Відгук – при лікуванні радикуліту мені допомогло витягнення хребта на апараті “Ормед-професіонал”

Я вважаю, що найбільше під час лікування радикуліту мені допомогло витягнення хребта. Саме після цієї процедури я відчула полегшення. Але Олексій Володимирович мені рекомендував не кидати одразу. А довести справу до кінця. Тому була ще мануальна терапія та озонотерапія. Робили уколи з озоно-кисневою сумішшю вздовж хребта. Зараз через 4 місяці після такого лікування я почуваюся чудово!