диабет

Медичним центром «Альтернатива» проводиться амбулаторна та стаціонарна 10-денна програма “Відновлення при цукровому діабеті, профілактика ускладнень при цукровому діабеті”, яка передбачає 2 послідовні курси по 5 днів з подальшим дотриманням рекомендацій лікаря.

Програми профілактики та лікування ускладнень

 • Стаціонарна програма очищення організму з харчуванням та проживанням або амбулаторна, спрямована на покращення функцій печінки, товстого та тонкого кишечника, жовчного міхура, нирок, крові, лімфи, ендотелію судин, нервової системи.

Методика включає 2 послідовні курси по 5 днів кожен з подальшим дотриманням рекомендацій лікаря.

І курс – очищення кишечника, жовчного міхура, печінки, шкіри;

ІІ курс – очищення крові, лімфи, судин, нирок, суглобів.

Ефективність програми детоксикації посилюється завдяки застосуванню озонотерапії та пресотерапії.

Озонотерапія при лікуванні цукрового діабету

 • Озонотерапія має різнобічну профілактичну та лікувальну дію. В основі ураження очей, нервової системи, нижніх кінцівок лежать зміни найдрібніших судин з їх звуженням та порушенням харчування. Однією з точок застосування озонотерапії якраз і є дрібні судини, які під її впливом розширюються, сприяючи кращому проходженню крові.

Необхідний курс 8-10 сеансів кожні півроку.

 • Пресотерапія

Пресотерапія нормалізує капілярне крово- та лімфообіг, попереджає утворення тромбів, розслаблює гладкі м’язи судин та проток, виводить токсини з міжклітинного простору, покращує живлення тканин та органів, виводить кристали солей із нирок.

У здійсненні цієї програми Вам допомагають: лікарі вищої категорії: терапевт, озонотерапевт, енергоінформотерпевт, сімейний лікар, дієтолог, лікар-функціональна діагностика.

Авторська методика «Профілактика ускладнень цукрового діабету» допомогла багатьом людям за таких ускладнень:

 • Гіпоглікемія; Ангіопатія; полінейропатія; Кетаоацитоз; Гіперосмолярна кома; Лактоцидотична кома; Порушення зору; Поразка судин

Ускладнення при цукровому діабеті

Цукровий діабет — складне системне захворювання, спричинене абсолютним чи відносним дефіцитом гормону, внаслідок чого в організмі розвивається порушення вуглеводного обміну, зокрема, пригнічується засвоєння тканинами глюкози. Перша ознака цукрового діабету – підвищення вмісту глюкози в крові (гіперглікемія) і як наслідок – виділення її з сечею (глюкозурія).

Одночасно порушуються процеси обміну жирів, білків, водно-сольовий баланс. Так формується потужний шлейф гормонально – метаболічних (обмінних) змін, що може призвести до так званих ускладнень: розвитку інфаркту, інсульту, тяжких уражень судин сітківки очей, нирок та ін. систем. Це ставить діабет у ранг найгостріших медико-соціальних проблем, які потребують негайного вирішення.

За 10-15 років хвороби, навіть за дотримання хворим всіх вимог лікування, цукровий діабет поступово руйнує організм і призводить до розвитку серйозних хронічних захворювань. Враховуючи, що при цукровому діабеті значно змінюється на патологічний бік склад крові, можна очікувати хронічного ураження всіх органів.

 • Судини. Насамперед при цукровому діабеті страждають судини. Стіни їх стають все менш проникними для поживних речовин, а просвіт судин поступово звужується. Усі тканини організму відчувають дефіцит кисню та інших життєво необхідних речовин. У рази збільшується ризик інфаркту, інсульту, розвитку захворювань серця.
 • Нирки. Нирки хворого на цукровий діабет поступово втрачають здатність виконувати свої функції, розвивається хронічна недостатність.
  Шкіра. Кровопостачання цього органу у хворого на цукровий діабет значно зменшується, що призводить до постійного розвитку трофічних виразок. Вони можуть стати джерелом інфекцій чи заражень.
 • Нервова система. Нервова система хворих на цукровий діабет, піддається значним змінам. Про синдром нечутливості кінцівок ми вже говорили. Крім того, з’являється постійна слабкість у кінцівках. Часто хворих на цукровий діабет мучать сильні хронічні болі.

Цілі профілактичних програм

Мета першого п’ятиденного курсу: нормалізувати функції виділень для максимального звільнення від токсинів товстого і тонкого кишечника, жовчного міхура і печінки, частково нирок, легень і потових залоз шкіри.

Мета другого п’ятиденного курсу: продовжити відновлення функцій печінки, подальше відновлення функцій ворсинок тонкого кишечника, виведення токсинів з міжклітинного матриксу, крові, лімфи, судин, нирок, частково кістково-м’язової системи.

Другий курс проводиться відразу після першого або з інтервалом трохи більше двох місяців після першого курсу.

 • Консультації спеціалістів
 • Лабораторні дослідження
 • Функціональні дослідження: УЗД печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, нирок, щитовидної залози
 • Діагностичне дослідження на Комплексі Медичному Експертному: оцінка стану серцево-судинної, ендокринної, нервової та травної систем, нирок, надниркових залоз; наявність хронічних вогнищ інфекцій, інфекційних, харчових та побутових алергенів, паразитів та найпростіших, що викликають запальний процес судинної стінки
 • Індивідуальний підбір продуктів харчування, відсутні вітамінів і мікроелементів.

Як покращити якість життя при цукровому діабеті, нормалізувати цукор крові, покращити стан судин та запобігти грізним ускладненням?

ЩОБ ОТРИМАТИ РЕЗУЛЬТАТ, ВАЖЛИВО:

 • Позбутися шкідливих звичок
 • Виключити будь-яке питво, крім чистої води
 • Очистити організм від токсинів, паразитів та алергенів
 • Відновити роботу капілярів
 • Адекватне фізичне навантаження. Щоденна ходьба по 5 км на день
 • Перейти на роздільне харчування
 • Відновити роботу шлунково-кишкового тракту
 • Поліпшити роботу серця та судин
 • Поліпшити роботу нирок та надниркових залоз

Відгуки – лікування Цукрового діабету

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments