тошнота после еды

Першим кроком для очищення печінки при нудоті після їжі є звернення до лікаря для виявлення причин цього симптому. Якщо це пов’язано з жировим гепатозом або іншими проблемами печінки, очищення печінки може допомогти зменшити навантаження на орган і покращити його функціонування.

Методи очищення печінки при нудоті після їжі

 • Тюбаж з оливковою олією та соком лимона або грейпфрута

Застосовується суміш оливкового соку з лимоном чи грейпфрутовим соком. Процедура проводиться після попереднього чищення кишківника, проведення га протягом 2-3-х днів клізмових процедур. Доза суміші для очищення печінки розраховується лікарем індивідуально, залежить від результатів УЗД жовчного міхура, печінки.

Прийом оливкової олії та соком лимона або грейпфрута проводиться пацієнтом у положенні лежачи на грілці на 2-3 години (грілка на ділянці печінки). Після процедури проводяться клізмові процедури. Можливе застосування смазмалітиків при проведенні процедури.

Тюбаж з оливковою олією та соком лимона або грейптфрукт можна проводити лише під наглядом медичного персоналу

Що відбувається при тюбажі з оливковою олією та соком лимона?

Тюбаж з використанням оливкової олії та соку лимона є одним із методів очищення жовчного міхура та печінки. Цей процес часто рекомендується за наявності каменів у жовчному міхурі або порушення його функцій.

Під час процедури тюбажу оливкова олія поєднується з соком лимона і вживається всередину. Ось що відбувається на різних етапах:

 • Сік лимона. Сік лимона містить лимонну кислоту, яка допомагає стимулювати печінку та жовчні шляхи. Він також сприяє виробленню жовчі, що допомагає розщепленню жирів у їжі.
 • Оливкова олія. Оливкова олія допомагає пом’якшити і змастити каміння в жовчному міхурі, спрощуючи їхнє пересування по жовчних шляхах. Воно також може допомогти знизити запалення та роздратування.
 • Змішування та вживання. Змішається оливкова олія із соком лимона або грейпфрута. Ця суміш приймається внутрішньо ввечері перед сном і після проведення попередніх клізмових процедур протягом 2-3 днів. Потім пацієнт повинен лягти на правий бік і залишатись у цьому положенні протягом кількох годин.
 • Дія. Протягом цього часу оливкова олія та лимонний сік допомагають стимулювати печінку та жовчний міхур, викликаючи скорочення, які можуть сприяти видаленню каменів або жовчних пробок із жовчного міхура.

Важливо відзначити, що тюбаж з оливковою олією та соком лимона є альтернативним методом і його ефективність та безпека не підтверджені медичними дослідженнями. Перед використанням таких процедур слід проконсультуватись із лікарем.

Тюбаж із сорбітом

Якщо ви відчуваєте нудоту після їжі, то може бути важко виконати цю процедуру. Натомість, можна спробувати тюбаж із сорбітом.

Тюбаж з сорбітом є процедурою, при якій в кишківник вводиться розчин сорбіту, який сприяє видаленню жовчі з жовчного міхура та печінки. Для проведення процедури необхідно розчинити необхідну кількість сорбіту у теплій воді та випити. Процедура проводиться з використанням теплої грілки область печінки.

Тюбаж із магнезією

Процедура, при якій використовується магнезієвий сульфат для очищення жовчного міхура та жовчних проток. Процедура проводиться за допомогою теплої грілки на область печінки.

Важливо пам’ятати, що очищення печінки за допомогою тюбажу або інших методів повинно проводитися тільки після консультації з лікарем і лише в тому разі, якщо немає протипоказань. Крім того, очищення печінки не повинне замінювати комплексне лікування основного захворювання.

Причини нудоти після їжі

Існує кілька можливих причин нудоти після їжі, включаючи:

 • Переїдання. З’їдання великої кількості їжі за короткий час може спричинити навантаження шлунка, що може спричинити нудоту.
 • Харчове отруєння. Вживання їжі, що містить бактерії, віруси, токсини або інші шкідливі речовини може спричинити отруєння, що супроводжується нудотою, блюванням, діареєю та іншими симптомами.
 • Харчова алергія. Реакція імунної системи на певні продукти харчування може спричинити нудоту після їх вживання. Неконтрольована алергічна реакція може призвести до анафілаксії, серйозного стану, що потребує медичної допомоги.
 • Шлунково-кишкові розлади. Деякі шлунково-кишкові захворювання, такі як гастрит, виразка шлунка, рефлюкс-езофагіт (GERD) або запори, можуть спричинити нудоту після їди.
 • Психологічні фактори. Стрес, тривога, депресія та інші психологічні фактори можуть впливати на шлунково-кишковий тракт та викликати нудоту після їди.
 • Ліки. Деякі ліки, такі як препарати від болю, антибіотики, протиблювотні засоби та інші, можуть спричинити нудоту як побічний ефект.
 • Гормональні зміни. У жінок нудота після їди може бути пов’язана з гормональними змінами, такими як вагітність або менструація.
 • Інші причини. Інші можливі причини нудоти після їжі включають індивідуальну непереносимість певних продуктів, гастроезофагеальний рефлюкс (GERD), мігрень та інші медичні стани.

Якщо у Вас часто виникає нудота після їди, рекомендується звернутися до лікаря для визначення причини та отримання відповідного лікування.

Що допомагає від нудоти після їжі?

Нудота після їжі може бути викликана різними причинами, такими як харчове отруєння, харчова алергія або непереносимість певних продуктів, шлунково-кишкові інфекції, функціональні розлади шлунка тощо. Для точного визначення причини та призначення відповідного лікування необхідно звернутися до лікаря.

У разі нудоти після їди рекомендується наступне:

 • Зверніться до лікаря. Якщо нудота після їжі стає постійною або супроводжується іншими симптомами, такими як блювання, біль у животі або втрата апетиту, важливо звернутися до лікаря для проведення діагностики та отримання рекомендацій щодо лікування.
 • Уникайте можливих подразників. Якщо ви помітили, що нудота після їжі пов’язана з певними продуктами або інгредієнтами, намагайтеся уникати їх вживання та замінювати їх менш дратівливими альтернативами.
 • Регулярні невеликі прийоми їжі. Замість трьох великих прийомів їжі на день спробуйте збільшити кількість прийомів їжі, але скоротити їх розміри. Це може допомогти знизити навантаження на шлунок та покращити травлення.
 • Уникайте переїдання. Переїдання може призвести до підвищеного тиску в шлунку та викликати нудоту. Намагайтеся їсти повільно, добре пережовуючи їжу та не переїдаючи.
 • Керуйте стресом. Стрес може впливати на травну систему та викликати симптоми, такі як нудота. Спробуйте використати методи релаксації, такі як йога, медитація або глибоке дихання, щоб зменшити
 • Пройдіть програму очищення організму. Курс очищення організму на 5-10 днів: очищення товстого і тонкого кишківника, жовчного міхура, печінки, крові, лімфатичної системи.
 • Пройдіть протипаразитарну програму. Глисти, такі як круглі глисти, стрічкові глисти та плоскі глисти, є паразитами, які можуть заражати людський організм. Вони зазвичай потрапляють в організм через вживання зараженої їжі або води, контакт з інфікованими поверхнями або через комах-переносників. Нудота може бути викликана роздратуванням травної системи паразитами чи реакцією організму з їхньої присутність.

Відгуки – лікування нудоти після їди

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

Авторська методика лікування захворювань шлунково-кишкового тракту в МЦ "Альтернатива"

При лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту в медичному центрі "Альтернатива" проводиться протипаразитарна програма, застосовується програма очищення організму для нормалізації роботи травного каналу, відновлення роботи печінки, судин, лімфатичної системи, відновлення обміну речовин, зниження маси тіла в умовах стаціонарного центру

Програма відновлення функцій шлунково-кишкового тракту за умовах стаціонарного центру чи амбулаторно: поліпшення моторики товстого кишківника (боротьба із закрепом), відновлення мікрофлори; покращення процесів всмоктування жирів, білків, вуглеводів, вітамінів та мікроелементів у тонкому кишківнику; відновлення секреторної функції шлунка, підшлункової залози, кишківника; протипаразитарні заходи; активівація роботи жовчного міхура та печінки з виведення токсинів з організму, нормалізація властивостей жовчі з розщеплення жирів

 • Проживання в 1-місному / 2-місному номері на 5-10 діб / амбулаторно 
 • Програма лікувального голодування на 10-15 діб
 • Обстеження: консультації лікарів, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному
 • Гіпоалергенне харчування: вегетарианське, сокотерапія, сироїдіння
 • Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитарні, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
 • Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю: підвищення імунітету, лікування кишкових інфекцій, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори
 • Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю: вплив на патогенну мікрофлору слизової оболонки Лор-органів
 • Озонотерапія внутрішньовенна: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, Очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету
 • Протипаразитарна програма: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на внутрішні алергени (грибки, віруси, бактерії, глисти, найпростіші)
 • Пресотерапія: очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції виділених органів
 • Вісцеральний масаж: сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
 • Дуоденальне зондування жовчного міхура: метод виведення жовчі з жовчного міхура для покращення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи
 • Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал": порушення цілісності хребетного стовпа в шийно-грудному відділі може стати причиною:
  • рефлекторного спазму стравоходу, утруднення ковтання та просування їжі
  • ураження середньогрудних сегментів, крім больового синдрому може супроводжуватися болісною печією, нудотою, блюванням, запорами та рідким випорожненням.
  • виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки. Однією із причин утворення виразкових дефектів є гіперсекреція соляної кислоти внаслідок порушення контролю з боку центральної нервової системи. Вихідні нервові імпульси, що регулюють виділення кислоти, частково або повністю блокуються на рівні ураженого сегмента
  • запальні захворювання різних відділів шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози
  • патології жовчного міхура, пов'язаної з тривалим спазмом сфінктерів та порушенням відходження жовчі. Застій жовчі та її закономірне «згущення» з часом сприяє осадженню та склеюванню «твердих частинок» – формуванню каменів.

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Найменування Ціна, грн
Консультація лікаря 800 грн
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження;
Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт;
Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи;
Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система;
Нерекомендовані продукти харчування
1 600 грн
Аналіз стану організму на Комплексі Експертному Медичному з консультацією лікаря 1 450 грн
Аналіз організму на наявність паразитів та супутньої патогенної мікрофлори (бактерії, грибки, віруси та найпростіші) на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Аналіз стану травної та імунної систем; Наявність вірусів, глистів, бактерій, грибків, найпростіших, їх локалізація в організмі; Оцінка рівня токсичного навантаження на організм; Визначення харчової непереносимості
1 400 грн
Аналіз організму на наявність паразитів та супутньої патогенної мікрофлори
(віруси, бактерії, грибки та найпростіші) на Комплексі Медичному Експертному з консультацією лікаря
1 250 грн
Аналіз роботи Шлунково-кишкового тракту на Комплексі Медичного Експертного з консультацією Головного лікаря: шлунок, 12-типала кишка, печінка, жовчний міхур, товстий, тонкий кишківник, підшлункова залоза, стан мікрофлори, дисбактеріоз, глистяні інвазії, інфекції; Визначення харчової нестерпності 1 400 грн
Аналіз роботи Шлунково-кишкового тракту на Комплексі Медичного Експертного з консультацією лікаря 1 250 грн
Аналіз крові на харчову непереносимість продуктів харчування «Foodline»:
Первинна консультація сертифікованого лікаря за програмою Foodline; Аналіз крові на харчову нестерпність 90 продуктів харчування; Надання індивідуальної програми харчування відповідно до результатів аналізу; Динамічне спостереження пацієнта протягом 6 місяців; Корекція харчового раціону протягом 6-ти місяців по ДНК карті
10 000 грн
Біоімпедансний аналіз складу тіла (ваги таніта): оцінка жирового обміну, кісткової маси, жиру, оцінка індексу маси тіла, співвідношення води жирів та кістково-м'язової системи в організмі 600 грн
Біоімпедансний аналіз складу тіла (ваги таніта) з консультацією дієтолога: оцінка жирового обміну, кісткової маси, жиру, оцінка індексу маси тіла, співвідношення води жирів та кістково-м'язової системи в організмі 1 400 грн
Підбір продуктів харчування, що рекомендуються, відсутні вітамінів і мікроелементів із застосуванням Комплексу Медичного Експертного з консультацією лікаря 1 250 грн
Продукт-тест на діагностичному приладі "Паркес-Д" 800 грн
Підбір дієти за датою народження 500 грн
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок 700 грн
УЗД кишківника 600 грн
УЗД шлунка та 12-палої кишки+проби на рефлюкс 600 грн
Лікувальні програми
Програма відновлення функцій шлунково-кишкового тракту: покращення моторики товстого кишківника (боротьба із закрепом); відновлення мікрофлори; покращення процесів всмоктування жирів, білків, вуглеводів, вітамінів та мікроелементів у тонкому кишківнику; відновлення секреторної функції шлунка, підшлункової залози, кишківника; протипаразитарні заходи; активізація робота жовчного міхура та печінки з виведення токсинів з організму, нормалізація властивостей жовчі з розщеплення жирів
Стаціонарний комплекс лікування
Проживання в 1-місному, 2-місному номері
Обстеження: консультація лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів на  Комплексі Медичному Експертному, рекомендаціі щодо подальшого оздоровлення після курсу лікування
Гіпоалергенне харчування. Сокотерапія. Сироїдіння
Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитарні, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: підвищення імунітету, лікування кишкових інфекцій, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №5: вплив на патогенну мікрофлору слизової Вуха, Горла, Носа
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, Очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету
Протипаразитарна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на внутрішні алергени (грибки, віруси, бактерії, глисти, найпростіші)
Пресотерапія №5: очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення
Вісцеральний масаж №5: сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
Стаціонарний комплекс лікування на 5 днів у 2-х місному номері 21 800 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 5 днів у 1 місцевому номері 24 800 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 10 днів у 2-х місному номері 41 950 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 10 днів у 1 місцевому номері 47 950 грн
Проживання у 2-х місному номері для проходження процедур для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 500 грн
Проживання в 1 місному номері для процедур для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 1 000 грн
Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 400 грн
Амбулаторний комплекс лікування
Обстеження: УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів на  Комплексі Медичному Експертному, рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода, Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого і тонкого кишківника (ортоградно); Фітопаросауна
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: підвищення імунітету, лікування кишкових інфекцій, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №5: вплив на патогенну мікрофлору слизової Вуха, Горла, Носа
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, Очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету
Протипаразитарна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на внутрішні кишкові інфекції (грибки, віруси, бактерії, глисти, найпростіші)
Пресотерапія №5: очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення
Вісцеральний масаж №5: сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
Вартість Амбулаторного курсу лікування на 5 днів 18 150 грн
Вартість Амбулаторного курсу лікування на 10 днів 33 350 грн
Комплексні програми та процедури
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5 - 30 хвилин: сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітета 2 000 грн
Вісцеральний масаж №5 – 60 хвилин 4 000 грн
Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал" № 5:
порушення цілісності хребетного стовпа в шийно-грудному відділі може стати причиною рефлекторного спазму стравоходу, утруднення ковтання та просування їжі;
ураження середньогрудних сегментів, крім больового синдрому може супроводжуватися болісною печією, нудотою, блюванням, запорами та рідким випорожненням.
до виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки.
Однією із причин утворення виразкових дефектів є гіперсекреція соляної кислоти внаслідок порушення контролю з боку центральної нервової системи. Вихідні нервові імпульси, що регулюють виділення кислоти, частково або повністю блокуються на рівні ураженого сегмента; до запальних захворювань різних відділів шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози; до патології жовчного міхура, пов'язаної з тривалим спазмом сфінктерів та порушенням відходження жовчі. Застій жовчі та її закономірне «згущення» з часом сприяє осадженню та склеюванню «твердих частинок» – формуванню каменів
1 750 грн
Гомеопатична крупка (Інформотерапія) 150 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура: метод виведення жовчі з жовчного міхура для покращення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи 700 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура з діагностичним дослідженням жовчі – бактерії, лямблії, кристали холестерину, білірубіну.
Аналіз на Бак обстеження жовчі + антибіотикограма
1 115 грн
Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» №5: Корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному - вплив на грибки, віруси, бактерії, паразити. Прийом Протипаразитарних Чаїв 2 700 грн
Компенсаторна корекція роботи Шлунково-кишкового тракту на Комплексі Медичному Експертному - вплив на грибки, віруси, бактерії, глистяні інвазії, інфекції в шлунку, 12-ти персної кишки, печінці, жовчному міхуру, товстому, тонкому кишківнику, підшлунковій залозі, дисбактеріоз 450 грн
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, Очищення крові та судин від алергенів та токсинів, паразитів, кишкових інфекцій, підвищення імунітету 2 550 грн
Очищення печінки (печінковий Дюбаж) з магнезією або сорбітом 500 грн
Очищення печінки (печінковий Дюбаж) з оливковою олією та грейпфруктовим соком 800 грн
Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання гірським кришталем"): мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру для всмоктування токсинів та алергенів у кровоносне русло, сприяють очищенню лімфатичної системи. 500 грн
Озонована вода 50 грн
Пресотерапія №5: очищення лімфі від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення 1 500 грн

Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневої сумішю № 5: вплив на слизову оболонку, Горла, Носа

1 000 грн
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: підвищення імунітету, лікування кишкових інфекцій, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори 1 000 грн
Клізова процедура 150 грн
Мікроклізма з озонованою олією 150 грн
Вказані ціни можуть відрізнятися від діючих у клініці
Актуальні ціни Ви можете дізнатись у клініці або за телефоном +38 (097) 885-42-42

Статті

Лікарі

Відео: програми та відгуки