Профілактика гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ) у дітей безпосередньо пов’язана із зміцненням їх імунної системи
Рекомендації щодо підвищення імунітету у дітей:
- Правильне харчування. Забезпечте дитину різноманітними та корисними продуктами, багатими вітамінами та мінералами. Включайте в раціон фрукти, овочі, ягоди, молочні продукти, м’ясо, рибу та злаки.
- Режим сну. Забезпечте дитині достатній та якісний сон. Для молодших дітей рекомендується сон протягом 10-12 годин на добу, для старших – 8-10 годин.
- Фізична активність. Сприяйте активному способу життя. Заняття спортом та фізичними вправами допоможуть зміцнити імунітет.
- Гігієнічні навички. Навчіть дитину правильним гігієнічним навичкам, таким як регулярне миття рук з милом, особливо перед їжею та після відвідування громадських місць.
- Уникнення контакту із хворими. Намагайтеся уникати контакту дитини з хворими людьми, особливо під час епідемій.
- Щеплення. Дотримуйтесь графіку вакцинації згідно з рекомендаціями лікарів.
- Повітрообмін. Допомагайте підтримувати чистоту в приміщенні, регулярно провітрюючи його.
- Питний режим. Переконайтеся, що дитина вживає достатньо води. Це важливо для зволоження слизових оболонок та підтримки загального здоров’я.
- Вітамінні комплекси. При необхідності консультуйтеся з лікарем щодо можливості прийняття вітамінних комплексів.
- Психоемоційне здоров’я. Прагніть створити сприятливу атмосферу у ній, підтримуючи емоційне здоров’я дитини.
За будь-яких змін у здоров’ї дитини або за наявності питань щодо профілактики ГРВІ, необхідно звертатися до лікаря для отримання консультації та рекомендацій.
Організм дитини чи дорослого складається з багатьох клітин. Клітини імунітету знаходяться на 95% у кишківнику (у лімфатичних вузлах та судинах)
Проведення протипаразитарної програми для підвищення імунітету у дітей
Протипаразитарна програма необхідна кожній дитині. Паразитарні інфекції впливають загальний стан здоров’я, включаючи імунну систему.
Чому потрібно проводити протипаразитарну програму дітям?
- Епідеміологічні чинники. Якщо дитина проживає або відвідує місця з високим ризиком зараження паразитами, такими як теплі кліматичні зони чи райони з низькими санітарними стандартами.
- Ознаки зараження. Якщо у дитини є симптоми, що вказують на можливу наявність паразитів, такі як біль у животі, порушення випорожнень, втрата ваги, алергічні реакції та ін., це вимагатиме протипаразитарного лікування.
- Подорожі до ендемічних районів. Якщо сім’я планує поїздку до країн або регіонів, де поширені паразитарні інфекції, рекомендується вжити заходів щодо профілактики перед поїздкою.
- Контакт із тваринами. Діти, особливо ті, хто займається сільським господарством або має контакт з тваринами, схильні до ризику зараження паразитами. У таких випадках слід звернути увагу на протипаразитарні заходи.
- Результати аналізів. Якщо лабораторні дослідження, діагностика свідчать про наявність паразитарних інфекцій, лікар порекомендує проведення протипаразитарної терапії.
Перш ніж розпочати протипаразитарну програму, важливо обговорити це з лікарем медичного центру “Альтернатива”. Застосування антипаразитарних препаратів, процедур має проводитися під наглядом лікаря з огляду на вік дитини, її загальний стан та медичну історію.
Як паразитарні, грибкові інфекції, глистні інвазії знижують імунітет у дітей
Вплив паразитарних, грибкових інфекцій та глистних інвазій на імунітет у дітей:
- Активація запальних процесів. Паразити та грибки викликають запалення в організмі. Тривале запалення призводить до втоми імунної системи, оскільки вона зайнята боротьбою з інфекцією.
- Імунні реакцію продукти обміну речовин паразитів. При взаємодії з паразитами та грибками імунна система реагує на продукти обміну речовин паразитів, що призводить до посилення запальних процесів та загального послаблення імунітету.
- Виснаження ресурсів. Паразити та грибки споживають поживні речовини, необхідні для нормального функціонування організму. Це призводить до виснаження ресурсів та послаблення імунної системи.
- Зниження опірності організму. Паразити та грибки впливають на бар’єрні функції організму, роблячи його більш уразливим до інших інфекцій.
- Алергічні реакції. Паразити викликають алергічні реакції, що позначається на загальній реакції імунної системи.
- Підвищення чутливості до інших інфекцій. Імунна система, перебуваючи у постійній боротьбі з паразитарними інфекціями, послаблюється та стає менш ефективною у боротьбі з іншими видами інфекцій.
Діти, особливо з малим імунітетом, більш схильні до впливу паразитів і грибків. Тому раннє виявлення та лікування таких інфекцій, а також підтримання здорового способу життя допоможуть зміцнити імунітет у дітей.
Профілактика ГРВІ у дітей полягає у піднятті імунітету людини
У ротовій порожнині знаходяться мигдалики, у носі – аденоїди – вони також відповідають за наш імунітет.
Якщо людина часто хворіє на простудні захворювання, значить її лімфатичні органи забруднені токсинами гнійних бактерій, вірусів, грибків, глистними інвазіями засмічений кишківник.
Все це необхідно очистити та оздоровити флору кишківника, шлунка, ротової порожнини та покращити роботу печінки та жовчного міхура.
Для визначення загального стану здоров’я дитини додатково до лабораторних аналізів, УЗД проводиться аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному.
Проводиться аналіз стану всіх органів та систем: Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
Після визначення загального стану здоров’я дитини в медичному центрі “Альтернатива” проводиться програма відновлення всього організму за авторською методикою головного лікаря медичного центру Тимченко Ольги Володимирівни.
Протипаразитарна програма на 5-10 днів стаціонарно чи амбулаторно. Програма допомагає вивести паразити, віруси, грибки, токсини з організму, відновити обмін речовин, знизити вагу, відновити роботу кишківника, печінки, жовчного міхура, лімфатичної та кровоносної системи.
- Обстеження: УЗД органів черевної порожнини, лабораторні аналізи, аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному
- Програма детоксикації: Проживання; Харчування; Фіточаї; Масажі; Озонована вода; Ректальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю; Продування слухового каналу озоно-кисневою сумішшю; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого та товстого кишківника (ортоградно)
У медичному центрі «Альтернатива» Вам допоможуть у профілактиці ГРВІ та оздоровленні організму кваліфіковані спеціалісти. Програми спрямовані на підвищення загального імунітету дитини.
Дитина часто хворіла на застуду, зараз у нас все нормально
Ми за перших ознак застудних захворювань приходимо на озонотерапію до кабінету озонотерапії, проходимо курс із 10 процедур і не маємо жодних проблем у садку