Підвищений тиск при шийному остеохондрозі зустрічається у багатьох пацієнтів і це вкрай небезпечний стан, який не можна ігнорувати. Це пов’язано з тим, що при несвоєчасному лікуванні це може призвести до ряду патологій, серед яких синдром гіпертрофованого серця, ішемічний інсульт або ангіопатія сітківки ока.

Який зв’язок між остеохондрозом та підвищеним артеріальним тиском?

Шийний остеохондроз є дегенеративними змінами хребта, в результаті яких відбувається руйнування міжхребцевих дисків. А вони, у свою чергу, виконують захисні функції від здавлювання спинномозкових корінців та хребетної артерії. 

Підвищений тиск при діагностованому шийному остеохондрозі може виникати з різних причин серед основних:

  • Здавлювання хребетної артерії призводить до нестачі кисню в головному мозку. Як наслідок, організм підвищує артеріальний тиск для того, щоб компенсувати цей дефіцит. У такому випадку пити таблетки, що знижують тиск, може бути небезпечно.
  • Остеофіти можуть травмувати м’які тканини, що призводить до м’язового спазму та набряків . Через гострий біль відбувається підвищення артеріального тиску.
  • При стисканні спинномозкових корінців порушується іннервація, а це впливає на стан кровоносних судин і це призводить до різких перепадів тиску.

Враховуючи той факт, що природа підвищеного тиску може бути різною, самолікування в таких випадках є вкрай небезпечним, оскільки може призвести до непередбачених наслідків. При поганому самопочутті, різких стрибках артеріального тиску та діагностованому шийному остеохондрозі краще звернутися за кваліфікованою медичною допомогою.

Як лікувати підвищений тиск при шийному остеохондрозі?

Беручи до уваги тісний зв’язок між підвищеним тиском та шийним остеохондрозом, лікувати тільки гіпертонію може бути небезпечно. Тому лікарі з медичного центру «Альтернатива» пропонують комплексний підхід до проблеми. 

Перед початком лікування лікар проводить глибокий аналіз стану здоров’я на Комплексі Медичному Експертному, який дає можливість отримати повну картину про поточні проблеми організму. І вже ґрунтуючись на отриманих даних підбирається оптимальна схема лікування. 

І на першому етапі пацієнтам пропонується пройти програму з очищення організму, яка триває від 5 до 10 днів. Проводиться вона може як у стаціонарних, так і амбулаторних умовах. 

Також програма лікування підвищеного тиску при шийному остеохондрозі включає такі процедури:

Необхідність проведення тієї чи іншої процедури та тривалість курсу лікування вирішує лікар після отримання анамнезу пацієнта. До кожного підбирається індивідуальний підхід, а тому гарантуємо звільнення від підвищеного тиску при остеохондрозі.

Відгуки – Лікування підвищеного тиску при шийному остеохондрозі

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments