Перед видаленням новоутворень на шкірі в дітей необхідно отримати консультацію дерматолога.

Лікар оцінить тип, розмір та місцезнаходження освіти, щоб визначити найкращий метод видалення. Дерматолог проведе необхідний огляд, поставить питання про стан здоров’я дитини.

Консультація лікаря допоможе визначити, чи потрібно проводити додаткові обстеження чи аналізи перед процедурою та обговорити план лікування та заходи щодо догляду після видалення.

Як відбувається консультація лікаря перед видаленням новоутворень на шкірі у дітей?

Консультація лікаря перед видаленням новоутворень на шкірі у дітей зазвичай включає наступні етапи:
 • Лікар почне з огляду освіти на шкірі вашої дитини, оцінить її розмір, колір, форму та текстуру. Це дозволить йому визначити тип освіти та вирішити, чи потрібно його видаляти.
 • Лікар поставить питання про захворювання, алергії та стан здоров’я вашої дитини. Це допоможе визначити, чи є якісь медичні протипоказання для процедури.
 • Обговорення методів лікування.  Лікар розповість вам про різні методи видалення новоутворень на шкірі, таких як електрокоагуляція, кріодеструкція. Він пояснить плюси та мінуси кожного методу.
 • Погодження плану лікування. Після обговорення лікар та батьки приймають рішення про те, який метод лікування буде найбільш підходящим для дитини. Також обговорюються очікування та ризики процедури.
 • План догляду після процедури. Лікар пояснить, як правильно доглядати місце видалення після процедури, щоб уникнути ускладнень і прискорити загоєння.

Дерматоскопія при видаленні новоутворень на шкірі у дітей

Дерматоскопія – це метод дослідження шкіри, при якому використовується дерматоскоп (спеціальний пристрій, що збільшує) для детального огляду новоутворень і пігментних змін на шкірі.

Дерматоскопія корисна при видаленні новоутворень на шкірі у дітей з таких причин:

 • Диференційна діагностика. Дерматоскопія допоможе лікарю розрізнити між доброякісними та злоякісними утвореннями на шкірі, такими як родимки, папіломи або навіть меланоми.
 • Оцінка змін. За допомогою дерматоскопії можна стежити за змінами у новоутвореннях на шкірі. Це важливо задля раннього виявлення можливих пухлин чи прогресування захворювань.
 • Планування видалення. Результати дерматоскопії допоможуть лікарю вибрати оптимальний метод видалення і розробити план лікування, щоб мінімізувати сліди, що залишилися на шкірі.

Дерматоскопія нешкідлива та неінвазивна, що робить її придатною для дітей. Рішення про проведення дерматоскопії та її результати залежатимуть від конкретної ситуації та рекомендацій лікаря.

Лабораторні аналізи при видаленні новоутворень на шкірі у дітей

Лабораторні аналізи не завжди потрібні при видаленні новоутворень на шкірі у дітей, особливо якщо новоутворення є доброякісним і немає підозри на зв’язок з іншими захворюваннями.

При необхідності лікар назначить наступні аналізи:

 • Аналіз крові. Загальний аналіз крові необхідний оцінки загального стану здоров’я дитини, особливо якщо є ознаки інфекції чи запалення.
 • Біопсія. За підозри на злоякісне новоутворення чи неясну природу освіти лікар порекомендує взяття зразка тканини для біопсії. Це допоможе встановити точний діагноз.
 • Аналіз маркерів пухлини. У поодиноких випадках, якщо є підозра на пухлину, лікар призначить аналіз крові на наявність маркерів пухлини, таких як альфа-фетопротеїн або бета-хоріонічний гонадотропін. Ці маркери можуть допомогти у діагностиці пухлин.
 • Кров на згортання. Аналіз згортання крові рекомендований, щоб перевірити, наскільки добре кров згортається. Це важливо, щоб запобігти кровотечі під час та після процедури.
 • Аналізи інфекції. У разі підозри на інфекцію навколо новоутворення лікар призначить аналізи, такі як культури шкіри або аналізи на наявність патогенних мікроорганізмів.
 • Електроліти та біохімічний аналіз крові. У деяких випадках, особливо якщо діти мають хронічні захворювання, лікар призначить аналізи для оцінки електролітів та загального стану організму.
 • Аналіз на наявність паразитів, глистів.
 • Проведення комплексного аналізу стану всього організму дитини на Комплексі Медичному Експертному: визначення причин новоутворень (бактерії, грибки, віруси, глисти, найпростіші, токсичні та психологічні навантаження)

Визначення необхідності та обсягу лабораторних аналізів залежатиме від конкретних обставин та рекомендацій лікаря.

Відгуки – консультація лікаря перед видаленням новоутворень на шкірі у дітей

guest
0 Kоментарів
Inline Feedbacks
View all comments

Авторська методика лікування новоутворень у дітей у МЦ "Альтернатива"

При лікуванні новоутворень на шкірі ми звертаємо увагу на: 

 • стан шкірних покривів, поширеність процесу, давність захворювання, вік, наявність хронічних захворювань у пацієнта. Лікар дерматолог вищої категорії, кандидат медичних наук проведе дерматоскопію, лабораторне обстеження та призначить індивідуальну схему лікування.

Для скринінгового аналізу причини новоутворень у дітей застосовується унікальне обладнання Комплекс Медичний Експертний, за допомогою якого можна визначити:

 • наявність інтоксикацій в організмі, метаболітів лікарських препаратів, харчових добавок, продуктів ГМО, екологічних токсинів
 • роботу органів шлунково-кишкового тракту: кишківника, печінки, жовчного міхура, наявність у них патогенних мікроорганізмів - грибків, вірусів, бактерій, глистів, найпростіших, що надають токсичний вплив на шкіру.
 • кровопостачання шкірних покривів
 • стан лімфатичної системи: для виведення токсинів зі шкіри та підшкірно-жирової клітковини
 • нестача вітамінів та мікроелементів
 • харчову непереносимість: неперетравлені до кінця продукти харчування піддаються бродильним та гнильним процесам у кишківнику і дають додаткову інтоксикацію шкірі та підтримують запальні процеси.

Методи видалення кондилом, папілом, бородавок у дітей

 • Електрокоагуляція: Бородавка в цьому випадку видаляється за допомогою термодії: уражені області руйнує електричний струм із високою частотою.
 • Кріодеструкція: Процедура, за якої новоутворення заморожується зрідженим газом, тканини в проблемній зоні відмирають, відкидаються.
 • Радіохвильовий метод видалення новоутворень шкіри: Процедура, при якій лікар «зрізає» патологічні тканини за допомогою високочастотних хвиль, що перетворюються на теплову енергію

Для відновлення роботи всього організму, лікування новоутворень на шкірі застосовується програма очищення організму. Програма розрахована на 5-10 днів в умовах стаціонару/амбулаторного центру.

Програма відновлення організму при новоутвореннях на шкірі: покращення моторики товстого кишківника (боротьба із закрепом); відновлення мікрофлори; покращення процесів всмоктування жирів, білків, вуглеводів, вітамінів та мікроелементів у тонкому кишківника; відновлення секреторної функції шлунка, підшлункової залози, кишківника; протипаразитарні заходи; активізація роботи жовчного міхура та печінки з виведення токсинів з організму, нормалізація властивостей жовчі з розщеплення жирів

За 5 - 10 днів стаціонарної програми/амбулаторно дітям проводяться очисні та протипаразитарні заходи. Очищаються основні фільтри нашого організму - товстий і тонкий кишківник, печінка та жовчний міхур, нирки та включається до процесу очищення лімфатична система. Завдяки комплексу процедур з очищення організму створюються умови для нормалізації обміну речовин в організмі та оздоровлення шкіри.

 • Проживання в 1-місному номері з батьками на 5-10 діб / амбулаторно
 • Обстеження: консультація лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок; ЕКГ
 • Визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному
 • Лабораторні аналізи
 • Гіпоалергенне харчування: вегетаріанська дієта, сокотерапія, сироїдіння
 • Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
 • Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю:  ліквідація закрепу, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
 • Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю: вплив на слизову оболонку.
 • Протипаразитарна програма: вплив на грибки, віруси, бактерії, паразити. Корекція на Комплексі Медичному Експертному
 • Пресотерапія: очищення лімфи від вірусів, алергенів та токсинів, поліпшення дренажної функції органів виділення, активація противірусного імунітету
 • Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів: сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи, кишківника, зменшенню спазму кишківнику, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету.

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Найменування Ціна, грн
Консультація дерматовенеролога, дерматовенеролога/ повторна консультація 650/550 грн
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному із консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
1 600 грн
Аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному із консультацією лікаря 1 450 грн
Дерматоскопія 200 грн
Взяття матеріалу шкіри для гістологічного дослідження 100 грн
Гістологічне дослідження матеріалу шкіри 450 грн
Шейф біопсія (бритва) 1 000 грн
Панч біопсія 1 400 грн
Хірургічна біопсія в межах здорових тканин (залежно від складності) – анестезія, проба, операція, накладання швів 3 500/
3 800 грн
Місцева анестезія, включаючи препарат анестетик 150 грн
Проба на анестезію 80 грн
Зняття швів 150 грн
Зняття косметичного шва 250 грн
Забір урогенітального мазка 60 грн
Забір секрету простати 80 грн
Обколювання озоно-кисневою сумішшю
Обколювання герпетичних висипань на обличчі/тілі озоно-кисневою сумішшю 200 грн
Обколювання герпетичних висипів на губі озоно-кисневою сумішшю 100 грн
Обколювання волосистої частини голови озоно-кисневою сумішшю 350 грн
Обколювання стрій, розтяжок шкіри озоно-кисневою сумішшю 250 грн
Газація верхніх/нижніх кінцівок у пластику мішку озоно-кисневою сумішшю
(1 кінцівка)
200 грн
Газація волосистої частини голови у шапочці озоно-кисневою сумішшю 200 грн
Кридеструкція – видалення рідким азотом
Кріодеструкція 1 зони папіломи, бородавки від 6-10 штук 400 грн
Кріодеструкція – бородавки, папіломи, кератоми, гемангіоми від 10 -15 штук 500 грн
Лазерне лікування шкіри
1 спалах - квадрат 4см на 4 см, вартість процедури розраховується після консультації дерматолога, необхідної потужності, кількості спалахів на 1 процедуру
Лазерне лікування Excimer 308нм (від 100 до 400 мДж см*) від 1-5 спалахів 400 грн
Лазерне лікування Excimer 308нм (від 100 до 400 мДж см*) від 6-15 спалахів 800 грн
Лазерне лікування Excimer 308нм (від 450 до 800 мДж см*) від 1-5 спалахів 800 грн
Лазерне лікування Excimer 308нм (від 450 до 800 мДж см*) від 6-15 спалахів 1 600 грн
Лазерне лікування Excimer 308нм (від 850 мДж см*) від 1-5 спалахів 1 200 грн
Лазерне лікування Excimer 308нм (від 850 мДж см*) від 6-15 спалахів 2 400 грн
Фототерапія (кабінка Псоролайт 311 нм) – 1 Процедура 250 грн
Фототерапія (кабінка Псоролайт 311 нм) -10 Процедур 2 250 грн
Видалення новоутворень Радіохвильовим методом
Видалення бородавок, папілом радіохвильовим методом (1 шт.) до 5 мм. 100 грн
Видалення папілом, кондилом до 5 шт. 200 грн
Видалення папілом, кондилом 1 зона (передня, задня частина тіла, 1 область) від 6 до 10 шт. 400 грн
Видалення невуса, родимки 1 ступінь складності 850 грн
Видалення невуса 650 грн
Видалення новоутворень - Електрокоагуляція
Електрокоагуляція судинних новоутворень 4 см2 400 грн
Електрокоагуляція судинних новоутворень від 1 см2 до 4 см2 350 грн
Електрокоагуляція судинних новоутворень 1 см2 200 грн
Електрокоагуляція гранулеми, 1 шт. 250 грн
Лікувальні програми для дорослої та дитини
Програма відновлення шкіри: покращення моторики товстого кишечника (боротьба із закрепом), відновлення мікрофлори; покращення процесів всмоктування жирів, білків, вуглеводів, вітамінів та мікроелементів у тонкому кишечнику; відновлення секреторної функції шлунка, підшлункової залози, кишківника; протипаразитарні заходи; активівація роботи жовчного міхура та печінки з виведення токсинів з організму, нормалізація властивостей жовчі з розщеплення жирів
Стаціонарний комплекс лікування
Проживання в 1-місному, 2-х місному номері
Обстеження: консультація лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок; ЕКГ; визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів і мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному
Гіпоалергенне харчування: вегетаринське, сокотерапія, сироїдіння, лікувальне голодування
Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: ліквідація закрепу, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю № 5: вплив на інфекції слизової Вуха, Горла, Носа
Озонотерапія внутрішньовенна №5: очищення крові та судин, капіляротерапія, нормалізація обміну речовин, поліпшення гормонального фону, загального стану шкіри та зміцнення захисних властивостей організму
Протипаразитарна програма №5: корекція на Комплесі Медичному Експертному (вплив на грибки, віруси, бактерії, паразити), протипаразитарні чаї  
Пресотерапія №5: очищення лімфи від вірусів, алергенів і токсинів, поліпшення дренажної функції виділених органів, активація противірусного імунітету
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5: сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи, кишківника, зменшенню спазму кишківнику, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
Стандартний комплекс лікування на 5 днів у 2-місному номері 21 750 грн
Стандартний комплекс лікування на 5 днів у 1 місцевому номері 24 750 грн
Стандартний комплекс лікування на 10 днів у 2-місному номері 41 850 грн
Стандартний комплекс лікування на 10 днів у 1 місцевому номері 47 850 грн
Проживання в 2-місному номері для проходження процедур для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 500 грн
Проживання в 1-місному номері для проходження процедур для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 1 000 грн
Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 400 грн
Амбулаторний комплекс лікування
Обстеження: консультація лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) нирок; визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному
Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно), Очищення товстого кишківника
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківник
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю № 5: вплив на інфекції слизової Вуха, Горла, Носу
Озонотерапія внутрішньовенна №5: очищення крові та судин, капіляротерапія, нормалізація обміну речовин, поліпшення гормонального фону, загального стану шкіри та зміцнення захисних властивостей організму
Протипаразитарна програма №5: корекція стану організму на Комплексі віруси, бактерії, паразити
Пресотерапія №5: очищення лімфи від вірусів, алергенів і токсинів, поліпшення дренажної функції органів виділення, активація противірусного імунітету
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5:сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, слизу та паразитів, підвищенню імунітету
Вартість Амбулаторного курсу лікування на 5 днів 17 750 грн
Вартість Амбулаторного курсу лікування на 10 днів 32 650 грн

Комплексні програми та процедури

Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5 - 30 хвилин
сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
2 000 грн
Вісцеральний масаж №5 – 60 хвилин 4 000 грн
Гомеопатична крупка (Інформотерапія) 150 грн
Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» №5: Корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному - вплив на грибки, віруси, бактерії, паразити. Прийом Протипаразитарних Чаїв 2 700 грн
Корекція стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному для дорослого та дитини:
- імунної системи; Серцево-судинної системи;
- стану ЛОР-органів; Бронхо-легеневий апарат;
- Шлунково-кишковий тракт;
- Опорно-рухового апарату; Нервової системи; Ендокринної системи;
- вплив на інфекції в печінці, жовчному міхурі; Підшлункову залозу;
- вплив на інфекції в нирках, сечовому міхурі;
- вплив на інфекції у статевих органах у чоловіка та жінки;
- вплив на виявлені алергени; Віруси; Бактерії; Грибки; Гельмінти
- Корекція психоемоційного стану
450 грн
Озонотерапія внутрішньовенна №5 - очищення крові та судин, капіляротерапія, нормалізація обміну речовин, покращення гормонального фону, загального стану шкіри та зміцнення захисних властивостей організму 2 250 грн
Очищення печінки (дюбаж печінковий) з магнезією або сорбітом 500 грн
Очищення печінки (печінковий Дюбаж) з оливковою олією та грейпфруктовим соком 800 грн
Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання "гірським криштелем")
Мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру для всмоктування токсинів та алергенів у кровоносне русло, сприяють очищенню лімфатичної системи
500 грн
Пресотерапія №5: очищення лімфи від вірусів, алергенів та токсинів, поліпшення дренажної функції органів виділення, активація противірусного імунітету 1 500 грн
Довідка у басейн 200 грн
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР- органів озоно-кисневою сумішшю № 5: вплив на слизову оболонку Вуха, Горла, Носа 1 000 грн
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника 1 000 грн
Ці ціни можуть відрізнятися від діючих у клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатись у клініці або за телефоном (067) 822-42-42
 • Консультація дерматолога перед видаленням новоутворень на шкірі у дітей
 • Дерматоскопія – діагностика стану шкіри
 • Діагностика меланоми. Діагностика раку шкіри
 • Лабораторні аналізи при новоутвореннях на шкірі
 • Які вірусні, паразитарні, грибкові інфекції можуть викликати новоутворення на шкірі?
 • Ультразвукове дослідження шкіри при абсцесах
 • Ультразвукове дослідження шкіри при кістах
 • Ультразвукове дослідження шкіри при пухлинах
 • Ультразвукове дослідження шкіри
 • Видалення бородавок у дітей: кріодеструкція, електрокоагуляція
 • Радіохвильове видалення бородавок у дітей
 • Кріодеструкція новоутворень у дітей: видалення рідким азотом
 • Кріодекструкція папілом на тілі у дітей: видалення папілом на тілі рідким азотом
 • Видалення бородавок на голові у дітей: кріодеструкція, електрокоагуляція, радіохвильове видалення
 • Видалення кондилом у дітей рідким азотом: кріодеструкція кондилом
 • Видалення бородавок у дітей рідким азотом: кріодеструкція бородавок
 • Кріодеструтрукція бородавок у дітей: видалення бородавок рідким азотом
 • Видалення папілом на обличчі у дітей рідким азотом (кріодеструкція)
 • Видалення новоутворень рідким азотом у дітей
 • Електрокоагуляція піогенної гранульоми у дітей

Статті

Лікарі

Відео: програми та відгуки

Обстеження

 • Консультація дерматолога перед видаленням новоутворень на шкірі у дітей
 • Скринінговий аналіз паразитів, вірусів, інфекційних алерегнів на Комплексі Медичному Експертному для дітей
 • Дерматоскопія – діагностика стану шкіри у дітей
 • Лабораторні аналізи при новоутвореннях на шкірі у дітей
 • Які вірусні, паразитарні, грибкові інфекції можуть спричинити новоутворення на шкірі у дітей?
 • Ультразвукове дослідження шкіри при абсцесах у дітей
 • Ультразвукове дослідження шкіри при кістах у дітей
 • Ультразвукове дослідження шкіри при пухлинах у дітей
 • Ультразвукове дослідження шкіри у дітей

Методи видалення новоутворень

 • Видалення бородавок у дітей: кріодеструкція, електрокоагуляція
 • Радіохвильове видалення бородавок у дітей
 • Кріодеструкція новоутворень у дітей: видалення рідким азотом
 • Кріодекструкція папілом на тілі у дітей: видалення папілом на тілі рідким азотом
 • Видалення бородавок на голові у дітей: кріодеструкція, електрокоагуляція, радіохвильове видалення
 • Видалення кондилом у дітей рідким азотом: кріодеструкція кондилом
 • Видалення бородавок у дітей рідким азотом: кріодеструкція бородавок
 • Кріодеструтрукція бородавок у дітей: видалення бородавок рідким азотом
 • Видалення папілом на обличчі рідким азотом (кріодеструкція)
 • Видалення новоутворень рідким азотом у дітей
 • Електрокоагуляція піогенної гранульоми у дітей