У медичному центрі Альтернатива використовується універсальна ультразвукова система портативний сканер для УЗД Mindray з широким набором клінічних додатків. Це сучасний сканер високого класу, що дозволяє виконувати різнопланові, зокрема спеціалізовані дослідження. Сканер дає можливість отримувати високоякісні чорно-білі та кольорові зображення. Вже на ранніх термінах вагітності візуалізує зображення плода, дає змогу адекватно оцінити серцеву діяльність, рухову активність та відповідність його розвитку терміну вагітності. Також дає можливість проводити огляд внутрішніх органів, поверхнево розташованих структур, судинні дослідження, нейросонографію.

Ультразвукове дослідження (УЗД) у гінекології виконується для візуалізації та оцінки стану жіночих репродуктивних органів. Залежно від конкретних клінічних питань та цілей дослідження можуть бути проведені різні види гінекологічного УЗД.

Ось деякі з найпоширеніших видів гінекологічного УЗД:

 • Трансабдомінальне УЗД Це стандартне гінекологічне УЗД, при якому сенсор встановлюється на поверхні живота, покритого гелем. Воно використовується для оцінки матки, яєчників та навколишніх тканин. Зазвичай застосовується для початкової діагностики та контролю вагітності.
 • Трансвагінальний УЗД: Це УЗД, при якому маленький сенсор вводиться в піхву для отримання більш детальної і близької до органів картинки. Воно використовується для оцінки структури матки, ендометрію, яєчників та яєчникових кіст, а також для оцінки вагітності у початкові терміни.
 • УЗД з допплерівською сонографією: Цей вид УЗД використовує допплерівську техніку для вимірювання швидкості та напрямку кровотоку в органах та судинах. Він може бути корисним для оцінки кровопостачання в яєчниках та інших тканинах, а також виявлення аномалій кровообігу.
 • УЗД при вагітності: Це УЗД проводиться під час вагітності для оцінки розвитку плода, плаценти та плодових оболонок. Включає стандартне сканування, а також допплерівське дослідження для оцінки кровотоку в плаценті і пуповині.
 • УЗД при ендометріозі та пухлинах: Для діагностики ендометріозу та пухлин, таких як міоми або рак матки, може знадобитися спеціальне УЗД з урахуванням характеристик цих станів.
 • УЗД молочних залоз: Для оцінки стану молочних залоз та виявлення пухлин може виконуватися УЗД молочних залоз.
 • УЗД при допплерівській сонографії матки та яєчників: Це дослідження використовує допплерівську техніку для оцінки кровотоку в матці та яєчниках. Воно може допомогти виявити аномалії кровопостачання, такі як кісти постачання кров’ю та пухлини.
 • Цей вид УЗД поєднує в собі трансвагінальне дослідження з допплерівською сонографією для більш точної оцінки кровопостачання яєчників та інших репродуктивних органів.
 • УЗД з метою визначення овуляції: Це дослідження допоможе визначити, коли відбувається овуляція (вивільнення яйцеклітини з яєчника). Воно може бути корисним при спробах зачаття.
 • УЗД для визначення розташування спіральної або внутрішньоматкової системи: Це дослідження може використовуватися для перевірки правильного положення спіральної або внутрішньоматкової системи, які можуть використовуватися для контрацепції.
 • УЗД для оцінки сечового міхура та тазових органів: Іноді УЗД проводиться для оцінки сечового міхура та інших органів тазової порожнини, щоб виявити проблеми, такі як спрямовування сечового міхура або пролапс органів.
 • Цей вид УЗД виконується в початкові терміни вагітності для визначення життєздатності ембріона та виявлення аномалій.

Ульразвукове дослідження органів малого тазу в медичному центрі “Альтернатива” здійснюється двома методами: трансабдомінальне УЗД та трансвагінальне УЗД. Обидва методи абсолютно безболісні для пацієнтки.

Ультразвукове дослідження органів малого тазу – це найдоступніший і найбезпечніший метод обстеження. Метод ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології є головним методом дослідження, за допомогою якого можна з високою достовірністю поставити діагноз, не вдаючись до інших методів дослідження. Ультразвукове дослідження дозволяє виявити безліч гінекологічних захворювань та здійснювати контроль за їх перебігом.

Трансабдомінальний доступ забезпечує візуалізацію органів малого тазу, взаємовідносини органів по відношенню один до одного, незамінний при оцінці об’ємних утворень великих розмірів, є методом вибору за неможливості проведення трансвагінального дослідження, оптимальний метод у ІІ та ІІІ триместрах вагітності. Датчик розташований на поверхні передньої черевної стінки.

Трансабдомінальне УЗД проводиться на 5-8 день менструального циклу, якщо лікар не призначений інший день.

Трансвагінальний доступ є “золотим стандартом” у вивченні органів малого таза у вигляді найкращої візуалізації з найтоншою оцінкою структури, оптимальний метод у діагностиці вагітності на ранніх термінах, оцінці будови плода до 14 тижнів. Датчик розташовується у піхві.

Підготовка до УЗД органів малого тазу

2–3 дні не вживати чорний хліб, молоко, газовані воду та напої, овочі, фрукти, соки, кондитерські вироби, алкоголь. За відсутності протипоказань також можна приймати будь-який ентеросорбент (полісорб, поліфепан, «біле вугілля», ентеросгель) у стандартному дозуванні. Дослідження проводиться при наповненому сечовому міхурі, як мінімум через 6 годин після їди. Для наповнення сечового міхура треба випити щонайменше 1 літра простої води (у жодному разі не соку і газованої води!) за 2–3 години до дослідження. Сечовий міхур перед дослідженням не спорожняти. Трансвагінальне вимагає повного випорожнення сечового міхура.

Показання для проведення УЗД малого тазу у жінок

 • Необхідність дослідження структури яєчників та тканин матки
 • Діагностика та лікування жіночої безплідності
 • Контроль проведеного лікування
 • Вагітність на різних термінах
 • Різноманітні болі внизу живота
 • Порушений менструальний цикл
 • Наступ менопаузи
 • Запальні захворювання та різноманітні новоутворення жіночих статевих органів
 • Перед призначенням протизаплідних засобів
 • УЗД використовується для спостереження за здоров’ям та розвитком плода під час вагітності.

Ультразвукове дослідження щитовидної залози

Щитовидна залоза – один із найважливіших органів для повноцінного здоров’я людини. Її гормони беруть активну участь в обміні речовин та енергетичному обміні. У дитячому віці гормон забезпечує нормальний та правильний розвиток інтелекту, головного мозку та фізичного розвитку. У підлітковому – гормони беруть участь у статевому дозріванні.

Все, що стосується щитовидної залози, має бути під контролем. Захворювання щитовидної залози багатоликі. Фахівці рекомендують проводити УЗД щитовидної залози навіть при пітливості або мерзлякуватості, субфібрильній температурі, тремтіння рук або різких коливаннях ваги та випаданні волосся. А при появі проблем із ковтанням, безпричинного кашлю, нападів ядухи або наявності утворень на передній області шиї необхідно терміново звернутися до ендокринолога.

УЗД щитовидної залози допоможе виявити та оцінити: зміни у тканинах залози; зміни у розмірах залози; наявність вузлів та запальних процесів.

Якоїсь спеціальної підготовки до дослідження проводити не слід.

Основні симптоми порушення роботи щитовидної залози.

При нестачі або надлишку йоду, що надходить в організм через їжу, повітря, воду, настають зміни у роботі щитовидної залози. Відразу з’являється сухість шкіри, випадання волосся, ламкість нігтів, порушення сну, набряклість.

До основних симптомів можна віднести: аритмію серця; апатію; слабкість; млявість; ожиріння (при нестачі гормону); виснаження (при надлишку гормону); сонливість; часті перепади настрою.

На сьогоднішній день з метою профілактики потрібно регулярно проходити УЗД щитовидної залози, особливо людям, які мешкають в екологічно несприятливих місцях, промислових зонах. Обстеження дозволить виявити справжній стан органу, оцінити лімфатичну, судинну сітку, структуру щитовидки.

У медичному центрі «Альтернатива» ви маєте можливість пройти обстеження за допомогою універсальної ультразвукової системи портативний сканер для УЗД Mindray.

УЗД проводять висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом діагностики. А також у рамках медичного центру «Альтернатива» можна отримати консультацію спеціаліста та визначити необхідну програму лікування.

Відгуки – УЗД органів малого тазу у жінки

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

Авторська методика лікування гінекологічних захворювань у МЦ "Альтернатива"

При лікуванні гінекологічних захворювань у медичному центрі "Альтернатива" застосовується програма очищення організму в умовах стаціонарного/амбулаторного центру. Програма застосовується для нормалізації роботи травного каналу, відновлення печінки, судин, лімфатичної системи, відновлення обміну речовин, зниження маси тіла, проводиться протипаразитарна програма.

У медичному центрі "Альтернатива" при лікуванні хронічних гінекологічних захворювань ми звертаємо увагу на: 

 • стан пацієнта, давність захворювання, вік, наявність інших супутніх захворювань. Лікар проводитиме огляд, збирає анамнез захворювання, призначає лабораторне обстеження та індивідуальну схему лікування.

Для скринінгового аналізу причин хронічних хронічних захворювань застосовується унікальне обладнання Комплекс Медичний Експертний, за допомогою якого можна визначити:

 • наявність основного вірусного агента: хронічне вірусне носійство
 • наявність супутньої патогенної мікрофлори: грибки, бактерії, глисти, найпростіші, що створює сприятливий фон для вірусного носія.
 • наявність інтоксикацій в організмі, метаболітів лікарських препаратів, харчових добавок, продуктів ГМО, екологічних токсинів
 • роботу органів кишкового-кишкового тракту, печінки, жовчного міхура, наявність у них патогенних мікроорганізмів - грибків, вірусів, бактерій, глистів, найпростіших, що надають токсичний вплив на організм. Велике значення має детоксикаційна функція печінки.
 • стан імунної системи
 • стан кровоносної системи
 • стан лімфатичної системи
 • нестача вітамінів та мікроелементів
 • харчову непереносимість: неперетравлені продукти харчування піддаються бродильним та гнильним процесам у кишківниках і дають додаткову інтоксикацію організму, підтримуючи запальні процеси

Програма очищення організму є основною програмою для відновлення роботи всього організму та основою для лікування хронічних гінекологічних захворювань.

За 5 – 10 днів стаціонарної програми пацієнтам проводяться очисні та протипаразитарні заходи. Очищаються основні фільтри нашого організму - товстий та тонкий кишківник, печінка та жовчний міхур, нирки та включається до процесу очищення лімфатична система. Завдяки виконаній роботі, створюються умови для нормалізації роботи імунної системи та підвищення протиірусної захисту.

Ефективність лікування таких хронічних інфекцій, як герпесвірусна інфекція, полягає в тому, що ми застосовуємо одночасно два методи внутрішньоклітинного лікування. Вірус персистує всередині клітини, це його будинок, йому там комфортно, і він залишає його через дуже несприятливі умів. На жаль, лікарські форми протиірусної терапії дуже токсичні та не завжди ефективні

При лікуванні пацієнтів із хронічними інфекціями у нашому центрі застосовується озонотерапія у вигляді внутрішньовенного введення озонованого фізіологічного розчину натрію хлориду та процедури ВАОТ (великої аутогемоозонотерапії). Ці процедури мають пряму протиірусну дію. Озоніди зі струмом крові розносяться по всьому організму, проникають у клітину, припиняючи процес реплікації вірусів, тобто здатність вірусів до самовідтворення.

При загостренні хронічної герпесвірусної інфекції (герпес Zoster) вірус поселяється на міжреберних нервах і на шкірі з'являються хворобливі герпетичні бульбашки. Добре зарекомендували собі обколювання шкіри озоно-кисневою сумішшю вздовж міжреберних проміжків та елементів висипу. Озоно-киснева суміш при внутрішньошкірному введенні має протизапальну, протиірусну, знеболювальну дію.

Іншим методом внутрішньоклітинного лікування хронічних вірусних інфекцій є компенсаторна корекція на спеціальному обладнанні Комплексу Медичного Експертного. Цей метод дозволяє не тільки впливати на віруси та інші патогенні мікроорганізми, а й контролювати стан організму під час лікувального процесу.

Лікування безпечне, ефективне, без побічних токсичних ефектів, що дають протиірусні лікарські засоби, спрямоване на підвищення імунітету та опору організму до вірусних інфекцій.

При лікуванні гінекологічних захворюваннях застосовується програма відновлення функцій печінки, жовчного міхура, шлунково-кишкового тракту за умов стаціонару чи амбулаторно: поліпшення моторики товстого кишкіаника (боротьба із закрепом), відновлення мікрофлори; покращення процесів всмоктування жирів, білків, вуглеводів, вітамінів та мікроелементів у тонкому кишківнику; відновлення секреторної функції шлунка, підшлункової залози, кишківника; протипаразитарні заходи; активівація роботи жовчного міхура та печінки з виведення токсинів з організму, нормалізація властивостей жовчі з розщеплення жирів

 • Проживання в 1-місному / 2-місному номері  на 5-10 діб / амбулаторно
 • Курс лікувального голодування на 10-15 днів
 • Обстеження:  консультації лікарів, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному
 • Гінекологічний комплекс обстеження: консультація гінеколога, УЗД органів малого тазу, УЗД молочних залоз, щитовидної залози, кольповідеоскопія, бактеріологічний та цитологічний аналізи виділень
 • Гіпоалергенне харчування: вегетаріанське, сокотерапія, сироїдіння
 • Програма детоксикації:  очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
 • Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю: ліквідація закрепу, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори
  Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР - органів озоно-кисневої сумішшю: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та
 • Озонотерапія внутрішньовенна: протизапальна, детоксикаційна, антибактеріальна, противірусна дія (озоніди проникають у клітину, зупиняють процес відтворення вірусів), підвищення імунітету, очищення крові, капіляротерапія
 • Вагінальні інсуфляції озоно- кисневою сумішшю: при хронічних запальних захворюваннях жіночої репродуктивної системи, молочниці, ендометріозі, ерозії та дисплазії шийки матки, хронічному циститі, нетриманні сечі
 • Витягнення хребта на тракційному апараті "Ормед-професіонал": покращення іннервації органів малого тазу, зняття "блоків" попереково-крижового відділу хребта, покращення живлення та виведення токсинів з органів малого тазу
 • Компенсаторна корекція на Комплексі Медичному Експертному: вплив на папіломавірус, герпетичну групу вірусів, кандиди, грибки, хламідію, трихомонаду, уреаплазму, мікоплазму, токсоплазму, гельмінти; компенсація патологічних процесів органів малого тазу; санація хронічних вогнищ інфекції
 • Пресотерапія: очищення лімфи від вірусів, алергенів і токсинів, поліпшення дренажної функції органів виділення, активація імунітету, при схильності до набряків
 • Вісцеральний масаж  - масаж внутрішніх органів: сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, спалюванню вісцерального жиру, активації роботи печінки та жовчного міхура, органів малого тазу, зміцнення зв'язок при опущенні матки, покращення харчування та виведення токсинів з органів малого тазу
 • Гірудотерапія: лікування медичними п'явками

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Найменування Ціна, грн
Консультація лікаря-гінеколога 600 грн
Консультація лікаря гінеколога вищої категорії / повторна 850/700 грн
Консультація лікаря гінеколога-ендокринолога вищої категорії 850 грн

Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування

1 600 грн
Аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному із консультацією лікаря 1 450 грн
Аналіз стану роботи жіночої репродуктивної системи на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Сечостатева система; Молочні залози; Ендокринна система; Шлунково-кишковий тракт; урогенітальні інфекції (хламідія, трихомонада, уреаплазма, мікоплазма); Бактерії; Віруси (папіломавірус, цитомегаловірус, герпес); Найпростіші (токсоплазма); Гельмінти; Грибки (кандиди); Недостатність вітамінів та мікроелементів; Нерекомендовані продукти харчування
1 400 грн
Аналіз стану роботи жіночої репродуктивної системи на Комплексі Медичному Експертному з консультацією лікаря 1 250 грн
Анестезія 300 грн
Біопсія епітелію шийки матки 650 грн
Біопсія ендометрію (Пайпель) 650 грн
Розробка індивідуальної програми харчування для вагітних 800 грн
Розробка програми зниження ваги 1 200 грн
Схема лікування 1 категорія 800 грн
УЗД молочних залоз та лімфовузлів + доплер 700 грн
УЗД органів малого тазу трансабдомінально 600 грн
УЗД органів малого тазу трансвагінально 750 грн
УЗД щитовидної залози 500 грн
Кольповідеоскопія 700 грн
Всі види лабораторних аналізів
Взяття мазку 90 грн
Класичний ПАП-тест 300 грн
ПАП-тест рідинна цитологія 550 грн
Мікроскопічний аналіз виділень 280 грн
Визначення ph-виділень піхви 280 грн
У лікуванні гінекологічних захворювань застосовується цілісний підхід щодо відновлення всього організму: зниження ваги, нормалізація гормонального фону, протипаразитарна, противірусна терапія, відновлення хребта, очищення крові та лімфи
Стаціонарний комплекс лікування
Проживання в 2-х місному, 1 місному номері
Обстеження: консультація лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок,  визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному
Гіпоалергенне харчування (вегетаріанське, сокотерапія, сиороїдіння, лікувальне голодування)
Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5 -
ліквідація запору, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори
Санація хронічних осередків інфекцій ЛОР органів озоно-кисневою сумішшю №5 -
вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Озонотерапія внутрішньовенна №5 - протизапальна, детоксикаційна, антибактеріальна, противірусна дія (озоніди проникають у клітину, зупиняють процес відтворення вірусів), підвищення імунітету, очищення крові, капіляротерапія
Вагінальні інсуффляції озоно-кисневою сумішшю №5 - при хронічних запальних захворюваннях жіночої репродуктивної системи, молочниці, ендометріозі, ерозії та дисплазії шийки матки, хронічному циститі, нетриманні сечі
Витягнення хребта на тракційному апараті "Ормед-професіонал" №5 -
поліпшення іннервації органів малого тазу, зняття блоків попереково-крижового відділу хребта, поліпшення живлення та виведення токсинів з органів малого тазу
Компенсаторна корекція на Комплексі Медичному Експертному № 5 – вплив на папіломавірус, герпетичну групу вірусів, кандиди, грибки, хламідію, трихомонаду, уреаплазму, мікоплазму, токсоплазму, гельмінти; компенсація патологічних процесів органів малого тазу, санація хронічних осередків інфекції
Пресотерапія №5 - очищення лімфи від вірусів, алергенів та токсинів, покращення дренажної функції видільних органів, активація імунітету, при схильності до набряків
Стаціонарний комплекс лікування на 5 днів у 2-х місному номері 23 350 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 5 днів у 1-місному номері 26 350 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 10 днів у 2-х місному номері 45 550 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 10 днів у 1-місному номері 51 550 грн
Проживання в 2-місному номері для проходження процедур для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 500 грн
Проживання в 1-місному номері для проходження процедур для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 1 000 грн
Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 400 грн
Амбулаторний комплекс лікування
Обстеження: консультація лікаря УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок; визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному;  рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
Програма детоксикації: Фіточаї №30; Озонована вода №10; Очисні клізми №10; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно)
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5 - ліквідація запору, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
Озонотерапія внутрішньовенна №5 - протизапальна, детоксикаційна, антибактеріальна, противірусна дія (озоніди проникають у клітину, зупиняють процес відтворення вірусів), підвищення імунітету, очищення крові, капіляротерапія
Вагінальні інсуффляції озоно-кисневою сумішшю №5 - при хронічних запальних захворюваннях жіночої репродуктивної системи, молочниці, ендометріозі, ерозії та дисплазії шийки матки, хронічному циститі, нетриманні сечі
Витягнення хребта на тракційному апараті "Ормед-професіонал" №5 - поліпшення іннервації органів малого тазу, зняття блоків попереково-крижового відділу хребта, поліпшення живлення та виведення токсинів з органів малого тазу
Компенсаторна корекція на Комплексі Медичному Експертному № 5 – вплив на папіломавірус, герпетичну групу вірусів, кандиди, грибки, хламідію, трихомонаду, уреаплазму, мікоплазму, токсоплазму, гельмінти; компенсація патологічних процесів органів малого тазу, санація хронічних осередків інфекції
Санація хронічних осередків інфекцій ЛОР органів озоно-кисневої сумішшю №5-
вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Пресотерапія №5 - очищення лімфи від вірусів, алергенів та токсинів, покращення дренажної функції видільних органів, активація імунітету, при схильності до набряків
Загальна вартість амбулаторного курсу лікування на 5 днів 19 050
Загальна вартість амбулаторного курсу лікування на 10 днів 35 150
Комплексні програми та процедури
Вагінальні інсуффляції озоно-кисневою сумішшю №5 - при хронічних запальних захворюваннях жіночої репродуктивної системи, молочниці, ендометріозі, ерозії та дисплазії шийки матки, хронічному циститі, нетриманні сечі (з урахуванням вагінальної насадки) 2 000 грн
Введення внутрішньоматкової стіралі 1 250 грн
Видалення внутрішньоматочної спіралі 1 250 грн
Піхвова інстиляція 200 грн
Піхвовий тампон (аплікація з мазями та розчинами) 200 грн
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5 - 30 хвилин
Сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, спалюванню вісцерального жиру, активації роботи печінки та жовчного міхура, органів малого тазу, зміцнення зв'язок при опущенні матки, поліпшення живлення та виведення токсинів з органів малого тазу
2 000 грн
Вісцеральний масаж №5 – 60 хвилин 4 000 грн
Витягнення хребта на тракційному апараті Ормед-професіонал" №5 -
покращення іннервації органів малого тазу, зняття "блоків" попереково-крижового відділу хребта, покращення живлення та виведення токсинів з органів малого тазу
1 750 грн
Гінекологічний масаж, 1 процедура 600 грн
Гомеопатична мезотерапія за акупунктурними точками, 1 зона 400 грн
Інсталяція лікувального розчину в уретру 150 грн
Озонотерапія внутрішньовенна №5 - протизапальна, детоксикаційна, антибактеріальна, противірусна дія (озоніди проникають у клітину, зупиняють процес відтворення вірусів), підвищення імунітету, очищення крові, капіляротерапія 2 550 грн
Парацервікальна ін'єкція (у шийку матки) 200 грн
Пресотерапія №5- очищення лімфи від вірусів, алергенів та токсинів, поліпшення дренажної функції виділених органів, активація імунітету, при схильності до набряків 1 500 грн
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5 - ліквідація запору, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори 1 000 грн
Санація хронічних осередків інфекцій ЛОР органів озоно-кисневої сумішшю №5 -
вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
1 000 грн
Комплекс вправ з кріплення м'язів тазового дна, у т.ч., м'язів піхви, «нижнього» черевного преса 400 грн
Компенсаторна корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному №5 -вплив на папіломавірус, герпетичну групу вірусів, кандиди та інші грибки, хламідію, трихомонаду, уреаплазму, мікоплазму, токсоплазму, гельмінти, компенсація патологічних процесів органів патології 2 250 грн
Масаж грудей при лактостазі 400 грн
Радіохвильова хірургія
Радіохвильова деструкція шийки матки (залежно від складності)   2 800-3 500 грн
Радіохвильове видалення одиничних доброякісних новоутворень промежини та зовнішніх статевих органів (папіломи, кондиломи) (без вартості анестезії) 1 500 грн
Радіохвильова хірургія шийки матки 2 000 грн
Радіохвильова хірургія кондилом-папілом шийки матки 1 500 грн
Радіохвильове видалення кондилом, папілом шкіри або слизових оболонок за 1 одиницю 700 грн
Вказані ціни можуть відрізнятися від тих, що діють у клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатись у клініці або за телефоном +38 (097) 885-42-42

Лікарі

Статьи

Видео: программы и отзывы

Процедури