На сьогоднішній день, гідромасаж вважається одним з необхідних компонентів у курсі лікування хвороб опорно-рухового апарату, полегшує біль у спині, знімає спазм м’язів, знижує рівень стресу та тривоги, зміцнює імунну систему. Лікарі рекомендують робити безконтактний гідромасаж як альтернативний спосіб лікування болів у хребті, шиї, плечах, головному болі, остеохондрозі, артриті, для розслаблення м’язів та зняття нервової напруги.

Що таке гідромасаж

Гідромасаж – це ефективний спосіб боротьби з целюлітом та жировими відкладеннями, покращує тургор шкіри та надає шкірі відмінний здоровий вигляд. Процедура стимулює вироблення колагену у клітинах шкіри, підвищує її еластичність та розгладжує дрібні вікові зморшки. Ділянки шкіри, які страждають внаслідок недостатньої циркуляції крові, в результаті регулярного гідромасажу оновлюються, отримуючи здоровий і красивий вигляд.

Гідромасаж застосовується для усунення стресу. Хронічний стрес впливає на імунну систему, послаблюючи її, порушує роботу ендокринної системи. Загальний стан здоров’я під впливом стресу може опинитися під загрозою захворювань (частих застуд, інфекцій та алергії, захворювань серця та кровоносних судин та ін.).

Терапевтична користь гідромасажу

Гідромасаж корисний при лікуванні різних захворювань хребта та суглобів, оскільки дозволяє зняти з них навантаження. Користь гідромасажу в цьому випадку є особливо великою, оскільки даний метод дозволяє прискорити відновлення рухових функцій, збільшити рухливість суглобів. Жоден вид тракції (витягнення хребта) не дозволить настільки ефективно і нешкідливо зняти тиск із ущемленого нервового корінця при міжхребцевій грижі, а правильні дії фахівця при проведенні процедури гарантують усунення болю, причиною якого був спазм м’язів.

Інакше кажучи, гідромасаж за своїм впливом аналогічний до класичного масажу з тією лише різницею, що класичний варіант цієї процедури не дасть настільки повного розслаблення для всього організму людини, а значить і ефективність його значно нижча.

Підводний масаж виконується потоком води в той час, коли людина знаходиться у гідромасажній ванні. Процедура має велику популярність у людей, які хочуть швидко відновитися після напруженої роботи, при тривалих перевантаженнях, з підвищеною стомлюваністю. Оскільки гідромасаж активує обмінні процеси в організмі, в медичному центрі «Альтернатива» його застосовують у комплексній програмі «Надлишкова вага». Після 10 процедур гідромасажу у Вас не лише знизиться вага, але й зменшаться обсяги та підвищиться тургор шкіри.

Вода комфортної температури сприяє розслабленню м’язів, зняття втоми. А тиск спрямованих струменів води має певний терапевтичний вплив, а саме, покращує мікроциркуляцію у всіх внутрішніх органах.

Зараз досить популярним є додавання до потоку води повітря, що сприяє утворенню великої кількості бульбашок – аеромасаж, який добре тренує рецептори шкіри. При утворенні мікробульбашок спеціальні форсунки дозволяють контролювати напрямок їх руху, інтенсивність і форму потоку, завдяки чому досягається максимальний ефект від процедури.

Перший позитивний ефект від гідромасажуповне розслаблення. Навіть лежачи в зручній позі, людина не може повністю розслабитися, у воді ж її тіло виявляється в стані, близькому до невагомості, а тепла вода посилює ефект розслаблення м’язів і надає болезаспокійливий ефект.

Також покращується лімфатична та венозна циркуляція, стимулюється виведення зайвої рідини, яка дренується через природні фільтри. А оскільки саме усунення зайвої рідини з організму є найшвидшим способом скинути вагу, то гідромасаж почав активно застосовуватися для схуднення та лікування целюліту як досить ефективна і при цьому дуже приємна процедура. Також процедура стимулює розщеплення жирів, підвищує тонус м’язів та шкіри, допомагає у моделюванні фігури.

Показання для гідромасажу

 • Хвороби та травми опорно-рухового апарату
 • Порушення сну
 • Порушення імунітету
 • Астенічний синдром, депресія та часті стреси
 • Синдром хронічної втоми
 • Порушення кровообігу
 • Варикозне розширення вен, венозна недостатність
 • Хвороби шлунково-кишкового тракту
 • Порушення обміну речовин
 • Порушення роботи периферичної нервової системи
 • Люди з сидячою роботою
 • Зайва вага

Відгуки – Гідромасаж

guest
5 Kоментарів
Inline Feedbacks
View all comments
Надія

Люблю гідромасаж, спортсменка, часто болять м’язи.
Хороші фахівці, гідромасажна ванна відмінна

1 3 4 5

Ближайшие даты стационарных заездов

Стоимость лечения

Время Наименование Цена, грн
60 мин. Антицеллюлитный массаж 1 000 грн
60 мин. Антицеллюлитная программа по введению лаполитических средств 800 грн
20 мин. Старословянский массаж живота (висцеральный) 400 грн
60 мин. Старословянский массаж живота (висцеральный) 800 грн
60 мин. Висцерально-остеопатическая корреция позвоночника 1300 грн
40 мин. Гидромассаж 600 грн
  Курс гидромассажа №5 3 000 грн
  Курс гидромассажа №10 6 000 грн
60 мин. Общий массаж всего тела 800 грн
40 мин. Кинезиотерапия 700 грн
30 мин. Коррекция позвоночника 700 грн
60 мин. Лимфодренажный массаж 1 000 грн
40 мин. Массаж лечебно-профилактический спины и шейно-воротниковой зоны 400 грн
20 мин. Массаж спины 250 грн
20 мин. Массаж шейно-воротниковой зоны 250 грн
30 мин. Массаж спины и шейно-воротниковой зоны 400 грн
60 мин. Массаж лица, шейно-воротниковой зоны, рук 600 грн
60 мин. Массаж ног, стоп 600 грн
60 мин. Мануальная терапия, остеопатия, висцеральная терапия, ЛФК (используются современные безопасные техники с назначением и обучением комплекса лечебных упражнений) 700 грн
60 мин. Медовый массаж 650 грн
40 мин. Прессотерапия 300 грн
40 мин. Спортивный массаж 750 грн
Указанные цены могут отличаться от действующих в Медицинском центре. Актуальные цены Вы можете узнать по телефону +38(097) 885-42-42  

Врачи

Видео