

 • Проживання у 2-х місному/1 місному номері на 5-10 діб або амбулаторно
 • Курс лікувального голодування на 10-15 діб
 • Обстеження: консультації лікарів, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та почок, ЕКГ, визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту витаминів та мікроелементів, харчової непереносимості
 • Гіпоалергенне харчування: вегетаріанське, сироїдіння, сокотерапія
 • Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нірок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитані, жовчогінні, ніркові чаї, масаж
 • Очищення жовчного міхура та печінки нормалізує властивості жовчі щодо розщеплення жирів та регулює роботу кишкіника з ліквідації закріпів. Нормалізується обмін холестерину, зупиняється відкладення холестерину в судинах серця, мозку, нірок, нижніх кінцівок, що знижує ризик виникнення ускладнень цукрового діабету. Очищена печінка дозволяє покращити реологічні властивості крові, зменшити її в'язкість, тим самим знизити ризик розвитку тромбозу судин. Поліпшується функція печінки з очищення крові від токсинів, надмірної кількості гормонів
 • Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю: підвищення імунітету, звільнення кишківника від калових каменів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори
 • Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю: вплив на вируси, грибки, бактериї на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
 • Озонотерапія внутрішньовенна: очищення крові та судин, капіляротерапія, введення в організм озоно-кисневої суміші. Робити різнобічну профілактичну та лікувальну дію. В основі ураження очей, нервної системи, нижніх кінцівок при цукровому діабеті лежать зміни найдрібніших судин та порушення живлення тканин, що призводить до їх гіпоксії та виникнення ускладнень. Однією з точок застосування озонотерапії якраз і є дрібні сосуди, які під її впливом розширюються, сприяючи кращому проходженню крові, зменшується кількість гліколізованого гемоглобіну, тканини краще насичуються кислородом.
 • Протипаразитарна, протиірусна програма: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на інфекції підшлункової залози, найпростіших та паразитів, судин нирок, очей, головного мозку, нижніх кінцівок, корекція гормонального фону
 • Пресотерапія (апаратний лімфодренажний масаж): нормалізує капілярне крово- та лімфообіг, попереджає утворення тромбів, розслаблює гладкі м'язи судин та проток, виводить токсини з міжклітинного простору, покращує живлення тканин та органів, виводить кристали солей із нирок.
 • Фотонна терапія (апарат Коробова-Козявкіна): вплив біофотонів на відновлення мікроциркуляції судин, пошкоджених капілярів нижніх кінцівок при діабетичній стопі, язвах.
 • Газація нижніх/верхніх кінцівок у пластиковому мішку з озоно-кисневою сумішшю при діабетичній стопі, виразках кінцівок
 • Вагінальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю: при хронічних запальних захворюваннях жіночої репродуктивної системи, молочниці, ендометріозі, ерозії та дисплазії шийки матки, хронічному циститі, нетриманні січі
 • Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів: сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи, кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
 • Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал": при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервні закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
 • Дуоденальне зондування жовчного міхура: метод виведення жовчі з жовчного міхура для покращення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи
 • Гірудотерапія: лікування медичними п'явками

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Найменування Ціна, грн
Консультація лікаря 650 грн
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт;
Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат;
Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
1 600 грн
Аналіз стану організму на Медичному Комплексі Експертному з консультацією лікаря 1 450 грн
Аналіз організму на наявність понад 250 видів паразитів та найпростіших на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
наявність паразитів, найпростіших; їхня локалізація в організмі;
аналіз стану травної та імунної систем;
оцінка рівня токсичного навантаження на організм; аналіз усіх органів та систем;
визначення нерекомендованих продуктів (щоб виключити продукти, що створюють сприятливе середовище для паразитів); аналіз недостатності вітамінів та мікроелементів
1 400 грн
Аналіз організму на наявність понад 250 видів паразитів та найпростіших на Комплексі Медичному Експертному з консультацією лікаря 1 250 грн
Лабораторні аналізи
Всі види ультразвукового дослідження
Стаціонарна програма очищення організму
Проживання у 2-х місному / 1 місному номері
Обстеження: консультація лікаря, цілодобовий нагляд лікаря, УЗО органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, підбір продуктів харчування на Комплексі Медичному Експертному
Вегетарианське з-х разове харчування (сокотерапія, лікувальне голодування)
Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, жовчогінні, ниркові чаї
Масаж спини і коміркової зони №5
Процедури по озонотерапії: озонована вода, мікроклізми з озонованою олією
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5 - омолодження чоловічих та жіночих статевих органів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
Стаціонарна базисна програма очищення організму (5 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 2-місному номері 12 000 грн
Стаціонарна базисна програма очищення організму (5 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 1-місному номері 15 000 грн
Стаціонарна базисна програма очищення організму (10 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 2-місному номері 24 000 грн
Стаціонарна базисна програма очищення організму (10 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 1-місному номері 30 000 грн
Проживання у 2-місному номері (супровід пацієнтів стаціонарного курсу лікування, проведення амбулаторних процедур) 500 грн
Проживання в 1-місному номері (супровід пацієнтів стаціонарного курсу лікування, проведення амбулаторних процедур) 1 000 грн
Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (3-разове, 1 день) 400 грн
Дитина до 5 років при перебуванню з дорослим в одномісному номері оплачує лише харчування.
Дитина може пройти обстеження: на Комплексі Медичному Експертному, лабораторні дослідження, УЗО, ЕКГ та процедури призначення лікаря відповідно до прайсу послуг
Амбулаторна програма очищення організму

Консультація лікаря. Визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, підбір продуктів харчування на Комплексі Медичному Експертному. Рекомендації по подальшому оздоровленню.

Обстеження: УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирки, рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно); Фітопаросауна
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5 - омолодження чоловічих та жіночих статевих органів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
Продування Лор-органів озоно-кисневою сумішшю №5 - вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів

Амбулаторний комплекс лікування на 5 днів 9 950 грн
Амбулаторний комплекс лікування на 10 днів 17 600 грн
Комплексні програми та процедури
Антицелюлітний масаж №5 4 000 грн
Вагінальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю №5: при хронічних запальних захворюваннях жіночої репродуктивної системи, молочниці, ендометріозі, ерозії та дисплазії шийки матки, хронічному циститі, нетриманні сечі 2 000 грн
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5 - 30 хвилин
Сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
2 000 грн
Вісцеральний масаж №5 – 60 хвилин 4 000 грн
Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал" №5:
при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
1 750 грн
Обколювання паравертебральних точок озоно-кисневою сумішшю №2: швидко знижує запальні процеси в м'язово-зв'язковому апараті, знижує тугорухливість суглобів 700 грн
Гомеопатична крупка (Інформотерапія) 150 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура: метод виведення жовчі з жовчного міхура для покращення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи 700 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура з діагностичним дослідженням жовчі:
бактерії, лямблії, кристали холестерину, білірубіну.
Аналіз на Бак обстеження жовчі + антибіотикограма
1 115 грн
Загальний масаж №5 3 000 грн
Клізова процедура 150 грн
Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» №5: Корекція на Комплексі Медичному Експертному: вплив на грибки, віруси, бактерії, паразити. Прийом протипаразитарних чаїв 2 700 грн
Корекція стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному для дорослого та дитини:
Імунної системи; Серцево-судинної системи
Стану ЛОР-органів; Бронхо-легеневого апарату; Шлунково-кишкового тракту
Опорно-рухового апарату; Нервової системи; Ендокринної системи
Вплив на інфекції в печінці, жовчному міхурі; Підшлункову залозу; Нирок, сечового міхура
Вплив на інфекції у статевих органах у чоловіка та жінки
Вплив на виявлені Алергени; Віруси; Бактерії; Грибки; Гельмінти
Корекція психо-емоційного стану
450 грн
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія. Очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету 2 550 грн
Очищення печінки (Дюбаж) з магнезією або сорбітом для прискорення виведення алергенів, токсинів з організму 500 грн
Очищення печінки (Дюбаж) з оливковою олією та грейпфрутовим соком 800 грн
Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання "гірським кришталем)
Мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру для всмоктування токсинів та алергенів у кровоносне русло, сприяють очищенню лімфатичної системи
500 грн
Озонована вода 50 грн
Пресотерапія №5 - очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення 1 500 грн
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №5: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів 1 000 грн
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: омолодження чоловічих та жіночих статевих органів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника 1 000 грн
Мікроклізма з озонованою олією 150 грн
Фітобочка 350 грн
Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна) №10: вплив біофотонів на прискорення виведення токсинів вірусів, бактерій. грибків та паразитів з організму; підвищення імунітету 800 грн
Фототерапія при ураженні шкіри від 30% - кабінка Псоролайт 250 грн
Фототерапія при ураженні шкіри від 30% - кабінка Псоролайт №10 2 250 грн
Вказані ціни можуть відрізнятися від тих, що діють в Медичному центрі
Актуальні ціни Ви можете дізнатись за телефоном +38(067) 822-42-42

Детокс програми

Програми очищення організму

Лікарі

Статті

Відео: програми та відгуки