Причини вагітності, що завмерла
Завмерла вагітність досить поширене явище, і причини його виникнення різні:
- Хромосомні аномалії. Найбільш поширеною причиною вагітності, що завмерла, є хромосомні аномалії в ембріоні або плоді. Коли організм отримує неправильну кількість або структуру хромосом, він часто нездатний вижити.
- генетичні фактори. Деякі генетичні фактори пов’язані з підвищеним ризиком вагітності, що завмерла.
- Аномалії матки. Деякі аномалії структури матки створюють несприятливі умови для розвитку ембріона, що може призвести до завмерлої вагітності.
- Проблеми із плацентою. Плацента відіграє важливу роль у забезпеченні харчування та кисню ембріона чи плоду. Проблеми з її формуванням чи функціонуванням призводять до передчасного припинення вагітності.
- Імунні фактори. Іноді імунна система матері реагує на ембріон або плід, що розвивається, як на чужорідне тіло і атакує його, що призводить до переривання вагітності.
- Зовнішні чинники. Деякі фактори навколишнього середовища, такі як токсичні речовини, радіаційне випромінювання або інфекції, впливають на ембріон або плід, що розвивається, і можуть призвести до завмерлої вагітності.
- Проблеми із гормонами. Зміни рівня гормонів в організмі матері впливають на розвиток вагітності та можуть призвести до її переривання.
- Порушення функцій хребта.
- Глистові, паразитарні, вірусні інфекції.
Більшість випадків вагітності не пов’язані з поведінкою матері або будь-якими діями, які вона могла зробити. Часто це просто випадкові генетичні або біологічні фактори, які знаходяться поза її контролем. Якщо у жінки виникають повторні випадки вагітності, що завмерла, їй слід звернутися до лікаря для проведення додаткових досліджень та визначення можливих причин.
Порушення функцій хребта – одна з причин вагітності, що завмерла.
Порушення функцій хребта можуть призводити до вагітності, що завмерла. Порушення функцій хребта пов’язане з проблемами в органах малого тазу та спинному мозку, що може призвести до ускладнень при вагітності та розвитку ембріона чи плода.
Патології хребта впливають на вагітність:
- Структурні аномалії. Деякі вроджені аномалії хребта створюють аномальні умови в матці, що впливає на розвиток плода або призводить до некоректного становища плода в матці, спричиняє ризик завмерлої вагітності.
- Механічний тиск. Деякі проблеми з хребтом, такі як грижа міжхребцевого диска, сколіоз або аномалії хребта, викликають механічний тиск на навколишні тканини та органи, включаючи матку. Це негативно позначається на вагітності і може призвести до ризику викидня або завмерлої вагітності.
- Вплив на кровопостачання. Деякі патології хребта негативно впливають на кровопостачання, впливає на розвиток плода та вагітність.
Як глисти, паразити, віруси провокую завмерлу вагітність
Глисти, паразити та віруси становлять загрозу для вагітності в контексті інфекцій та хвороб, які вони викликають. Наприклад, певні інфекції, спричинені вірусами, впливають на здоров’я матері та, у деяких випадках, сприяють ризикам для розвитку вагітності. Інфекції, пов’язані з вагітністю, включають цитомегаловірус, вірус простого герпесу (Герпес вірус типу 1 та 2), вірусний гепатит, вірус краснухи та інші.
Завжди важливо для вагітних жінок підтримувати хорошу гігієну, уникати контакту з можливими джерелами інфекцій, дотримуватися всіх рекомендацій лікаря та пройти всі передбачені дослідження та аналізи, щоб своєчасно виявляти та лікувати будь-які потенційні проблеми.
Які віруси впливають на вагітність, що завмерла?
Віруси впливають на вагітність, у тому числі викликати вагітність, що завмерла, або вплинути на здоров’я плода.
- Цитомегаловірус (ЦМВ). Цитомегаловірусна інфекція небезпечна для вагітності. Якщо жінка заразиться ЦМВ під час вагітності, це призводить до виникнення вродженої цитомегаловірусної інфекції у плода, що призводить до різних ускладнень, таких як мікроцефалія, інтелектуальні порушення та недоумство.
- Вірус простого герпесу (Герпес вірус типу 1 та 2). Збудник герпесу викликає герпетичну інфекцію у вагітних жінок. Це спричиняє ризик передчасних пологів, низької ваги новонародженого, а також передачі вірусу на дитину під час пологів (у даному випадку можливі ускладнення у дитини, включаючи герпетичний кератит, менінгіт та енцефаліт).
- Вірусний гепатит. Віруси гепатиту B та C можуть передаватися з матері на дитину під час вагітності чи пологів. Це призводить до вродженого гепатиту у дитини і спричинить серйозні ускладнення для її здоров’я.
- Вірус краснухи. Уроджена краснуха у дитини – результат інфекції матері під час вагітності. Це спричиняє різні вроджені дефекти, такі як сліпота, глухота, поразка серця та інші серйозні проблеми.
- ВІЛ (вірус імунодефіциту людини). ВІЛ може передаватися з матері на дитину під час вагітності, пологів чи грудного вигодовування. За наявності ВІЛ у матері існує ризик передачі вірусу на дитину та розвитку ВІЛ-інфекції у нього.
Важливо, що не всі вагітні жінки, які заразилися цими вірусами, обов’язково стикаються з проблемами вагітності або мають дітей із вродженими дефектами.
Для того щоб звести ризики до мінімуму, рекомендується дбайливо стежити за своїм здоров’ям під час вагітності, дотримуватись рекомендацій лікаря, проводити регулярні обстеження.
Які глисти впливають на розвиток плода?
Глисти – це паразитичні черв’яки, які заражають організм людини через контакт із забрудненою їжею, водою або ґрунтом. Зазвичай вони живуть у кишечнику, але деякі види торкаються інших органів.
Інфекція глистами впливають на саму вагітність та здоров’я матері та має вплив на розвиток плоду:
- Нестача поживних речовин. Глисти, що паразитують у кишечнику, поглинають поживні речовини з їжі, які інакше поглиналися б організмом матері. Це призводить до дефіциту поживних речовин у вагітної жінки та негативно позначається на розвитку плода.
- Анемія. Деякі види глистів, наприклад, гельмінти (аскариди, трихіни та інших.), викликають анемію вагітної жінки. Анемія – це стан, коли рівень гемоглобіну в крові знижується, призводить до зниження надходження кисню до плода.
- Ослаблення імунної системи. Паразитарні інфекції послаблюють імунну систему матері, що збільшує ризик різних ускладнень для неї та плоду.
Які паразити впливають на розвиток плода?
Деякі паразити впливають на розвиток плода в людини. Це пов’язано з тим, що паразити інфікують організм матері, передаються на плоди через плаценту або під час пологів, що призводить до різних ускладнень.
- Токсоплазма (Toxoplasma gondii). Це паразит, який передається через контакт з інфікованим котом, забрудненим ґрунтом або недостатньо приготованим м’ясом. Якщо вагітна жінка заразиться токсоплазмою під час вагітності, паразит може передатися плоду через плаценту. Це призводить до вродженого токсоплазмозу у плода, що може спричинити різні вроджені дефекти, включаючи ушкодження очей, мозку та інших органів.
- Цитомегаловірус (ЦМВ ). ЦМВ – це вірус, який передається через контакт з інфікованою слиною, сечею, сльозами чи секретами статевих органів. Якщо вагітна жінка заразиться ЦМВ під час вагітності, це призводить до розвитку вродженої цитомегаловірусної інфекції у плода, викликає різні ускладнення, включаючи слухові та зорові проблеми, розумову відсталість та інші порушення розвитку.
- Гельмінти (глисті ). Деякі види глистів, такі як аскариди (Ascaris lumbricoides), трихіни (Trichinella spiralis) та інші, впливають на вагітність та розвиток плода. Інфекція глистами призводить до дефіциту поживних речовин у матері та, отже, вплинути на плід.
- Лямблії (Giardia lamblia) та інші паразити. Ці мікроскопічні паразити викликають інфекції шлунково-кишкового тракту у вагітних жінок і призвести до проблем із травленням та поглинанням поживних речовин, що може позначитися на здоров’ї плода.
Підготовка перед запланованою вагітністю
У медичному центрі “Альтернатива” проводиться аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному для визначення причин хронічних захворювань, призначення методів додаткових досліджень, лабораторних аналізів методів лікування.
- Проводиться аналіз стану всіх органів та систем: Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
Після аналізу стану всього організму у медичному центрі “Альтернатива” проводиться програма підготовки до запланованої вагітності за авторською методикою головного лікаря медичного центру Тимченко Ольги Володимирівни.
Програма включає:
- Амбулаторна або стаціонарна програма очищення на 5-10 днів. Очищення організму допомагає вивести токсини та шлаки з організму, відновити обмін речовин, знизити вагу, відновити роботу кишківника, печінки, жовчного міхура, лімфатичної та кровоносної системи.
- Обстеження: УЗД органів черевної порожнини, лабораторні аналізи, аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному
- Програма детоксикації: Проживання; Харчування; Фіточаї; Масажі; Озонована вода; Ректальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю; Продування слухового каналу озоно-кисневою сумішшю; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого та товстого кишківника (ортоградно)
- Озонотерапія: внутрішньовенна, ректальні інсуфляції, санація верхніх дихальних шляхів озоно-кисневою сумішшю, прийом озонованої води, озонована олія
- Протипаразитарні програми
- Пресотерапія: очищення лімфатичної системи
- Вісцеральний масаж – масаж внутрішніх органів: сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, спалюванню вісцерального жиру, активації роботи печінки та жовчного міхура, органів малого тазу
- Витягнення хребта на апараті “Ормед-професіонал”