Грип – дуже небезпечне інфекційне захворювання , що протікає з важкою інтоксикацією та ураженням верхніх дихальних шляхів, високою температурою, головним болем, болями у м’язах та суглобах.

Грип найбільш небезпечний своїми ускладненнями . Це вірусна пневмонія, менінгоенцефаліт, міокардит. Особливо важко грип переносять діти та люди похилого віку, оскільки у дітей імунітет ще не сформований, а у людей похилого віку – ослаблений через накопичені хронічні захворювання.

Лікування грипуВірус грипу легко передається повітряно-краплинним шляхом. Заразитися можна при кашлі, чханні, розмові, особливо, перебуваючи у закритому просторі

Найбільшу небезпеку для людини в плані ускладнень становлять віруси грипу типу А і В, оскільки вони постійно мутують (видозмінюються), і це сприяє появі нових небезпечних штамів вірусу грипу . На жаль, імунітет людини не встигає підготуватися до швидкої видозміни вірусів грипу , оскільки щеплення основна маса населення отримує проти вірусів, які були актуальні минулого сезону.

Надія на власний імунітет, який можна ґрунтовно зміцнити за допомогою озонотерапії у Медичному центрі «Альтернатива» протягом 10-ти денного курсу.

 

Вірус грипу потрапляє в організм через дихальні шляхи та розмножується у слизовій оболонці носоглотки. Зміцнити клітинний імунітет носоглотки допоможе процедура інсуффляції озоно-кисневою сумішшю Вуха, Горла, Носа . Ця процедура активує групу лімфовузлів носоглотки та їхню готовність до вироблення інтерферону при зустрічі з вірусом.

Для імунітету дітей проводиться озонування Вуха, Горла, Носу, кисневе продування кишківника та фотонна терапія (ЛОР). Діти, які пройшли профілактичний курс із 10 процедур, не хворіють протягом усієї зими.

Внутрішньовенна озонотерапія дозволяє посилити вироблення ендогенного інтерферону людини. При введенні ОФР озоніди змушують клітини імунної системи, що знаходяться в кишківнику, печінці, кістковому мозку, синтезувати ендогенний інтерферон. Це посилить захисні сили організму, підвищить імунітет. Поєднання цих двох нескладних процедур ефективно підготують Вас та Ваших дітей до зустрічі з будь-яким штамом вірусу грипу, та численних рино- та аденовірусів.

Якщо людина захворіла на грип, і в перші 2-3 дні прийшла на озонотерапію, симптоми грипу швидко проходять і ймовірність ускладнень зводиться до нуля. Внутрішньовенна озонотерапія також дуже ефективна при лікуванні вірусної пневмонії у комбінації з лікарською терапією. Крім прямого впливу на вірус, озон посилює дію ліків та забезпечує доставку їх у клітину, де розмножується вірус.

Найважливішою властивістю озону є його антивірусний ефект. При введенні озонованого фіз. розчину вже через 30 хвилин 99% вірусів втрачають здатність до розмноження

Противірусний ефект озону пов’язаний з тим, що озоніди проникають у клітину, приєднаються до оболонки вірусу та блокують його розмноження. На відміну від лікарських препаратів озон не несе додаткового токсичного навантаження на організм, посилює роботу печінки з детоксикації та допомагає швидко вивести токсичні сполуки з організму.

Озон активує синтез інтерферону, що захищає незаражені клітини від проникнення вірусу.

Озон є потужним засобом для підвищення імунітету, для того, щоб Ви та Ваші діти стали несприйнятливими до атак вірусів у період епідемії грипу та ГРВІ.

Переваги профілактики та лікування грипу за допомогою озонотерапії у МЦ «Альтернатива»

 • Потужна противірусна дія
 • Імуномодулююча дія
 • Уникнення токсичної дії ліків
 • Економічна доступність
 • Швидкий та стійкий результат
 • Уникнення ускладнень
 • Швидке підвищення імунітету
 • Протигрибкова, антибактеріальна дія
 • Протиалергічна дія
 • Детоксикаційна дія
 • Лікування у спеціалізованому Медичному центрі
 • Посилює дію ліків

Рекомендований курс для дитини – ректальні, вушні інсуффляції, озонована вода. Курс – 10 Процедур.

Рекомендований курс для дорослого – 8 Процедур внутрішньовенної озонотерапії, продування озоно-кисневою сумішшю Вуха, Горла, Носа . Курс лікування – 10 днів.

Відгуки – лікування Грипу та ГРВІ

guest
4 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
Світлана

Після ГРВІ лікар порекомендував пройти озонотерапію для зміцнення імунітету, після курсу озонотерапії почала почуватися набагато краще, з’явилося більше енергії та сил, зникла ранкова втома, а також зійшли висипання на тілі та обличчі!