Інсулінорезистентність – це стан, при якому клітини організму стають менш чутливими до інсуліну. Інсулін – це гормон, який відіграє ключову роль у регулюванні рівня цукру в крові. Коли клітини стають менш чутливими до інсуліну, вони не здатні ефективно засвоювати глюкозу з крові, що може призвести до підвищеного рівня цукру на крові (гіперглікемії).

Інсулінорезистентність часто пов’язана з ожирінням, неправильним харчуванням, недостатньою фізичною активністю та генетичними факторами. Цей стан може призвести до розвитку переддіабету, цукрового діабету типу 2, метаболічного синдрому та інших захворювань. Лікування інсулінорезистентності включає зміну способу життя, принципів харчування, фізичної активності та лікування хронічних захворювань, які підтримують інсулінорезистентність.

Які симптоми при інсулінорезистентності?

Інсулінорезистентність може виявлятися різними симптомами, такими як постійне почуття голоду, підвищена потреба у вуглеводах, втома, підвищена стомлюваність, підвищений апетит, набір ваги, особливо в животі. Також можуть бути зміни в області шкіри (акантоз), високий тиск та підвищений рівень цукру в крові. Важливо звернутися до лікаря для точної діагностики та лікування.

Що відбувається із внутрішніми органами при інсулінорезистентності?

При інсулінорезистентності організм отримує мало енергії і всі органи страждають від її нестачі. Виникає парадокс: глюкози у крові багато, але засвоєння її внутрішніми органами утруднено через інсулінорезистентність. Це призводить до різних змін у роботі внутрішніх органів.

 • Підшлункова залоза. Підшлункова залоза починає виробляти більше інсуліну у спробі компенсувати опір. Це призвести до виснаження підшлункової залози.
 • Серце. Інсулінорезистентність пов’язана з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань, оскільки інсулінорезистентність сприяє запаленню, атеросклерозу та підвищеному артеріальному тиску.
 • Печінка. В організмі накопичується більше жиру, особливо в печінці, призводить до неалкогольної жирової хвороби печінки (НЗШП) та подальшим погіршенням усіх функцій печінки.
 • М’язи. М’язи можуть стати менш чутливими до інсуліну, що впливає на здатність засвоювати глюкозу і спричинює зниження фізичної активності, біль у м’язах, підвищену стомлюваність.
 • Жирова тканина. Інсулінорезистентність призводить до накопичення жиру в організмі, особливо в животі. Це з підвищеним ризиком метаболічного синдрому.
 • Нирки. Інсулінорезистентність впливає на роботу нирок, збільшуючи ризик розвитку хронічної ниркової недостатності.
 • Гормональний баланс. Інсулінорезистентність впливає на гормональний баланс. Часто порушується рівень статевих гормонів (естрогену та тестостерону), що призводить до проблем з репродуктивним здоров’ям.
 • Мозок. Інсулінорезистентність негативно впливає на функцію мозку, підвищує ризик розвитку хвороби Альцгеймера та інших неврологічних розладів. При інсулінорезистентності пацієнти відчувають підвищену сонливість вдень і не почуваються відпочили після нічного сну.

Інсулінорезистентність має широкий спектр наслідків для організму, і важливо своєчасно звернутися до лікаря з метою оцінки стану організму та лікування.

Як позбутися інсулінорезистентності?

 • Правильне харчування. Зменшіть споживання висококалорійних та оброблених продуктів, зменште споживання вуглеводів з високим глікемічним індексом. Збільште споживання овочів, фруктів, цільнозернових продуктів, білків низької жирності та здорових жирів.
 • Фізична активність. Регулярне фізичне навантаження допомагає покращити чутливість до інсуліну. Зверніться до лікаря перед початком нової програми тренувань.
 • Контроль ваги. ​​Зниження надмірної ваги суттєво покращить інсулінорезистентність. Навіть невелике зниження ваги має позитивний ефект.
 • Медикаменти. Лікар призначить ліки для управління інсулінорезистентністю залежно від індивідуальної ситуації.
 • Контроль рівня цукру в крові. Регулярне вимірювання рівня цукру в крові допомагає відстежувати ефективність лікування та внести корективи за необхідності.
 • Сон. Забезпечте регулярний та якісний сон. Нестача сну погіршує чутливість до інсуліну.
 • Зниження стресу. Стрес впливає на рівень цукру в крові. Практика методів релаксації, медитації, йоги чи глибокого дихання допоможе знизити стрес.
 • 1 раз на півроку проходити програму очищення організму, методи озонотерапії.

При лікуванні захворювань ендокринної системи, профілактики та лікування ускладнень у медичному центрі «Альтернатива» застосовується цілісний підхід щодо відновлення всього організму: зниження ваги, нормалізація гормонального фону, протипаразитарна, противірусна терапія, відновлення хребта, очищення крові та лімфи.
Курс очищення організму – 1 – 2 рази на рік. Після очищення організму поступово відновлюються його функції, покращується кровопостачання всіх органів та систем, покращується стан гормональних залоз, приходять у норму гормрни. Підвищується ефективність медикаментозної терапії, покращується стан імунної та ендокринної системи.

Відгуки – відновлення організму при інсулінорезистентності

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

Авторська методика лікування цукрового діабету та ускладнень у МЦ "Альтернатива"

У лікуванні цукрового діабету застосовується цілісний підхід щодо відновлення всього організму: зниження ваги, нормалізація гормонального фону, очищення печінки та жовчного міхура, підшлункової залози, очищення крові та лімфи, протипаразитарна, противірусна терапія, відновлення іннервації підшлункової залози.
Проводиться курс очищення організму 1 – 2 рази на рік. Після очищення організму у поєднанні з озонотерапією, пресотерапією, протипаразитарними заходами поступово відновлюються функції підшлункової залози, покращується її кровопостачання, знижується рівень глюкози в крові та рівень гліколенізованого гемоглобіну, усуваються явища гіпоксії нижніх кінцівок, нирок, очей. Це дозволяє запобігти ускладненням цукрового діабету або відстрочити їх. Підвищується ефективність медикаментозної терапії, що на практиці виявляється у зниженні дози лікарських препапатів, покращується стан імунної та ендокринної систем.

При лікуванні цукрового діабету  в медичному центрі "Альтернатива" програма очищення організму в умовах стаціонару або амбулаторного центру. Мета програми – нормалізація роботи травної системи, відновлення функцій печінки з детоксикації організму, відновлення обміну речовин, зниження маси тіла, проведення протипаразитарних заходів.

Основні ускладнення цукрового діабету пов'язані з ураженням судин нижніх кінцівок, головного мозку, очей, нирок. Тому на додаток до базової програми застосовуються фізіотерапевтичні процедури, такі як озонотерапія, пресотерапія та фотонна терапія.

 • Проживання в 2-х місному/1 місному номері на 5-10 діб або амбулаторно
 • Обстеження: консультації лікарів, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному
 • Гіпоалергенне харчування: вегетаріанська дієта, сироїдіння, сокотерапія
 • Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитарні, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
 • Очищення жовчного міхура та печінки нормалізує властивості жовчі щодо розщеплення жирів та регулює роботу кишківника з ліквідації закрепів. Нормалізується обмін холестерину, зменшується відкладення холестерину в судинах серця, мозку, нирок, нижніх кінцівок, що знижує ризик виникнення ускладнень цукрового діабету. Очищена печінка дозволяє покращити реологічні властивості крові, зменшити її в'язкість, тим самим знизити ризик розвитку тромбозу судин. Поліпшується функція печінки з очищення крові від токсинів, надмірної кількості гормонів.
 • Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання "гірським кришталем"). Мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру для всмоктування токсинів та алергенів у кровоносне русло, сприяють очищенню лімфатичної системи, впливають на надходження в організм вітамінів та мікроелементів та повноцінних
 • Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю: підвищення імунітету, звільнення кишківника від калового каміння, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори кишківника, оздоровлення всіх органів малого тазу (матки, яєчників, яєчок. простати)
 • Санація хронічних осередків інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів, підвищення захисного бар'єру носоглотки від інфекцій, що поширюються повітряно-краплинним шляхом
 • Озонотерапія внутрішньовенна: очищення крові та судин, капіляротерапія шляхом введення в організм озоно-кисневої суміші. Чинить різнобічну профілактичну та лікувальну дію. В основі ураження очей, нервової системи, нижніх кінцівок при цукровому діабеті лежать зміни найдрібніших судин та порушення живлення тканин, що призводить до їх гіпоксії та виникнення ускладнень. Однією з точок застосування озонотерапії якраз і є дрібні судини, які під її впливом розширюються, сприяючи кращому проходженню крові. Озоніди безпосередньо знижують процеси перекисного окиснення ліпідів. Завдяки цьому зменшується кількість гліколізованого гемоглобіну, тканини краще насичуються киснем, що знижує ризик судинних ускладнень цукрового діабету.
 • Протипаразитарна, противірусна програма: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на інфекції підшлункової залози, найпростіших та паразитів, сосудів почок, очей, головного мозку, нижніх кінцівок, корекція гормонального фону
 • Пресотерапія (апаратний лімфодренажний масаж): нормалізує капілярне крово- та лімфообіг, попереджає утворення тромбів, розслаблює гладкі м'язи судин та проток, виводить токсини з міжклітинного простору, покращує живлення тканин та органів, виводити кристали солей із нірок, підвищує імунітет
 • Фотонна терапія (аппарат Коробова – Козявкіна): вплив біофотонів на відновлення мікроциркуляції судин, пошкоджених капілярів нижніх кінцівок при діабетичній стопі, трофічних виразках стоп та гомілок
 • Газація нижніх/верхніх кінцівок у пластиковому мішку з озоно-кисневою сумішшю при діабетичній стопі, виразках кінцівок

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Найменування Ціна, грн
Консультація лікаря 650 грн
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження;
Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт;
Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи;
Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
1 600 грн
Аналіз стану всього організму на Медичному Комплексі Експертному з консультацією лікаря 1 450 грн
Аналіз стану ендокринної системи на Комплексі Медичному Експертному з консультацією лікаря: інфекції підшлункової залози, найпростіші, паразити, судини нирок, очей, головного мозку, нижніх кінцівок, гормональний фон 1 250 грн
Підбір рекомендованих продуктів харчування, бракуючих вітамінів і мікроелементів на Комплексі Медичному Експертному з консультацією лікаря 1 250 грн
Усі види Ультразвукового дослідження
Усі види лабораторних аналізів
У лікуванні ендокриних захворювань застосовується цілісний підхід щодо відновлення всього організму: зниження ваги, нормалізація гормонального фону, протипаразитарна, противірусна терапія, відновлення хребта, очищення крові та лімфи.
Курс очищення організму - 1 раз на рік, тому що при очищенні печінки відновлюються її функції, покращується кровопостачання всіх органів та систем, покращується зір. Підвищується ефективність медикаментозної терапії, оскільки підвищиться власний імунітет
Стаціонарний комплекс лікування
Проживання у 2-х місному / 1 місному номері
Обстеження: консультація лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів
Гіпоалергенне харчування: вегетаринське, сироїдіння, сокотерапія, лікувальне голодування
Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитарні, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
Очищення жовчного міхура та печінки нормалізують властивості жовчі по розщепленню жирів та регулюють роботу кишківника з ліквідації закрепів. Нормалізується обмін холестерину, зупиняється відкладення холестерину в судинах серця, мозку, нирок, нижніх кінцівок, що знижує ризик виникнення ускладнень цукрового діабету. Очищена печінка дозволяє покращити реологічні властивості крові, зменшити її в'язкість, тим самим знизити ризик тромбозів судин. Поліпшується функція печінки з очищення крові від токсинів
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: підвищення імунітету, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішю №5: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Озонотерапія внутрішньовенна №5: очищення крові та судин, капіляротерапія, введення в організм озоно-кисневої суміші. Чинить різнобічну профілактичну та лікувальну дію. В основі ураження очей, нервової системи, нижніх кінцівок лежать зміни найдрібніших судин з їх звуженням та порушенням харчування. Однією з точок застосування озонотерапії є дрібні судини, які під її впливом розширюються, сприяючи кращому проходженню крові.
Протипаразитарна, противірусна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на інфекцію підшлункової залози, найпростіших та паразитів, судини нирок, очей, головного мозку, нижніх кінцівок, корекція гормонального фону
Пресотерапія №5: нормалізує капілярне крово- та лімфообіг, попереджає утворення тромбів, розслаблює гладкі м'язи судин та проток, виводить токсини з міжклітинного простору, покращує живлення тканин та органів, виводить кристали солей із нирок
Стаціонарний комплекс лікування на 5 днів у 2-х місному номері 19 750 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 5 днів у 1 місному номері 22 750 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 10 днів у 2-місному номері 37 850 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 10 днів у 1 мусному номері 43 850 грн
Проживання у 2-х місному номері для проходження процедур для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 500 грн
Проживання в 1 місному номері для процедур для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 1 000 грн
Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 400 грн
Амбулаторний комплекс лікування
Обстеження: консультація лікаря; УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок; визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів на Комплексі Медичному Експертному; рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно)
Очищення жовчного міхура та печінки нормалізують властивості жовчі по розщепленню жирів та регулюють роботу кишківника з ліквідації закрепів. Нормалізується обмін холестерину, зупиняється відкладення холестерину в судинах серця, мозку, нирок, нижніх кінцівок, що знижує ризик виникнення ускладнень цукрового діабету. Очищена печінка дозволяє покращити реологічні властивості крові, зменшити її в'язкість, тим самим знизити ризик тромбозів судин. Поліпшується функція печінки з очищення крові від токсинів
Озонотерапія внутрішньовенна №5: очищення крові та судин, капіляротерапія, введення в організм озоно-кисневої суміші. Чинить різнобічну профілактичну та лікувальну дію. В основі ураження очей, нервової системи, нижніх кінцівок лежать зміни найдрібніших судин з їх звуженням та порушенням харчування. Однією з точок застосування озонотерапії є дрібні судини, які під її впливом розширюються, сприяючи кращому проходженню крові.
Протипаразитарна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на інфекцію підшлункової залози, найпростіших та паразитів, судини нирок, очей, головного мозку, нижніх кінцівок, корекція гормонального фону
Пресотерапія №5: нормалізує капілярне крово- та лімфообіг, попереджає утворення тромбів, розслаблює гладкі м'язи судин та проток, виводить токсини з міжклітинного простору, покращує живлення тканин та органів, виводить кристали солей із нирок
Амбулаторний комплекс лікування на 5 днів 15 750 грн
Амбулаторний комплекс лікування на 10 днів 29 650 грн
Комплексні програми та процедури
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5 - 30 хвилин
Сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
2 000 грн
Вісцеральний масаж №5 – 60 хвилин 4 000 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура: метод виведення жовчі з жовчного міхура для покращення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи 700 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура з діагностичним дослідженням жовчі: бактерії, лямблії, кристали холестерину, білірубіну. Аналіз на Бак обстеження жовчі + антибіотикограма 1 115 грн
Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному. Вплив на інфекцію підшлункової залози, найпростіших і паразитів, судини нирок, очей, головного мозку, нижніх кінцівок. Прийом Протипаразитарних Чаїв 2 700 грн
Очищення печінки (печінковий Дюбаж) з магнезією або сорбітом 500 грн
Очищення печінки (печінковий Дюбаж) з оливковою олією та грейпфруктовим соком 800 грн
Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання "гірським кришталем"):
мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру для всмоктування токсинів та алергенів у кровоносне русло, сприяють очищенню лімфатичної системи
500 грн
Пресотерапія №5: нормалізує капілярне крово- та лімфообіг, попереджає утворення тромбів, розслаблює гладкі м'язи судин та проток, виводить токсини з міжклітинного простору, покращує живлення тканин та органів, виводить кристали солей із нирок 1 500 грн
Компенсаторна корекція стану всього організму з використанням Комплексу Медичного Експертного: вплив на інфекцію підшлункової залози, найпростіших та паразитів, судини нирок, очей, головного мозку, нижніх кінцівок, корекція гормонального фону. 450 грн
Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна)№10: вплив біофотонів на відновлення мікроциркуляції судин, пошкоджених капілярів нижніх кінцівок при діабетичній стопі, виразках 800 грн
Процедури Озонотерапії - збагачення організму киснем
Очищення крові та судин, капіляротерапія, введення в організм озоно-кисневої суміші.
Порушення харчування тканин та киснева недостатність при цукровому діабеті розвивається тому, що під впливом надлишку цукру в крові змінюється якість крові. Гемоглобін, який переносить кисень, з крові в тканині, «гліколізується» і різко погіршується перенесення кисню. Озонотерапія насичує кров підвищеною кількістю кисню та відновлює порушену функцію гемоглобіну. В результаті тканини знову починають отримувати необхідну кількість кисню
Внутрішньовенна озонотерапія №5: очищення крові та судин, капіляротерапія: чинить різнобічну профілактичну та лікувальну дію. В основі ураження очей, нервової системи, нижніх кінцівок лежать зміни найдрібніших судин з їх звуженням та порушенням харчування. Однією з точок застосування озонотерапії є дрібні судини, які під її впливом розширюються, сприяючи кращому проходженню крові 2 700 грн
Газація нижніх / верхніх кінцівок у пластикому мішку з озоно-кисневою сумішшю (1 кінцівка) 200 грн
Обколювання суглобів озоно-кисневою сумішшю (1 суглоб) 200 грн
Обколювання ноги озоно-кисневою сумішшю (1 нога) 350 грн
Озонована вода 50 грн
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР- органів озоно-кисневою сумішшю №5: вплив на інфекції слизової оболонки Горла, Вуха, Носа 1 000 грн
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5:
підвищення імунітету, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
1 000 грн
Вказані ціни можуть відрізнятися від діючих у клініці
Актуальні ціни Ви можете дізнатись у клініці або за телефоном +38 (097) 885-42-42

Статті

Лікарі

Відео: програми та відгуки