З чим пов’язаний підвищений апетит: консультація дієтолога при підвищеному апетиті

Підвищений апетит пов’язаний з різними фізіологічними, психологічними та способами життя факторами. Фізіологічні причини підвищеного апетиту Недолік поживних речовин. Організм відчуває підвищений апетит, коли йому не вистачає певних поживних речовин, наприклад, вітамінів або мінералів. Гормональні зміни. Деякі гормони, такі як грелін, відповідають за регуляцію апетиту. Зміни рівнів цих гормонів призводить до підвищеного почуття голоду. Метаболічні захворювання. Деякі…

Детальніше

Підбір необхідних вітамінів і мікроелементів на Комплексі Медичному Експертному в Києві

Аналіз організму на вітаміни та мікроелементи на Комплексі Медичному Експертному Аналіз організму на вітаміни та мікроелементи на Комплексі Медичному Експертному (КМЕ) проводиться з метою оцінки поживного стану людини та виявлення можливих дефіцитів або надлишків цих речовин. Це допоможе лікарю визначити рекомендації щодо харчування або вжити заходів щодо корекції дефіциту. Для аналізу вітамінів і мікроелементів можуть…

Детальніше

Булімія – причини, симптоми та лікування булімії

Булімія (від грецького слова “βουλιμία”, що означає “чревожерливість”) – це розлад харчової поведінки, який проявляється у надмірному вживанні їжі за короткий період часу (наприклад, за один прийом їжі), за яким слід спроба компенсувати надлишок їжі шляхом блювання., вживання проносних, сильного обмеження в харчовому режимі або інших способів позбавлення від калорій Булімія часто супроводжується почуттями сорому,…

Детальніше

Консультація дієтолога: розробка раціону харчування

Дієтолог – це фахівець, який займається наукою про харчування та дієту. Дієтологи визначають людям свій раціон харчування для досягнення конкретних цілей, таких як покращення здоров’я, зниження ваги, підвищення спортивної продуктивності тощо. Дієтологи приймають рішення про стан здоров’я, аналізують живильне середовище харчових волокон, прописують особливості раціону харчування та дієти, відстежують зміни в динаміці, дають рекомендації щодо…

Детальніше

Природні токсини у продуктах харчування – методи виведення з організму

Природні токсини в продуктах харчування можуть виникнути через різні причини, наприклад, через забруднення навколишнього середовища, наявність неправильного зберігання продуктів, використання невідповідних методів обробки продуктів, а також наявність натуральних отруйних сполук у деяких рослинних і тваринних продуктах. Деякі з найбільш відомих природних токсинів у продуктах харчування включають: Афлатоксини – це токсини, які виробляються деякими видами цвілевих…

Детальніше

Дієта за датою народження: підбір харчування

Харчування за датою народження ґрунтується на великому шарі інформації в ході вивчення ферментативної активності при розщепленні їжі залежно від його дати народження. Людина народжується з певними ферментативними можливостями перетравлення їжі. Найчастіше він навіть не здогадується, що є один або кілька продуктів харчування, які є для нього джерелом токсинів через недорозщеплення їх ферментативними системами його організму.…

Детальніше

Біоімпедансний аналіз: склад жирової, м’язової маси, внутрішнього жиру в Києві

Біоімпедансний аналіз складу тіла (BIA) – шлях до ідеальної фігури Біоімпеданс – діагностичний метод, що дозволяє оцінити абсолютні та відносні значення параметрів складу тіла, а також можливості організму та ризики розвитку тих чи інших захворювань. Що таке біоімпедансний аналіз (BIA) проводиться на професійних вагах-аналізаторах Tanita (вимірювання основних 9 показників, у т.ч. визначення базального метаболізму, %…

Детальніше

Шкідливість ковбаси для здоров’я людини

Як і з чого роблять ковбасу на заводі мало хто замислюється. А може, даремно? Відразу зауважимо, що ковбаса ковбасі різна. Але все ж таки краще знати з чим ми стикаємося щодня в супермаркетах. Як роблять ковбасу на заводі Найпопулярнішим міфом про виробництво ковбаси вважається те, що її роблять із туалетного паперу. Можливо, це колись і…

Детальніше

Склад сирокопчених ковбас: шкода ковбас для здоров’я людини

Склад сирокопчених ковбас, порівняно з іншими ковбасними виробами, не дуже страшний. Цей продукт завжди вважався одним із найдорожчих м’ясних товарів. Він має великий термін зберігання та високі поживні цінності. У складі сирокопченої ковбаси: м’ясо (яловичина, свинина, конина) коньяк пряні спеції (кмин, перець та ін.) сіль часник та ін. У таку ковбасу немає сенсу додавати глутамат…

Детальніше

Замість м’яса вода – чим накачують м’ясо, рибу, птицю

Купуючи м’ясо в супермаркеті або на ринку, не можна бути впевненим у тому, що в ньому немає жодних добавок і сторонніх речовин. Ви впевнені, що ви їсте чисте м’ясо? Як розпізнати шприцьоване м’ясо Якщо придивитися до етикеток фабричної вирізки, можна помітити інформацію про те, що це шприцоване м’ясо. Що це означає? А те, що виробник…

Детальніше

Вся правда про нітрит натрію, через який м’ясо рожеве

На полицях магазинів колір настрою рожевий. Ковбаса, сосиски, шинка… Усі ці продукти мають яскравий, апетитний колір, але наскільки він натуральний? Нітрит натрію що це і навіщо він потрібен Що більше розмов про фарбоване м’ясо, то популярнішими стають ковбасні вироби сірого кольору, нібито цей виробник не використовує барвники в ковбасі. Давайте розберемося, що за рожеве м’ясо…

Детальніше

Що ми їмо разом із шоколадом

Шоколад улюблені ласощі не лише дітей, а й багатьох дорослих. Не секрет, що сучасні виробники використовують безліч хімічних добавок, харчових замінників та інших речовин, щоб знизити собівартість виробництва продуктів та підвищити прибутковість підприємств. Не найкраще ситуація і з шоколадом. Тому дуже важливо вміти відрізнити якісний продукт від напханого хімією. Шкідливі добавки в шоколаді Основний продукт…

Детальніше

7 причин відмовитися від солодкого: ваше здоров’я у небезпеці

Давно відомо, що солодке викликає захворювання зубів, псує фігуру та провокує безліч інших проблем. Експерти назвали 7 причин відмовитися від солодкого , щоб зберегти здоров’я. Безпліддя від солодкого Надлишок цукру в організмі позначається на роботі гормональної системи та викликає збої у синтезі чоловічих та жіночих статевих гормонів. Також цукор впливає рівень білка SHBG. Саме він…

Детальніше

Курячі стегенця: шкода курячих стегенець для здоров’я

Медики не перший рік трубять у ЗМІ про те, що курячі стегенця шкодять здоров’ю. Вся справа не в м’ясі. Адже куряче м’ясо залишається одним із дієтичних продуктів і джерелом тваринного білка. А в експериментах, які ставлять виробники над птахом із метою підвищити прибутковість підприємства. Все частіше фіксуються випадки, коли люди потрапляли в реанімацію та заробляли…

Детальніше

Харчові емульгатори шкідливі для кишківника: програма відновлення ШКТ

Нещодавно було опубліковано результати дослідження, під час якого вивчався вплив емульгаторів. Експеримент проводили на мишах, і результати виявилися невтішними. Вчені виявили, що емульгатори провокують проблеми з кишківником, запалення та порушення метаболізму.  Емульгатори – що це таке Емульгатори – це складні хімічні склади (ефіри, вищі спирти), які за взаємодії коїться з іншими речовинами формують емульсії. До…

Детальніше

Харчові добавки-стабілізатори: детокс організму

Стабілізатори, харчові добавки- це те, без чого складно уявити сучасну харчову промисловість. Стабілізатори, загусники та інші добавки допомагають надати продукту потрібну консистенцію, а також зберегти її. Стабілізатори забезпечують апетитний зовнішній вигляд та стійкість форми, не даючи продуктам псуватися.  Що таке харчові добавки Основне завдання харчових добавок із категорії стабілізаторів – знищення бактерій, здатних вплинути на…

Детальніше

Дослідження впливу ГМО на здоров’я: програма відновлення організму

Вчені останніми роками активно вивчають механізм впливу генно-модифікованих організмів на людське здоров’я. Оскільки 12% усіх сільськогосподарських земель у світі засіяно ГМ-культурами, а у 2015 році понад 90% усіх урожаїв Америки склали ГМО бобові, кукурудза, бавовна та цукрові буряки, ці дослідження стали вестися активніше. Дослідники дійшли висновку про закономірність між виникненням онкологічних захворювань, алергії та проблем…

Детальніше

Роздільне харчування – плюси та мінуси

Герберт Шелтон описав свою теорію про роздільне харчування ще 1928 року. З того часу суперечки на цю тему в науковій спільноті не вщухають. Як і будь-яка дієта, роздільне харчування обросло міфами та суперечками, але останні дослідження розставили все на свої місця. Що таке роздільне харчування Система роздільного харчування виходить з твердженні американського натуропата у тому,…

Детальніше

ГМО викликає безплідність: програма детоксикації організму

ГМО та безплідність: де зв’язок? У цій статті ми розкладемо все по поличках. Упродовж кількох останніх років у нашій країні діє закон на вирощування генно-модифікованих продуктів. Мало того, їхнє безконтрольне ввезення з-за кордону – дозволено. У результаті ми маємо на полицях магазинів дитяче харчування та молочні суміші. Вони міститься вкрай небезпечний трансген. Цей ген виключає…

Детальніше

ГМО провокує онкологію

Важко знайти людину, яка б не чула про ГМО. Всі про них говорять, але мало хто усвідомлює, що це таке. Генетично модифікований організм – це організм (тварини чи рослини), у геном якого втрутилися лабораторним шляхом, додавши йому характеристики іншого виду чи класу. Наприклад, існують помідори, яким прищепили ген морозостійких рослин, що дозволило вирощувати їх цілий…

Детальніше

Шкідливість харчових добавок для здоров’я людини

Шкода харчових добавок дуже велика. У сучасному світі складно скласти раціон харчування, в якому будуть присутні виключно натуральні продукти. На полицях супермаркетів неможливо знайти товар, у складі якого не буде синтетичних харчових добавок. Харчуватися натуральними продуктами вийде лише у тих, хто сам господарює – вирощує овочі та розводить худобу. Всі інші люди не можуть бути…

Детальніше

Прийом води перед їжею

Прийом води перед їжею дуже корисний. Люди, які цікавляться принципами правильного харчування або прагнуть скинути зайву вагу, напевно, чули про те, що корисно пити воду, особливо перед їжею . Група вчених із Бірмінгемського університету провела дослідження, результати якого вперше підтвердили це твердження науково. Згідно з їх дослідженням, люди, які випивають по півлітра звичайної води перед…

Детальніше

Вплив на здоров’я генно-модифікованих продуктів

Щоправда про ГМО. Та про неї мало хто розповідає, але треба знати ці факти! Що таке ГМО? Генетично модифіковані продукти щільно окупували не лише полиці магазинів, а й наші холодильники. Сьогодні вже важко знайти продукти, в яких не значилися ГМО у складі. На тлі такої популяризації ростуть і множаться міфи щодо ГМО. Хтось висловлює думку…

Детальніше

Дослідження алергенності генно-модифікованих продуктів

Дослідження алергенності генно-модифікованих продуктів було опубліковано в “Annals of Allergy, Asthma and Immunology”. Згідно з ним, ГМО-продукти можуть викликати алергічні реакції Вчені зацікавилися цією темою, помітивши планомірне зростання випадків харчової алергії останні кілька десятиліть. Цікаво, що алергія на харчові продукти найчастіше зустрічається у промислово розвинених країнах. Основним алергеном вважають – імуноглобулін Е, від нього страждають…

Детальніше

Кислотно-лужний баланс організму: відновлення pH показника

Не дивно, що мало хто в наш час знає про лужно-кислотний баланс організму, адже він зазвичай залишається в нормі від народження і до самої смерті. Відхилення всього в 1% може призвести до розвитку серйозних проблем зі здоров’ям, а якщо ніяк не боротися з цим, то і до загибелі. Що таке кислотно-лужний баланс pH Закислення організму…

Детальніше

Яку воду ми п’ємо: як якість води впливає на стан здоров’я людини

Якість води, на жаль, бажає кращого. А зберегти молодість та здоров’я організму допоможуть не казкові еліксири, а структурована вода. Структурованою прийнято називати воду, молекули якої поєднуються в макромолекули, тобто в кластери або осередки, що несуть у собі інформацію всього, з чим взаємодіють. Така вода зароджується в гірських джерелах біля краю танення снігів, але ми знаємо, як…

Детальніше

Глутамат натрію (Е621): шкода та користь підсилювача смаку

Глутамат натрію – харчова добавка, яка є у картопляних чіпсах, приправах, вермішель швидкого приготування, консервах і т.д. Особливою популярністю глутамат натрію користується в країнах Азії та Сходу. Його називають п’ятим смаком (підсилювачем смаку), крім солодкого, солоного, кислого та гіркого. Глутамат натрію Е621, що це? Варто врахувати, що офіційно ця добавка легалізована по всій ЄС і…

Детальніше

Небезпека продуктів ГМО

У чому тут може бути прихована проблема? Чому продукти ГМО є небезпечними для людини? Кожен організм має дуже складну будову, працюють десятки тисяч генів (понад 50 тис генів, з яких відносно вивчено 200-300). Кожен не тільки відповідає за свою роботу, а й усі гени взаємодіють між собою, викликаючи масу захворювань. Сама технологія створення ГМО є…

Детальніше

Індивідуальний підбір продуктів харчування на Комплексі Медичному Експертному

Підбір продуктів харчування та мікроелементів необхідний для повноцінного функціонування організму Що таке комплексне обстеження організму У медичному центрі “Альтернатива” проводиться завдяки результатам глибокого аналізу стану за допомогою системи Комплекс Медичний Експертний. Такий вид обстеження дозволяє підібрати необхідні мікроелементи та вітаміни, а також трав’яні збори, гомеопатію та навіть мінеральні води. Підбір продуктів за допомогою Комплексу Медичного…

Детальніше

Продукти ГМО за та проти: програма очищення організму від продуктів ГМО

На запах і смак відрізнити ГМО-продукти неможливо. Їх основна відмінність від натуральних – здатність не псується протягом довгого періоду часу, вони практично не схильні до зараження шкідниками. “За” та “Проти”: чужорідний білок, який надходить із ГМО продуктами дійсно може викликати алергічну реакцію; у трансгені може бути так зване «технологічне сміття»; ген, що підвищує стійкість рослини…

Детальніше

Зневоднення: програма організму після зневоднення

Що відбувається, якщо ви не п’єте достатньо води? Крім того, що ви в буквальному сенсі помрете без неї, є багато імперативних причин, щоб пити воду часто і щодня. Вода починає нагадувати про себе досить м’яко – ви спочатку відчуваєте спрагу та сухість у роті. Але довгострокова відсутність достатньої кількості води не тільки впливає на вашу вагу…

Детальніше

Продукт-тест на діагностичному приладі “Паркес-Д”

Проведення продукт-тесту на діагностичному приладі “Паркес-Д” У нашому центрі успішно практикується діагностична програма “Продукт-тест”, яка дозволяє протягом 1 години 20 хвилин встановити індивідуальну “корисність” для організму близько 170 найпоширеніших продуктів харчування, які ми вживаємо щодня. Кожен продукт має свої хвильові характеристики. А людина – свої. Використовуючи, наприклад, прилад “ПАРКЕС-Д”, ми можемо зробити заміри по біологічно…

Детальніше

Харчова непереносимість та харчова алергія: діагностика та лікування

Харчова непереносимість – це підвищена чутливість неалергічного характеру щодо будь-якого продукту або напою, в результаті якої можуть виявлятися розлади здоров’я різного ступеня тяжкості, від болю в животі до слідів крові у випорожненнях. Вся проблема полягає в тому, що найчастіше людина сама не може розпізнати, на який продукт є алергічна реакція. Це відбувається в основному через…

Детальніше