Часті причини захворювань очей у дітей включають:

 • Кон’юнктивіт у дітей: Запалення слизової оболонки очей, часто спричинене інфекцією або алергією.
 • Амбліопія у дітей: Також відома як “ледаче око”, це стан, коли одне око починає бачити гірше через недостатнє використання.
 • Дакріоцистит у дітей: Запалення слізної залози або слізних проток.
 • Астигматизм у дітей: Порушення фокусування світла на сітківці, що може спричинити розмитість зображення.
 • Міопія та гіперметропія у дітей: Проблеми з фокусуванням, які можуть призвести до недостатньої видимості близько або далеко.
 • Травми у дітей: Пошкодження ока, часто спричинені іграми, спортом чи іншими активностями.
 • Алергії у дітей: Реакції на алергени, які можуть спричинити свербіж, почервоніння та запалення очей.
 • Глаукома у дітей: Рідко зустрічається у дітей, але це серйозний стан, пов’язаний із підвищеним тиском усередині ока.
 • Синдром сухого ока у дітей: Нестача нормального секрету сльози, що може спричинити сухість, подразнення та почервоніння очей.
 • Зовнішні подразники у дітей: Вітер, пил, дим, забруднення повітря та хімічні речовини можуть спричинити подразнення та запалення очей.
 • Збільшення числа випадків міопії у дітей: Використання гаджетів та довге читання на близькій відстані у дітей може сприяти розвитку короткозорості (міопії).
 • Герпетична інфекція очей у дітей: Вірусний герпес може вражати очі, викликаючи запалення та біль.
 • Генетичні фактори у дітей: Деякі захворювання очей можуть мати генетичну схильність та передаватися від батьків до дітей.
 • Стрес і втома у дітей: Тривале напруження очей під час читання або сидіння за комп’ютером може спричинити втому очей та дискомфорт.
 • Вірусні інфекції у дітей: Якийсь вірус, наприклад, при застуді, може вплинути на стан очей.

Якщо у вашої дитини є проблеми з очима, важливо звернутися до лікаря для точної діагностики та призначення лікування, оскільки лікування може відрізнятися залежно від причини захворювання.

Відгуки – лікування захворювань очей у дітей

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

Авторська методика лікування дитячих захворювань у медичному центрі "Альтернатива"

У медичному центрі Альтернатива розроблено дитячі програми без застосування лікарських препаратів. При лікуванні дітей ми використовуємо тільки безпечні, нетоксичні методи, що не мають ускладнень і побічних дій. Звертаємо увагу на: 

 • стан пацієнта, скарги, давність захворювання, вік, наявність інших супутніх захворювань. Лікар проводить огляд, збирає анамнез захворювання, призначає лабораторне, інструментальне обстеження та індивідуальну схему лікування.

Для скринінгового аналізу стану дитини застосовується унікальне обладнання  Комплекс Медичний Експертний, за допомогою якого можна визначити:

 • причину захворювання  чи функціонального розладу
 • наявність   патогенної мікрофлори  в організмі дитини (грибки, бактерії, найпростіші) та  глистів у кишківнику
 • наявність інтоксикацій в організмі  від накопичення метаболітів лікарських препаратів, харчових добавок, продуктів ГМО, екологічних токсинів, недоперетравлених продуктів харчування
 • роботу органів шлунково-кишкового тракту: закреп у кишківнику, порушення процесів всмоктування у тонкому кишківнику, дискінезія жовчного міхура за гіпотонічним типом, перегинання жовчного міхура, зниження детоксикаційної функції печінки.
 • стан імунної системи: осередки хронічної інфекції в піднебінних мигдаликах, аденоїдах, кишківнику, лімфі
 • стан кровоносної системи
 • стан лімфатичної системи: наявність великої кількості токсинів у лімфі призводить до зниження імунітету
 • нестача вітамінів і мікроелементів: приводить до зниження імунітету, зниження концентрації уваги, формування сколіотичної постав
 • харчову непереносимість: неперетравлені продукти харчування піддаються бродильним та гнильним процесам у кишківнику та дають додаткову інтоксикацію організму, підтримуючи запальні процеси в організмі

Протипаразитарна програма, програма очищення організму є основною програмою для відновлення роботи всього дитячого організму

За 5 – 10 днів стаціонарної програми дітям проводяться очисні та протипаразитарні заходи. Очищаються основні фільтри нашого організму – товстий та тонкий кишківника, печінка та жовчний міхур, нирки, лімфатична система. Завдяки очищенню організму створюються умови для нормалізації роботи імунної системи та зниження запальних та алергічних процесів у дитини.

Ефективність лікувальних та профілактичних програм для дітей у медичному центрі ”Альтернатива” полягає в тому, що  ми не тільки відновлюємо захисні сили організму, виводимо токсини та алергени з організму, але й застосовуємо два методи клітинного лікування (озонотерапію та компенсаторну корекцію на Комплексі Медичному Експертному.  

При лікуванні дітей із захворюваннями ЛОР – органів, Епштейн-Барр інфекцією, захворюваннями шлунково-кишкового тракту, алергією та іншими захворюваннями у нашому центрі застосовується озонотерапія у вигляді озонованої води, кисневих продувань ЛОР-органів та дихальних шляхів, кисневих продувань кишківника. Ці процедури мають пряму противірусну, антибактеріальну, протигрибкову дію. Озоніди зі струмом крові розносяться по всьому організму, проникаючи в клітину, припиняють процес реплікації вірусів, руйнують бактеріальну клітину, міцелій грибів, блокують дихальну систему глистів. За допомогою клізмових процедур, ортоградного промивання всього травного каналу "гірським кришталем" усі зруйновані макро- та мікроорганізми виводяться з організму. Це має велике значення, оскільки лікувальна програма проходить без інтоксикації та ускладнень. Після цієї процедури покращуються процеси всмоктування вітамінів та мікроелементів, покращується робота ферментів підшлункової залози, покращується робота печінки з перетравлення їжі. У дітей покращується апетит, змінюються поведінкові реакції, покращується пам'ять, концентрація уваги, успішність.

Добре себе зарекомендували при лікуванні дітей  кисневі продування кишківнику. Процедура добре переноситься, безболісна та дуже ефективна. У кишківник за допомогою спеціального модуля вдується від 150 до 200 мл озоно-кисневої суміші. Об'єм та концентрація озоно-кисневої суміші залежить від віку дитини.

Як запитав один із маленьких пацієнтів, який звернувся до центру з вазомоторним ринітом: ”Тітко, а навіщо ви мені попку лікуєте, у мене ж носик не дихає?”  І багато дорослих, навіть деякі лікарі, ставлять це питання. Справа в тому, що всі слизові оболонки, що вистилають дихальні шляхи, ЛОР-органи пов'язані зі слизовими оболонками кишківника. Тому в нашому центрі ми одночасно з лікувальними заходами, спрямованими на зняття запалення зі слизових носоглотки, мигдалин, аденоїдів, проводимо детоксикацію кишківника Виводимо глистів, найпростіших, грибків, бактерій, кишкових вірусів із шлунково-кишкового тракту. Вже після третьої процедури носики відкладають і носове дихання відновлюються. При хронічному перебігу ЛОР-захворювань, тонзиліту, аденоїдиту та низької ефективності медімекаментозного лікування пацієнтам рекомендується курс із 10 -15 процедур.

Якщо основна проблема у дитини пов'язана з порушенням функцій шлунково-кишкового тракту, лікування починаємо також з санації хронічних вогнищ інфекції. Застосовуються  кисневі продування ЛОР-органів та дихальної системи та кисневі продування кишківника.

Велике значення для нормалізації функцій дитини має процедура сліпого зондування жовчного міхура та печінки. Процедура проводиться як за стаціонарного, так і при амбулаторному варіанті лікування. Дитині дають стимулятор моторики жовчного міхура – ​​розчин сорбіту чи поєднання сорбіту з магнезією, укладають на теплу грілку під правим підребер'ям на 40 хвилин. Потім дитині треба бути схожим протягом 20 хвилин. Результатом правильно проведеного сліпого зондування буде відходження застійної жовчі з жовчного міхура в кишківник та послаблення випорожнень з характерним забарвленням та неприємним запахом.

Ефективність процедури оцінюється щодо поліпшення самопочуття дитини, поліпшення апетиту, настрою, концентрації уваги, пам'яті, поліпшення успішності в школі, зниження гіперактивності, зниження частоти захворюваності на вірусні інфекції.

Важливим методом лікування маленьких пацієнтів є компенсаторна корекція на спеціальному обладнанні Комплексі Медичному Експертному. Дитина лежить на дивані з приймаючим електродом у руці, який приєднаний до апарату. Цей метод дозволяє швидко та ефективно впливати на патогенні мікроорганізми, стафілококи, стрептококи, кандиди, лямблії протягом одного лікувального сеансу. Лікар має можливість поглянути на організм дитини як би зсередини, контролювати стан організму в ході лікувального сеансу.

Лікування безпечне, ефективне, без побічних токсичних ефектів, що дають лікарські засоби, спрямоване на підвищення імунітету та опірності організму до вірусних та бактеріальних інфекцій.

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Найменування Ціна, грн
Консультація лікаря 650 грн
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
1 600 грн
Аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному із консультацією лікаря 1 450 грн
Аналіз організму на наявність паразитів та супутньої патогенної мікрофлори
(віруси, бактерії, грибки та найпростіші) на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря
1 400 грн
Аналіз організму на наявність паразитів та супутньої патогенної мікрофлори (віруси, бактерії, грибки та найпростіші) на Комплексі Медичному Експертному з консультацією лікаря 1 250 грн
Усі види ультразвукового дослідження
Усі види лабораторних аналізів
Стаціонарний комплекс лікування
Діти з 5 років у супроводі батька
Проживання у 2-х місному номері 
Обстеження: консультація лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів на Комплексі Медичному Експертному
Гіпоалергенне харчування
Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитарні, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5:
виведення слизу та паразитів із кишківнка, відновлення мікрофлори
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №5:
вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Противірусна, протипаразитарна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному (вплив на віруси, грибки, бактерії, глисти, найпростіші)
Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна) №10: вплив біофотонів на прискорення виведення токсинів вірусів, бактерій, грибків та паразитів з організму; підвищення імунітету, зниження гіперактивності
Вартість стаціонарного комплексу лікування на 5 днів 19 100 грн
Вартість стаціонарного комплексу лікування на 10 днів 38 200 грн
Розміщення у 2-х місному номері для проходження процедур амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 500 грн
Розміщення в 1 місному номері для проходження процедур амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 1 000 грн
Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (3-разове, 1 день) 400 грн
Амбулаторний комплекс лікування
Обстеження: консультація лікаря; УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок; визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів на Комплексі Медичному Експертному; рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода №10; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно)
Протипаразитарна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному
(вплив на віруси, грибки, бактерії, глисти, найпростіші), підвищення імунітету
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5:
ліквідація закрепу, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневої сумішшю №5:
вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Фотонна терапія (модифікація Лор) №10: зниження запальних процесів у носоглотці, трахеї, легенях; лікування тонзиліту, аденоїдиту
Вартість амбулаторного комплексу лікування на 5 днів 12 500 грн
Вартість амбулаторного комплексу лікування на 10 днів 23 750 грн
Лікувальний комплекс "Озонотерапія" на 10 днів:

Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №10: ліквідація закрепу, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №10: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Озонована вода №10: у комплексному лікуванні лямбліозу, глистних інвазій, гелікобактерної інфекції; для поліпшення апетиту та перетравлення їжі

4 500 грн
Комплексні програми та процедури
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5 - 30 хв.
сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
2 000 грн
Гомеопатична крупка (інформотерапія) для лікування протипаразитарної терапії на домашньому етапі 150 грн
Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному (вплив на віруси, грибки, бактерії, глисти, найпростіші), підвищення імунітету 2 250 грн
Компенсаторна корекція на Комплексі Медичному Експертному: вплив на віруси, грибки, бактерії, глисти, найпростіші), підвищення імунітету 450 грн
Очищення печінки (Дюбаж) з магнезією або сорбітом 500 грн
Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання "гірським кришталем"): мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру для всмоктування токсинів та алергенів у кровоносне русло, сприяють очищенню лімфатичної системи 500 грн
Пресотерапія №5: очищення лімфи від токсинів вірусів, бактерій, грибків, алергенів, поліпшення дренажної функції органів виділення, активація противірусного імунітету 1 500 грн
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №10:
ліквідація закрепу, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
1 000 грн
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневої сумішшю №10-
вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
1 000 грн
Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна)№10: вплив біофотонів на прискорення виведення токсинів вірусів, бактерій. грибків та паразитів з організму; підвищення імунітету, зниження гіперактивності 800 грн
Фотонна терапія (модифікація Лор)№10: зниження запальних процесів у носоглотці, трахеї, легенях; лікування тонзиліту, аденоїдиту 800 грн
Вказані ціни можуть відрізнятися від діючих у клініці.
Актуальні ціни Ви можете дізнатись у клініці або за телефоном +38 (097) 885-42-42

Статті

Лікарі

Відео: програми та відгуки