Після видалення жовчного міхура важливо стежити за своїм раціоном і способом життя, щоб уникнути застою жовчі.
Поради, які допоможуть уникнути застою жовчі
- Дотримуйтесь режиму живлення. Їжте невеликі, часті їди (5-6 разів на день). Це допоможе розподілити жовч поступово, не створюючи навантаження.
- Уникайте переїдання та вживання жирної та важкої їжі. Жирні продукти викликають навантаження на печінку, що призведе до застою жовчі.
- Пийте достатньо води. Вода допомагає розчиняти жовч і запобігає застійу.
- Уникайте алкоголю. Алкоголь викликає навантаження на печінку та викликати застій жовчі.
- Залишайтесь активними. Фізична активність допомагає стимулювати перистальтику кишківника та сприяє більш ефективному виведенню жовчі.
- Не смаліть. Куріння викликає застій жовчі, тому важливо уникати цієї шкідливої звички.
- Щомісяця необхідно проводити печінковий дюбаж для виведення застою жовчі.
- 1 раз на рік проводити програму очищення всього організму.
Програма відновлення організму – профілактика застою жовчі після видалення жовчного міхура
- Амбулаторна або стаціонарна програма очищення на 5-10 днів. Очищення організму допомагає вивести токсини та шлаки з організму, відновити обмін речовин, знизити вагу, відновити роботу кишківника, печінки, жовчного міхура, лімфатичної та кровоносної системи.
- Обстеження: УЗД органів черевної порожнини, лабораторні аналізи, аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному
- Програма детоксикації: Проживання; Харчування; Фіточаї; Масажі; Озонована вода; Ректальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю; Продування слухового каналу озоно-кисневою сумішшю; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого та товстого кишківника (ортоградно)
- Озонотерапія: внутрішньовенна, ректальні інсуфляції, санація верхніх дихальних шляхів озоно-кисневою сумішшю, прийом озонованої води, озонована олія
- Протипаразитарні програми
- Пресотерапія: очищення лімфатичної системи
- Вісцеральний масаж – масаж внутрішніх органів: сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, спалюванню вісцерального жиру, активації роботи печінки та жовчного міхура, органів малого тазу
- Витягнення хребта на апараті “Ормед-професіонал”
- Фотонна терапія
- Дуоденальне зондування жовчного міхура
Якщо у Вас виникли проблеми після видалення жовчного міхура, наприклад, болю в животі, необхідно звернутися до лікаря медичного центру “Альтернатива”.
Можливо, потрібно буде провести додаткові дослідження, щоб виявити причину проблем і призначити відповідне лікування.
На початку мені було важко звикнути до нових правил харчування, але дотримання режиму та відмова від жирної їжі значно покращили мій стан. Також важливо стежити за регулярним очищенням організму.