Лабораторні аналізи відіграють важливу роль у діагностиці та управлінні інфекційними захворюваннями у дітей. Лабораторні дозволяють лікарям визначити наявність інфекції, ідентифікувати збудника, оцінити тяжкість захворювання та відстежувати ефективність лікування.

Лабораторні аналізи при інфекційних захворюваннях у дітей:

 • Клінічний аналіз крові при інфекційних захворюваннях у дітей. Клінічний аналіз крові включає вимірювання рівня гемоглобіну, кількості еритроцитів, лейкоцитів і тромбоцитів. Підвищена кількість білих кревних кліток (лейкоцитоз) свідчить про наявність інфекції.
 • Біохімічний аналіз крові при інфекційних захворюваннях удітей. Аналіз оцінює функцію печінки та нирок. Рівні C-реактивного білка (CRP) та прокальцитоніну вимірюються для оцінки ступеня запалення.
 • Мазок із носоглотки або горла при інфекційних захворюваннях у дітей. Мазки використовуються для виявлення збудників інфекцій, таких як віруси (наприклад, вірус грипу) та бактерії (наприклад, стрептококова інфекція).
 • Аналіз сечі при інфекційних захворюваннях дітей. Сеча може містити ознаки інфекції сечових шляхів, такі як цистит або пієлонефрит.
 • Кал на приховану кров при інфекційних захворюваннях у дітей. Аналіз корисний за підозри на інфекцію кишечника, особливо за наявності симптомів діареї.
 • Серологічні випробування при інфекційних захворюваннях у дітей. Тести визначають наявність антитіл проти певних інфекцій, таких як вірус ВІЛ, вірус простого герпесу та інші.
 • Культура крові при інфекційних захворюваннях у дітей. Якщо є підозра на бактеріальну інфекцію, культура крові допоможе визначити збудника та його чутливість до антибіотиків.
 • Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) при інфекційних захворюваннях у дітей. ПЛР використовується для виявлення ДНК або РНК вірусів та бактерій. Метод чутливий та дозволяє швидко ідентифікувати збудника інфекції.
 • Імунологічні аналізи при інфекційних захворюваннях у дітей. Імунологічні тести, такі як визначення рівня антитіл та цитокінів, допоможуть оцінити імунний статус дитини та встановити, наскільки вона здатна справлятися з інфекцією.
 • Кал на бактеріологічне дослідження при інфекційних захворюваннях у дітей. Цей аналіз використовується для виявлення бактерій, що спричиняють інфекції шлунково-кишкового тракту, такі як сальмонела або шигела.
 • Вірусологічні аналізи при інфекційних захворюваннях у дітей. Аналізи включають виявлення вірусів у крові, сечі, слині або інших біологічних рідинах.
 • Тести на антимікробну чутливість при інфекційних захворюваннях у дітей. При виявленні бактерій у культурі можна провести аналіз їхньої чутливості до різних антибіотиків, щоб обрати найбільш ефективне лікування.
 • Тести на наявність паразитів при інфекційних захворюваннях у дітей. При підозрі на інфекції, спричинені паразитами, будуть проведені аналізи на їх виявлення в калі, сечі або крові.
 • Серологічні тести на алергії при інфекційних захворюваннях у дітей. Інфекційні захворювання спричиняють алергічні реакції у дітей. Серологічні аналізи використовуються визначення антитіл, що з алергічними реакціями.
 • Рентген або УЗД при інфекційних захворюваннях у дітей проводиться для оцінки стану органів та тканин, особливо при підозрі на інфекцію у легенях чи інших органах.

Під час консультації лікар медичного центру “Альтернатива” призначить необхідні лабораторні аналізи залежно від клінічних симптомів та історії захворювання пацієнта.

Лабораторні аналізи при інфекційних захворюваннях у дітей

guest
1 Коментар
Inline Feedbacks
View all comments
Бабенко Дар'я

Здавали з дитиною лабораторні аналізи в цьому центрі вперше.
Величезне спасибі дівчаткам. Відмінно беруть кров. Дитина 5 років у поліклініці не змогли взяти. Тут за одну хвилину впоралися. Знають підхід до дітей. Дякую.

Авторська методика профілактики та лікування хронічних інфекційних захворювань у дітей у МЦ "Альтернатива"

У медичному центрі "Альтернатива" при лікуванні хронічних інфекційних захворювань ми звертаємо увагу на:

 • стан пацієнта, давність захворювання, вік, наявність інших супутніх захворювань. Лікар проводить огляд, збирає анамнез захворювання, призначає лабораторне обстеження та індивідуальну схему лікування.

Для скринінгового аналізу причин хронічних інфекційних захворювань застосовується унікальне обладнання Комплекс Медичний Експертний, за допомогою якого можна визначити:

 • наявність основного інфекційного агента: хронічне вірусне носійство
 • наявність супутньої патогенної мікрофлори (грибки, бактерії, глисти, найпростіші), що створює сприятливий фон для вірусного носія
 • наявність інтоксикацій в організмі, метаболітів лікарських препаратів, харчових добавок, продуктів ГМО, екологічних токсинів
 • роботу органів шлунково-кишкового тракту: кишкового тракту, печінки, жовчного міхура, наявність у них патогенних мікроорганізмів - грибків, вірусів, бактерій, глистів, найпростіших, що надають токсичний вплив на організм. Велике значення має детоксикаційна функція печінки.
 • стан імунної системи
 • стан кровоносної системи
 • стан лімфатичної системи
 • нестача вітамінів та мікроелементів
 • харчову непереносимість: неперетравлені продукти харчування піддаються бродильним та гнильним процесам у кишківнику та дають додаткову інтоксикацію організму, підтримуючи запальні процеси

Програма очищення організму є основною програмою для відновлення роботи всього організму та основою для лікування хронічних інфекційних захворювань у дітей.

За 5-10 днів стаціонарної програми пацієнтам проводяться очисні та протипаразитарні заходи. Очищаються основні фільтри нашого організму - товстий і тонкий кишківник, печінка та жовчний міхур, нирки та включається до процесу очищення лімфатична система. Завдяки виконаній роботі, створюються умови для нормалізації роботи імунної системи та підвищення противірусного захисту.

 • Ефективність лікування таких хронічних інфекцій, як Епштейн-Бар вірусна інфекція, герпесвірусна інфекція, полягає в тому, що ми застосовуємо одночасно два методи внутрішньоклітинного лікування. Вірус персистує всередині клітини, це його будинок, йому там комфортно, і він залишає його за вкрай несприятливих умов. На жаль, лікарські форми противірусної терапії дуже токсичні та не завжди ефективні.

При лікуванні пацієнтів з хронічними інфекціями у дітей у медичному центрі "Альтернатива" застосовується озонотерапія у вигляді ректальних інсуфляцій озоно-кисневою сумішшю, продування ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю, прийом озонованої води, прийом озонованої олії для внутрішнього застосування. Ці процедури мають пряму противірусну дію. Озоніди розносяться по всьому організму, проникають у клітину, припиняючи процес реплікації вірусів, тобто здатність вірусів до самовідтворення.

 • При загостренні хронічної герпесвірусної інфекції (герпес Zoster) вірус "поселяється" на міжреберних нервах і на шкірі з'являються хворобливі герпетичні бульбашки. Добре зарекомендувала себе озонована олія для зовнішнього застосування вздовж міжреберних проміжків та елементів висипу. Озоно-киснева суміш при внутрішньошкірному введенні має протизапальну, противірусну, знеболювальну дію.
 • При лікуванні дітей з Епштейн-Бар вірусною інфекцією насичення озоно-кисневою сумішшю проводиться за допомогою двох процедур: кисневого продування Лор-органів та кисневого продування кишківника.
 • Другим методом внутрішньоклітинного лікування хронічних вірусних інфекцій є компенсаторна корекція на спеціальному обладнанні Комплексі Медичному Експертному. Цей метод дозволяє не тільки впливати на віруси та інші патогенні мікроорганізми, але й контролювати стан організму під час лікувального процесу.

Лікування безпечне, ефективне, без побічних токсичних ефектів, що дають противірусні лікарські засоби, спрямоване на підвищення імунітету та опірності організму до вірусних інфекцій.

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Найменування Ціна, грн
Консультація лікаря 650 грн
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
1 600 грн
Аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному із консультацією лікаря 1 450 грн
Аналіз організму на наявність паразитів та супутньої патогенної мікрофлори
(віруси, бактерії, грибки та найпростіші) на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря
1 400 грн
Аналіз організму на наявність паразитів та супутньої патогенної мікрофлори (віруси, бактерії, грибки та найпростіші) на Комплексі Медичному Експертному з консультацією лікаря 1 250 грн
Усі види ультразвукового дослідження
Усі види лабораторних аналізів
Стаціонарний комплекс лікування
Діти з 5 років у супроводі батька
Проживання у 2-х місному номері 
Обстеження: консультація лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів на Комплексі Медичному Експертному
Гіпоалергенне харчування
Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитарні, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5:
виведення слизу та паразитів із кишківнка, відновлення мікрофлори
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №5:
вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Противірусна, протипаразитарна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному (вплив на віруси, грибки, бактерії, глисти, найпростіші)
Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна) №10: вплив біофотонів на прискорення виведення токсинів вірусів, бактерій, грибків та паразитів з організму; підвищення імунітету, зниження гіперактивності
Вартість стаціонарного комплексу лікування на 5 днів 19 100 грн
Вартість стаціонарного комплексу лікування на 10 днів 38 200 грн
Розміщення у 2-х місному номері для проходження процедур амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 500 грн
Розміщення в 1 місному номері для проходження процедур амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 1 000 грн
Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (3-разове, 1 день) 400 грн
Амбулаторний комплекс лікування
Обстеження: консультація лікаря; УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок; визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів на Комплексі Медичному Експертному; рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода №10; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно)
Протипаразитарна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному
(вплив на віруси, грибки, бактерії, глисти, найпростіші), підвищення імунітету
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5:
ліквідація закрепу, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневої сумішшю №5:
вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Фотонна терапія (модифікація Лор) №10: зниження запальних процесів у носоглотці, трахеї, легенях; лікування тонзиліту, аденоїдиту
Вартість амбулаторного комплексу лікування на 5 днів 12 500 грн
Вартість амбулаторного комплексу лікування на 10 днів 23 750 грн
Лікувальний комплекс "Озонотерапія" на 10 днів:

Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №10: ліквідація закрепу, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №10: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Озонована вода №10: у комплексному лікуванні лямбліозу, глистних інвазій, гелікобактерної інфекції; для поліпшення апетиту та перетравлення їжі

4 500 грн
Комплексні програми та процедури
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5 - 30 хв.
сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
2 000 грн
Гомеопатична крупка (інформотерапія) для лікування протипаразитарної терапії на домашньому етапі 150 грн
Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному (вплив на віруси, грибки, бактерії, глисти, найпростіші), підвищення імунітету 2 250 грн
Компенсаторна корекція на Комплексі Медичному Експертному: вплив на віруси, грибки, бактерії, глисти, найпростіші), підвищення імунітету 450 грн
Очищення печінки (Дюбаж) з магнезією або сорбітом 500 грн
Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання "гірським кришталем"): мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру для всмоктування токсинів та алергенів у кровоносне русло, сприяють очищенню лімфатичної системи 500 грн
Пресотерапія №5: очищення лімфи від токсинів вірусів, бактерій, грибків, алергенів, поліпшення дренажної функції органів виділення, активація противірусного імунітету 1 500 грн
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №10:
ліквідація закрепу, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
1 000 грн
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневої сумішшю №10-
вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
1 000 грн
Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна)№10: вплив біофотонів на прискорення виведення токсинів вірусів, бактерій. грибків та паразитів з організму; підвищення імунітету, зниження гіперактивності 800 грн
Фотонна терапія (модифікація Лор)№10: зниження запальних процесів у носоглотці, трахеї, легенях; лікування тонзиліту, аденоїдиту 800 грн
Вказані ціни можуть відрізнятися від діючих у клініці.
Актуальні ціни Ви можете дізнатись у клініці або за телефоном +38 (097) 885-42-42

Статті

Лікарі

Відео: програми та відгуки