Лабораторні аналізи відіграють важливу роль у діагностиці та моніторингу захворювань імунної системи у дітей. Захворювання імунної системи можуть змінюватись від аутоімунних захворювань до первинних імунодефіцитів, і для точної діагностики та визначення характеристик хвороби потрібно проведення різних лабораторних досліджень. Ось деякі з найчастіше використовуваних лабораторних аналізів при підозрі на захворювання імунної системи у дітей:

 • Загальний аналіз крові при захворюваннях імунної системи у дітей :
  • Лейкоцити: Підвищена чи знижена кількість лейкоцитів може вказувати на проблеми з імунною системою.
  • Лімфоцити: Субпопуляції лімфоцитів (наприклад, Т-лімфоцити, В-лімфоцити) можуть бути аналізовані для виявлення дисбалансу.
 • Імуноглобуліни (Ig) при захворюваннях імунної системи у дітей : IgG, IgA, IgM, IgE та ін: Вимірювання рівнів імуноглобулінів може допомогти виявити наявність антитіл та імунодефіцитів.
 • Комплемент при захворюваннях імунної системи у дітей: Захід активності комплементу може допомогти у діагностиці аутоімунних захворювань.
 • Дослідження клітинного імунітету: Визначення числа та функціональної активності Т-лімфоцитів та інших клітин імунної системи.
 • Аутоантитіла при захворюваннях імунної системи у дітей: Пошук антитіл, спрямованих проти власних тканин організму, може допомогти у діагностиці аутоімунних захворювань.
 • Дослідження функції фагоцитів при захворюваннях імунної системи у дітей: Функціональне тестування фагоцитарних клітин (наприклад, нейтрофілів та макрофагів) для оцінки їхньої здатності боротися з інфекціями.
 • Генетичні аналізи при захворюваннях імунної системи у дітей: Для діагностики первинних імунодефіцитів можуть проводити генетичні дослідження.
 • Дослідження запальних маркерів при захворюваннях імунної системи у дітей: Вимірювання рівня запальних маркерів, таких як С-реактивний білок (CRP) та еритроцитарна осадова швидкість (ESR), може допомогти в оцінці ступеня запалення.
 • Дослідження алергічних реакцій при захворюваннях імунної системи у дітей: Імунологічні тести, такі як проба на алергени (прикладання алергенів до шкіри), алергічні аналізи IgE та пневмоалергія можуть бути проведені для виявлення алергічних реакцій та ідентифікації алергенів.
 • Дослідження аутоімунних антитіл при захворюваннях імунної системи у дітей: Додаткові тести можуть включати визначення конкретних антитіл, характерних для конкретних аутоімунних захворювань, таких як антинуклеарні антитіла (ANA) при системному червоному вовчаку або антитіла до цитоплазми нейтрофілів (ANCA) при васкулітах.
 • Дослідження цитокінів при захворюваннях імунної системи у дітей: Вимірювання рівня різних цитокінів, таких як інтерлейкіни та інтерферони, може допомогти в оцінці запалення та імунної відповіді.
 • Дослідження функції бар’єрів шкіри та слизових оболонок при захворюваннях імунної системи у дітей: Іноді можуть проводити тести для оцінки інтегритету шкіри та слизових оболонок, оскільки порушення у цій галузі можуть впливати на імунні реакції.
 • Тестування на інфекції при захворюваннях імунної системи у дітей: Включає аналізи на наявність вірусних і бактеріальних інфекцій, так як вони можуть послабити імунну систему.
 • Дослідження імунної функції з використанням специфічних функціональних тестів при захворюваннях імунної системи у дітей: Наприклад, тестування на фагоцитоз, хемотаксис, реакцію антигени та інші функції імунної системи.
 • Дослідження біопсійних зразків при захворюваннях імунної системи у дітей: У деяких випадках може бути потрібна біопсія уражених тканин (наприклад, шкіри, слизових оболонок, лімфовузлів) для оцінки патології та запалення.

Вибір лабораторних аналізів залежить від клінічних симптомів та підозр лікаря. Після отримання результатів цих аналізів лікар зможе встановити діагноз та розробити план лікування для дитини із захворюванням імунної системи.

Аналізи на наявність паразитів, глистів, грибів при захворюваннях імунної системи у дітей

При захворюваннях імунної системи у дітей лікарі можуть також проводити аналізи на наявність паразитів, глистів і грибів, оскільки ці мікроорганізми можуть впливати на імунну систему і сприяти розвитку різних інфекцій та алергічних реакцій. Ось деякі з типових аналізів та досліджень:

 • Копрологічні аналізи (аналіз калу) при захворюваннях імунної системи у дітей: Вони можуть використовуватися для виявлення яєць гельмінтів (глистів), таких як аскариди, плоскі глисти, трихоцефали та інших паразитів у шлунково-кишковому тракті. Ці інфекції можуть впливати на імунну систему та викликати алергічні реакції.
 • Аналізи крові при захворюваннях імунної системи у дітей: Дослідження крові може виявити антитіла чи антигени, пов’язані з паразитичними інфекціями, такими як малярія чи шистосомоз. Також можна проводити аналізи крові на виявлення гельмінтозів та інших паразитичних інфекцій.
 • Дерматологічні біопсії при захворюваннях імунної системи у дітей: За наявності симптомів, пов’язаних із грибковими інфекціями шкіри, можуть бути взяті зразки шкіри для діагностики грибків.
 • Мікологічні аналізи при захворюваннях імунної системи у дітей: Для виявлення грибкових інфекцій, таких як кандидоз (дріжджова інфекція), можуть використовуватися культурні та молекулярні методи аналізу.
 • Серологічні тести при захворюваннях імунної системи у дітей: Серологічні аналізи можуть бути використані для виявлення антитіл, пов’язаних з інфекціями, такими як токсокароз, амебіаз, або інші паразитичні інфекції.

Аналізи на паразити, глистів та гриби можуть бути важливими, оскільки неконтрольовані інфекції або алергічні реакції на ці мікроорганізми можуть погіршити функцію імунної системи та призвести до додаткових проблем. Якщо лікар підозрює наявність таких інфекцій, він може призначити відповідні аналізи та лікування у разі позитивного діагнозу.

Відгуки – Лабораторні аналізи при захворюваннях імунної системи у дітей

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

Авторська методика лікування та профілактики захворювань імунної системи у дітей у МЦ "Альтернатива"

Для лікування та профілактики захворювань імунної системи, аутоімунних захворювань у медичному центрі «Альтернатива» застосовується протипаразитарна програма, програма очищення організму в умовах стаціонару чи амбулаторно.

Програма очищення організму з елементами протипаразитарної програми дозволяє  відновити обмін речовин, нормалізувати роботу травного каналу, відновити роботу печінки, судин, лімфатичну систему, вивести глисти, паразити, грибки, віруси з організму.

 • Проживання в 1 місному номері з батьками або амбулаторно
 • Обстеження:  консультації лікарів, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному
 • Гіпоалергенне харчування: вегетарианське, сироїдіння
 • Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми із озонованою олією, протипаразитані, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
 • Очищення жовчного міхура та печінки нормалізує властивості жовчі щодо розщеплення жирів та регулює роботу кишківника з ліквідації закрепів. Нормалізується обмін холестерину, зупиняється відкладення холестерину в судинах серця, мозку, нирок, нижніх кінцівок, що знижує ризик виникнення ускладнень цукрового діабету. Очищена печінка дозволяє покращити реологічні властивості крові, зменшити її в'язкість, тим самим знизити ризик розвитку тромбозу судин. Поліпшується функція печінки з очищення крові від токсинів, надмірної кількості гормонів.
 • Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю: підвищення імунітету, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори
 • Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
 • Протипаразитарна, противірусна програма: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на інфекції підшлункової залози, найпростіших та паразитів, судини нирок, очей, головного мозку, нижніх кінцівок, корекція гормонального фону.
 • Пресотерапія: нормалізує капілярне крово- та лімфообіг, попереджає утворення тромбів, розслаблює гладкі м'язи судин та проток, виводить токсини з міжклітинного простору, покращує живлення тканин та органів, виводить кристали солей із нирок
 • Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна):вплив біофотонів на відновлення мікроциркуляції судин, пошкоджених капілярів нижніх кінцівок при діабетичній стопі, виразках.
 • Лазерне лікування шкіри при псоріазі, вітіліго

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Наименование Цена, грн
Консультация врача 650 грн
Анализ состояния всего организма на Комплексе Медицинском Экспертном с консультацией Главного врача:
Состояние иммунной системы; Аллергены; Вирусная нагрузка; Бактериальная нагрузка; Нагрузка грибками; Выявленные гельминты; Дефицит витаминов и микроэлементов; ЛОР-органы; Бронхо-легочный аппарат; Сердечно- сосудистая система; Желудочно-кишечный тракт; Печень, желчный пузырь; Поджелудочная железа; Почки, мочевой пузырь; Половые органы; Опорно-двигательный аппарат; Нервная система; Эндокринная система; Нерекомендуемые продукты питания
1 600 грн
Анализ состояния организма на Комплексе Медицинском Экспертном с консультацией врача 1 450 грн
Анализ организма на наличие более 250 видов паразитов и простейших на Комплексе Медицинском Экспертном с консультацией Главного врача:
наличие паразитов, простейших; их локализация в организме;
анализ состояния пищеварительной и иммунной систем;
оценка уровня токсической нагрузки на организм; анализ всех органов и систем;
определение нерекомендуемых продуктов (чтобы исключить продукты, создающие благоприятную среду для паразитов); анализ недостаточности витаминов и микроэлементов
1 400 грн
Анализ организма на наличие более 250 видов паразитов и простейших на Комплексе Медицинском Экспертном с консультацией врача 1 250 грн
Все виды ультразвукового исследования
Лабораторные анализы
Стационарная программа очищения организма
Проживание в 2-х местном / 1 местном номере
Обследование: консультация врача, круглосуточное наблюдение врача, УЗД органов брюшной полости (печень, желчный пузырь, желчные протоки, поджелудочная железа, селезенка) и почек, ЭКГ, определение бактерий, вирусов, грибков, паразитов, дефицита витаминов и микроэлементов, подбор продуктов питания на Комплексе Медицинском Экспертном
Вегетарианское 3-х разовое питание (сокотерапия, лечебное голодание)
Программа детоксикации: очищение толстого и тонкого кишечника, печени и желчного пузыря, почек, желчегонные, почечные чаи
Массаж спины и воротниковой зоны №5
Процедуры по озонотерапии: озонированная вода, микроклизмы с озонированным маслом
Санация толстого кишечника озоно-кислородной смесью №5: омоложение мужских и женских половых органов, выведение слизи и паразитов из кишечника, восстановление микрофлоры, лечение полипоза кишечника
Стационарная базисная программа очищения организма (5 суток) с 3-х разовым питанием с размещением в 2-местном номере 12 000 грн
Стационарная базисная программа очищения организма (5 суток) с 3-х разовым питанием, размещением в 1-местном номере 15 000 грн
Стационарная базисная программа очищения организма (10 суток) с 3-разовым питанием с размещением в 2-местном номере 24 000 грн
Стационарная базисная программа очищения организма (10 суток) с 3-х разовым питанием, размещением в 1-местном номере 30 000 грн
Проживание в 2-местном номере (сопровождение пациентов стационарного курса лечения, проведение амбулаторных процедур) 500 грн
Проживание в 1-местном номере (сопровождение пациентов стационарного курса лечения, проведение амбулаторных процедур) 1 000 грн
Питание для амбулаторных пациентов и сопровождающих лиц (1 сутки) 400 грн
Ребенок до 5 лет при нахождении со взрослым в одноместном номере оплачивает только питание.
Ребенок может пройти обследование: на Комплексе Медицинском Экспертном, лабораторные анализы, УЗД, ЭКГ и процедуры по назначению врача в соответствии с прайсом услуг
Амбулаторная программа очищения организма

Консультация врача. Определение бактерий, вирусов, грибков, паразитов, дефицита витаминов и микроэлементов, подбор продуктов питания на Комплексе Медицинском Экспертном. Рекомендации по дальнейшему оздоровлению

Обследование: УЗД органов брюшной полости (печень, желчный пузырь, желчные протоки, поджелудочная железа, селезенка) и почки, рекомендации по дальнейшему оздоровлению после окончания курса лечения
Программа детоксикации: Фиточаи; Озонированная вода; Очистительные клизмы; Слепое зондирование желчного пузыря и печени (Дюбаж); Очищение тонкого кишечника (ортоградно); Фитопаросауна
Санация толстого кишечника озоно-кислородной смесью №5:
выведение слизи и паразитов из кишечника, восстановление микрофлоры, лечение полипоза кишечника
Санация Лор-органов озоно-кислородной смесью №5:
влияние на вирусы, грибки, бактерии на слизистых носоглотки и дыхательных путей

Амбулаторный комплекс очищения на 5 дней 9 800 грн
Амбулаторный комплекс очищения на 10 дней 17 650 грн
Дополнительные программы к курсу очищения
Антицеллюлитный массаж – 5 Процедур 4 000 грн
Вагинальные инсуффляции озоно-кислородной смесью №5:
при хронических воспалительных заболеваниях женской репродуктивной системы, молочнице, эндометриозе, эрозии и дисплазии шейки матки, хроническом цистите, недержании мочи
2 000 грн
Висцеральный массаж - массаж внутренних органов №5 - 30 минут
Способствует улучшению дренажной функции лимфатической системы кишечника, уменьшению спазма кишечника, очищению от слизи и паразитов, повышению иммунитета.
2 000 грн
Висцеральный массаж – 60 минут – 5 Процедур 4 000 грн
Вытяжение позвоночника на аппарате “Ормед-профессионал” №5 1 750 грн
Вытяжение позвоночника на аппарате "Ормед-профессионал" №5:
при этой технике увеличивается расстояние между позвонками, освобождаются нервные окончания и мгновенно уменьшается боль, улучшается кровообращение и питание межпозвоночных дисков
1 750 грн
Гомеопатическая крупка (Информотерапия) 150 грн
Дуоденальное зондирование желчного пузыря: метод выведения желчи из желчного пузыря для улучшения детоксикационной функции печени и активации иммунной системы 700 грн
Дуоденальное зондирование желчного пузыря с диагностическим исследованием желчи - бактерии, лямблии, кристаллы холестерина, билирубина.
Анализ на Бактериальное обследование желчи + антибиотикограмма
1 115 грн
Клизменная процедура 150 грн
Комплексная программа «ЭнергоИнформотерапия» №5: Коррекция состояния организма на Комплексе Медицинском Экспертном - воздействие на грибки, вирусы, бактерии, паразиты, Приём Противопаразитарных Чаёв 2 700 грн
Коррекция состояния всего организма на Комплексе Медицинском Экспертном для взрослого и ребенка:
- Иммунной системы; Сердечно- сосудистой системы;
- Состояния ЛОР-органов; Бронхо-легочного аппарата;
- Желудочно-кишечного тракта;
- Опорно-двигательного аппарата; Нервной системы; Эндокринной системы;
- Воздействие на инфекции в печени, желчном пузыре; Поджелудочной железе;
- Воздействие на инфеции в Почках, мочевом пузыре;
- Воздействие на инфекции в Половых органах у мужчины и женщины;
- Воздействие на выявленные Аллергены; Вирусы; Бактерии; Грибки; Гельминты
- Коррекция психо-эмоционального состояния
450 грн
Общий массаж № 5 3 000 грн
Озонотерапия внутривенная №5: противоаллергическое, противовоспалительное, детоксикационное действие, Очищение крови и сосудов от аллергенов. паразитов и токсинов, повышение иммунитета 2 550 грн
Очищение печени (печеночный Тюбаж) с магнезией или сорбитом 500 грн
Очищение печени (печеночный Тюбаж) с оливковым маслом и грейпфруктовым соком 800 грн
Очищение тонкого кишечника (ортоградное промывание "горным кристаллом")
Микроворсинки тонкого кишечника выполняют функцию барьера для всасывания токсинов и аллергенов в кровеносное русло, способствуют очищению лимфатической системы
500 грн
Озонированая вода 50 грн
Прессотерапия №5: очищение лимфы от аллергенов и токсинов, улучшение дренажной функции выделительных органов 1 500 грн
Санация хронических очагов инфекций ЛОР-органов озоно-кислородной смесью №5:воздействие на слизистую Уха, Горла, Носа 1 000 грн
Санация толстого кишечника озоно-кислородной смесью №5: омоложение мужских и женских половых органов, выведение слизи и паразитов из кишечника, восстановление микрофлоры, лечение полипоза кишечника 1 000 грн
Микроклизма с озонированным маслом 150 грн
ФитоПароСауна 350 грн
Фотонная терапия (аппарат Коробова - Козявкина) №10: влияние биофотонов на ускорение выведения токсинов вирусов, бактерий, грибков и паразитов из организма; повышение иммунитета 800 грн
Фототерапия для обширных форм заболеваний кожи: Кабинка Псоролайт 250 грн
Фототерапия для обширных форм заболевания кожи- кабинка Псоролайт №10 2 250 грн
Указанные цены могут отличаться от действующих в Медицинском центре. Актуальные цены Вы можете узнать по телефону +38(067) 822-42-42

Лікарі

Статті

Відео: програми та відгуки