Озонотерапія при лікуванні серцево-судинних захворювань– високоефективна, немедикаментозна терапія, яка в ряді випадків перевершує можливості лікарських засобів. Озонотерапія відіграє помітну роль у лікуванні, профілактиці та стабілізації стану пацієнтів при багатьох захворюваннях.
Як діє озонотерапія на організм
Подивимося, що відбувається в організмі, коли туди разом із кров’ю потрапляє озоно-киснева суміш. Напевно, ви чули, що в основі багатьох захворювань лежать окислювальні реакції в організмі і пов’язане з ними утворення вільних радикалів. Окислення – це синонім старіння. За участю кисню – це ті самі вільні радикали. Частина корисна і допомагає організму боротися з інфекцією. Деякі вільні радикали атакують клітини, а це призводить до порушення їхньої функції і навіть загибелі.
До 50 років 30% клітинного білка руйнується через активність вільних радикалів. Так ось озоно-киснева суміш, що складається з трьох атомів кисню, здатна пов’язувати руйнівний водень і виводити його з організму. Тим самим він продовжує клітинам життя та молодість.
Користь озонотерапії при лікуванні серцево-судинних захворюваннях
Введення озоно-кисневої суміші:
- знижує в’язкість крові, покращує її плинність по судинах, тим самим нормалізує периферичний кровообіг
- насичує киснем серцевий м’яз, тканина мозку
- посилює внутрішньоклітинний синтез антиоксидантів
- покращує трофіку нервів, що регулюють тонус судин
Важливим є судинорозширювальний ефект озонотерапії. Озоно-киснева суміш пов’язана з виробленням ендотелією судин оксиду азоту. Таким чином, озонотерапія є методом вибору для профілактики ускладнень гіпертонічної хвороби – інфаркту та інсульту.
Озонотерапія у кардіології
З 2007 року роботи Медичного центру «Альтернатива» за програмою «Серцево-судинна система» вилікувано понад 20 000 осіб.
Саме тому озонотерапія допомагає при атеросклерозі. У цьому захворюванні відбувається накопичення в судинах холестерину низької щільності. З нього формуються холестеринові бляшки, які заважають крові вільно бігти по судинах і часто викликають інфаркт та інсульт. Холестерин низької щільності – це окислені (видозмінені під впливом вільних радикалів) ліпіди або жирові клітини. У здоровому вигляді ліпіди життєво потрібні організму. А в окисленому — перетворюються на найлютіших ворогів.
Потрапляючи в кров, озоно-киснева суміш набагато активніше, ніж при місцевому застосуванні, змушує клітини гемоглобіну віддавати кисень навколишнім тканинам. Це підтверджують результати газового аналізу складу крові. Після процедури тиск кисню у венозній крові (коли вона вже віддала основні корисні речовини тканинам та органам) зменшується вдвічі. Такого результату не вдається досягти поки жодним лікам.
Здатність озонотерапіїпротистояти окисленню допомагає сьогодні при всіх системних захворюваннях, які пов’язані з порушенням в організмі загального обміну речовин, насамперед це будь-які проблеми серцево-судинної системи –ішемічна хвороба серця, атеросклеротичні ураження судин, гіпертонічна хвороба, порушення серцевого ритму, інфекційний міокардит. Озонотерапія зменшує ризик виникнення аритмічного синдрому. Сприяючи збільшенню газообміну в тканинах, за рахунок своїх сильних окисних здібностей озоно-киснева суміш попереджає накопичення всередині клітин продуктів обміну, які мають певну аритмогенну активність.
Озонотерапія при лікуванні серцево-судинних захворювань проводиться, як правило, на основі традиційної медикаментозної терапії. У пацієнтів спостерігається покращення загального самопочуття та скорочення курсу реабілітації.
Рада, що почала лікування серця із застосуванням озонотерапії.
Пройшла курс внутрішньовенної терапії.
Серце не болить, пішли головні болі