Алергічний кон’юнктивіт – це стан патологічних запальних змін у поверхневій оболонці навколо очного яблука та на внутрішній поверхні повік, яку називають кон’юнктивою.

Алергічний кон’юктивіт у людей спільно з Алергічним ринітом і рідко буває самостійної патологією

При цьому потрібно чітко знати, що носоглотка та очі пов’язані зі шлунково-кишковим трактом.

Якщо у вас після нічного сну виходить багато слизу з носа або навіть кашель, знайте, що вам потрібно обстежитися на глистяні інвазії, на наявність вірусів, грибків і бактерій в організмі

Симптоми алергічного кон’юктивіту

При цьому захворюванні людини турбують свербіж, сльозотечу, печіння, «відчуття піску в очах», почервоніння очей та області навколо них, набряклість повік та кон’юнктиви, можуть з’являтися гнійні виділення з очей у разі приєднання бактеріальної флори. У більшості випадків алергічний кон’юнктивіт розвивається паралельно з алергічним ринітом із свербінням, чханням, виділеннями з носа, почервонінням, набряклістю носа та області навколо нього. У цьому випадку діагноз звучить як “алергічний ринокон’юнктивіт”. При цьому найчастіше відчуття нагадують симптоми грипу та ГРВІ, тому існує ще одна назва – «сінна лихоманка».

Оскільки алергічна реакція завжди торкається кровоносних судин, ми спостерігаємо почервоніння очей.

Причини алергічного кон’юктивіту

Причин алергічного кон’юнктивіту дуже багато : пилок рослин, вовна та лупа тварин, харчові алергени, побутові алергени, хімічно-екологічні шкідливі речовини, ліки.

Сезонні причинице пилок при цвітінні дерев, чагарників, трав, бур’янів, квітів, ін. у певні періоди року.

Найчастіше спостерігаються алергічні реакції навесні при ранньому цвітінні дерев: берези, вільхи, граба та багатьох інших; тополі при весняному та літньому цвітінні; троянд у літній період. Справжній «бич» – це алергія на цвітіння трав, амброзії, полину, лободи та інших бур’янів . Як правило, пік зазначеної алергії посідає кінець липня, серпень, вересень, жовтень.

Діагноз алергічного кон’юнктивіту можна виставити за наявності зазначених симптомів з обох боків, зв’язку з появою алергену.

Діагностика алергічного кон’юнктивіту

У лікуванні алергічного кон’юнктивіту важливо виключити контакт з алергеном, що є практично неможливим завданням через широке поширення більшості алергенів повітрям, неефективності віконних сіток, масок та інших засобів захисту.

Якщо людина займається самолікуванням та використовує фармацевтичні препарати з побічними діями перевищуючи тривалість курсу, він формує так звану залежність від них та медикаментозну алергію. При цьому його страждання можуть перейти в хронічний цілорічний процес.

У Медичному центрі “АЛЬТЕРНАТИВА” все починається з повної комплексної діагностики.

Лікування алергічного кон’юктивіту

На досвід роботи МЦ «АЛЬТЕРНАТИВА» надзвичайно важливий комплексний підхід до оздоровлення організму.

  • курс очищення органів шлунково-кишкового тракту в стаціонарі або в амбулаторному центрі: очищення товстого кишківника, ортоградне промивання всього кишківника, дюбаж гепатобіліарної системи
  • повний комплекс озонотерапії: озонована вода, вушні та ректальні введення озоно-кисневої суміші у необхідній концентрації, введення внутрішньовенно крапельно озонованого фізрозчину та озонованої власної крові – аутогемотерапія
  • боротьба з хвороботворною флорою шляхом спектральної корекції на Комплексі Медичному Експертному; інформотерапія
  • фітотерапія (протипаразитарний, жовчогінний, нирковий чай, гепатопротекторні шроти, антипаразитарні свічки), а згодом відновлення порушених функцій органів та тканин

В результаті отримуємо ефект видалення токсичних речовин, хвороботворних глистів та мікробів з організму, відновлення функцій органів травлення, печінки, підшлункової залози та, як наслідок, зникнення гіперреакції імунної системи на подразники-алергени з поступовим зменшенням та повним зникненням симптомів алергічного кон’юнктивіту.

Відгуки – лікування алергічного кон’юктивіту

guest
8 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
Інна

Після обстеження у ЛОРа в Альтернативі я заспокоїлася, думала, що це щось серйозне. Кон’юктивіт лікували примочками з трав і прогріванням. Опухлість минула через 4 дні.