Введення лікарських засобів в уретру називається уретральною інстиляцією. Цей процес полягає у введенні озонованого фізрозчину безпосередньо в уретру з метою лікування місцевих захворювань.

Процедура уретральної інстиляції з озонованим фізрозчином виконується за допомогою спеціальних медичних інструментів, таких як уретральна катетеризація або спрей.

Ефективність введення в уретру озонованого фізрозчину 

Озонований фізіологічний розчин, також відомий як озонований фізрозчин або озоніди, є розчином, в якому молекули озону (О3) розчинені у фізіологічному розчині, зазвичай ізотонічному розчині натрію хлориду (фізіологічний розчин).

Озонований фізрозчин має декілька властивостей:

  • Антимікробна дія: Озон має сильні антимікробні властивості. Він може знищувати бактерії, віруси, грибки та інші патогени. При використанні озонованого фізрозчину для лікування інфекцій або ранових ушкоджень він може допомогти усунути збудників та сприяти загоєнню.
  • Протизапальна дія: Озонований фізрозчин може мати протизапальну дію. Він здатний зменшувати запальні процеси, знижуючи набряклість та болючість у уражених тканинах.
  • Стимуляція кровообігу: Озонований фізрозчин може покращувати мікроциркуляцію та стимулювати кровообіг у сфері застосування. Це може сприяти посиленню надходження кисню та поживних речовин до тканин, що може сприяти їх відновленню.
  • Антиоксидантна дія: Озонований фізрозчин має антиоксидантні властивості. Він може допомогти нейтралізувати вільні радикали та захистити клітини від окислювального стресу, що сприяє їхньому здоров’ю та захисту.
  • Посилення імунної системи: Озонований фізрозчин може стимулювати імунну систему організму, підвищуючи її захисні функції та здатність боротися з інфекціями та запальними процесами.

Які захворювання лікують уретральною інсталяцією 

Уретральна інстиляція може використовуватися для лікування різних захворювань сечовивідної системи, особливо тих, що торкаються уретри.

  • Введення в уретру озонованого фізрозчину при уретриті: Це запальне захворювання уретри, яке може бути спричинене інфекцією (бактеріальною, вірусною або грибковою), травмою або роздратуванням. Уретральна інстиляція може використовуватися для озонованого фізрозчину безпосередньо в уретру для боротьби з інфекцією та зняття симптомів.
  • Введення в уретру озонованого фізрозчину при змінах уретральної стриктури: Це звуження уретри, яке може призвести до утруднення сечовипускання. Уретральна інстиляція може бути використана для доставки озонованого фізрозчину, з метою зниження запалення та розслаблення звуженої ділянки уретри.
  • Введення в уретру озонованого фізрозчину при уретральних каменях: Це утворення в уретрі, що складається з мінеральних відкладень. Уретральна інстиляція використовується для доставки озонованого фізрозчину, озоніди допоможуть зруйнувати або розчинити уретральне каміння, полегшуючи їх видалення.
  • Введення в уретру озонованого фізрозчину при ретральних папіломах або поліпах: Це несприятливі утворення, які можуть викликати дискомфорт та утруднення сечовипускання. Уретральна інстиляція може використовуватися для доставки озонованого фізрозчину, що має противірусний засіб, ефективно для видалення або зменшення розмірів папілом або поліпів.

У кожному конкретному випадку застосування уретральної інстиляції з озонованим фізрозчином залежить від діагнозу, стану пацієнта та рекомендацій лікаря.

Необхідно звернутися до лікаря для визначення необхідності та застосування уретральної інстиляції з озонованим фізрастовором у конкретному випадку.

Відгуки – введення в уретру озонованого фізрозчину

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments