Захворювання ЛОР органів лідирують, особливо в осінньо-зимовий період.

Тонзиліт, аденоїдит , синусит , гайморит і т.д. – це хвороби, які вражають і дорослих, і дітей.

Симптоми ЛОР-захворювань

 • часті головні болі
 • постійні запаморочення
 • утруднене дихання носом
 • наявність больових відчуттів в області чола, у вухах, носових пазухах
 • при порушеннях мови, нюху, слуху
 • розлади сну
 • у випадках хропіння
 • виділення з вух

Діагностика ЛОР-захворювань

Щоб ефективно лікувати недугу, потрібно правильно її діагностувати. Більше того, якщо правильно визначити причину того ж аденоїдиту, цілком можливо уникнути оперативного втручання. Саме за лікування без ліків та операцій і борються наші лікарі!

Як проводиться діагностика ЛОР органів у МЦ Альтернатива

При зверненні пацієнта при патології Лор органів медичного центру Альтернатива після огляду лікаря проводиться лабораторне обстеження та аналіз Лор органів за допомогою Комплексу медичного Експертного. Особливістю цього дослідження є можливість виявлення патогенних мікроорганізмів, які запускають запальний процес слизової оболонки носа, гайморової пазухи, мигдаликів та аденоїдів. Також завдяки КМЕ можливо визначити токсичні навантаження на Лор органи та інші системи організму (наприклад, токсини з кишечника при запорі, жовчного міхура при застої жовчі з жовчного міхура).

Лікування ЛОР органів у МЦ “Альтернатива”

У нашому центрі розроблено комплексний підхід до лікування захворювань з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

 • Продування Вуха, Горла та Носа озоно-кисневою сумішшю за допомогою спеціального модуля Бозон ЛОР.
 • Інгаляції небулайзером із протизапальними, протинабряковими засобами.
 • Компенсаторна корекція запальних змін ЛОР-органів за допомогою Комплексу Медичного Експертного задля зниження патогенності мікроорганізмів (грибків, вірусів, бактерій).
 • Внутрішньовенна озонотерапія, як протизапальний, протиалергічний, детоксикаційний засіб. Має ефект антибіотика широкого спектра дії, має виражений протизапальний ефект. Не має токсичних та побічних ефектів.
 • Фотонна терапія

Для тих, хто часто хворіє, рекомендована програма очищення всього організму, яка проводиться в амбулаторних центрах або в стаціонарному відділенні. Комплексний підхід до лікування хвороб ЛОР органів допоможе уникнути їх у майбутньому.

Відгуки – лікування ЛОР – захворювань

guest
7 Kоментарів
Inline Feedbacks
View all comments
Атякшева Ольга

В осінньо-зимовий період у мене загострюється ЛОР-захворювання. Звертаюся в «Альтернативу» на діагностику та відповідні процедури. Дуже полегшує стан. Давно користуюся послугами «Альтернативи». Подобається те, що лікують не наслідок, а причину.

1 5 6 7

Авторська методика профілактики та лікування хронічних захворювань Лор-органів у МЦ "Альтернатива"

При лікуванні пацієнтів із захворюваннями ЛОР-органів  у медичному центрі «Альтернатива» застосовується  програма очищення організму в умовах стаціонару/амбулаторно, яка є основною програмою для відновлення роботи всього організму та основою ефективного лікування пацієнтів із захворюваннями ЛОР- органів безпечними методами, без застосування антибіотиків та протизапальних препаратів

У медичному центрі "Альтернатива" при лікуванні пацієнтів з ЛОР-захворюваннями ми звертаємо увагу на:

 • стан пацієнта, давність захворювання, вік, наявність інших супутніх захворювань. Лікар проводитиме огляд, збирає анамнез захворювання, призначає лабораторне, інструментальне обстеження та індивідуальну схему лікування.

Для скринінгового аналізу причин ЛОР-захворювань застосовується унікальне обладнання Комплекс Медичний Експертний, за допомогою якого можна визначити:

 • причину ЛОР-захворювання: наявність на слизових мікроорганізмів - бактерій, грибків, вірусів
 • наявність супутньої патогенної мікрофлори: грибків, бактерій, найпростіших та глистів у кишківника
 • наявність інтоксикацій в організмі від накопичення метаболітів лікарських препаратів, харчових добавок, продуктів ГМО, екологічних токсинів
 • роботу органів шлунково-кишкового тракту: закреп кишківника, порушення процесів всмоктування у тонкого кишкіника, дискінезія жовчного міхура за гіпотонічним типом, зниження детоксикаційної функції печінки
 • стан імунної системи: зниження імунітету ускладнює лікування ЛОР - захворювань
 • стан кровоносної системи впливає на стан ЛОР - органів
 • стан лімфатичної системи: наявність великої кількості токсинів у лімфі призводить до закладеності носа
 • нестача вітамінів та мікроелементів може призводити до зниження імунітету
 • харчову непереносимість: неперетравлені продукти харчування піддаються бродильним та гнильним процесам у кишківнику та дають додаткову інтоксикацію організму, підтримуючи запальні процеси у ЛОР-органах

Програма очищення організму в умовах стаціонару чи амбулаторно є основною програмою для відновлення роботи всього організму та основою для лікування ЛОР-захворювань

За 5 - 10 днів програми очищення організму пацієнтам проводяться очисні та протипаразитарні заходи. Очищаються основні фільтри нашого організму - товстий і тонкий кишківник, печінка та жовчний міхур, нирки, і включається до процесу очищення лімфатична система. Завдяки очищенню організму створюються умови для нормалізації роботи імунної системи та зниження запалення слизових носоглотки.

Ефективність лікування ЛОР – захворювань у медичному центрі "Альтернатива" полягає в тому, що ми не тільки відновлюємо захисні сили організму, виводимо токсини та алергени з організму, але й застосовуємо два методи клітинного лікування (озонотерапію та компенсаторну корекцію на Комплексі Медичному Експертному).

При лікуванні пацієнтів із захворюваннями ЛОР – органів у нашому центрі застосовується озонотерапія у вигляді внутрішньовенного введення озонованого фізіологічного розчину натрію хлориду та процедури ВАОТ (великої аутогемоозонотерапії). Ці процедури мають пряму протиірусну, антибактеріальну, протигрибкову дію. Озоніди зі струмом крові розносяться по всьому організму, проникаючи в клітину, припиняють процес реплікації вірусів, руйнують бактеріальну клітину, міцелій грибів, блокують дихальну систему глистів.

За допомогою клізмових процедур, ортоградного промивання всього травного каналу "гірським кришталем" усі зруйновані макро- та мікроорганізми виводяться з організму. Це має велике значення, оскільки лікувальна програма проходить без інтоксикації та ускладнень. Після цієї процедури покращуються процеси всмоктування вітамінів та мікроелементів, покращується робота ферментів підшлункової залози, покращується робота печінки з перетравлення їжі. У дітей покращується апетит, змінюються поведінкові реакції, покращується пам'ять, концентрація уваги, успішність.

Добре собі зарекомендували при лікуванні пацієнтів із ЛОР-захворюваннями кишкові продування кишківника. Процедура добре переноситься як дорослими, так і дітьми, безболісна і дуже ефективна. У кишківника за допомогою спеціального модуля вдується від 150 до 350 мл. озоно-кисневої суміші. Об'єм та концентрація озоно-кисневої суміші залежить від віку пацієнта.

Іншим методом кліткового лікування пацієнтом із ЛОР-захворюваннями є компенсаторна корекція на спеціальному обладнанні Комплексі Медичному Експертному. Цей метод дозволяє не тільки впливати на патогенні мікроорганізми, а й контролювати стан організму під час лікувального процесу.

Лікування безпечне, ефективне, без побічних токсичних ефектів, що дають протиірусні лікарські засоби, спрямоване на підвищення імунітету та опірності організму до вірусних інфекцій.

Лікування проходить без больових відчуттів та інтоксикації. Додатковими ефектами нашої програми є підвищення імунітету, приплив сил та енергії, покращення фізичних та розумових здібностей.

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Статті

Лікарі