Загальноклінічні аналізи, такі як загальний аналіз крові та сечі, а також вимірювання рівня цукру в крові, є важливими методами діагностики при вірусних захворюваннях у дітей. Ці аналізи можуть надати лікарю інформацію про стан організму дитини та допомогти у визначенні характеру інфекції. Проте слід зазначити, що результати аналізів можуть змінюватись в залежності від конкретного вірусу та ступеня тяжкості захворювання.

 • Загальний аналіз крові (ОАК) при вірусних захворюваннях у дітей:
  • Еритроцити (ЕР): Рівень еритроцитів може змінюватись при вірусних інфекціях. Наприклад, вірусні хвороби можуть спричинити анемію.
  • Лейкоцити: Підвищена кількість лейкоцитів може свідчити про наявність інфекції.
  • Тромбоцити: Вірусні інфекції також можуть впливати на кількість тромбоцитів.
 • Загальний аналіз сечі (ОАМ) при вірусних захворюваннях у дітей:
  • Лейкоцити в сечі: Підвищена кількість лейкоцитів може бути ознакою запалення, що притаманно інфекцій.
  • Білок у сечі: Наявність білка у сечі може бути ознакою пошкодження нирок, що іноді відбувається при вірусних інфекціях.
 • Цукор у крові при вірусних захворюваннях у дітей:
  • Підвищений рівень глюкози в крові може бути пов’язаний зі стресом, який може викликати вірусне захворювання, або з прямим впливом вірусу на рівень цукру.

Важливо відзначити, що результати аналізів слід розглядати у комплексі з клінічною картиною, симптомами та іншими методами діагностики. Якщо є підозра на вірусне захворювання дитини, лікар може також призначити спеціалізовані тести, такі як молекулярні дослідження для виявлення конкретного вірусу.

Загальний аналіз крові та сечі при вірусних захворюваннях у дітей

Загальний аналіз крові та сечі є основними лабораторними дослідженнями, які можуть використовуватись для оцінки стану організму при вірусних захворюваннях у дітей. Важливо відзначити, що результати цих аналізів не є специфічними для якогось конкретного вірусу, але вони можуть надати інформацію про характер запального процесу та вплив інфекції на організм.

Загальний аналіз крові (ОАК):

 • Еритроцити (ЕР) та гемоглобін (Гб): Рівень еритроцитів та гемоглобіну може бути знижений при вірусних інфекціях, що свідчить про можливу анемію, особливо якщо інфекція викликає погіршення загального стану.
 • Лейкоцити (Л): Підвищення рівня лейкоцитів може свідчити про наявність інфекції. При вірусних захворюваннях зазвичай спостерігається лейкоцитоз.
 • Тромбоцити (ТРОМ): Рівень тромбоцитів може бути нормальним або зниженим при вірусних інфекціях, залежно від конкретного вірусу та тяжкості стану.
 • ШОЕ (седиментація еритроцитів): Збільшення ШОЕ може бути ознакою запалення та використовуватись разом з іншими показниками для оцінки тяжкості інфекції.

Загальний аналіз сечі (ОАМ):

 • Лейкоцити в сечі: Збільшена кількість лейкоцитів у сечі може вказувати на запалення сечових шляхів, що може бути пов’язане з вірусною інфекцією.
 • Підвищений рівень білка в сечі може свідчити про пошкодження нирок, що в деяких випадках може бути пов’язане з вірусними захворюваннями.

Ці аналізи надають загальну картину стану організму, але для точної діагностики та визначення конкретного вірусу можуть знадобитися більш спеціалізовані тести, такі як молекулярні дослідження та культура вірусів. Обов’язково консультуйтеся з лікарем, який зможе правильно інтерпретувати результати та надати рекомендації щодо лікування.

Аналіз на цукор крові при вірусних захворюваннях у дітей

Рівень цукру в крові може бути схильний до змін при вірусних захворюваннях у дітей. Однак вплив вірусних інфекцій на рівень цукру може бути різноманітним і залежить від конкретного вірусу, тяжкості хвороби та індивідуальних особливостей організму.

Зазвичай у відповідь інфекцію організм може переживати стресові ситуації, що може вплинути на гормональний баланс, зокрема рівень інсуліну. Ось кілька можливих сценаріїв:

 • Рівень цукру може підвищитися:
  • Стрес та запалення, спричинені вірусною інфекцією, можуть призвести до вироблення гормонів (наприклад, катехоламінів), які можуть підвищити рівень цукру в крові.
  • У дітей із цукровим діабетом типу 1 або типу 2 вірусна інфекція може ускладнити контроль рівня цукру.
 • Рівень цукру може знизитися:
  • У дітей, які стикаються з втратою апетиту та недоліком харчування у зв’язку з інфекцією, може розвинутись гіпоглікемія (низький рівень цукру в крові).
  • Деякі віруси можуть безпосередньо впливати на підшлункову залозу, що може знизити вироблення інсуліну.

У будь-якому разі важливо пам’ятати, що зміни рівня цукру в крові можуть бути тимчасовими та обумовлені конкретними обставинами захворювання. При підозрі на зміни в рівні цукру у дитини, особливо якщо вона вже стикалася з діабетом або є сімейною схильністю, важливо проконсультуватися з лікарем. Тільки лікар може правильно оцінити ситуацію, провести необхідні тести та вирішити, чи потрібні додаткові заходи лікування чи спостереження.

Відгуки – Загальноклінічні аналізи при вірусних захворюваннях у дітей

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

Авторська методика лікування вірусних захворювань у дітей у МЦ "Альтернатива"

При лікуванні вірусних захворювань у дітей у медичному центрі "Альтернатива" застосовується противірусна, протитвопаразитарна програма в умовах стаціонарного центру / амбулаторно

Ефективність: нормалізація роботи травного каналу, відновлення печінки, судин, лімфатичної системи, відновлення обміну речовин, норіалізація маси тіла

Програма відновлення всього організму, функцій шлунково-кишкового тракту за умов стаціонару чи амбулаторно: поліпшення моторики товстого кишківника (боротьба із закрепом), відновлення мікрофлори; покращення процесів всмоктування жирів, білків, вуглеводів, вітамінів та мікроелементів у тонкому кишківнику; відновлення секреторної функції шлунка, підшлункової залози, кишківника; протипаразитарні заходи; активівація роботи жовчного міхура та печінки з виведення токсинів з організму, нормалізація властивостей жовчі з розщеплення жирів

У медичному центрі "Альтернатива" при лікуванні хронічних вірусних захворювань у дітей ми звертаємо увагу на стан пацієнта, давність захворювання, вік, наявність інших супутніх захворювань. Лікар проводить огляд, збирає анамнез захворювання, призначає лабораторне обстеження та індивідуальну схему лікування.

Для скринінгового аналізу причин хронічних вірусних захворювань застосовується унікальне обладнання Комплекс Медичний Експертний, за допомогою якого можна визначити:

 • наявність основного вірусного агента (хронічне вірусне носійство)
 • наявність супутньої патогенної мікрофлори (грибки, бактерії, глисти, найпростіші), що створює сприятливий фон для вірусного носія
 • наявність інтоксикацій в організмі, метаболітів лікарських препаратів, харчових добавок, продуктів ГМО, екологічних токсинів
 • роботу органів Шлунково-кишкового тракту (кишкового тракту, печінки, жовчного міхура, наявність у них патогенних мікроорганізмів - грибків, вірусів, бактерій, глистів, найпростіших, що надають токсичний вплив на організм). Велике значення має детоксикаційна функція печінки
 • стан імунної системи
 • стан кровоносної системи
 • стан лімфатичної системи
 • нестача вітамінів та мікроелементів
 • харчову непереносимість: неперетравлені продукти харчування піддаються бродильним та гнильним процесам у кишківнику та дають додаткову інтоксикацію організму, підтримуючи запальні процеси

Протипаразитарна программа для дитини є основною програмою для відновлення роботи всього організму та основою для лікування хронічних вірусних захворювань

За 5 - 10 днів стаціонарної програми пацієнтам проводяться очисні та протипаразитарні заходи. Очищаються основні фільтри нашого організму - товстий і тонкий кишківник, печінка та жовчний міхур, нирки та включається до процесу очищення лімфатична система. Завдяки виконаній роботі, створюються умови для нормалізації роботи імунної системи та підвищення противірусного захисту

 • Проживання в 1-місному номері з батьком/амбулаторно
 • Обстеження: консультації лікарів, УЗІ органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплекс
 • Гіпоалергенне харчування
 • Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитарні, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
 • Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю: підвищення імунітету, лікування кишкових інфекцій, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
 • Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР - органів озоно-кисневої сумішшю: вплив на патогенну мікрофлору слизової оболонки.
 • Протипаразитарна програма: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на внутрішні алергени (грибки, віруси, бактерії, глисти, найпростіші)
 • Пресотерапія: очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції виділених органів
 • Вісцеральний масаж: сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
 • Фотонна терапія: світлолікування

Ефективність лікування таких хронічних інфекцій, як Епштейн-Бар вірусна інфекція, герпесвірусна інфекція, полягає в тому, що ми застосовуємо одночасно два методи внутрішньоклітинного лікування. Вірус персистує всередині клітини, це його будинок, йому там комфортно, і він залишає його за вкрай несприятливих умов. На жаль, лікарські форми противірусної терапії дуже токсичні та не завжди ефективні.

При лікуванні дітей з Епштейн-Бар вірусною інфекцією насичення озоно-кисневою сумішшю проводиться за допомогою двох процедур: кисневого продування Лор-органів та кисневого продування кишківника

Другим методом внутрішньоклітинного лікування хронічних вірусних інфекцій є компенсаторна корекція на спеціальному обладнанні Комплексі Медичному Експертному. Цей метод дозволяє не тільки впливати на віруси та інші патогенні мікроорганізми, але й контролювати стан організму під час лікувального процесу

Лікування безпечне, ефективне, без побічних токсичних ефектів, що дають противірусні лікарські засоби, спрямоване на підвищення імунітету та опірності організму до вірусних інфекцій

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Найменування Ціна, грн
Консультація лікаря 650 грн
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
1 600 грн
Аналіз стану організму на Медичному Комплексі Експертному з консультацією лікаря 1 450 грн
Аналіз організму на наявність вірусів та супутньої патогенної мікрофлори (бактерії, грибки, глисти та найпростіші) на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Аналіз стану травної та імунної систем; Наявність вірусів, глистів, бактерій, грибків, найпростіших, їх локалізація в організмі; Оцінка рівня токсичного навантаження на організм; Визначення харчової непереносимості
1 450 грн
Аналіз організму на наявність вірусів та супутньої патогенної мікрофлори (бактерії, грибки, глисти та найпростіші) на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря 1 250 грн
Усі види ультразвукового дослідження
Усі види лабораторних аналізів
Стаціонарний комплекс лікування
Проживання у 2-х місному / 1 номері
Обстеження: консультація лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів
Гіпоалергенне харчування (вегетаріанське, сокотерапія, сиороїдіння, лікувальне голодування)
Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитані, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5 - підвищення імунітету, лікування генітального герпесу, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневої сумішшю №5 - вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Озонотерапія внутрішньовенна №5 - противірусна дія (озоніди проникають у клітину, зупиняють процес відтворення вірусів), підвищення імунітету, очищення крові, капіляротерапія
Противовірусна програма №5 – корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному (вплив на віруси, грибки, бактерії, глисти, найпростіші)
Стаціонарний комплекс лікування на 5 днів у 1-х місному номері 18 300 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 5 днів у 1-місному номері 21 300 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 10 днів у 2-х місному номері 35 700 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 10 днів у 1 місному номері 41 700 грн
Розміщення у 2-місному номері для проходження процедур амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 500 грн
Розміщення в 1-місному номері для проходження процедур амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 1 000 грн
Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (3-разове, 1 день) 400 грн
Амбулаторний комплекс лікування
Обстеження: УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого та товстого кишківника (ортоградно)
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5 - підвищення імунітету, лікування генітального герпесу, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР органів озоно-кисневою сумішшю №5 -
вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Озонотерапія внутрішньовенна №5 - противірусна дія (озоніди проникають у клітину,
зупиняють процес відтворення вірусів), підвищення імунітету, очищення крові, капіляротерапія
Противовірусна програма №5 - корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному
(вплив на віруси, грибки, бактерії, глисти, найпростіші), підвищення імунітету
Вартість Амбулаторного комплексу лікування на 5 днів 14 250 грн
Вартість Амбулаторного комплексу лікування на 10 днів 26 950 грн
Комплексні програми та процедури
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5 - 30 хвилин
Сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшення спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
2 000 грн
Вісцеральний масаж №5 – 60 хвилин 4 000 грн
Гомеопатична крупка (інформотерапія) для лікування вірусної інфекції на домашньому етапі 150 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура - метод виведення жовчі з жовчного міхура для покращення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи 700 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура з діагностичним дослідженням жовчі – бактерії, лямблії, кристали холестерину, білірубіну.
Аналіз на Бак обстеження жовчі + антибіотикограма
1 115 грн
Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» №5: Корекція на Комплексі Медичному Експертному – вплив на віруси герпесу, цитомегаловірус, Епштейн-Барра, Коксакі та інші.  2 250 грн
Компенсаторна корекція на Медичному Комплексі Експертному - вплив на віруси герпесу, цитомегаловірус, Епштейн-Барра, Коксакі та інші.  450 грн
Очищення печінки (Дюбаж) з магнезією чи сорбітом 500 грн
Очищення печінки (Дюбаж) з оливковою олією та грейпфрутовим соком 800 грн
Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання "гірським кришталем")
Мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру для всмоктування токсинів та алергенів у кровоносне русло, сприяють очищенню лімфатичної системи.
500 грн
Пресотерапія №5 - очищення лімфи від вірусів, алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення, активація противірусного імунітету 1 500 грн
Фотонна терапія – Світлолікування №10
вплив біофотонів на прискорення виведення токсинів вірусів з організму
800 грн
Процедури по Озонотерапії
Вагінальні інсуффляції з озоно-кисневою сумішшю №5 - при генітальному герпесі, хронічних запальних захворюваннях жіночої репродуктивної системи, молочниці 2 000 грн
Обколювання герпетичних висипів на губі озоно-кисневою сумішшю 100 грн
Обколювання герпетичних висипань на обличчі / тілі озоно-кисневою сумішшю 200 грн
Озонотерапія внутрішньовенна №5 - противірусна, протизапальна, детоксикаційна дія, Очищення крові та судин від токсинів вірусів, припинення розмноження вірусів у клітині, активація імунітету, прискорення виведення вірусів через лімфатичну систему 2 550 грн
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневої сумішшю №5 -вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів 1 000 грн
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5 - підвищення імунітету, лікування генітального герпесу, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори 1 000 грн
Вказані ціни можуть відрізнятися від тих, що діють у клініці
Актуальні ціни Ви можете дізнатись у клініці або за телефоном +38 (097) 885-42-42

 

 • Консультація лікаря та призначення лікування при вірусних захворюваннях у дітей
 • Аналіз стану всього організму на Медичному Комплексі Експертному з консультацією лікаря:
  Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Рекомендовані продукти харчування; Нерекомендовані продукти харчування
 • Біохімічний аналіз крові при лікуванні вірусних захворювань у дітей
 • Імуноферментний аналіз крові при вірусних захворюваннях у дітей
 • Загальноклінічні аналізи: загальний аналіз крові та січі, цукор крові при вірусних захворюваннях у дітей
 • Скринінговий аналіз вірусного навантаження на Комплексі Медичному Експертому у дітей
 • УЗД при вірусних захворюваннях у дітей

Статті

Лікарі

Відео: програми та відгуки

Обстеження