Щоб забути про проблеми з хребтом, необхідно постійно стежити за вагою, харчуванням, фізичною підготовкою, проводити необхідні для Вас процедури, коздоровчі комплекси. Лікування хребта та суглобів у стаціонарі медичного центру “Альтернатива” покращить стан організму в цілому, стан хребта та суглобів.

Комплексна методика відновлення хребта та суглобів

 • Очищення організму та відновлення обміну речовин для виведення токсичних речовин з кісткової та хрящової тканин.
 • Тракційна терапія (витяг хребта) на апараті «ОРМЕД-професіонал»
 • Збільшення фізичної активності та систематичні заняття на Профілакторі «Євмінова»
 • Зміна системи живлення (перехід на роздільне харчування)

За допомогою простого тесту можна перевірити біологічний вік свого хребта. Просто встаньте на рівну поверхню та нахилиться. Якщо дістали підлоги кінчиками пальців – вашому хребту 35 років, якщо долоня лягла на підлогу і вам не боляче – вона 20-річна, якщо не дотягуєтеся – додайте до 35-ти стільки років, скільки сантиметрів до підлоги. Якщо згинатися важко – ваш хребет нездоровий і йому потрібна допомога.

Як зберегти молодість та гнучкість хребта? Малорухливий спосіб життя, висококалорійне харчування, погане пережовування їжі, низька якість питної води, забрудненість повітря, погіршення екологічної обстановки, необґрунтоване призначення великої кількості лікарських препаратів сприяють накопиченню в організмі екзо (що надходять ззовні з їжею, повітрям, побутовою хімією). що утворюються усередині нашого організму при порушенні того чи іншого обміну.

Чи можна говорити про гнучкий хребет, хороший настрій, бадьоре самопочуття, свіжий колір обличчя, якщо наш шлунок засмічений, погано функціонує кишківник, кожна клітина тіла задихається від токсинів і просить про допомогу? Більше того, можна твердо сказати, що майже будь-яке наше захворювання є наслідком зашлакованості організму. Хребет тут не є винятком. При цьому страждає як кісткова тканина, із якої складаються хребці, так і хрящова тканина, з якої складаються міжхребцеві диски. Хребці з часом стають пористими, не здатними витримувати велике навантаження, а міжхребцеві диски грубіють, стають менш еластичними, що негативно позначається на стані хребта.

Організм і хребет зокрема забруднюється у всіх людей, тому рано чи пізно кожному треба проводити очисні процедури.

Методика лікування хребта передбачає два послідовні етапи 5-ти денного стаціонарного лікування

             Мета першого п’ятиденного циклу:

 • нормалізувати функції виділених систем організму (товстого та тонкого кишківника, жовчного міхура та печінки, частково нирок, легких та потових залоз шкіри) для максимального виведення токсинів з організму, у т. ч. з кісткової та хрящової тканин;
 • нормалізувати ферментативну активність слизових шлунково-кишкового тракту, тим самим покращити всмоктування вітамінів та мікроелементів, необхідних для повноцінної роботи хребта та суглобів;
 •  покращити крово- та лімфообіг в організмі та в хребті, зокрема;
 • розслаблення м’язового каркасу, що створить ідеальні умови для повноцінного відновлення міжхребцевих дисків (масаж, лікувальна фізкультура);
 • покращення функцій суглобів за допомогою обколювання озоно-кисневою сумішшю;
 • збільшення відстані між хребцями внаслідок витягнення хребта на спеціальному апараті «ОРМЕД – професіонал».

          Мета другого п’ятиденного циклу:

 • продовжити відновлення функцій печінки;
 • подальше відновлення функцій тонкого кишківника з активацією місцевого імунітету, що знаходиться у вигляді лімфоїдних утворень у тонкій слизовій кишківнику;
 • виведення токсинів із міжклітинного простору, крові, лімфи, судин, нирок, кістково-м’язової системи;
 • розслаблення м’язового каркасу, що створить ідеальні умови для повноцінного відновлення міжхребцевих дисків (масаж, лікувальна фізкультура);
 • покращення функцій суглобів за допомогою обколювання озоно-кисневою сумішшю;
 • збільшення відстані між хребцями внаслідок витягнення хребта на спеціальному апараті «ОРМЕД – професіонал»;
 • подальше поліпшення крово- та лімфообігу в області хребта.

Другий цикл проводиться відразу після першого або з інтервалом трохи більше двох місяців після першого циклу.

Показання до методики лікування хребта та суглобів:

 • Остеохондроз шийного, грудного та поперекового відділу хребта з неврологічними проявами та без неврологічних проявів:
 • рефлекторними: м’язово-тонічні, нейросудинні (васкулярні), нейро-дистрофічні (епікондиліти та ін.);
 • компресійними без небезпеки пошкодження спинного мозку та корінців, підтверджених на рентгенограмах та МР-томограмах у стадії гострого, підгострого хронічного болю в комплексі з медикаментами з метою зняття болю, реабілітації після загострення;
 • профілактика загострень хронічного процесу в осіб, задіяних на роботах із вимушеним становищем тіла та перевантаженнями хребетного стовпа;
 • профілактика ушкоджень хребетних структур, м’язів, зв’язок, суглобів в осіб молодого віку, які займаються екстремальними та важкими видами спорту.
 • Посттравматичні зміни сегментів хребта з неврологічною симптоматикою та без неї (виключаються хворі з переломом хребців С1, С2).
 • Будь-які вегетативно-вісцеральні стани (дискінезія жовчовивідних шляхів, жовчного міхура, кишківника, астеноподібні стани).
 • Сколіози хребта
 • Захворювання суглобів у стадії підгострої течії.
 • Радикуліт
 • Грижі міжхребцевих дисків
 • Протрузії дисків
 • Порушення постави
 • Відновлення хребта після травм та хірургічного втручання.
 • Різні порушення функцій внутрішніх органів (порушення зору, слуху, запаморочення, порушення ритму серця, задишка, біль у серці, порушення функцій жовчного міхура, печінки, кишківника, зниження потенції, простатит, аденома, порушення менструального циклу, підвищений артеріальний тиск, алергія, порушення функцій щитовидної залози, хронічний бронхіт, тонзиліт).
 • Вік від 7 до 80 років.
 • Профілактика ушкодження хребетних структур, м’язів, зв’язок.

діагностикаКорекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному

У центрі застосовується новий енергоінформаційний лікувально-діагностичний метод за допомогою Комплексу Медичного Експертного, який дозволяє провести діагностику захворювань хребта, оцінити стан кістково-м’язової системи, виявити недостатність надходження тих чи інших вітамінів та мікроелементів, виявити інтоксикаційні метали, соруси. гельмінти та найпростіші), які порушують обмін речовин у кістковій та хрящовій тканинах.

Корекція на Комплексі Медичному Експертному дозволяє впливати на інфекцію, що блокує нормальний обмін речовин у кістковій та хрящовій тканинах, що заважає повноцінному надходженню поживних речовин, вітамінів, мікроелементів, а також блокує або погіршує іннервацію, лімфо – та кровообіг. режим прямого компенсаторного впливу, застосовуючи різні лікувальні програми.

Програма детоксикації організму – для відновлення хребта та суглобів

Перший крок до відновлення обміну речовин та виведення токсинів з організму – п’ятиденна стаціонарна програма очищення у медичному центрі «Альтернатива».

Так як процеси травлення починаються в ротовій порожнині, необхідно ретельно пережовувати їжу, даючи можливість ферментам слини почати розщеплювати її і знешкодити від хвороботворних мікроорганізмів, що потрапляють через рот. Частинки погано пережованої їжі не можуть бути повністю оброблені ферментами шлункового та кишкового соків і в товстому кишківнику піддаються процесам гниття, перетворюючись на «бенкетний стіл» для хвороботворних бактерій, що виділяють токсини. При порушенні процесів евакуації в нижніх відділах товстого кишківника накопичуються відходи життєдіяльності, індол, скатол та інші отрути, які всмоктуються в кров, розносяться у всі органи та викликають самоотруєння організму та, як наслідок, хвороби.

З тонкого кишківника ми «їмо», тобто. тут всмоктуються всі поживні речовини, необхідних побудови кожної нашої клітини. Ортоградне промивання травного каналу «гірським кристалом» дозволить відновити процеси всмоктування в тонкому кишківнику. В результаті відновлюється функціональна активність ферментів слизової оболонки тонкого кишківника, які забезпечують пристінне травлення та повноцінне всмоктування речовин, необхідних для формування кісткової та хрящової тканин (колаген, еластин, глюкозамін, хондроїтинсульфат, кальцій, фосфор, магній, марганець, вітаміни А,В,С,Д). При порушенні процесів всмоктування в тонкому кишківнику ці необхідні для хребта речовини проходитимуть «транзитом» і не будуть засвоєні та доставлені до кісткової та хрящової тканин, що сприятиме розвитку захворювань хребта.

Унікальність цієї процедури полягає в тому, що за короткий час можна очистити 200 м 2  площі ворсинок тонкого кишківника, чого не можна досягти жодним з відомих нам методів, крім тривалого голодування.

Витяг хребта на апараті «ормед-професіонал» з параверебральним обколюванням озоно-кисневою сумішшю

 Витяг на «ОРМЕД-професіонал»Другим кроком до відновлення хребта є поєднання обколювання озоно-кисневою сумішшю біологічно активних точок уздовж хребта з тракційною терапією на високотехнологічному апараті «ОРМЕД-професіонал».

Перед призначенням тракційної терапії пацієнта оглядає лікар-невропатолог та призначає індивідуальну програму лікування.

Для того, щоб досягти максимального розслаблення м’язів у момент тракції, застосовується комплексний вплив фізіотерапевтичних факторів:

 • масаж спини та комірної зони;
 • теплолікування;
 • обколювання озоно-кисневою сумішшю біологічно активних точок вздовж хребта (паравертебрально в акупунктурні точки, больові «тригерні» зони), що не тільки сприяє декомпресії корінців спинномозкових нервів, а й чинить протизапальний, знеболюючий і потужний хондропротекторний ефект. збільшує кількість «мастила» між суглобовими поверхнями. Це допомагає зняти больовий синдром та відновити порушену рухову функцію. Такий же ефект дає періартікулярне (околосуглобове) введення озоно-кисневої суміші;
 • механічний паравертебральний масаж із вібрацією або без неї;
 • індивідуальний комплекс лікувальної гімнастики та систематичні заняття для зміцнення м’язового каркасу хребта.

Перехід на роздільне харчування

Сучасна їжа багата на речовини, які наш організм взагалі не в стан засвоїти (консерванти, емульгатори, замінники смаку, ГМО). Частково ці компоненти їжі виводяться природним шляхом, а частково залишаються в організмі, змінюючи склад тканин та структуру внутрішніх органів. Хребет не є винятком.

Важливим кроком відновлення організму загалом, і хребет зокрема, є перехід на роздільне харчування.

На сьогоднішній день складно знайти людину, яка б не чула про систему роздільного харчування. Багато хто помилково ставлять її в один ряд із численними модними дієтами. Адже принцип правильного поєднання продуктів у раціоні є природною для людини культурою харчування, яка дозволяє йому довгі роки залишатися здоровим та енергійним.

Програма «Шийний та головний біль»

витягування хребта на апараті ормед-професіонал

 • Масаж шийно-комірної зони та спини
 • Постизеометрична релаксація шийного відділу
 • М’язова тракція шийно-комірового відділу
 • Обколювання озоно-кисневою сумішшю
 • Витягнення хребта та шийного отелення на апараті «ОРМЕД-професіонал»
 • Електроанальгезія апаратом “Чжень-дзю терапія”
 • Лікувальна гімнастика
 • Медичний гідромасаж
 • Престерапія
 • Програма детоксикації організму у стаціонарі.

Програма «Біль у попереку»

 • Масаж спини
 • Постизеометрична релаксація
 • Мануальна корекція
 • Обколювання озоно-кисневою сумішшю
 • Витяг хребта на апараті «ОРМЕД-професіонал»
 • Міорелаксація на апараті “Чжень-дзю терапія”
 • Фітопаросауна
 • Заняття на профілакторі Євмінова
 • Лікувальна гімнастика
 • Престерапія на апараті «Біорегулятор»

Програма «Біль між лопатками»

 • Баночний масаж
 • Мануальна корекція хребта
 • М’язова тракція
 • Обколювання озоно-кисневою сумішшю
 • Лікувальна гімнастика
 • Престерапія

У нижче зазначеній таблиці відображено сигментарну інервацію певних зон та симптоми при порушенні функцій окремих хребців або групи хребців.

Відгуки – лікування хребта в стаціонарі

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

Авторська методика лікування хребта та суглобів у МЦ "Альтернатива"

Для лікування хребта та суглобів у медичному центрі "Альтернатива" застосовується програма очищення організму, є основою для відновлення роботи всього організму та, в першу чергу, лікування шлунково-кишкового тракту. Саме з кишківника відбувається доставка колагену, еластину, хондроїтинсульфату, кальцію, магнію, вітаміну Д3, С та інших нутрієнтів, так необхідних для життєзабезпечення хрящів, кісток, зв'язок та м'язів.

Програма очищення організму на 5-10 днів передбачає поліпшення детоксикаційної функції печінки та нирок для виведення із суглобів солей сечової кислоти та інших метаболітів та покращення кровообігу в області суглобів та хребта.

 • Обстеження: УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
 • Ультразвукове суглобів, судин: УЗД тазостегнового, колінного, плечового, гомілковостопного суглобів, кисті, стопи; УЗД м'яких тканин однієї зони (шкіри, підшкірної клітковини, м'язів, зв'язок, сухожилля); Доплер судин шиї та голови
 • Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно)
 • Очищення тонкого кишківника: ортоградне промивання всього травного каналу «гірським кришталем».
  Відновлення процесів всмоктування у тонкому кишківнику. Відновлення функціональної активності ферментів слизової оболонки тонкого кишківника, які забезпечують пристінне травлення та повноцінне всмоктування речовин, необхідних для формування кісткової та хрящової тканин (колаген, еластин, глюкозамін, хондроїтинсульфат, кальцій, фосфор, магній, марганець, марганець).
  При порушенні процесів всмоктування в тонкому кишківнику ці, необхідні для хребта речовини, проходитимуть «транзитом», не будуть засвоєні в тонкому кишківнику і доставлені до кісткової та хрящової тканин, що сприятиме їх хронічній недостатності та розвитку захворювань хребта. Унікальність цієї процедури полягає в тому, що за короткий час можна очистити 200 м2 площі ворсинок тонкого кишківника та створити сприятливі умови для всмоктування корисних нутрієнтів.
 • Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю: виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
 • Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневої сумішшю: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових носоглотки та дихальних шляхів
 • Озонотерапія внутрішньовенна: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету
  Протиалергенна програма - корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному
 • Пресотерапія: очищення лімфи від алергенів та токсинів, поліпшення виведення кристалів солей із суглобів, поліпшення живлення суглобів та хребта
 • Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів: сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету.
 • Витягування хребта на апараті "Ормед-професіонал": при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
 • Обколювання озоно-кисневою сумішшю
  • Зменшення запалення за рахунок блоку синтезу простагландинів, як медіаторів запалення та активізації клітинного імунітету, що сприяє якнайшвидшому виведенню «чужорідних» компонентів із хрящової тканини.
  • Зменшення набряку навколишніх тканин
  • Часткове оновлення амортизаційних властивостей пошкодженого диска, як наслідок покращення в ньому метаболізму та активізації трофіки
  • Зменшення концентрації недоокислених продуктів у спазмованих м'язах
  • Поліпшення функціонування сегментарного апарату спинного мозку
  • Зменшення гіпоксії та активізація обміну кисню в ішемізованих тканинах за рахунок покращення мікроциркуляції та реологічних властивостей крові
  • Хондропротекторний ефект
 • Обколювання паравертебральних точок озоно-кисневою сумішшю: швидко знижує запальні процеси в м'язово-зв'язковому апараті, знижує тугорухливість суглобів.
 • Обколювання суглобів озоно-кисневою сумішшю покращує харчування суглобів, знижує запальні процеси, збільшує обсяг активних та пасивних рухів у суглобах.
 • Плазмотерапія: введення насиченої тромбоцитами плазми за допомогою ін'єкцій. Отримання плазми для проведення процедури здійснюється після забору власної крові пацієнта та виділення з неї тромбоцитів

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Найменування Ціна, грн
Консультація лікаря невропатолога 750 грн
Консультація вертебролога + сеанс кінезіотерапії 750 грн
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
1 600 грн
Аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному із консультацією лікаря 1 450 грн
Аналіз організму на Комплексі Медичному Експертному методом спектрального аналізу -захворювань хребта, оцінка стану кістково-м'язової системи, недостатність надходження тих чи інших вітамінів та мікроелементів, виявлення інтоксикаційних факторів (віруси, грибки, солі важких металів, гельмінти та найпростіші), які порушують обмін речовин у кістковій та хрящовій тканинах 1 250грн
Біоімпедансний аналіз складу тіла (ваги таніта): оцінка жирового обміну, кісткової маси, жиру, оцінка індексу маси тіла, співвідношення води жирів та кістково-м'язової системи в організмі 600 грн
Біоімпедансний аналіз складу тіла (ваги таніта) з консультацією та рекомендаціями дієтолога 1 400 грн
Підбір рекомендованих продуктів харчування, бракуючих вітамінів і мікроелементів на Медичному Комплексі Експертному з консультацією лікаря 1 250 грн
Всі види лабораторних аналізів
Ультразвукове обстеження
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок 700 грн
УЗД одного суглоба (тазостегновий, колінний, плечовий, гомілковостопний, кисть, стопа) 400 грн
УЗД двох парних суглобів (тазостегнові, колінні, плечові, гомілковостопні, кисті, стопи) 800 грн
УЗД м'яких тканин однієї зони (шкіра, підшкірна клітковина, м'язи, зв'язки, сухожилля) 400 грн
Доплер судин шиї та голови 1 000 грн
Лікувальні програми для дорослого та дитини
Відновлення хребта та суглобів: Програма очищення організму. Зниження ваги. Відновлення обміну речовин, насичення мязів та всього організму киснем. Відновлення хребта. Лікування суглобів. Плазмотерапія
Стаціонарний комплекс лікування
Обстеження: УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок; ЕКГ; визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному; рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно)
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5:
виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №5:
вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету
Протиалергенна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на внутрішні алергени (грибки, віруси, бактерії, глисти, найпростіші)
Пресотерапія №5: очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5: сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи, кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал" №5: при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
Обколювання паравертебральних точок озоно-кисневою сумішшю №2: швидко знижує запальні процеси в м'язово-зв'язковому апараті, знижує тугорухливість суглобів
Стандартний комплекс лікування на 5 днів у 2-х місному номері 24 200 грн
Стандартний комплекс лікування на 5 днів у 1-місному номері 27 200 грн
Стандартний комплекс лікування на 10 днів у 2-х місному номері 46 750 грн
Стандартний комплекс лікування на 10 днів у 1-місному номері 52 750 грн
Проживання у 2-місному номері для проходження процедур для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 500 грн
Проживання в 1-місному номері для процедур для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 1 000 грн
Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 400 грн
Амбулаторний комплекс лікування
Обстеження: консультація лікаря; УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному; рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно), Фітопаросауна
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5:
виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів №5: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету
Протиалергенна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на внутрішні алергени (грибки, віруси, бактерії, глисти, найпростіші)
Пресотерапія №5: очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5: сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи, кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал" №5: при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
Обколювання паравертебральних точок озоно-кисневою сумішшю №2: швидко знижує запальні процеси в м'язово-зв'язковому апараті, знижує тугорухливість суглобів
Амбулаторний комплекс лікування на 5 днів 20 550 грн
Амбулаторний комплекс лікування на 10 днів 38 550 грн
Комплексні програми та процедури
Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал" №5: при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків 1 750 грн
Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал" №5:
при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
Обколювання паравертебральних точок озоно-кисневою сумішшю №2:
швидко знижує запальні процеси в м'язово-зв'язковому апараті, знижує тугорухливість суглобів
2 450 грн
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5 - 30 хвилин
Сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
2 000 грн
Вісцеральний масаж №5 – 60 хвилин 4 000 грн
Гомеопатична крупка (Інформотерапія) 150 грн
Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» №5: Корекція інфекційних алергенів на Комплексі Медичному Експертному – вплив на грибки, віруси, бактерії, паразити. Протипаразитарні чаї 2 700 грн
Корекція стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному:
Імунної системи; Серцево-судинної системи
Стану ЛОР-органів; Бронхо-легеневого апарату; Шлунково-кишкового тракту
Опорно-рухового апарату; Нервової системи; Ендокринної системи
Вплив на інфекції в печінці, жовчному міхурі; Підшлункову залозу; Нирках, сечовому міхурі
Вплив на інфекції у статевих органах у чоловіка та жінки
Вплив на виявлені алергени; Віруси; Бактерії; Грибки; Гельмінти
Корекція психо-емоційного стану
450 грн
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія. Очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету 2 550 грн
Очищення печінки (печінковий Дюбаж) з магнезією або сорбітом 500 грн
Очищення печінки (печінковий Дюбаж) з оливковою олією та грейпфруктовим соком 800 грн
Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання "гірським кришталем")
Мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру та перешкоджають всмоктуванню токсинів та алергенів. Саме тут криється причина алергічних розладів. Тут відбувається синтез вітамінів групи В, виконують функцію протиракового захисту. Тут синтезується серотонін, що створює відчуття радості та щастя, і «живе» 80% лімфоїдних утворень, які відповідають за імунітет
500 грн
Пресотерапія №5 – очищення лімфи, капіляротерапія. Механічне вплив на тіло стисненим повітрям. Активізація струму лімфи судинами та прискорення виходу рідини з міжклітинного простору. При порушенні дренажу лімфи в ній починають накопичуватися токсини та продукти клітинного розпаду. Стимуляція лімфотоку сприяє посиленому виведенню небажаних компонентів із підшкірної клітковини 1 500 грн
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР органів озоно-кисневою сумішшю №5: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів 1 000 грн
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника 1 000 грн
Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна) №10: вплив біофотонів на прискорення виведення токсинів вірусів, бактерій, грибків та паразитів з організму; підвищення імунітету 800 грн
Фітопаросауна 350 грн
Обколювання озоно-кисневою сумішшю
Підшкірне введення озоно-кисневої суміші / поперек 250 грн
Околосуглобове введення озоно-кисневої сумішші: великі суглоби (1 суглоб) 250 грн
Підшкірне введення озоно-кисневої суміші: шія 250 грн
Підшкірне введення озоно-кисневої суміші: рука 250 грн
Підшкірне введення озоно-кисневої суміші: нога 250 грн
Околосуглобове введення озоно-кисневої сумішші: великий суглоб (1 суглоб) 200 грн
Околосуглобове введення озоно-кисневої сумішші: маленький суглоб (1 суглоб) 100 грн
Обколювання озоно-кисневою сумішшю паравертебральних точок уздовж хребта: сприяє декомпресії корінців спинномозкових нервів, чинить протизапальний, знеболюючий та хондропротекторний ефект, збільшує кількість мастила між суглобовими поверхнями хребців та суглобів 350 грн
Плазмоліфтинг
Плазмоліфтинг ноги (стегно) 2 000 грн
Плазмоліфтинг ноги (гомілка) 2 000 грн
Плазмоліфтінг стопи 700 грн
Плазмоліфтинг спини вздовж хребта 2 000 грн
Плазмоліфтинг великий суглоб 1 500 грн
Плазмоліфтінг маленький суглоб 500 грн
Масажі
Антицелюлітний масаж 600 грн
Вісцеральний масаж - старослов'янський масаж живота, 30 хв. 400 грн
Вісцеральний масаж - старослов'янський масаж живота, 30 хв. 800 грн
Загальний масаж всього тіла 600 грн
Гідромасаж 650 грн
Курс Гідромасажу №5 3 000 грн
Курс Гідромасажу №10 6 000 грн
Масаж лікувально-профілактичний спини та шийно-комірцевої зони 400 грн
Мануальна терапія 400 грн
Медовий масаж 650 грн
Масаж шийно-комірової зони 400 грн
Міостимуляція (1 зона) 200 грн
Кінезіотерапія 500 грн
Лімфодренажний масаж 450 грн
Розслабляючий масаж 500 грн
Фьюжн-масаж (поєднання різних технік), 60 хв. 800 грн
Фьюжн-масаж (поєднання різних технік), 30 хв. 600 грн
Лікувальні програми для дорослого та дитини
Відновлення хребта та суглобів
Лікування міжхребцевих гриж
Лікування остеохондрозу
Лікування протрузій
Лікування радикуліту
Вказані ціни можуть відрізнятися від тих, що діють у клініці.
Актуальні ціни Ви можете дізнатися у клініці або за телефоном +38 (097) 885-42-42

Статті

Спеціалісти

Відео: програми та відгуки