Дуже хвилююся за своє своє здоров’я.
У мене почалася Печія.
Про які хвороби можна говорити в майбутньому при печії зараз?
Що печія може спровокувати?
У виникненні такого симптому, як печія, відіграють важливу роль низка органів і чинників.
Ці болісні відчуття виникають під час потрапляння вмісту шлунка в стравохід. У стравоході в нормі лужне середовище, а в шлунку, незалежно від кислотності, кисле. Кислотний вміст закидається в стравохід, спричиняє подразнення, часто приєднання хвороботворних збудників і запалення в його слизовій оболонці з масою нервових закінчень і, як наслідок, печію.
У медичній термінології це називається рефлюксною хворобою та рефлюкс-езофагітом.
Основною причиною цього є неспроможність анатомічного переходу зі стравоходу до шлунка, коли відбувається зворотнійй рух (закид) у стравохід. Поряд із цим простежується порушення в роботі воротаря, анатомічного переходу зі шлунка в 12-палу кишку, за якого відбувається зворотнійй закид у шлунок і розвивається рефлюкс-гастрит.
Причинами рефлюкс-езофагіту можуть бути запальний процес у кардіальному відділі шлунка, грижа стравохідного отвору діафрагми, новоутворення.
Факторами, що сприяють розвитку функціональних порушень, дуже часто є неправильний режим вживання їжі, води, нерекомендовані конкретній людині продукти харчування, що можна пояснити нестачею базової валеологічної інформації щодо правильного харчування та фізичної активності, особливо після вживання їжі.
Деякі причини прибрати простіше, деякі складніше і триваліше.
Тривала наявність вищеописаних процесів при рефлюксній хворобі може призвести до розвитку хворобливих станів, таких як пептична виразка стравоходу, дивертикул стравоходу, новоутворення стравоходу, рефлекторні порушення серцевого ритму та інших патологій. Оскільки часто рефлюкс-езофагіт протікає паралельно з рефлюкс-гастритом, можуть формуватися ерозії та виразки слизової оболонки шлунка та цибулини 12-палої кишки з можливим виникненням їхніх грізних ускладнень.
Лікування Печії в Медичному центрі “Альтернатива”
- Індивідуальний підхід дуже важливий. Діагностика на Комплексі Медичному Експертному (КМЕ) та/або на діагностичному Паркес-Д дозволяє визначити які є глибинні причини розвитку патологічних змін, а також, які продукти харчування нейтральні, які мають негативний вплив, а які дозволені до включення до раціону.
- Визначаються присутні в організмі хвороботворні мікроби, кліщі, глисти, а також алергени побутові, тваринного, рослинного та іншого походження. Цей метод діагностики є абсолютно безпечним і неінвазивним. Показаний пацієнтам будь-якого віку, починаючи з новонароджених.
- З досвіду, надзвичайно важливим є комплексний підхід до оздоровлення організму – курс очищення органів шлунково-кишкового тракту в стаціонарі або в амбулаторному центрі, повний комплекс озонотерапії (озонована вода, вушні та ректальні введення озоно-кисневої суміші в необхідній концентрації, введення внутрішньовенно краплинно озонованого фізіологічного розчину й озонованої власної крові – аутогемотерапія), боротьба з хвороботворною флорою шляхом спектрально-частотної корекції на КМЕ, інформотерапія, фітотерапія (протипаразитарний, жовчогінний, нирковий чай, гепатопротекторні шроти, антипаразитарні свічки), а згодом відновлення порушених функцій органів і тканин.
Докладніше про Печію
Лікарі
Відео: програми та відгуки
Обстеження
- Консультація гастроентеролога
- Аналіз всього організму на Комплексі Медичному Експертному
- УЗД органів черевної порожнини
- УЗД задніх черевних лімфовузлів
- УЗД мезентеріальних лімфовузлів
- УЗД шлунка та 12-палої кишки з пробами на рефлюкс
- Доплер судин органів черевної порожнини
Процедури
- Програма очищення організму Стаціонар/ Амбулаторно
- Дуоденальне зондування жовчного міхура
- Вісцеральний масаж живота: масаж внутрішніх органів
- Очищення тонкого кишківника: ефективність процедури
- Очищення печінки при закрепах кишківника
- Гірудотерапія при геморої
- Озонована олія для лікування гастриту та виразкової хвороби
- Озонована олія для внутрішнього вживання