Очищення тонкого кишківника необхідне кожній людині, цю процедуру необхідно проводити для профілактики 1 раз на рік.
Навіщо очищати тонкий кишківник
З тонкого кишківника ми «їмо», тобто. тут всмоктуються всі поживні речовини, необхідних побудови кожної нашої клітини.
Промивання травного тракту “гірським кришталем” – процедура, яка корисна не тільки хворим, а й практично здоровим людям. Використання очищення тонкого кишківника– подарунок, який роблять собі організовані люди, які дбають про фізичне та психічне здоров’я.
Очищення тонкого кишківника за допомогою «гірського кришталя» передбачає оздоровлення цього важливого відділу, в якому відбувається всмоктування всіх необхідних поживних речовин, вітамінів і мікроелементів, що зберігають молодість і красу.
Мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар’єру та перешкоджають всмоктуванню токсинів та алергенів. Саме тут криється причина алергічних розладів. Тут відбувається синтез вітамінів групи В, виконують функцію протиракового захисту. Тут синтезується серотонін, що створює відчуття радості та щастя, і «живе» 80% лімфоїдних утворень, які відповідають за імунітет.
Оздоровлення за допомогою очищення тонкого кишківника здійснюється одночасним промиванням всього травного тракту – від порожнини рота до прямої кишки. При цьому через кров та лімфу очищається і весь організм від екзогенних та ендогенних токсинів, алергенів та ін.
Ефективність очищення тонкого кишківника
Ортоградне промивання всього травного каналу «гірським кришталем» дозволить відновити процеси всмоктування в тонкому кишківнику.
В результаті відновлюється функціональна активність ферментів слизової оболонки тонкого кишківника, які забезпечують пристінне травлення та повноцінне всмоктування речовин, необхідних для формування кісткової та хрящової тканин (колаген, еластин, глюкозамін, хондроїтинсульфат, кальцій, фосфор, магній, маргане ,Д).
При порушенні процесів всмоктування в тонкому кишківнику ці необхідні для хребта речовини проходитимуть «транзитом» і не будуть засвоєні та доставлені до кісткової та хрящової тканин, що сприятиме розвитку захворювань хребта.
Унікальність цієї процедури полягає в тому, що за короткий час можна очистити 200 м 2 площі ворсинок тонкого кишківника, чого не можна досягти жодним з відомих нам методів, крім тривалого голодування.
Після очищення тонкого кишківника з’являється бадьорість, підвищується розумова та фізична працездатність практично у всіх пацієнтів, які пройшли цю процедуру.
При проведенні очищення тонкого кишківника використовується принцип «еферентної медицини» (активне виведення шкідливих речовин). В результаті нормалізуються обмінні процеси, зменшується вміст у крові холестерину, білірубіну, сечової кислоти, регулюється концентрація глюкози в крові у діабетиків , йдуть прояви алергії, покращується стан шкіри та психологічний стан, виводяться радіонукліди, спостерігається тенденція до нормалізації маси тіла при наявній її нестачі або надлишку.
Як очистити тонкий кишківник?
Очищення тонкого кишківника повноцінно замінює промивання шлунка, дванадцятипалої кишки та товстого кишківника та активно стимулює жовчовиділення. Розчин проходить природним шляхом – ортоградно, як і їжа, що виключає ускладнення, що зустрічаються при промиванні товстої кишки гідроколонотерапії)
Тому Очищення тонкого кишківника можна проводити і за наявності поліпів, дивертикулів, дисбактеріозу кишківника, схильності до послаблення випорожнень, неспроможності «клапана» у місці з’єднання тонкої та товстої кишок (баугінієвої заслінки), у разі харчових токсикоінфекцій та інших гострих отруєнь, при фіброміомі матки та навіть легку форму неспецифічного виразкового коліту під «прикриттям» базисних препаратів.
Для здійснення процедури необхідний посуд ємністю не менше 3 л , чиста тепла прісна вода (бажано артезіанська, колодязна або фільтр, що пройшла) і навішування спеціальних солей в пакетику. У посуд висипають вміст пакетика, що містить натрію хлорид, гідрокарбонат натрію, калію хлорид і доливають до 3 літрів теплою водою. Температура розчину повинна становити 38 – 40 ° С. Прохолодний розчин викликає озноб, гарячий більше всмоктується в кров, що також небажано.
Процедура проводитися натще через 8 – 12 годин після останнього прийому їжі (у разі харчового отруєння – негайно). Свіжоприготований розчин у кількості шістьох літрів дорослий пацієнт випиває протягом 1,5 – 2 годин. За цей час має відбутися повне звільнення кишківника від випитого, причому рідина, що виділяється, поступово змінює забарвлення від кольору калових мас до безбарвної і прозорої, подібно до звичайної води. Надмірне розтягування процесу пиття небажане, тому що багато розчину всмокчеться в кров. Якщо відчувається переповнення шлунка, довго немає випорожнення, необхідно прискорити евакуацію за допомогою глибокого діафрагмального дихання та виконання чотирьох спеціальних вправ. Можна прийняти положення лежачи на правому боці з теплою грілкою на ділянці шлунка, зробити очисну клізму. Доцільно за 1 годину до проведення промивання прийняти спазмолітик (но-шпа) або прокінетик (церукал, метаклопрамід або мотиліум)
Увага! Після кожного спорожнення кишківника в процесі очищення та протягом доби після нього, навіть при виділенні чистої води без домішки калу, необхідний ретельний туалет шкіри навколо заднього проходу прохолодною водою для попередження подразнення токсинами та травними ферментами . До початку проведення очищення тонкого кишківника і після нього необхідно змастити шкіру навколо заднього проходу нейтральним кремом, а за наявності геморою після проведення очищення тонкого кишківника ввести свічку.
Фізичні вправи, що застосовуються для покращення проходження рідини кишківником
Вправа №1 . Початкове положення: стоячи, ноги на ширині плечей. Руки витягнуті вперед паралельно до підлоги і знаходяться на рівні плечей.
Повільно максимально повертаючи корпус і витягнуті руки вправо, дивимося на п’яту лівої ноги. Те саме проробляємо в протилежний бік і дивимося на п’яту правої ноги. Вправу повторити 8 разів.
Вправа №2 . Початкове положення: стоячи, ноги на ширині плечей, руки опущені вздовж тулуба.
Повільно нахиляємось праворуч. При цьому руки, не відриваючись від тулуба, ковзають – права вниз, а ліва вгору. Повторюємо вправу на протилежний бік зі ковзанням рук – ліва вниз, права вгору. Вправу повторити 8 разів.
Вправа №3 . Початковий стан: лежачи на животі з упором на витягнуті руки. Прогнувшись у талії, піднімаємо голову і дивимося на стелю. Повертаємо голову, плечі та тулуб праворуч, не відриваючи таза від підлоги, і дивимося на п’яту лівої ноги. Те саме проробляємо в протилежному напрямку. Чергуємо повороти по 8 разів на кожну сторону.
Вправу повторити 8 разів.
Вправа №4 . Переплести пальці рук і підняти руки над головою. Максимально витягнутися вгору, піднімаючись на шкарпетки. Опуститись на всю ступню, злегка розслабивши руки, не опускаючи їх. Вправу повторити 30 разів.
Сильно отруїлася. Діарея, нудота… Швидку, звичайно, не стала викликати. Знайшла клініку “Альтернатива” біля будинку. Негайно записалася до терапевта на огляд і консультацію. Терміново було призначено ортоградне промивання. Виконавши додатково вдома рекомендації лікаря, наступного дня я вже була як “огірочок”. Дякую професіоналам цього центру.