Парацервикальная инъекция

У сучасній гінекології широко використовується парацервікальна ін’єкція як профілактичний або лікувальний захід. Ця процедура застосовується в різних гінекологічних схемах лікування та передбачає ін’єкції препаратів у шийку матки. Препарати можуть бути лікарськими, протизапальними, противірусними, розсмоктуючими для регенерації і т.д. Залежно від проблеми конкретної пацієнтки призначаються різні ін’єкції в шийку матки одноразово або у вигляді курсу.

Показання до парацервікальної ін’єкції

Як проходить парацервікальна ін’єкція

парацервікальна ін'єкціяНасамперед лікар проводить огляд та опитування пацієнта, ставить діагноз, при необхідності призначає додаткові обстеження та аналізи. У медичному центрі “Альтернатива” ви можете розраховувати на професійний та кваліфікований підхід з боку персоналу. Тільки після встановлення точного діагнозу буде проводитися парацервікальна ін’єкція або будь-яке інше лікування.

Процедура практично безболісна, максимум що може відчути жінка – дискомфорт. Немає потреби у попередній підготовці, використанні анестезії або інших допоміжних препаратів. Деякі препарати можуть викликати короткочасні болючі відчуття в зоні ін’єкції, проте біль незначний і швидко минає.

Вам не доведеться лягати до лікарні, достатньо прийти у призначений час, всі маніпуляції проводяться в кабінеті лікаря, а після прийому можна їхати додому. Парацервікальна ін’єкція при правильному проведенні надає ефективний та пролонгований вплив.

Відгуки – парацервікальна ін’єкція

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments