дисбактериоз

Чому виникає дисбактеріоз. Чому не можу вилікуватись?

Людський організм служить домом для мікро та макроорганізмів різних видів.

У дорослої практично здорової людини кількість одних тільки бактерій, що живуть усередині досягає 3-4 кг залежно від зростання та ес. Без деяких мікроорганізмів – лактобактерій, кишкової палички, біфідобактерій – неможливий процес травлення, а отже, і наше життя.

Стан, у якому кількість хвороботворної патогенної флори зростає, а корисних бактерій зменшується, називається дисбактеріоз.

Чому виникає дисбактеріоз?

Цьому сприяють:

  • Добавки в харчових продуктах: антибіотики та гормони в м’ясі, рибі, яйцях, нітратах, в овочах та фруктах; консерванти, барвники, емульгатори, стабілізатори, підсилювачі смаку у багатьох готових продуктах
  • Безконтрольний прийом антибіотиків у населення: створюється стійка до лікування хвороботворна флора
  • Порушення у здоровому харчуванні: не дотримання правильного питного режиму; людина п’є вкрай мало води; харчування за принципом перше, друге, чай, компот тощо. все разом
  • Відсутність глістогінного лікування роками
  • Ігнорування необхідності очищення організму

Саме тому всі розрекламовані пігулки – капсули не ефективні.

Лікування дисбактеріозу в МЦ “Альтернатива”

У нашому медичному центрі прибирають всі перераховані вище причини: механічно видаляються токсини і патогенна флора шлунково-кишкового тракту , людина знаходиться на дієтичному харчуванні, проводиться лікування на апараті КМЕ (Комплекс Медичний Експертний), яке поєднується з озонотерапією та престерапією .

Комплексне застосування озону у вигляді озоно-кисневих сумішей заданих концентрацій дозволяє знищити хвороботворні мікроби, усунути кисневе голодування тканин, тим самим покращивши функції органів та створити сприятливі умови для зростання корисної флори.

Гастроентеролог у Києві дає докладні рекомендації щодо харчування.

Зазначений комплекс лікувальної програми приведе людину до відновлення здоров’я та доброго самопочуття. Пройти програму можна в умовах стаціонару або амбулаторно до м.Київ.

Відгуки – лікування Дисбактеріозу

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments