Внутрішньовенне введення озонованого фізіологічного розчину

    грн

    Інсуфляція ОКС

    грн


    Цироз печінки та її ускладнення залишаються значної медичної та соціальної проблемою. В економічно розвинених країнах цироз входить до шести основних причин смерті у пацієнтів віком від 35 до 60 років, становлячи 14-30 випадків на 100 тисяч населення.

    Статистика смертності від цирозу печінки в 9 країнах, засновані на різних джерелах та опублікованих даних:

    • США. Смертність: Близько 35 000 смертей на рік. Частота: 10,6 випадків на 100,000 населення.
    • Україна.  Смертність: Близько 8,500 – 11,000 смертей на рік.  Частота: 20-25 випадків на 100 000 населення.
    • Німеччина. Смертність: Близько 10 000 смертей на рік. Частота: 12 випадків на 100 000 населення.
    • Франція. Смертність: Близько 7000 смертей на рік. Частота: 11.3 випадки на 100,000 населення.
    • Велика Британія.  Смертність: Близько 4500 смертей на рік. Частота: 8 випадків на 100 000 населення.
    • Індія.  Смертність: Близько 100 000 смертей на рік. Частота: 7-8 випадків на 100 000 населення (з урахуванням високого загального населення).
    • Китай. Смертність: Понад 300,000 смертей на рік. Частота: 22 випадки на 100,000 населення.
    • Японія. Смертність : Близько 30,000 смертей на рік. Частота: 12 випадків на 100 000 населення.
    • Бразилія. Смертність: Близько 15 000 смертей на рік. Частота: 7.5 випадків на 100 000 населення.

    Ці дані надають загальну картину захворюваності та смертності від цирозу печінки у різних країнах, проте важливо враховувати, що ці показники змінюються залежно від року та джерела даних.

    Цироз печінки є причиною 85-95% летальних випадків при хронічних захворюваннях печінки, а також найчастішою причиною смерті серед непухлинних захворювань органів шлунково-кишкового тракту.

    Дослідження in vivo та in vitro показали, що оксидативний стрес та пов’язане з ним ураження печінки можуть бути одним із механізмів патогенезу при цирозі та інших хронічних захворюваннях печінки. Посилення перекисного окислення ліпідів, яке спостерігається при хронічних захворюваннях печінки, часто не супроводжується адекватним підвищенням активності ферментів антиоксидантної системи, таких як супероксиддисмутаза та глутатіонпероксидаза. З огляду на це патогенетично обґрунтованим є призначення засобів для корекції дисбалансу окисних та антиоксидантних процесів при цирозі печінки. Як такий засіб може використовуватися медичний озон (озоно-киснева суміш).

    Медичний озон – це озоно-киснева суміш, що складається з 0,05-10% озону і 99,95-90% чистого кисню, одержувана з надчистого кисню шляхом розкладання в слабкому електричному розряді. Ключовим аспектом в озонотерапії є парентеральне застосування малих доз озоно-кисневої суміші, оскільки у великих концентраціях озон є токсичним і поводиться як потужний окислювач.

    В даний час визнано, що окисне ушкодження різних макромолекул, що становлять структурну основу всіх живих організмів (нуклеїнових кислот, білків, ліпідів), – це основний прояв так званого окислювального стресу. За останні десятиліття увага до вільних радикалів, як до високоактивних та деструктивних молекул, значно зросла, оскільки вони відіграють важливу роль у збереженні здоров’я та розвитку захворювань. Враховуючи біологічну роль молекулярного кисню, особливе значення надається вивченню його впливу, а також різноманітних високоактивних похідних, що об’єднуються під поняттям «активні форми кисню» (АФК). Живі організми часто піддаються токсичному впливу різних АФК як екзо-, і ендогенного походження. Однак у деяких випадках такий вплив може позитивно впливати на організм, наприклад, при використанні гіпербаричної оксигенації та озонування в терапевтичних цілях.

    Оскільки при озонотерапії в організм вводяться активні форми кисню, важливо розглянути питання впливу озоно-кисневої суміші на індукцію прооксидантних процесів.

    У численних дослідженнях показано, що терапевтичні дози озоно-кисневої суміші стимулюють антиоксидантну систему і, зрештою, знижують інтенсивність вільно-радикальних процесів. Механізм дії озоно-кисневої суміші можна описати так: під впливом озонотерапії відбувається початкова активація вільнорадикального окислення, що пояснюється введенням в організм озоно-кисневої суміші, вільних радикалів при внутрішньовенних краплинних інфузіях озонованого ізотонічного розчину хлориду натрію . Це швидко активує антиоксидантну систему захисту, яка, можливо, опосередковано стимулюється озоном. Передбачається, що антиоксидантна система активно працює на стадії активації процесів окислення перекисного ліпідів, перешкоджаючи утворенню і накопиченню продуктів перекисного окислення ліпідів, таких як малоновий діальдегід.

    Озоно-киснева суміш, проникаючи всередину клітин, зв’язується з поліненасиченими жирними кислотами та утворює біологічно активні озоніди. Ці озоніди активують глутатіонову систему організму, що має потужний антиоксидантний ефект. Таким чином, одним із основних механізмів терапевтичної дії озоно-кисневої суміші є відновлення динамічної рівноваги між процесами перекисного окислення ліпідів та антиоксидантною системою захисту організму. Крім того, озонотерапія має різні метаболічні ефекти і впливає на різні точки організму, що підтверджено низкою досліджень. Застосування озоно-кисневої суміші активує макрофагальний захист, сприяє індукції цитокінів та позитивно впливає на мікроциркуляцію.

    Методи озонотерапії для підтримки організму при цирозі печінки у МЦ “Альтернатива”

    Озонотерапія використовується в підтримуючій терапії при цирозі печінки для покращення стану пацієнта та уповільнення прогресування захворювання.

    • Озонована вода. Приготування озонованої води з низькою концентрацією озоно-кисневої суміші (1-3 мг/л) та її застосування внутрішньо.
      • зменшення окисного стресу, поліпшення мікроциркуляції у шлунково-кишковому тракті та детоксикація
    • Озонована олія. Використання озонованої оливкової олії для місцевого застосування або для внутрішнього прийому.
      • антибактеріальна та протизапальна дія, поліпшення стану шкіри та слизових оболонок
    • Інтравенозне запровадження озоно-кисневої суміші. Введення озонованого фізіологічного розчину (0,9% NaCl) у вену.
      • покращення загального стану, активація антиоксидантної системи, покращення мікроциркуляції та підвищення загального рівня кисню в організмі
    • Ректальні інсуффляції озоно-кисневою сумішшю. Введення озоно-ксилородної суміші через ректум за допомогою спеціального пристрою.
      • покращення функції печінки, зменшення запалення та токсичності в галузі кишечника, покращення обмінних процесів
    • Велика аутогемоозонотерапія. Процедура, при якій кров пацієнта поєднується з озоноо-кисневою сумішшю і повертається назад у кровотік.
      • покращення стану крові, активація клітинного метаболізму, зниження рівня токсичних продуктів у крові
    • Зовнішнє застосування озонованих олій та розчинів. Використання озонованих розчинів або олії для зовнішнього застосування на шкіру.
      • покращення стану шкіри, зменшення симптомів запалення та екземи, пов’язані з цирозом
    • Масаж із озонованими маслами.  Використання озонованих масел для проведення масажних процедур.
      • покращення кровообігу, зменшення набряків та больових відчуттів, стимулювання обмінних процесів

    Рекомендації щодо застосування озонотерапії при цирозі печінки

    • Консультація з лікарем перед початком озонотерапії, особливо за наявності цирозу печінки, щоб уникнути побічних ефектів та ускладнень.
    • Комплексний підхід. Озонотерапія – частина комплексної програми лікування, що включає методи детоксикації орагнізму, проведення протипаразитаної терпії в стаціонарі медичного центру “Альтернатива” (амбулаторно), медикаментозну терапію, дієту та інші підтримуючі заходи.
    • Моніторинг.  Регулярне медичне спостереження та моніторинг стану пацієнта необхідні для оцінки ефективності та коригування терапії.

    Матеріал та методи дослідження ефективності застосування озонотерапії при цирозі печінки

    Метою нашого дослідження була оцінка змін деяких біохімічних показників окислювального стресу та антиоксидантних механізмів організму при цирозі печінки, а також оцінка впливу курсу озонотерапії на баланс цих показників.
    • Ціль – оцінити зміни деяких біохімічних показників окислювального стресу та антиоксидантних механізмів організму при цирозі печінки у людини, а також вплив курсу озонотерапії на баланс цих показників.
    • Матеріал та методи. Об’єктом дослідження були пацієнти з підтвердженим діагнозом цирозу печінки (n=15). Після встановлення діагнозу пацієнтам експериментальної групи проводився курс озонотерапії. Потім у пацієнтів брали зразки крові та тканин печінки для аналізу маркерів окисного стресу та антиоксидантних механізмів.
    • Результати. При цирозі печінки у пацієнтів спостерігається статистично значуще підвищення показників маркерів окислювального стресу та зниження активності антиоксидантних ферментів порівняно з нормальними показниками (p=0,009). Курс озонотерапії при цирозі печінки призводить до статистично значущого зниження більшості показників окислювального стресу (p=0,009) і підвищення активності антиоксидантних ферментів і деяких неферментативних антиоксидантних механізмів (p=0,016 для концентрації протеїнових сульфгідрильних груп в 0=0) порівняно з контрольною групою пацієнтів (з цирозом печінки без терапевтичних дій).
    • Висновок. При цирозі печінки спостерігається статистично значуще підвищення показників окисних процесів та зниження активності антиоксидантних ферментів у порівнянні з нормальними показниками. Курс озонотерапії при цирозі печінки позитивно впливає на дисбаланс окисних та антиоксидантних процесів, що проявляється статистично значущим зниженням рівня більшості досліджених маркерів окисного стресу та підвищенням активності антиоксидантних ферментів.

    Для оцінки впливу озонотерапії на показники прооксидантної та антиоксидантної систем організму при цирозі печінки використовувалися білі щури-самці лінії Вістар (n=15).

    Експериментальні дослідження проводилися відповідно до наказу Мінвузу СРСР №742 від 13 листопада 1984 р. «Про затвердження правил робіт з використанням експериментальних тварин», Конвенцією щодо захисту тварин, які використовуються в експерименті та інших наукових цілях, прийнятої Радою Європи у 1986 році, а також згідно «Положення про порядок використання лабораторних тварин у науково-дослідних роботах та педагогічному процесі Гомельського державного медичного інституту та заходи щодо реалізації вимог біомедичної етики», затвердженого Вченою Радою ДДМУ №54-А від 23.05.2002 року, та вимог, що регламентують роботу з експериментальними тварин.

    Для моделювання цирозу печінки у щурів використовувалася власна токсико-аліментарна модель.

    Суть моделі полягала в наступному:

    • Пацюкам протягом 8 тижнів вводили внутрішньочеревно 50% розчин CCl₄ в оливковій олії в дозі 0,5 мл/кг маси тіла двічі на тиждень і розчин тіоацетаміду в дозі 100 мг/кг один раз на тиждень.
    • Щодобово з кормом тваринам вводили 5 г топленого свинячого сала, а також додавали до питної води 5% розчин спирту етилового. Цей спосіб дозволяє підвищити відтворюваність цирозу печінки, скоротити час моделювання та досягти стійкішого результату з меншою оборотністю патологічних змін у печінці. На цю модель було отримано позитивний результат попередньої експертизи за заявкою на патент Республіки Білорусь на винахід № 20160406 від 20.11.2016.

    Експериментальних тварин розділили на 3 групи: дві контрольні та одну експериментальну. Моделювання цирозу печінки проводили у щурів груп 2 та 3.

    Озонотерапія здійснювалася шляхом внутрішньочеревного введення стерильного озонованого фізіологічного розчину (0,9% розчин хлориду натрію). ОФР (озонокиснева суміш) отримували шляхом барботування стерильного фізіологічного розчину озонокисневою сумішшю з концентрацією озоно-кисневої суміші на виході з озонатора від 1 до 10 мг/л. Озонування проводилося на медичній озонотерапевтичній установці УОТА-60-01 “Медозон”. У дослідженні використовувався ОФР у концентрації 5 мг/л. Після озонування отриманий розчин вводили щурам шляхом внутрішньочеревної ін’єкції інсуліновим шприцом під короткочасним масковим наркозом. Озонотерапію проводили курсом із 5 процедур, які виконували щодня в один і той же час.

    Об’єкт та методи дослідження

    Об’єктом дослідження було обрано сироватка крові та зразки печінки щурів. Після завершення експерименту кров збирали одноразові поліпропіленові пробірки (SARSTEDT) і витримували при температурі 4°C протягом 1 години. Для отримання сироватки кров центрифугували (2000g, 20 хвилин, 4°C), потім поміщали сироватку в мікропробірки (Eppendorf) і зберігали при -80°C до моменту використання.

    У сироватці крові визначалися такі показники: концентрація ТБК-активних продуктів (Thiobarbituric acid reactive substances, TBARS), кінцевих продуктів окислення білків (advanced oxidation protein products, AOPP), карбонілів білків, активність глутатіонпероксидази. Концентрація загального білка у сироватці визначалася біуретовим методом, використовуючи тест-систему відповідно до інструкції виробника.

    Зразки тканини печінки негайно заморожували рідкому азоті і зберігали при -80°C до використання, не допускаючи передчасного розморожування. Розморожування проводилося в крижаному фізіологічному розчині. Підготовлені зразки тканин подрібнювалися на льоду та гомогенізувалися у гомогенізаторі Поттера-Ельведжейма. Співвідношення тканина: буфер становило 1:9 (маса: обсяг). Використовувався 10 мМ Na-фосфатний буфер (рН 7.0) із додаванням коктейлю інгібіторів протеаз (Sigma P8340). Гомогенат центрифугувався (20000g, 10 хвилин, 4°C) для одержання постмітохондріальної фракції тканин (цитозоль + мікросоми). Отриманий супернатант поміщали мікропробірки (Eppendorf) і зберігали при -80°C до використання. В отриманих зразках визначали концентрацію ТБК-активних продуктів, карбонилов білків, кінцевих продуктів окиснення білків, активність глутатіон-S-трансферази, супероксиддисмутази, а також концентрацію протеїнових сульфгідрильних (-SH) груп. Концентрація білка у постмітохондріальній фракції тканини печінки визначалася методом Лоурі, а розрахунок активності ферментів здійснювався згідно з методикою.

    Вимірювання оптичної щільності та інтенсивності флуоресценції виконували на мікропланшетному рідері Tecan Infinite M200 (Tecan Ltd., Швейцарія) з використанням 96-лункових мікропланшетів (SARSTEDT та Greiner Bio-One), а також спеціалізованого програмного забезпечення Tecan Magellan (v 6.6).

    Аналіз та обробка даних проводилися з використанням пакету програм Statistica 8 (Statsoft, США). Для оцінки різниці між показниками експериментальних груп використовувалися непараметричні методи. У разі порівняння двох незалежних груп застосовувався критерій Манна-Уітні, а порівняння трьох незалежних груп — критерій Краскела-Уоллиса. Статистично значущі результати вважалися при p<0,05.

    Характеристика експериментальних груп

    Експериментальних тварин розділили на 3 групи:

    • Група 1 – контрольна (n=5). Здорові тварини, яким не проводили моделювання цирозу печінки. Ця група використовувалася для визначення «нормальних» показників маркерів окислювального стресу та антиоксидантних механізмів та їх порівняння з показниками інших груп.
    • Група 2 (n = 5). Після моделювання цирозу печінки щурам припиняли токсичну дію та вводили стерильний ізотонічний фізіологічний розчин у кількості 1 мл протягом 5 днів. Ця група служила контрольною по відношенню до експериментальної групи 3.
    • Група 3 (n = 5). Після моделювання цирозу печінки щурам вводили стерильний озонований ізотонічний фізіологічний розчин протягом 5 днів для оцінки впливу озонотерапії на показники окислювального стресу та антиоксидантних механізмів.

    При експериментальному цирозі печінки відзначається статистично значуще підвищення показників окисних процесів та зниження активності антиоксидантних ферментів порівняно з нормальними показниками. Цей дисбаланс свідчить про порушення нормальних механізмів захисту організму від вільнорадикальних ушкоджень.

    Курс озонотерапії позитивно впливає на цей дисбаланс. Під впливом озонотерапії відбувається статистично значуще зниження рівня більшості маркерів окислювального стресу. Одночасно відзначається підвищення активності антиоксидантних ферментів, що вказує на відновлення балансу між окислювальними та антиоксидантними процесами в організмі. Ці зміни підтверджують ефективність озонотерапії у поліпшенні стану організму при цирозі печінки та відновлення його антиоксидантного захисту.

    Дослідження проводили Гомельський державний медичний університет, м. Гомель, Республіка Білорусь. Інститут радіобіології НАН Білорусі, м. Гомель, Республіка Білорусь.

    Відгуки – озонотерапія при цирозі печінки

    guest
    0 комментариев
    Inline Feedbacks
    View all comments

    Методика лікування захворювань печінки та жовчного міхура у МЦ "Альтернатива" 

    Для лікування та профілактики хронічних захворювань печінки, корекції ваги, відновлення обміну речовин, для нормалізації роботи травного каналу, відновлення роботи печінки, судин, лімфатичної системи в медичному центрі «Альтернатива» застосовується програма очищення організму, проводяться протипаразитарні програми в умовах стаціонару або амбулаторного центру

    • Проживання в 2-х місному/1 місному номері на 5-10 діб / амбулаторно 
    • Курс лікувального голодування на 10-15 днів
    • Обстеження: консультація лікарів, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному
    • Гіпоалергенне харчування: вегетаринська дієта, сироїдіння, сокотерапія
    • Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитані, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
    • Очищення жовчного міхура та печінки нормалізує властивості жовчі щодо розщеплення жирів та регулює роботу кишківника з ліквідації закрепів. Нормалізується обмін холестерину, зупиняється відкладення холестерину в судинах серця, мозку, нирок, нижніх кінцівок, що знижує ризик виникнення ускладнень цукрового діабету. Очищена печінка дозволяє покращити реологічні властивості крові, зменшити її в'язкість, тим самим знизити ризик розвитку тромбозу судин. Поліпшується функція печінки з очищення крові від токсинів, надмірної кількості гормонів.
    • Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю: підвищення імунітету, звільнення кишківника від калових каменів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори
    • Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
    • Озонотерапія внутрішньовенна: очищення крові та судин, капіляротерапія, введення в організм озоно-кисневої суміші. Чинить різнобічну профілактичну та лікувальну дію. В основі ураження очей, нервової системи, нижніх кінцівок при цукровому діабеті лежать зміни найдрібніших судин та порушення живлення тканин, що призводить до їх гіпоксії та виникнення ускладнень. Однією з точок застосування озонотерапії якраз і є дрібні судини, які під її впливом розширюються, сприяючи кращому проходженню крові, зменшується кількість гліколізованого гемоглобіну, тканини краще насичуються киснем.
    • Протипаразитарна, противірусна програма: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на інфекції підшлункової залози, найпростіших та паразитів, судини нирок, очей, головного мозку, нижніх кінцівок, корекція гормонального фону.
    • Пресотерапія: нормалізує капілярне крово- та лімфообіг, попереджає утворення тромбів, розслаблює гладкі м'язи судин та проток, виводить токсини з міжклітинного простору, покращує живлення тканин та органів, виводить кристали солей із нирок
    • Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна): вплив біофотонів на відновлення мікроциркуляції судин, пошкоджених капілярів нижніх кінцівок при діабетичній стопі, виразках.
    • Газація нижніх/верхніх кінцівок у пластиковому мішку: при порушенні шкірних покривів, діабетичній стопі, грибку на ногах.
    • Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів: сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
    • Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал": при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
    • Дуоденальне зондування жовчного міхура: метод виведення жовчі з жовчного міхура для покращення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи

    Найближчі дати стаціонарних заїздів

    Вартість лікування

    Найменування Ціна, грн
    Консультація лікаря 650 грн
    Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному:
    Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт;
    Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
    1 600 грн
    Аналіз організму на наявність понад 250 видів паразитів та найпростіших на Комплексі Медичному Експертному:
    наявність паразитів, найпростіших; їхня локалізація в організмі;
    аналіз стану травної та імунної систем;
    оцінка рівня токсичного навантаження на організм; аналіз усіх органів та систем;
    визначення нерекомендованих продуктів (щоб виключити продукти, що створюють сприятливе середовище для паразитів); аналіз недостатності вітамінів та мікроелементів
    1 400 грн
    Лабораторні аналізи
    Всі види ультразвукового дослідження
    Стаціонарна програма очищення організму
    Проживання у 2-х місному / 1 місному номері
    Обстеження: консультація лікаря, цілодобовий нагляд лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, підбір продуктів харчування на Комплексі Медичному Експертному
    Вегетарианське з-х разове харчування (сокотерапія, лікувальне голодування)
    Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, жовчогінні, ниркові чаї
    Масаж спини і коміркової зони №5
    Процедури по озонотерапії: озонована вода, мікроклізми з озонованою олією
    Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: омолодження чоловічих та жіночих статевих органів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
    Стаціонарна базисна програма очищення організму (5 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 2-місному номері 14 000 грн
    Стаціонарна базисна програма очищення організму (5 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 1-місному номері 18 000 грн
    Стаціонарна базисна програма очищення організму (10 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 2-місному номері 28 000 грн
    Стаціонарна базисна програма очищення організму (10 діб) із 3-х разовим харчуванням та розміщенням у 1-місному номері 36 000 грн
    Проживання у 2-місному номері (супровід пацієнтів стаціонарного курсу лікування, проведення амбулаторних процедур) 500 грн
    Проживання в 1-місному номері (супровід пацієнтів стаціонарного курсу лікування, проведення амбулаторних процедур) 1 000 грн
    Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (3-х разове, 1 день) 500 грн
    Дитина до 5 років при перебуванні з дорослим в одномісному номері оплачує лише харчування.
    Обстеження: скринінг організму на Комплексі Медичному Експертному, лабораторні дослідження, УЗД, ЕКГ. Процедури призначення лікаря відповідно до прайсу послуг
    Амбулаторна програма лікування для дитини

    Обстеження: Скринінг організму на Комплексі Медичному Експертному: визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, визначення харчової непереносимості. Рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
    Лікувальна програма: Протипаразитарний комплекс "ЕнергоІнформоТерапія на КМЕ" №5; Озонована вода №10; Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №10; Санація хронічних осередків інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №10; Вісцеральний масаж – масаж внутрішніх органів №5; Фотонна терапія №10

    Амбулаторний комплекс лікування на 10 днів 11 200 грн
    Амбулаторна програма очищення організму

    Консультація лікаря. Визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, підбір продуктів харчування на Комплексі Медичному Експертному. Рекомендації по подальшому оздоровленню.

    Обстеження: УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирки, рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
    Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно); Фітопаросауна
    Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: омолодження чоловічих та жіночих статевих органів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
    Продування Лор-органів озоно-кисневою сумішшю №5: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів

    Амбулаторний комплекс лікування на 5 днів 9 950 грн
    Амбулаторний комплекс лікування на 10 днів 17 600 грн
    Комплексні програми та процедури
    Антицелюлітний масаж №5 4 000 грн
    Вагінальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю №5: при хронічних запальних захворюваннях жіночої репродуктивної системи, молочниці, ендометріозі, ерозії та дисплазії шийки матки, хронічному циститі, нетриманні сечі 2 000 грн
    Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5: сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету 2 000 грн
    Витягнення хребта на апараті "Ормед-професіонал" №5:
    при цій техніці збільшується відстань між хребцями, звільняються нервові закінчення та миттєво зменшується біль, покращується кровообіг та харчування міжхребцевих дисків
    1 750 грн
    Обколювання паравертебральних точок озоно-кисневою сумішшю №2: швидко знижує запальні процеси в м'язово-зв'язковому апараті, знижує тугорухливість суглобів 700 грн
    Дуоденальне зондування жовчного міхура: метод виведення жовчі з жовчного міхура для покращення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи 700 грн
    Дуоденальне зондування жовчного міхура з діагностичним дослідженням жовчі:
    бактерії, лямблії, кристали холестерину, білірубіну.
    Аналіз на Бак обстеження жовчі + антибіотикограма
    1 160 грн
    Загальний масаж №5 3 000 грн
    Клізова процедура 150 грн
    Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» №5: Корекція на Комплексі Медичному Експертному: вплив на грибки, віруси, бактерії, паразити. Прийом протипаразитарних чаїв 2 950 грн
    Корекція стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному для дорослого та дитини:
    Імунної системи; Серцево-судинної системи
    Стану ЛОР-органів; Бронхо-легеневого апарату; Шлунково-кишкового тракту
    Опорно-рухового апарату; Нервової системи; Ендокринної системи
    Вплив на інфекції в печінці, жовчному міхурі; Підшлункову залозу; Нирок, сечового міхура
    Вплив на інфекції у статевих органах у чоловіка та жінки
    Вплив на виявлені Алергени; Віруси; Бактерії; Грибки; Гельмінти
    Корекція психо-емоційного стану
    500 грн
    Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія. Очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету 2 550 грн
    Очищення печінки (Дюбаж) з магнезією або сорбітом для прискорення виведення алергенів, токсинів з організму 500 грн
    Очищення печінки (Дюбаж) з оливковою олією та грейпфрутовим соком 800 грн
    Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання "гірським кришталем):
    мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру для всмоктування токсинів та алергенів у кровоносне русло, сприяють очищенню лімфатичної системи
    500 грн
    Озонована вода 50 грн
    Пресотерапія №5: очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення 1 500 грн
    Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №5: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів 1 000 грн
    Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: омолодження чоловічих та жіночих статевих органів, виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника 1 000 грн
    Мікроклізма з озонованою олією 150 грн
    Фітобочка 350 грн
    Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна) №10: вплив біофотонів на прискорення виведення токсинів вірусів, бактерій. грибків та паразитів з організму; підвищення імунітету 800 грн
    Фототерапія при ураженні шкіри від 30% - кабінка Псоролайт 250 грн
    Фототерапія при ураженні шкіри від 30% - кабінка Псоролайт №10 2 250 грн
    Вказані ціни можуть відрізнятися від тих, що діють в Медичному центрі
    Актуальні ціни Ви можете дізнатись за телефоном +38(067) 822-42-42

    Статті

    Лікарі

    Відео: програми та відгуки