Озонована олія активно використовується для лікування захворювань у медичному центрі Альтернатива. Застосовують його і зовнішньо та внутрішньо.

Насичують масло озоном різної концентрації – у високій та низькій: все залежить від мети лікування.

Перед лікуванням гастриту або виразкової хвороби в МЦ Альтернатива проводяться лабораторні аналізи, УЗД, аналіз стану всього організму за допомогою Комплексу Медичного Експертного. Тільки після цього можна встановити причину появи захворювання та розробити ефективну схему лікування. У нашому центрі досвідчений лікар-гастроентеролог у Києві приймає за попереднім записом.

Озонована олія зазвичай виходить шляхом обробки оливкової олії озоном. Цей процес може змінювати хімічний склад олії та надавати їй різні властивості.

Властивості озонованої олії для внутрішнього застосування включають:

  • Протизапальні властивості: Озонована олія має протизапальні властивості, що може бути корисним при різних запальних станах, включаючи запалення слизової оболонки шлунка при гастриті.
  • Антимікробні властивості: Озон може мати антимікробний ефект, сприяючи знищенню бактерій, вірусів і грибків. Ця властивість може бути корисною при лікуванні інфекцій шлунково-кишкового тракту.
  • Стимуляція кровообігу: Деякі дослідження припускають, що озонована олія може стимулювати кровообіг та покращити мікроциркуляцію, що може сприяти загоєнню тканин.
  • Антиоксидантні властивості: Озонована олія може мати антиоксидантні властивості, допомагаючи боротися з вільними радикалами в організмі.

Користь озонованої олії при гастриті та виразковій хворобі

озонована оліяПотрапляючи всередину чи поверхню шкіри, атоми кисню від’єднуються і діють у кількох напрямах, надаючи як місцеве, і загальний вплив на організм.

Часто застосування різноманітних шляхів введення озону (не тільки зовнішньо) дозволяє досягти більш стійкого та більшого позитивного результату. У гастроентерології озоновану олію використовують у лікуванні гастритів (у тому числі ерозивних) та виразкової хвороби. При вживанні воно:

  • знімає запальний процес
  • підвищує клітинний імунітет
  • має бактерицидну дію
  • знеболює
  • знищує мікроби Helicobacter pylory, які живуть у стінках шлунка і часто є причиною виразки та гастриту.

Клінічно доведено, що при хронічному гастриті покращення клінічного стану хворих досягається у 95% випадків.

За статистикою, 75% хворих, які пройшли лікування озонованою олією, не мають загострення хронічного гастриту протягом 5 років.

Застосування озонованої олії

Озонована олія при виразковій хворобі та 12-палої кишки застосовується за 20 хвилин до прийому їжі по 1 чайній ложці три рази на день. Така сама схема і при хронічному гастриті.

Тривалість курсу лікування залежить від тяжкості захворювання. У деяких випадках курс триває 2-3 тижні.

Олія збагачена киснем виробляється в нашому медичному центрі “Альтернатива”. Зберігається за певної температури в холодильнику. Його термін придатності 3 роки.

Відгуки – озонована олія для лікування гастриту 

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments