Вилучення будь-яких новоутворень на інтимних зонах не варто боятися! Головне все добре обстежити. Кондиломи та папіломи – доброякісні новоутворення на слизовій оболонці. Збудником кондилом є папіломавірус 6 та 11 типу.

Діагностуються такі новоутворення у гінекології за допомогою кольпоскопії. Методом ПЛР можна виявити наявність папіломавірусу та визначається його вид та онкогенність.

Чому необхідно видаляти новоутворення

Небезпека кондилом та папілом у тому, що вони можуть травмуватися та стати джерелом інфекції. Кондиломи нерідко перероджуються в злоякісні освіти.

Наявність такого виду утворень на шийці матки збільшує ймовірність раку вдесятеро. Також кондиломи передаються дитині від матері в процесі пологів. Тому видалення кондилом є обов’язковим.

Видалення папілом, кондилом електрокоагулятором в інтимних зонах

У Медичному центрі “Альтернатива” кондиломи та папіломи видаляються радіохвильовим ножем “Фотек”.

Електрокоагуляція інтимних зон є руйнуванням патологічної тканини новоутворення за допомогою постійного або змінного струму. Перевага електрокоагуляції в тому, що під час процедури лікар може контролювати глибину впливу на слизову.

Як проходить процедура видалення новоутворень

Електрокоагуляція для видалення новоутворень статевих органів – найбезпечніший метод.

Процедура зазвичай призначається 4-6 день від початку менструального циклу. Електрокоагуляція проводиться під місцевим знеболенням. Тривалість залежить від кількості та розміру кондилом та папілом. Найшвидше видаляються утворення на тонкій ніжці.

Період відновлення зазвичай займає 10-14 днів. У цей час потрібно утриматися від відвідування лазні, сауни, басейну. Заборонені також статеві контакти та фізичні навантаження.

Переваги видалення новоутворень радіохвильовим ножем у МЦ «Альтернатива»

  • Безболісність процедури
  • Безпека для пацієнтів, оскільки мінімальний контакт із відкритою раною
  • Сама процедура займає 10-15 хвилин
  • Вилучення проводиться досвідченими лікарями
  • Не залишається шрамів та рубців

Новоутворення на шкірі – внутрішня ітоксікація організму, наявність грибів, вірусів, глистів в організмі людини. Для оздоровлення всього організму та виключення подальшої появи новоутворень на інтимних зонах застосовується програма Підвищення імунітету, лікування Папіломавірусу

Відгуки – видалення новоутворень в інтимних зонах

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments