артроз рук

Артроз суглобів – це захворювання, пов’язане з порушенням харчування суглоба та повільним руйнуванням хряща всередині суглоба, а також дегенерацією навколосуглобових тканин.

Симптомами артрозу суглобів є біль при навантаженні на суглоб, зниження рухливості суглоба, хрускіт, почуття напруги м’язів у ділянці суглоба.

Артроз суглобів страждає близько 80% населення Землі. У структурі захворюваності на артроз суглобів посідає 3-е місце після онкологічних та серцево-судинних хвороб.

артроз

Артроз суглобів є результатом порушення обміну речовин, при якому хрящі втрачають свою еластичність через втрату ними протеогліканів та води. Протеоглікани – це білкові речовини, здатні формувати гель, тобто “мастило” суглоба. Вони входять до складу синовіальної рідини, що живить суглоб і запобігає стирання хряща, що виконує роль амортизатора в порожнині суглоба. Порушений обмін речовин в організмі призводить до того, що відбувається збій виробництва протеогліканів клітинами суглоба.

Причини артрозу суглобів

 • Травми
 • Порушення обміну речовин при хронічних захворюваннях
 • Зайва вага
 • Запальний процес у суглобах
 • Літній вік
 • Переохолодження
 • Неадекватне харчування
 • Загальна інтоксикація організму
 • Захворювання щитовидної та паращитовидної залоз
 • Специфічні запалення (сифіліс, туберкульоз, гонорея)
 • Аутоімунні захворювання (системний червоний вовчак, ревматоїдний артрит)
 • Псоріаз

Симптоми артрозу суглобів

 • Біль у суглобі
 • Хрускіт у суглобі
 • Зниження рухливості у суглобах
 • Деформація суглоба
 • Спазм м’язів навколо суглоба

Стадії артрозу суглобів

 • 1 стадія: Остеофіти відсутні, суглобова щілина дещо звужена
 • 2 стадія: Невелике звуження суглобової щілини, остеофіти вже є
 • 3 стадія: Звуження суглобової щілини добре помітно, є множинні остеофіти, починає деформуватися суглоб.
 • 4 стадія: Характеризується повною відсутністю суглобової щілини, множинними остеофітами та значною деформацією суглоба

Ускладнення при артрозі суглобів

 • Руйнування суглоба
 • Деформація суглоба
 • Відсутність рухів у суглобі
 • Порушення біомеханіки хребта та інших суглобів
 • Грижі міжхребцевих дисків
 • Зниження якості життя, інвалідність

Профілактика та лікування артрозу суглобів

Профілактику та лікування артрозу суглобів необхідно розпочинати вчасно. У Медичному центрі «Альтернатива» вважають, що артроз у 90% випадків – це результат життя, який вів пацієнт. І цей результат напрацьовувався роками. Артроз суглобів – захворювання як суглобів, він є індикатором порушення обміну речовин у організмі загалом. Тому для ефективного вирішення проблеми артрозу суглобів ми пропонуємо комплексний підхід.

1. ЩОРІЧНЕ ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ

Щорічне очищення організму позбавить Вас факторів ризику артрозу суглобів:

 • інтоксикація всього організму (посилюється детоксична функція печінки)
 • порушення обміну речовин
 • надмірна вага (активується розщеплення жирів, посилюється робота щитовидної залози – регулятора основного обміну речовин)
 • поява остеофітів на суглобових поверхнях
 • зміцнить імунну систему та знизить ризик запальних захворювань суглобів
 • нормалізує пуриновий обмін печінки, кінцевим продуктом якого є сечова кислота, яка при артрозі відкладається в суглобах.
 • ліквідує запори і тим самим знизить токсичне навантаження на суглоби.

Хронічна інтоксикація руйнує суглоби. Якщо Ви виключили всі шкідливі звички, але все одно зазнаєте хронічної втоми, необхідно пройти діагностику на наявність в організмі вірусів, грибків, бактерій та паразитів. Саме вони виділяють токсини, що викликають інтоксикацію всього організму та суглобів, зокрема

Аналіз стану організму проводиться на Комплексі Медичному Експертному. Протягом 1 години лікар досліджує Ваш організм, визначить проблемні органи, їх вплив на суглоби, наявність причинних факторів (віруси, грибки, бактерії, глисти, найпростіші), недостатність вітамінів та мікроелементів, необхідних для нормальної роботи суглобів

2. СЛІПЕ ЗОНДУВАННЯ ДРУКУ

Сліпе зондування печінки проводиться один раз на 3 місяці.

Саме печінка фільтрує кров від токсинів та відповідає за її якісний склад. Це позбавить суглобові поверхні додаткового “бомбардування” токсинами з кишківника, кристалами солей, що переміщаються по судинах. Печінка відповідає за обмін холестерину, кристали якого також входять до складу остеофітів. І це ще одна причина, містити печінку в чистоті. Нормально працююча печінка виробляє фізіологічно активну жовч, здатну повноцінно розщеплювати жири, регулювати моторику кишківника. Очищення печінки – це профілактика надмірної ваги, зниження навантаження на суглоби

3. ОСТЕОПАТИЧНІ МЕТОДИКИ ЛІКУВАННЯ АРТРОЗУ СУСТАВІВ

Остеопатичні методики лікування артрозу суглобів гармонійно доповнюють відновлювальний комплекс. Лікар-остеопат натискає на певні точки, знімає manualnaya-terapiyaлімфатичний застій, створює оптимальні умови для циркуляції спинномозкової рідини, яка омиває головний та спинний мозок. Застосування остеопатичних технік сприяє відновленню іннервації колінного та кульшового суглобів. Поліпшується порушений кровообіг, «відходить» больовий синдром. Припиняється біль – знижується активність медіаторів запалення. Відходить обмеження рухів і суглоб набуває фізіологічного положення, а хрящові поверхні припиняють тертися один про одного.

4. ПРЕСОТЕРАПІЯ

pressoterapiyaПресотерапія – фізіотерапевтичний метод на суглоби і весь організм. Проводиться на апараті “Біорегулятор-04”. Суть методу у тому, що кінцівки обгортають пневмоманжетою, якою під тиском рухається повітря, виробляючи глибокий пневмомасаж околосуставных тканин. Поліпшується кровообіг і лімфовідтікання, знімається спазм м’язів, покращується секреція та якість внутрішньосуглобової рідини, зменшується кількість сольових осколків остеофітів, створюються умови для відновлення хряща.

5. ВИТЯЖЕННЯ ДЗВІНЧНИКА І СУСТАВІВ НА АПАРАТІ «ОРМЕД – ПРОФЕСІОНАЛ»

вутиазіння-позвоночнікаДозоване витягнення хребта та суглобів на апараті «Ормед-професіонал» є одним із основних напрямків у лікуванні захворювань та пошкоджень хребта та великих суглобів. Не можна покращити стан суглобів, якщо не відновлювати хребет. Такі захворювання, як остеохондроз, сколіоз, протрузії міжхребцевих дисків, міжхребцеві грижі призводять з часом до спазму м’язів, деформації зв’язкового апарату та хребці починають зміщуватися. Це призводить до утиску нервових корінців, появи болю в спині та погіршення живлення великих суглобів, пов’язаних з іннервацією та кровопостачанням з певним відділом хребта.

Якщо проблема з колінними та кульшовими суглобами, то важливо оздоровити попереково-крижовий відділ хребта, збільшивши за допомогою витягу відстань між хребцями на 1-2,5 мм. Цього достатньо, щоб зняти блок у хребті та покращити іннервацію, кровообіг та лімфообіг у суглобах.

Якщо страждає на хрящ плечових суглобів, то необхідна тракція шийно-грудного відділу хребта з попереднім навколосуглобовим обколюванням озоно-кисневою сумішшю. Ми створюємо сприятливі умови для відновлення порушеної іннервації, кровопостачання хрящових поверхонь суглобів

6. ПІДБІР ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ДІЄТИ

Підбір індивідуальної дієти необхідний, оскільки їжа, яку вживаємо щодня, є важливим лікувальним компонентом при відновленні функцій суглобів. Саме з культурою харчування, що передається з покоління в покоління, пов’язані багато хронічних захворювань, у тому числі суглобів. Щоденне вживання в їжу рафінованих продуктів завдає шкоди суглобам, сприяє відкладенню солей у порожнині суглоба та розростанню остеофітів на суглобових поверхнях.

У Медичному центрі «Альтернатива» на сучасному устаткуванні Комплексі Медичному Експертному Вам підберуть корисні саме для Вас продукти та виключать ті, які до кінця не засвоюються та відкладаються у суглобах. Причому до їх списку можуть потрапити і загальновизнані дієтичні продукти.

7. Покращення всмоктування вітамінів, мікроелементів, хондроітіна в тонкому кишковику

очищення-тонкого-кишківника«Правильна» їжа має ще засвоїтися організмом, що іноді є проблемою. Можна використовувати все найкраще, а засвоєння буде знижено через погану роботу тонкого кишківника. У ворсинках тонкого кишківника всмоктуються вітаміни, хондроїтин, глюкозамін, мікроелементи, необхідні забезпечення харчуванням суглобів. Але якщо в тонкому кишківнику з дитинства живуть аскариди та інші патогенні мікроорганізми, саме їм дістаються всі корисні поживні речовини. А людина отримує відходи їхньої життєдіяльності, які, всмоктуючись у кров, отруюють весь організм та шкодять суглобовим поверхням.

Процедура ортоградного промивання травного тракту «гірським кристалом» у поєднанні з протипаразитарною програмою відновить процеси всмоктування корисних продуктів у тонкому кишківнику.

8. БОРОТЬБА З ЗНЕЗВОЛЕННЯМ ОРГАНІЗМУ

знеболювальні-удар по печінціСуглоби треба «напоїти». При зневодненні організму порушуватиметься кислотно-лужна рівновага рідин, і солі накопичуватимуться в суглобах, м’язах, зв’язках, що сприятиме зростанню остеофітів та дегенерації суглобів. При нестачі води в організмі суглобові капсули та міжхребцеві диски стають крихкими, у них з’являються мікротріщини, а суглобові поверхні у зневоднених хрящах швидше стираються. І якщо зневоднення хронічне, процес накопичення солей і дегенерації суглоба почався задовго до появи перших суглобових симптомів. Отже, на швидкий ефект лікування таблетками та мазями розраховувати не варто

Необхідно відновлювати суглоби разом із усім організмом, а не лікувати лише симптоми. Суглоб – це частина єдиного організму, єдиної системи «людина»

 

ОТ ЦЕ І Є СУЧАСНА МЕДИЦИНА З ВИКОРИСТАННЯМ УНІКАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИЧНОЇ СИСТЕМИ, ВІДНОВЛЮЮЧОГО ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНОГО УСТАТКУВАННЯ. ЕФЕКТИВНА. ОМОЛЮВАЛЬНА. БЕЗ ЛІКІВ. БЕЗ ПОБОЧНИХ ТОКСИЧНИХ ЕФЕКТІВ

Відгуки – лікування артрозу суглобів

guest
0 Kоментарів
Inline Feedbacks
View all comments

Авторська методика лікування захворювань суглобів у медичному центрі "Альтернатива"

У медичному центрі "Альтернатива" при лікуванні суглобів ми звертаємо увагу на: 

 • стан шкірних покривів, поширеність процесу, давність захворювання, вік, наявність хронічних захворювань у пацієнта. Лікар проведе консультацію з аналізу стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному, УЗД, лабораторне обстеження та призначить індивідуальну схему лікування.

Для визначення загального стану здоров'я додатково до лабораторних аналізів, УЗД, проводиться скринінговий аналіз причин захворювань суставів застосовується унікальне обладнання Комплекс Медичний Експертний.

Проводиться аналіз стану всіх органів та систем: Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування

 • наявність інтоксикацій в організмі, метаболітів лікарських препаратів, харчових добавок, продуктів ГМО, екологічних токсинів
 • роботу органів ШКТ (кишківника, печінки, жовчного міхура, наявність у них патогенних мікроорганізмів - грибків, вірусів, бактерій, глистів, найпростіших, що мають токсичний вплив на суглоби, шкіру, печінку)
 • кровопостачання шкірних покривів
 • стан лімфатичної системи: для виведення токсинів зі шкіри та підшкірно-жирової клітковини
 • нестача вітамінів та мікроелементів
 • харчову непереносимість: неперетравлені до кінця продукти харчування піддаються бродильним та гнильним процесам у кишківнику та дають додаткову інтоксикацію шкірі та підтримують запальні процеси

Після визначення причини захворювань у медичному центрі Альтернатива проводиться програма відновлення всього організму за авторською методикою головного лікаря медичного центру Тимченко Ольги Володимирівни.

Амбулаторна або стаціонарна програма очищення на 5-10 днів. Очищення організму допомагає вивести токсини та шлаки з організму, відновити обмін речовин, знизити вагу, відновити роботу кишківника, печінки, жовчного міхура, лімфатичної та кровоносної системи.

Для лікування захворювань суглобів у медичному центрі "Альтернатива" застосовується програма очищення організму, що є основою для відновлення роботи всього організму танасамперед лікування шлунково-кишкового тракту. Саме з кишківника відбувається доставка колагену, еластину, хондроїтинсульфату, кальцію, магнію, вітаміну Д3, С та інших нутрієнтів, так необхідних для життєзабезпечення хрящів, кісток, зв'язок та м'язів.

Програма очищення організму передбачає поліпшення детоксикаційної функції печінки та нирок для виведення із суглобів солей сечової кислоти та інших метаболітів та покращення кровообігу в області суглобів та хребта.

Програма очищення організму є основною програмою для відновлення роботи всього організму та основою для лікування суглобів, зниження ваги, нормалізації обміну речовин, нормалізація гормональної системи людини. 

 • Обстеження: УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
 • Ультразвукове суглобів, судин: УЗД тазостегнового, колінного, плечового, гомілковостопного суглобів, кисті, стопи; УЗД м'яких тканин однієї зони (шкіри, підшкірної клітковини, м'язів, зв'язок, сухожилля); Доплер судин шиї та голови
 • Програма детоксикації: Проживання; Харчування; Фіточаї; Масажі; Озонована вода; Ректальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю; Продування слухового каналу озоно-кисневою сумішшю; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого та товстого кишківника (ортоградно)
 • Очищення тонкого кишківника - ортоградне промивання всього травного каналу "гірським криштелем ". Відновлення процесів всмоктування у тонкому кишківнику. Відновлення функціональної активності ферментів слизової оболонки тонкого кишківника, які забезпечують пристінне травлення та повноцінне всмоктування речовин, необхідних для формування кісткової та хрящової тканин (колаген, еластин, глюкозамін, хондроїтинсульфат, кальцій, фосфор, магній, марганець, марганець ).
  При порушенні процесів всмоктування в тонкому кишківнику ці, необхідні для хребта речовини, проходитимуть «транзитом», не будуть засвоєні в тонкому кишківнику і доставлені до кісткової та хрящової тканин, що сприятиме їх хронічній недостатності та розвитку захворювань хребта. Унікальність цієї процедури полягає в тому, що за короткий час можна очистити 200 м2 площі ворсинок тонкого кишківника та створити сприятливі умови для всмоктування корисних нутрієнтів.
 • Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю: виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
 • Санація хронічних осередків інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових носоглотки та дихальних шляхів
 • Озонотерапія внутрішньовенна: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету
  Протиалергенна програма: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному
 • Пресотерапія:  очищення лімфи від алергенів та токсинів, поліпшення виведення кристалів солей із суглобів, поліпшення живлення суглобів та хребта
 • Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів: сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківнику, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету.
 • Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал": при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
 • Обколювання озоно-кисневою сумішшю
  • Зменшення запалення за рахунок блоку синтезу простагландинів, як медіаторів запалення та активізації клітинного імунітету, що сприяє якнайшвидшому виведенню «чужорідних» компонентів із хрящової тканини
  • Зменшення набряку навколишніх тканин
  • Часткове оновлення амортизаційних властивостей пошкодженого диска, як наслідок покращення в ньому метаболізму та активізації трофіки
  • Зменшення концентрації недоокислених продуктів у спазмованих м'язах
  • Поліпшення функціонування сегментарного апарату спинного мозку
  • Зменшення гіпоксії та активізація обміну кисню в ішемізованих тканинах за рахунок покращення мікроциркуляції та реологічних властивостей крові
  • Хондропротекторний ефект
 • Обколювання паравертебральних точок озоно-кисневою сумішшю: швидко знижує запальні процеси в м'язово-зв'язковому апараті, знижує тугорухливість суглобів.
 • Обколювання суглобів озоно-кисневою сумішшю: покращує харчування суглобів, знижує запальні процеси, збільшує обсяг активних та пасивних рухів у суглобах.
 • Плазмотерапія: введення насиченої тромбоцитами плазми у вигляді ін'єкцій. Отримання плазми для проведення процедури здійснюється після забору власної крові пацієнта та виділення з неї тромбоцитів

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Найменування Ціна, грн
Консультація лікаря невропатолога 750 грн
Консультація вертебролога + сеанс кінезіотерапії 750 грн
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
1 600 грн
Аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному із консультацією лікаря 1 450 грн
Аналіз організму на Комплексі Медичному Експертному методом спектрального аналізу -захворювань хребта, оцінка стану кістково-м'язової системи, недостатність надходження тих чи інших вітамінів та мікроелементів, виявлення інтоксикаційних факторів (віруси, грибки, солі важких металів, гельмінти та найпростіші), які порушують обмін речовин у кістковій та хрящовій тканинах 1 250грн
Біоімпедансний аналіз складу тіла (ваги таніта): оцінка жирового обміну, кісткової маси, жиру, оцінка індексу маси тіла, співвідношення води жирів та кістково-м'язової системи в організмі 600 грн
Біоімпедансний аналіз складу тіла (ваги таніта) з консультацією та рекомендаціями дієтолога 1 400 грн
Підбір рекомендованих продуктів харчування, бракуючих вітамінів і мікроелементів на Медичному Комплексі Експертному з консультацією лікаря 1 250 грн
Всі види лабораторних аналізів
Ультразвукове обстеження
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок 700 грн
УЗД одного суглоба (тазостегновий, колінний, плечовий, гомілковостопний, кисть, стопа) 400 грн
УЗД двох парних суглобів (тазостегнові, колінні, плечові, гомілковостопні, кисті, стопи) 800 грн
УЗД м'яких тканин однієї зони (шкіра, підшкірна клітковина, м'язи, зв'язки, сухожилля) 400 грн
Доплер судин шиї та голови 1 000 грн
Лікувальні програми для дорослого та дитини
Відновлення хребта та суглобів: Програма очищення організму. Зниження ваги. Відновлення обміну речовин, насичення мязів та всього організму киснем. Відновлення хребта. Лікування суглобів. Плазмотерапія
Стаціонарний комплекс лікування
Обстеження: УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок; ЕКГ; визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному; рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно)
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5:
виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №5:
вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету
Протиалергенна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на внутрішні алергени (грибки, віруси, бактерії, глисти, найпростіші)
Пресотерапія №5: очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5: сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи, кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал" №5: при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
Обколювання паравертебральних точок озоно-кисневою сумішшю №2: швидко знижує запальні процеси в м'язово-зв'язковому апараті, знижує тугорухливість суглобів
Стандартний комплекс лікування на 5 днів у 2-х місному номері 24 200 грн
Стандартний комплекс лікування на 5 днів у 1-місному номері 27 200 грн
Стандартний комплекс лікування на 10 днів у 2-х місному номері 46 750 грн
Стандартний комплекс лікування на 10 днів у 1-місному номері 52 750 грн
Проживання у 2-місному номері для проходження процедур для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 500 грн
Проживання в 1-місному номері для процедур для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 1 000 грн
Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 400 грн
Амбулаторний комплекс лікування
Обстеження: консультація лікаря; УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному; рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно), Фітопаросауна
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5:
виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів №5: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету
Протиалергенна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на внутрішні алергени (грибки, віруси, бактерії, глисти, найпростіші)
Пресотерапія №5: очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5: сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи, кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал" №5: при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
Обколювання паравертебральних точок озоно-кисневою сумішшю №2: швидко знижує запальні процеси в м'язово-зв'язковому апараті, знижує тугорухливість суглобів
Амбулаторний комплекс лікування на 5 днів 20 550 грн
Амбулаторний комплекс лікування на 10 днів 38 550 грн
Комплексні програми та процедури
Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал" №5: при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків 1 750 грн
Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал" №5:
при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
Обколювання паравертебральних точок озоно-кисневою сумішшю №2:
швидко знижує запальні процеси в м'язово-зв'язковому апараті, знижує тугорухливість суглобів
2 450 грн
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5 - 30 хвилин
Сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
2 000 грн
Вісцеральний масаж №5 – 60 хвилин 4 000 грн
Гомеопатична крупка (Інформотерапія) 150 грн
Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» №5: Корекція інфекційних алергенів на Комплексі Медичному Експертному – вплив на грибки, віруси, бактерії, паразити. Протипаразитарні чаї 2 700 грн
Корекція стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному:
Імунної системи; Серцево-судинної системи
Стану ЛОР-органів; Бронхо-легеневого апарату; Шлунково-кишкового тракту
Опорно-рухового апарату; Нервової системи; Ендокринної системи
Вплив на інфекції в печінці, жовчному міхурі; Підшлункову залозу; Нирках, сечовому міхурі
Вплив на інфекції у статевих органах у чоловіка та жінки
Вплив на виявлені алергени; Віруси; Бактерії; Грибки; Гельмінти
Корекція психо-емоційного стану
450 грн
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія. Очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету 2 550 грн
Очищення печінки (печінковий Дюбаж) з магнезією або сорбітом 500 грн
Очищення печінки (печінковий Дюбаж) з оливковою олією та грейпфруктовим соком 800 грн
Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання "гірським кришталем")
Мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру та перешкоджають всмоктуванню токсинів та алергенів. Саме тут криється причина алергічних розладів. Тут відбувається синтез вітамінів групи В, виконують функцію протиракового захисту. Тут синтезується серотонін, що створює відчуття радості та щастя, і «живе» 80% лімфоїдних утворень, які відповідають за імунітет
500 грн
Пресотерапія №5 – очищення лімфи, капіляротерапія. Механічне вплив на тіло стисненим повітрям. Активізація струму лімфи судинами та прискорення виходу рідини з міжклітинного простору. При порушенні дренажу лімфи в ній починають накопичуватися токсини та продукти клітинного розпаду. Стимуляція лімфотоку сприяє посиленому виведенню небажаних компонентів із підшкірної клітковини 1 500 грн
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР органів озоно-кисневою сумішшю №5: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів 1 000 грн
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника 1 000 грн
Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна) №10: вплив біофотонів на прискорення виведення токсинів вірусів, бактерій, грибків та паразитів з організму; підвищення імунітету 800 грн
Фітопаросауна 350 грн
Обколювання озоно-кисневою сумішшю
Підшкірне введення озоно-кисневої суміші / поперек 250 грн
Околосуглобове введення озоно-кисневої сумішші: великі суглоби (1 суглоб) 250 грн
Підшкірне введення озоно-кисневої суміші: шія 250 грн
Підшкірне введення озоно-кисневої суміші: рука 250 грн
Підшкірне введення озоно-кисневої суміші: нога 250 грн
Околосуглобове введення озоно-кисневої сумішші: великий суглоб (1 суглоб) 200 грн
Околосуглобове введення озоно-кисневої сумішші: маленький суглоб (1 суглоб) 100 грн
Обколювання озоно-кисневою сумішшю паравертебральних точок уздовж хребта: сприяє декомпресії корінців спинномозкових нервів, чинить протизапальний, знеболюючий та хондропротекторний ефект, збільшує кількість мастила між суглобовими поверхнями хребців та суглобів 350 грн
Плазмоліфтинг
Плазмоліфтинг ноги (стегно) 2 000 грн
Плазмоліфтинг ноги (гомілка) 2 000 грн
Плазмоліфтінг стопи 700 грн
Плазмоліфтинг спини вздовж хребта 2 000 грн
Плазмоліфтинг великий суглоб 1 500 грн
Плазмоліфтінг маленький суглоб 500 грн
Масажі
Антицелюлітний масаж 600 грн
Вісцеральний масаж - старослов'янський масаж живота, 30 хв. 400 грн
Вісцеральний масаж - старослов'янський масаж живота, 30 хв. 800 грн
Загальний масаж всього тіла 600 грн
Гідромасаж 650 грн
Курс Гідромасажу №5 3 000 грн
Курс Гідромасажу №10 6 000 грн
Масаж лікувально-профілактичний спини та шийно-комірцевої зони 400 грн
Мануальна терапія 400 грн
Медовий масаж 650 грн
Масаж шийно-комірової зони 400 грн
Міостимуляція (1 зона) 200 грн
Кінезіотерапія 500 грн
Лімфодренажний масаж 450 грн
Розслабляючий масаж 500 грн
Фьюжн-масаж (поєднання різних технік), 60 хв. 800 грн
Фьюжн-масаж (поєднання різних технік), 30 хв. 600 грн
Лікувальні програми для дорослого та дитини
Відновлення хребта та суглобів
Лікування міжхребцевих гриж
Лікування остеохондрозу
Лікування протрузій
Лікування радикуліту
Вказані ціни можуть відрізнятися від тих, що діють у клініці.
Актуальні ціни Ви можете дізнатися у клініці або за телефоном +38 (097) 885-42-42

Статті

Лікарі

Відео: програми та відгуки