Біорезонансне тестування на діагностичному комплексі «ПАРКЕС-Д» дає ефективний аналіз стану здоров’я дорослої та дитини.
Можливості діагностичного комплексу «ПАРКЕС-Д»
- Дозволяє виявити вірусно-бактеріальне навантаження: приховані інфекції, навантаження вірусами, бактеріями, патогенними грибами, найпростішими, гельмінтами, кліщами.
- Дозволяє виявити екологічне навантаження: визначити наявність геопатогенних факторів; токсичний вплив на організм радіонуклідів, солей важких металів тощо.
- Діагностика по органам та системам. Дозволяє провести тестування людини по всіх органах та системах. Проводиться оцінка функціонування бронхолегеневої системи; серцево-судинної; сечовидільної та репродуктивної; системи травлення та ферментоутворення; кістково-м’язовий; нервової системи, ендокринної системи, імунної системи; системи шкіри та підшкірної клітковини; лімфатичної системи; ЛОР-органів; системи зорового аналізатора.
- Діагностична програма “Продукт-тест”, яка дозволяє протягом 1 години 20 хвилин встановити індивідуальну “корисність” для організму близько 170 найпоширеніших продуктів харчування, які ми вживаємо щодня. Кожен продукт має свої хвильові властивості, а людина – свої. Використовуючи прилад «ПАРКЕС-Д», ми можемо зробити виміри по біологічно активних точках на пальцях і визначити, чи підходить продукт за хвильовими (частотними) характеристиками конкретній людині. Дослідження проводиться на визначення продуктів, що переносяться, непереносимих продуктів і продуктів, що сприяють оздоровленню людського організму.
- Дозволяє протестувати препарати, що рекомендуються (косметичний, фармзасіб, фітопрепарат, прикраси, ін.) на предмет ефективності (умова – розмір не більше 6х10см, відсутність фольги).
- Дозволяє провести тестування за наданим волоссям пацієнта у разі його відсутності, за неможливості прийти на прийом (тяжкохворий, який проживає в іншому регіоні, ін.). У цьому випадку незначна кількість волосся пацієнта, зрізаного при шкірі, поміщають на тест-майданчик приладу, включаючи таким чином інформацію про пацієнта в резонаторний контур, і проводять звичайне дослідження БАТ родича (в ідеалі) або знайомого.
Вимоги до пацієнта: пацієнт повинен підготуватися до тестування:
- по можливості, припинити за певний період (1-2 доби) застосування лікарських препаратів. За наявності хронічних захворювань, щодо яких хворому призначена медикаментозна терапія, рішення про припинення або продовження прийому препаратів перед тестуванням приймає лікар. Виняток становлять ліки, без яких хворий не може обійтися, проте про це він повинен попередити лікаря заздалегідь
- за добу до тестування необхідно виключити прийом спиртних напоїв, кави, чаю, шоколаду та інших продуктів, що містять кофеїн, куріння
- не рекомендується перед тестуванням проходити рентген та УЗД-обстеження, наносити на руки крем, косметичні засоби
- перед тестуванням необхідно зняти прикраси, годинники, окуляри. Пацієнт повинен бути одягнений в одяг із натуральних тканин світлих тонів (бажано). Для зручності в деяких випадках жінкам рекомендується замість колготок одягнути шкарпетки/панчохи (при проведенні тестування)
- оскільки для вимірювання зазвичай використовуються точки, що знаходяться поруч із нігтями пальців, слід звернути увагу на стан шкірних покривів кистей. Якщо шкіра рук у районі нігтьової пластини загрубіла, обвітрена, необхідно заздалегідь використовувати пом’якшувальні креми (але не в день дослідження)
- у день тестування необхідно харчуватись у звичайному режимі з урахуванням вищевикладених рекомендацій; при голодуванні достовірність результатів обстеження знижується.
- для повноти інформації мати результати проведених раніше медичних досліджень – аналізи, висновки, УЗД та ін.
- по можливості при тестуванні рекомендується бути в одязі із натуральних тканин світлих тонів.
Умови проведення тестування продуктів:
- Протягом 2-х годин перед дослідженням не їсти, напої. Вживати лише чисту воду (рекомендовано).
- Доцільно утриматися (хоча б за 1-2 доби до сеансу) від прийому будь-яких лікарських засобів, крім постійно прийманих пацієнтом гормональних та інших життєво необхідних та призначених лікарем.
- Виключити вживання алкогольних напоїв; гострих, смажених та копчених продуктів; кави, чаю, шоколаду та інших продуктів, що містять кофеїн; спецій-прянощів; по можливості куріння.
- Утриматися (хоч би за 1 добу до сеансу) від використання гормональних кремів, масок та парфумерних виробів на їх основі.
- За день до сеансу пацієнт не повинен займатися тяжкою фізичною працею.
- На сеанс не варто приходити у синтетичній білизні.