аденома_простаты

Аденома простати – це доброякісне утворення на тлі розростання залізистого епітелію. Це захворювання зустрічається у 30% чоловіків після 45 років, і більш ніж у 75% – після 65 років.

Причини аденоми простати

До кінця невідомо чому розвивається аденома передміхурової залози. Найчастіша причина – це вікове гормональне порушення, коли знижується рівень чоловічих гормонів і підвищується кількість жіночих гормонів.

До групи ризику потрапляють чоловіки з низькою статевою активністю, ожирінням та генетичною схильністю.

Симптоми аденоми

Небезпека хвороби в тому, що на початкових етапах аденома ніяк не проявляє себе. І людина навіть не підозрює про її існування. Коли доброякісна освіта збільшується, з’являються такі симптоми:

  • Поганий відтік сечі
  • Часті позиви до сечовипускання
  • Слабкий або уривчастий струмінь сечі
  • Почуття неповного випорожнення сечового міхура
  • Нетримання сечі
  • Інтоксикації (безконтрольний прийом медикаментів, прийом алкоголю, тютюнопаління)
  • Порушення функцій попереково-крижового відділу хребта
  • Наявність паразитів в організмі

Аденома простати: діагностика та лікування

Захворювання ніколи самостійно не минає, а освіта тільки збільшуватиметься у розмірі. Тому чим раніше ви звернетеся до чоловічого лікаря уролога, тим буде менше ускладнень

У Медичному центрі “Альтернатива” використовується повне діагностування всього організму, а також УЗД та лабораторні аналізи. На унікальному апараті Комплексі Медичному Експертному підбирається лікувальна дієта, яка допоможе прибрати зайву вагу, нормалізувати роботу внутрішніх органів.

Рекомендована озонотерапія у вигляді внутрішньовенної терапії та ректальних інсуфляцій. Завдяки цій процедурі покращується обмін речовин, знімається запалення та усуваються бактерії. Озонотерапія в комплексі з іншими лікувальними маніпуляціями дозволяє відновити роботу сечостатевої системи та самостійне сечовипускання

Також у нас застосовується лазеро- та магнітотерапія, витягування хребта та масаж, оскільки передміхурова залоза пов’язана з 4-м сегментом хребта.

Для відновлення функцій печінки, кишечника, жовчного міхура, нирок, для підготовки організму перед запланованою операцією ми використовуємо комплексну програму очищення організму.

Пацієнти можуть пройти лікування у Києві амбулаторно на вул. Драгоманова, 31-б та вул. Некрасовській,3 або стаціонарно на вул. Героїв Дніпра, 67. Постійне спостереження лікарів вищої категорії та комплексний підхід до здоров’я пацієнта дають найкращі результати

Відгуки – лікування аденоми простати

guest
12 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
Михайло

У стаціонарній програмі лікування аденоми простати в мц Альтернатива дуже допомогли процедури озонотерапії, сечовипускання налагодилося. Спасибі велике фахівцям центру за уважний догляд і лікування.