Існує кілька елементів, які можуть допомогти знизити ризик онкологічних захворювань, включаючи:
- Правильне харчування: Раціон, який включає велику кількість овочів, фруктів, злакових та бобових культур, а також меншу кількість тваринних жирів, може допомогти знизити ризик багатьох видів раку.
- Фізична активність: Регулярна фізична активність може допомогти знизити ризик різних видів раку, включаючи рак грудей та рак товстої кишки.
Куріння та онкологічні захворювання
Уникнення тютюну: Куріння та вживання тютюну пов’язані зі збільшенням ризику багатьох видів раку, включаючи легені, горло, ротову порожнину, стравохід, сечовий міхур і т.д.
Куріння є одним із основних факторів ризику для розвитку онкологічних захворювань. Куріння тютюну містить понад 70 канцерогенних речовин, які можуть спричинити зміни в ДНК клітин та призвести до розвитку раку.
Рак легенів є одним із найпоширеніших типів раку, пов’язаних з курінням, і становить приблизно 85% усіх випадків раку легенів. Куріння також може збільшити ризик розвитку інших типів раку, включаючи рак стравоходу, шлунка, підшлункової залози, сечового міхура, нирок, гортані та рота.
Крім того, куріння може погіршити прогноз та підвищити ризик смерті від онкологічних захворювань. Тому уникнення куріння або припинення куріння може значно знизити ризик розвитку раку та покращити шанси на виживання при діагностуванні раку.
Алкоголь та онкологічні захворювання
Уникнення алкоголю: Вживання алкоголю пов’язане зі збільшенням ризику різних видів раку, включаючи рак грудей, стравоходу, печінки, горла, рота тощо.
Споживання алкоголю може підвищити ризик деяких типів раку. Це пов’язано з тим, що алкоголь містить канцерогени, які можуть пошкоджувати ДНК та спричиняти ракові пухлини. Крім того, алкоголь може збільшувати рівень гормону естрогену, що може призвести до розвитку раку грудей та раку яєчників у жінок.
Найбільш частими типами раку, пов’язаними з вживанням алкоголю, є рак горла, гортані, стравоходу, печінки, товстої кишки та молочної залози.
Крім того, споживання алкоголю може посилювати стан при діагностуванні раку, знижувати ефективність лікування та підвищувати ризик повторного розвитку раку після успішного лікування.
Тому обмеження вживання алкоголю або відмова від нього може допомогти знизити ризик розвитку раку та покращити прогноз при діагностуванні онкологічних захворювань. Також необхідно очистити кров, печінку, лімфу від алкоголю.
Вплив ультрафіолетових (УФ) променів на шкіру провокують рак
Захист від сонця: Уникнення сильного ультрафіолетового випромінювання та захист від сонця може допомогти знизити ризик різних видів раку шкіри.
Дійсно, тривалий вплив ультрафіолетових (УФ) променів на шкіру може збільшувати ризик розвитку раку шкіри, включаючи базаліому та плоскоклітинний рак. УФ-промені, особливо УФ-В та УФ-А, можуть пошкоджувати ДНК у клітинах шкіри, викликаючи мутації та зміни, які можуть призвести до розвитку раку.
Ризик розвитку раку шкіри збільшується при частому та тривалому перебуванні на сонці, особливо протягом дитинства та юності. Також ризик підвищується при використанні соляріїв, оскільки лампи соляріїв також випромінюють УФ-промені.
Щоб знизити ризик розвитку раку шкіри, необхідно дотримуватися запобіжних заходів при знаходженні на сонці, включаючи використання сонцезахисних засобів з високим рівнем захисту від УФ-променів, уникнення перебування на сонці в піковий годинник, носіння захисного одягу та головних уборів, а також уникнення соляріїв та інших джерел УФ-випромінювання. Регулярні перевірки у дерматолога можуть допомогти у виявленні раку шкіри на ранній стадії і підвищенні шансів на успішне лікування.
Профілактика онкологічних захворювань
Регулярні медичні огляди: Регулярні медичні огляди та скринінг можуть допомогти виявити рак на ранній стадії, що підвищує шанси успішного лікування.
Програма очищення очищення організму людини від шлаків, що накопичуються, і відновлення захисних властивостей імунної системи.
У медичному центрі «Альтернатива» у стаціонарних або амбулаторних умовах проводиться очищення органів травлення, судин; створення для патогенної флори несприятливих умов, ослаблення їхньої життєздатності; відновлення обмінних процесів в органах та тканинах людського організму та інші оздоровчі заходи.
- Проживання в 2-х місному/1 місному номері або амбулаторно
- Обстеження: консультація лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості
- Гіпоалергенне харчування (сироїдіння, сокотерапія, лікувальне голодування)
- Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитані, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
- Очищення жовчного міхура та печінки нормалізує властивості жовчі щодо розщеплення жирів та регулює роботу кишківника з ліквідації запорів. Нормалізується обмін холестерину, зупиняється відкладення холестерину в судинах серця, мозку, нирок, нижніх кінцівок, що знижує ризик виникнення ускладнень цукрового діабету. Очищена печінка дозволяє покращити реологічні властивості крові, зменшити її в’язкість, тим самим знизити ризик розвитку тромбозу судин. Поліпшується функція печінки для очищення крові від токсинів, надмірної кількості гормонів.
- Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю – підвищення імунітету, звільнення кишківника від калових каменів, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори