Лікування шкіри від прищів змінюються в залежності від тяжкості проблеми. Ось кілька рекомендацій, які допомагають:
- Підтримуйте правильну гігієну шкіри. Мийте обличчя двічі на день м’яким засобом для обличчя, щоб видалити надлишки жиру, бруд і мертві клітини шкіри. Уникайте надмірного тертя або сильних засобів для чищення, так як це подразнює шкіру.
- Використовуйте лікарські засоби проти прищів. Існують численні місцеві препарати, що містять бензоїлпероксид, саліцилову кислоту або ретиноїди, які допомагають у боротьбі з прищами. Вони зменшують запалення, надмірне виділення шкірного жиру та допомогають запобігти появі нових прищів.
- Уникайте надмірного торкання обличчя. Уникайте частого дотику до обличчя руками, оскільки вони переносять бактерії та забруднення, що сприяє утворенню прищів та погіршенню існуючих.
- Правильне харчування. Харчуйтесь здоровою та збалансованою їжею, багатою на фрукти, овочі, цільнозернові продукти та низьким вмістом жирної та перетвореної їжі. Важливо також пити достатньо води для підтримки зволоженості шкіри.
- Знизьте стрес. Стрес посилює проблеми зі шкірою, тому спробуйте використати методи зняття стресу, такі як йога, медитація або глибоке дихання.
- Уникайте зайвого використання косметики. Використовуйте мінімум косметичних засобів, особливо тих, які камедогенні та забивють пори. Якщо ви використовуєте макіяж, вибирайте продукти, позначені як “некамедогенні”.
- Пройдіть програму очищення організму.
Що робити, якщо все обличчя вкрилося прищами?
Якщо все ваше обличчя вкрилося прищами, важливо звернутися до дерматолога для отримання професійної консультації та рекомендацій щодо лікування. Дерматолог оцінить стан вашої шкіри, визначить причину проблеми та запропонує найбільш підходящі методи лікування. Він також призначає лікарські препарати, застосування яких допоможе вам позбавитись від прищів.
Крім консультації з дерматологом, деякі загальні рекомендації:
- Дотримуйтесь правильної гігієни шкіри. Очищайте обличчя двічі на день м’яким засобом, що очищає, без вмісту олій. Уникайте надмірного тертя або сильних засобів для чищення, щоб не дратувати шкіру.
- Не варто самостійно видавлювати прищі. Це призводить до запалення, залишає рубці та погіршує проблему. Спроби самостійно видавити прищі сприяють поширенню інфекції.
- Уникайте перестарання з лікувальними засобами. Використання дуже багатьох різних продуктів і лікарських засобів одночасно викликає пересушування та подразнення шкіри. Дотримуйтесь вказівок фахівця та використовуйте препарати за його рекомендацією.
- Уникайте макіяжу. Під час лікування намагайтеся не наносити макіяж на ділянках активних прищів, щоб не забивати пори і не посилювати запалення. Якщо потрібно замаскувати прищі, вибирайте некомедогенні продукти.
- Дотримуйтесь рекомендацій дерматолога. При лікуванні прищів потрібен деякий час для покращення стану шкіри. Будьте терплячими і регулярно застосовуйте рекомендовані препарати та методи лікування.
Програма відновлення шкіри при прищах у МЦ “Альтернатива”
- Амбулаторна або стаціонарна програма очищення на 5-10 днів. Очищення організму допомагає вивести токсини та шлаки з організму, відновити обмін речовин, знизити вагу, відновити роботу кишківника, печінки, жовчного міхура, лімфатичної та кровоносної системи.
- Обстеження: УЗД органів черевної порожнини, лабораторні аналізи; аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному.
- Програма детоксикації: Проживання; Харчування; Фіточаї; Масажі; Озонована вода; Ректальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю; Продування слухового каналу озоно-кисневою сумішшю; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого та товстого кишківника (ортоградно)
- Озонотерапія: внутрішньовенна, ректальні інсуфляції, санація верхніх дихальних шляхів озоно-кисневою сумішшю, прийом озонованої води, озонована олія, обколювання місць ураження пищами озоно-кисневою сумішшю
- Протипаразитарні програми
- Пресотерапія – очищення лімфатичної системи
- Вісцеральний масаж – масаж внутрішніх органів: сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, спалюванню вісцерального жиру, активації роботи печінки та жовчного міхура, органів малого тазу
- Фотонна терапія
- Дуоденальне зондування жовчного міхура
Важливо, що кожна людина унікальна, і прищі виникають з різних причин. Якщо проблема з прищами на щоках і вилицях турбує вас, рекомендується проконсультуватися з дерматологом, який проведе аналіз ситуації та запропонує індивідуальні рекомендації щодо догляду за шкірою та лікування.
Звернулася з проблемою прищів на обличчі. Дерматолог оглянув і запропонував пройти озотерапію.
Я в захваті від результату, прищів стало набагато менше, вже не таке червоне обличчя. Дякую велике!