Цукровий діабет – це складне системне захворювання, яке може призвести до тяжких ускладнень навіть при дотриманні хворих вимог лікування.

Що потрібно знати про цукровий діабет

Три важливі факти, які потрібно знати про цукровий діабет:

  • Насамперед при цукровому діабеті страждають судини.
  • У рази збільшується ризик інфаркту, інсульту, розвитку захворювань серця.
  • ВАЖЛИВО Запобігти ускладненням, зміцнити судини і в цілому покращити якість життя при цукровому діабеті – досяжна та реальна мета. Саме на це спрямовано авторську методику медичного центру «Альтернатива».

Програма відновлення організму при цукровому діабеті

Методика включає 2 послідовні курси по 5 днів кожен з подальшим дотриманням рекомендацій лікаря. Результати, які ви отримаєте після лікування: поліпшення функцій печінки; зниження ваги; покращення стану судин; зниження холестерину; поліпшення функцій хребта та суглобів.

Курс можна пройти як у стаціонарних умовах, так і амбулаторно.

Обстеження: УЗД органів черевної порожнини, лабораторні аналізи; аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному
Лікувальна програма: Проживання; Харчування; Фіточаї; Масажі; Озонована вода; Ректальні інсуффляції; Продування слухового каналу; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого та товстого кишечника (ортоградно)

  • внутрішньовенна озонотерапія при цукровому діабеті Озонотерапія показана при діабеті першого та другого типів, а також що не менш важливо – для профілактики цього захворювання. В основі процедури лежить введення в організм озоно-кисневої суміші. Цей метод не має побічних дій у поєднанні з дуже обмеженим списком протипоказань.
  • газація нижніх кінцівок з озоно-кисневою сумішшю при трофічних виразках, діабетичній стопі

Пацієнт приходить на прийом, зручно лягає на кушетку. Трофічна виразка обробляється фізіологічним розчином. Потім закріплюється герметично пластиковий мішок, який з’єднаний трубками з озонатором і деструктором. Мішок заповнюється озоно-кисневою сумішшю до утворення надлишкового тиску. Після цього підключається деструктор і розпочинається процедура проточної газації.

Відгуки – лікування цукрового діабету

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments