Після укусу п’явки вона починає висмоктувати кров з капілярів шкіри. При цьому в слині п’явки містяться ферменти, які мають розріджувальну та антикоагулянтну дію на кров, що сприяє її більш швидкому та легкому витіканню. Внаслідок укусу п’явки утворюється ранка діаметром до 1-1,5 см.

Крім крові, п’явки можуть висмоктувати з організму інші речовини. У слині п’явок містяться різні біологічно активні речовини, такі як гірудин, каллідін, фактор конвертуючого ферменту, гіалуронідазу, аністрептин та інші.

Ці речовини мають на організм загальнозміцнюючу, протизапальну, антибактеріальну, протипухлинну, імуномодулюючу та аналгетичну дію.

Таким чином, після п’явок з організму виходить кров і речовини, що містяться в слині п’явок. Залежно від цілей лікування, вибирається кількість та тривалість процедури п’явками, яка може бути рекомендована як додаткова терапія для лікування різних захворювань.

Відгуки – Гірудотерапія при лікуванні хронічних захворювань

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

Вартість лікування

Найменування Ціна, грн
Консультація гірудотерапевта 500 грн
Постановка, зняття п'явок, накладення пов'язки (5 п'явок) 500 грн
Лікувальний пакет на 5 процедур (постановка 5-ти п'явок) з урахуванням витратних матеріалів 2 250 грн
Аналізи перед прийомом гірудотерапевта
Забір матеріалу 50 грн
Загальний аналіз крові (гемоглобін, тромбоцити) 210 грн
Коагулограма (згортання крові) 385 грн
Вказані ціни можуть відрізнятися від тих, що діють у клініці
Актуальні ціни Ви можете дізнатися у клініці або за телефоном +38 (063) 227-42-42

Що не можна робити після сеансу гірудотерапії?

Після сеансу гірудотерапії (лікування п'явками) рекомендується дотримуватися таких обмежень:

  • Не чіпайте місце укусу. Після сеансу п'явки залишають сліди укусів на шкірі. Важливо не чіпати ці дряпати ці місця, щоб уникнути можливих інфекцій чи подразнення.
  • Уникайте потрапляння у воду. Протягом перших 24 годин після гірудотерапії рекомендується не занурюватися у воду, включаючи ванни, басейни, гідромасаж та відкриті водойми. Це допоможе запобігти можливим інфекціям.
  • Уникайте фізичного навантаження. Протягом перших кількох годин після сеансу гірудотерапії рекомендується уникати інтенсивної фізичної активності. Це допоможе запобігти зайвій кровотечі з місць укусів.
  • Не приймайте гарячі ванни або сауни. Вплив високої температури сприяє розширенню кровоносних судин та посилити кровотечу з укусів. Тому рекомендується уникати гарячих ванн, саун та інших процедур, пов'язаних із підвищеною температурою.
  • Пийте достатньо води. Після сеансу гірудотерапії рекомендується вживати достатньо води для компенсації можливої ​​втрати рідини.
  • Дотримуйтесь інструкцій лікаря. Якщо у вас є особливі інструкції від лікаря, слідуйте їм після сеансу гірудотерапії. Лікар порекомендує конкретні запобіжні заходи або індивідуальні рекомендації, враховуючи ваше здоров'я та особливості лікування.

Що виходить із організму після сеансу гірудотерапії?

Під час сеансу гірудотерапії п'явки присмоктуються до шкіри та випускають свою слину, яка містить біологічно активні речовини. 

Після проведення процедури гірудотерапії в організмі відбуватися наступні зміни:

  • Антикоагуляція. Слина п'явок містить ферменти, які мають антикоагулянтні властивості, тобто вони запобігають зсіданню крові. Це дозволяє п'явкам смоктати кров без припинення кровотоку та створює умови для покращення мікроциркуляції.
  • Розрідження крові. Компоненти слини п'явок також сприяють розрідженню крові, що корисно за умов, пов'язаних з підвищеною в'язкістю крові або тромбоутворенням.
  • Антибактеріальна дія. В слині п'явок містяться антибактеріальні речовини, які допомогають боротися з інфекціями.
  • Антизапальні властивості. Деякі компоненти слини п'явок мають антизапальні властивості та  допомогають знизити запалення в області укусу та навколишніх тканин.

Після сеансу гірудотерапії, коли п'явки відсмоктували кров та відпали, можливо, залишаться невеликі сліди крові чи ранок на шкірі. Зазвичай це місце укусу гоїться самостійно і проходить через кілька днів.

Ефекти гірудотерапії та реакція організму ндивідуальні, і не всі люди мають однакові результати чи ефекти. Конкретні ефекти та вихідні речовини залежать від стану здоров'я пацієнта та індивідуальних особливостей.

У медичному центрі "Альтернатива" проводиться програма очищення організму на 5-10 днів, проведення протипаразитарної програми для лікування та профілактики хронічних захворювань, корекції ваги тіла, відновлення обміну речовин, для нормалізації роботи травного каналу, відновлення роботи печінки, судин, лімфатичної системи.

Програма очищення організму є основною програмою для відновлення роботи всього організму та основою лікування всіх хронічних захворювань.

Медичний центр "Альтернатива" рекомендує перед Лікуванням п'явками пройти програму очищення організму для лікування будь-якого хронічного захворювання та отримання хорошого, стійкого результату, використовуючи Лікування п'явками.

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Статті

Лікарі

Відео: програми та відгуки

Процедури