Псоріаз – хронічне аутоімунне захворювання шкірних покривів. Виявляється почервонінням, свербінням, появою лусочок на шкірі (папул). Папули є по своїй суті ділянками розростання лімфоцитів, кератиноцитів та макрофагів шкіри.

Псоріаз вражає будь-які частини тіла, у тому числі волосисту частину голови. Але лікування захворювання на голові кремами та мазями не тільки важко через наявність волосся, але й не дає хорошого результату. Тому ця форма хвороби вимагає застосування комплексних методик, поєднуючи лікування причини та усунення симптомів.

Причини псоріазу волосистої частини голови

  • Спадковий фактор (вроджена схильність до прискореного оновлення кератиноцитів)
  • Збої у роботі імунної системи
  • Ендокринні порушення

Методи лікування псоріазу на голові

Для встановлення діагнозу зазвичай досить візуального огляду дерматологом

Визначити причини псоріазу та підібрати оптимальне лікування допоможе аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному. Глибокий аналіз на КМЕ дозволяє виявити зв’язок хвороби із внутрішніми патологічними процесами, оцінити рівень інтоксикації організму, визначити наявність вірусів, грибків, бактерій, паразитів.

Для оптимальної роботи імунної системи доцільно пройти курс повного очищення організму

У Медичному центрі «Альтернатива» розроблено авторську двоетапну «Програму очищення організму». Програма дозволяє не лише відновити роботу внутрішніх органів та систем, а й значно покращити стан шкірного та волосяного покриву пацієнта.

Амбулаторна або стаціонарна програма очищення на 5-10 днів – Обстеження: УЗД, лабораторні аналізи; аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному; Проживання; Харчування; Фіточаї; Масажі; Озонована вода; Ректальні інсуффляції; Продування слухового каналу; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого та товстого кишківника (ортоградно).

Комплексне лікування псоріазу здатне скоротити частоту та тривалість загострень та значно підвищити якість життя пацієнта

Процес лікування псоріазу на голові у МЦ «Альтернатива»

  • Діагностика всього стану організму: УЗД, аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному лабораторні аналізи
  • Підбір продуктів харчування . Тест на харчову нестерпність Foodline
  • Лікувальний вплив на причини захворювання
  • Лікування натуральними препаратами без токсичної дії на організм
  • Індивідуально підібрані схеми лікування
  • Підвищення якості життя наших пацієнтів

Відгуки – псоріаз волосистої частини голови

guest
9 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
Оля

На псоріаз захворіла ще в юності… Спочатку були маленькі червоні висипання на голові, лущилася шкіра. Бувало здавалося, що все пройшло і плями зникали на кілька місяців, але через деякий час поверталися. Ставали помітно більшими.
Мені допомогли в “Альтернативі”. Тільки комплексний підхід до цієї проблеми – дає результат! Усім, у кого псоріаз, настійно рекомендую звернутися до фахівців цього медичного центру!