Очищення товстого кишківника – один із методів комплексного лікування захворювань печінки у дітей. Дітям із захворюваннями печінки слід обов’язково звернутися до лікаря медичного центру “Альтернатива” для діагностики та призначення відповідного лікування. Лікування залежить від конкретного діагнозу та стану дитини, і його призначає лікар, враховуючи його вік, вагу та інші фактори.

Печінкові захворювання у дітей можуть мати різні причини, такі як віруси, генетичні фактори, аутоімунні захворювання та інші. Конкретне захворювання та його ступінь тяжкості визначаються лікарем після діагностики, яка може містити аналізи крові, ультразвукове дослідження та інші методи.

Функції товстого кишківника при лікуванні захворювань печінки у дитини

Товстий кишківник виконує важливі функції в організмі.

 • Травлення та всмоктування речовин: Товстий кишківник є останньою частиною травної системи. Він бере участь у процесі засвоєння води та деяких електролітів з їжі, що може бути важливим при деяких захворюваннях печінки, таких як цироз, коли можливе порушення водного балансу.
 • Мікробіота: Товстий кишківник також є місцем проживання мікроорганізмів, що становлять мікробіоту. Здорова мікробіота може надати сприятливий вплив на печінку та загальне здоров’я. У деяких випадках, наприклад, при захворюваннях печінки, пов’язаних із запаленням або порушенням метаболізму, лікарі можуть розглядати питання, пов’язані зі станом мікробіоти.
 • Дієта і харчування: Дієта відіграє важливу роль при захворюваннях печінки, і вона може включати рекомендації щодо харчових продуктів і волокон, які можуть вплинути на стан товстого кишківника. Лікар може рекомендувати дієту, яка сприятиме відновленню печінки та підтримці здоров’я товстого кишківника.

Лікування захворювань печінки у дітей зазвичай спрямоване на безпосередній вплив на печінку та корекцію проблем, пов’язаних із цим органом.

Як закреп впливає на порушення роботи печінки в дитини?

Закреп може мати деякий вплив на роботу печінки у дитини, хоча цей вплив зазвичай не пов’язаний із серйозними порушеннями печінки.

Ось як закреп може впливати на печінку:

 • Метаболічні продукти: Печінка бере участь у обробці багатьох метаболічних продуктів, включаючи деякі речовини, які можуть утворюватися внаслідок переробки їжі в кишківнику. При закрепах вміст деяких продуктів, таких як аміак, може тимчасово збільшуватися в крові. Це може виявити навантаження на печінку, але зазвичай не викликає серйозних проблем.
 • Засвоєння поживних речовин: Закреп може ускладнити нормальне засвоєння поживних речовин з їжі. Це може вплинути на загальне травлення та метаболізм в організмі, що, своєю чергою, може вплинути на роботу печінки.
 • Мікробіота та запалення: Закреп може позначатися на складі мікробіоти (сукупності мікроорганізмів) у кишківнику. Зміни в мікробіоті можуть впливати на запалення в організмі, і це може вплинути на печінку.

Закреп є серйозним чинником ризику захворювань печінки в дітей віком. Якщо у дитини часто виникають проблеми із закрепом або є підозри на порушення печінки, важливо звернутися до лікаря. Лікар проведе діагностику та рекомендації щодо лікування, щоб забезпечити здорове функціонування і печінки, і кишківника.

Які захворювання печінки у дітей може спровокувати закреп?

Закреп може бути пов’язаний з низкою факторів, що впливають на здоров’я печінки, і в певних умовах, закреп може погіршити існуючі проблеми з печінкою або стати частиною загальної клінічної картини.

Деякі з можливих зв’язків між закрепом та захворюваннями печінки у дітей включають:

 • Захворювання жовчного міхура: Закреп може спровокувати утворення жовчного каміння у дітей, що в свою чергу може спричинити жовчнокам’яну хворобу. Ця проблема може вплинути на печінку, так як жовч з жовчного міхура потрапляє в печінку і бере участь у травленні.
 • Портальна гіпертензія: Рідко, у разі довгострокової та неконтрольованого закрепу, може статися накопичення крові в судинах печінки (портальна гіпертензія). Це може бути пов’язане з печінковими проблемами, але зазвичай потребує серйозних порушень і може бути рідкісним явищем.
 • Дитячий цироз печінки: Захворювання, такі як муковісцидоз та альфа-1-антитрипсинова дефіцитність, можуть збільшувати ризик закрепів у дітей та одночасно підвищувати ризик розвитку цирозу печінки.

Як кишкові глисти впливають працювати печінки?

Кишкові глисти впливають на роботу печінки.

Ефект залежить від виду паразитів та ступеня зараження організму, але в загальному випадку, ось як кишкові глисти можуть впливати на печінку:

 • Запалення та роздратування: Деякі види кишкових глистів, такі як аскариди та трихінели, можуть мігрувати через органи, включаючи печінку, на своєму шляху до шлунка або кишківника. Це може спричинити запалення та подразнення в тканинах печінки.
 • Паразитарні інфекції: Коли кишкові глисти розмножуються і живуть у кишківнику, вони можуть конкурувати за поживні речовини з організмом господаря. Це може призвести до нестачі поживних речовин, що може вплинути на загальний стан організму, включаючи печінку.
 • Підвищені рівні імунних реакцій: Паразитарні інфекції, включаючи ті, що пов’язані з кишковими глистами, можуть викликати імунні реакції організму. Виникаюче запалення та активація імунної системи можуть підвищити навантаження на печінку.
 • Алергічні реакції: Зараження кишковими глистами також може спричинити алергічні реакції у деяких людей. Ці алергії можуть впливати різні органи, включаючи печінку.
 • Втрата поживних речовин: Глисти можуть поглинати поживні речовини з їжі, що надходить в організм. Це може спричинити дефіцит важливих вітамінів та мінералів, таких як залізо та вітамін B12, що в кінцевому підсумку може вплинути на загальний стан організму та здоров’я печінки.
 • Анемія: Дефіцит заліза, спричинений абсорбцією глистами, може призвести до розвитку анемії, що, в свою чергу, може позначитися на функціонуванні печінки.
 • Запалення та інфекції: Глисти можуть викликати запалення у шлунково-кишковому тракті, що може поширитися і на печінку. Це може спричинити дискомфорт та зміни в роботі печінки.

Вплив кишкових глистів на печінку зазвичай залежить від типу паразитів та ступеня зараження.

У дітей і дорослих, що піддаються ризику зараження, слід вживати запобіжних заходів, включаючи гігієнічні заходи та профілактичне лікування, методи очищення організму, методи озонотерапії, очищення кишківника, щоб уникнути інфекцій глистами та їх потенційних негативних впливів на здоров’я, включаючи печінку.

Відгуки – очищення товстого кишківника при захворюваннях печінки у дітей

guest
15 Kоментарів
Inline Feedbacks
View all comments
Андрій Цуков

Процедури пройшли гладко, і дочка перестала скаржитися на дискомфорт. Закрепи зникли, і загальний стан здоров’я покращився. Велике дякую лікарям!

1 13 14 15

Авторська методика лікування захворювань печінки та жовчного міхура у дітей у МЦ "Альтернатива"

Для лікування та профілактики хронічних захворювань печінки у дітей, відновлення обміну речовин, для нормалізації роботи травного каналу, відновлення роботи печінки, судин, лімфатичної системи для проведення протипаразитарної програми у медичному центрі "Альтернатива" застосовується програма очищення організму

 • Проживання в 1-му місцевому номері з батьками або амбулаторно 
 • Обстеження:  консультація лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості
 • Гіпоалергенне харчування
 • Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нірок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитані, жовчогінні, ніркові чаї, масаж
 • Очищення жовчного міхура та печінки нормалізує властивості жовчі щодо розщеплення жирів та регулює роботу кишківника з ліквідації закріпів. Нормалізується обмін холестерину, зупиняється відкладення холестерину в судинах серця, мозку, нірок, нижніх кінцівок, що знижує ризик виникнення ускладнень цукрового діабету. Очищена печінка дозволяє покращити реологічні властивості крові, зменшити її в'язкість, тим самим знизити ризик розвитку тромбозу судин. Поліпшується функція печінки для очищення крові від токсинів, надмірної кількості гормонів.
 • Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю: підвищення імунітету, звільнення кишківника від калових каменів, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
 • Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
 • Протипаразитарна, протиірусна програма: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на інфекції підшлункової залози, найпростіших та паразитів, сосудів нірок, очей, головного мозку, нижніх кінцівок, корекція гормонального фону
 • Пресотерапія: нормалізує капілярний крово- та лімфообіг, попереджає утворення тромбів, розслаблює гладкі м'язи судин та проток, виводить токсини з міжклітинного простору, покращує живлення тканин та органів, виводить кристали солей із нірок.
 • Фотонна терапія (апарат Коробова - Козявкіна): вплив біофотонів на відновлення мікроциркуляції судин, пошкоджених капілярів нижніх кінцівок при діабетичній стопі, виразках
 • Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів: сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківнику, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету.

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Найменування Ціна, грн
Консультація лікаря паразитолога/ повторна 750/600 грн
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження;
Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
1 600 грн
Аналіз стану організму на Медичному Комплексі Експертному з консультацією лікаря 1 450 грн
Аналіз організму на наявність паразитів та супутньої патогенної мікрофлори (бактерії, грибки, віруси та найпростіші) на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Аналіз стану травної та імунної систем; Наявність вірусів, глистів, бактерій, грибків, найпростіших, їх локалізація в організмі; Оцінка рівня токсичного навантаження на організм;  Визначення харчової непереносимості
1 400 грн
Аналіз організму на наявність паразитів та супутньої патогенної мікрофлори
(віруси, бактерії, грибки та найпростіші) на Комплексі Медичному Експертному з консультацією лікаря
1 250 грн
Аналіз роботи Шлунково-кишкового тракту на Комплексі Медичного Експертного з консультацією Головного лікаря: шлунок, 12-типала кишка, печінка, жовчний міхур, товстий, тонкий кишківник, підшлункова залоза, стан мікрофлори, дисбактеріоз, глистяні інвазії, інфекції; Визначення харчової непереносимості 1 400 грн
Аналіз роботи Шлунково-кишкового тракту на Комплексі Медичного Експертного з консультацією лікаря 1 250 грн
Аналіз крові на харчову непереносимість продуктів харчування «Foodline»
Первинна консультація сертифікованого лікаря за програмою Foodline; Аналіз крові на харчову нестерпність 90 продуктів харчування; Надання індивідуальної програми харчування відповідно до результатів аналізу; Динамічне спостереження пацієнта протягом 6 місяців;
Корекція харчового раціону протягом 6-ти місяців по ДНК карті
10 000 грн
Біоімпедансний аналіз складу тіла (ваги таніта): оцінка жирового обміну, кісткової маси, жиру, оцінка індексу маси тіла, співвідношення води жирів та кістково-м'язової системи в організмі 600 грн
Біоімпедансний аналіз складу тіла (ваги таніта) з консультацією дієтолога: оцінка жирового обміну, кісткової маси, жиру, оцінка індексу маси тіла, співвідношення води жирів та кістково-м'язової системи в організмі 1 400 грн
Підбір продуктів харчування, що рекомендуються, відсутні вітамінів і мікроелементів із застосуванням Комплексу Медичного Експертного з консультацією лікаря 1 1250 грн
УЗО органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок 700 грн
УЗО кишківника 600 грн
УЗО шлунка та 12-палої кишки+проби на рефлюкс 600 грн
Лікувальні програми
Програма лікування паразитарних захворювань, відновлення функцій шлунково-кишкового тракту: покращення моторики товстого кишківника (боротьба із закрепом); відновлення мікрофлори; покращення процесів всмоктування жирів, білків, вуглеводів, вітамінів та мікроелементів у тонкому кишківнику; відновлення секреторної функції шлунка, підшлункової залози, кишківника; протипаразитарні заходи; активівація роботи жовчного міхура та печінки з виведення токсинів з організму, нормалізація властивостей жовчі з розщеплення жирів
Стаціонарний комплекс лікування

Проживання в 1-місному, 2-місному номері
Обстеження: консультація лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів на  Комплексі Медичному Експертному
Гіпоалергенне харчування (сокотерапія, сироїдіння, лікувальне голодування)
Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитарні, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: підвищення імунітету, лікування кишкових інфекцій, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневої сумішю № 5: вплив на інфекції слизової оболонки Вуха, Горла, Носу
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія,  Очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету
Протипаразитарна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на паразити, грибки, віруси, бактерії, глисти, найпростіші
Пресотерапія №5: очищення лімфи від паразитів, алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення
Вісцеральний масаж №5: сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету

Стаціонарний комплекс лікування на 5 днів у 2-х місному номері 21 750 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 5 днів у 1 місному номері 24 750 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 10 днів у 2-місному номері 41 850 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 10 днів у 1 місному номері 47 850  грн
Проживання у 2-місному номері для проходження процедур для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 500 грн
Проживання в 1-місному номері для процедур для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 1 000 грн
Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 400 грн
Амбулаторний комплекс лікування

Обстеження: УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок

Консультація лікаря. Аналіз організму на наявність паразитів та супутньої патогенної мікрофлори. Визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів на  Комплексі Медичному Експертному

Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, протипаразитарні, жовчогінні, ниркові чаї, фітопаросауна
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: підвищення імунітету, лікування кишкових інфекцій, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №5: вплив на інфекції слизової Вуха, Горла, Носу
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія. Очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету
Протипаразитарна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на паразити, грибки, віруси, бактерії, глисти, найпростіші
Пресотерапія №5: очищення лімфи від паразитів, алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення
Вісцеральний масаж №5: сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету

Рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування

Вартість Амбулаторного курсу лікування на 5 днів 18 100 грн
Вартість Амбулаторного курсу лікування на 10 днів 34 000 грн
Комплексні програми та процедури
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5 - 30 хвилин
Сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітета
2 000 грн
Вісцеральний масаж №5 – 60 хвилин 4 000 грн

Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал" №5:
порушення цілісності хребетного стовпа в шийно-грудному відділі може стати причиною рефлекторного спазму стравоходу, утруднення ковтання та просування їжі;
ураження середньогрудних сегментів, крім больового синдрому може супроводжуватися болісною печією, нудотою, блюванням, запорами та рідким випорожненням.
до виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки.
Однією із причин утворення виразкових дефектів є гіперсекреція соляної кислоти внаслідок порушення контролю з боку центральної нервової системи. Вихідні нервові імпульси, що регулюють виділення кислоти, частково або повністю блокуються на рівні ураженого сегмента; до запальних захворювань різних відділів шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози; до патології жовчного міхура, пов'язаної з тривалим спазмом сфінктерів та порушенням відходження жовчі. Застій жовчі та її закономірне «згущення» з часом сприяє осадженню та склеюванню «твердих частинок» – формуванню каменів

1 750 грн
Гомеопатична крупка (Інформотерапія) 150 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура: метод виведення жовчі з жовчного міхура для покращення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи 700 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура з діагностичним дослідженням жовчі – бактерії, лямблії, кристали холестерину, білірубіну.
Аналіз на Бак обстеження жовчі + антибіотикограма
1 115 грн
Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному - вплив на грибки, віруси, бактерії, паразити, Прийом Протипаразитарних Чаїв 2 750 грн
Компенсаторна корекція роботи Шлунково-кишкового тракту на Комплексі Медичному Експертному - вплив на грибки, віруси, бактерії, глистяні інвазії, інфекції в шлунку, 12-ти персної кишки, печінці, жовчному міхуру, товстому, тонкому кишківнику, підшлунковій залозі, дисбактеріоз 450 грн
Озонотерапія внутрішньовенна №5:протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, Очищення крові та судин від алергенів та токсинів, паразитів, кишкових інфекцій, підвищення імунітету 2 550 грн
Очищення печінки (печінковий Дюбаж) з магнезією або сорбітом 500 грн
Очищення печінки (печінковий Дюбаж) з оливковою олією та грейпфруктовим соком 800 грн
Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання "гірським кришталем"): мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру для всмоктування токсинів та алергенів у кровоносне русло, сприяють очищенню лімфатичної системи. 500 грн
Озонована вода 50 грн
Пресотерапія №5: очищення лімфи від паразитів, алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення 1 500 грн
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР- органів озоно-кисневої сумішшю № 5: вплив на слизову оболонку, Горла, Носа 1 000 грн
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: підвищення імунітету, лікування кишкових інфекцій, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори 1 000 грн
Клізова процедура 150 грн
Вказані ціни можуть відрізнятися від тих, що діють у клініці. Актуальні ціни Ви можете дізнатись у клініці або за телефоном +38(097) 885-42-42

Статті

Лікарі

Відео: програми та відгуки