инсулинонезависимый-диабет

Інсуліннезалежний діабет (діабет 2 типу) виникає через інсулінову резистентність. Простими словами, це несприйнятливість організму до гормону інсулін. Він виробляється у потрібній кількості, але клітини щодо нього не чутливі. У крові спостерігаються великі перепади рівня цукру.

Чинниками ризику є ожиріння, спадкова схильність, нездорове харчування та шкідливі звички. Інсуліннезалежний діабет піддається лікуванню, тим ефективніше, чим раніше його було взято під контроль.

Симптоми інсуліннезалежного діабету

Цукровий діабет 2 типу на початку свого розвитку відбувається практично безсимптомно. Якщо не вживати жодних заходів, тоді погіршується зір, підвищується кров’яний тиск, з’являється діабетична стопа.

Приводом для звернення до лікаря стають такі симптоми, як ожиріння, погане загоєння ран, стомлюваність, сухість у роті, постійна спрага та часте сечовипускання.

Діагностика діабету 2 типу у МЦ «Альтернатива»

Ефективним методом діагностики діабету 2 типу є аналіз на глікований гемоглобін. Цей аналіз дозволяє побачити рівень цукру в крові протягом останніх 3 місяців. За допомогою системи КМЕ лікар може проаналізувати стан ендокринної системи, виявити стадію хвороби, оцінити схильність до неї, підібрати відповідне лікування.

Лікування діабету 2 типу в МЦ «Альтернатива»

У центрі «Альтернатива» розроблено спеціальну програму «Цукровий діабет», яка допомагає хворим впоратися із захворюванням та уникнути ускладнень. Вона складається з двох послідовних етапів і спрямована на очищення та відновлення всіх функцій організму.

Програма детоксикації організму, протипаразитарне лікування. Амбулаторна чи стаціонарна програма очищення на 5-10 днів. Очищення організму, що допомагає вивести токсини та шлаки з організму, відновити обмін речовин, знизити вагу, відновити роботу кишечника, печінки, жовчного міхура, лімфатичної та кровоносної системи.

Обстеження: УЗД органів черевної порожнини, лабораторні аналізи; аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному
Лікувальна програма: Харчування; Живлення; Фіточаї; Масажі; Озонована вода; Ректальні інсуффляції озоно-кисневою сумішшю; Продування слухового каналу озоно-кисневою сумішшю; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого та товстого кишечника (ортоградно)

Ефективною показала себе озонотерапія при цукровому діабеті. Введення озону покращує провідність клітинних мембран, сприяє засвоєнню глюкози тканинами організму, таким чином сприяє зниженню гіперглікемії.

При таких ускладненнях діабету, як діабетична стопа, некрози тканин, проводиться обколювання уражених ділянок озоно-кисневою сумішшю, фотонна терапія, пресотерапія.

Переваги діагностики та лікування інсуліннезалежного в МЦ «Альтернатива»

  • Поліпшення якості крові
  • Відновлення капілярів
  • Лікування проводиться натуральними препаратами, що дозволяє уникнути ускладнень
  • Відбувається покращення самопочуття, омолодження всього організму
  • Методики спрямовані на попередження ускладнень (діабетична стопа)
  • Лікування можна проводити в стаціонарі або амбулаторно

Відгуки – діагностика та лікування діабету 2 типу

guest
14 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
Анастасія Р.

Через спадковість набула проблеми інсулінозалежного діабету.
У медичному центрі “Альтернатива” лікарі одразу взяли на контроль мій стан, у мене була початкова стадія хвороби і за допомогою процедур та індивідуального раціону вдалося вилікуватися! Рекомендую цей центр, працюють справжні професіонали