Професійна чистка необхідна будь-якому типу шкіри, але особливо – проблемної, жирної та змішаної. Вона допомагає видалити з пор жир та забруднення, а також відмерлі клітини верхнього шкірного шару. В результаті пори очищаються, за рахунок покращення кровообігу вирівнюється колір та розгладжується рельєф шкіри, виводяться шлаки та токсини. Регулярне чищення в медичному ліцензованому центрі з дерматокосметології допомагає значно покращити стан проблемної шкіри – зникають запалення, прищі, вугри та «чорні крапки», пори стають менш помітними, нормалізується робота сальних залоз.
Механічна чистка
Під час механічної чистки косметолог видаляє бруд із пор вручну за допомогою пальців або спеціальних інструментів. Процедура проводиться після розпарювання обличчя – вапоризації. До плюсів такої чистки можна віднести ефективність – вона чудово підходить для вугрістої шкіри з великою кількістю сальних пробок (комедонів). До недоліків – невелику болючість.
Ультразвукова чистка
Під час цього виду чистки використовується спеціальний ультразвуковий апарат. Під впливом ультразвуку пори відкриваються і делікатно очищаються від забруднень, покращується циркуляція крові, в результаті шкіра стає більш рівною та гладкою. Ця процедура абсолютно безболісна і не травматична, проте за глибоких комедонів менш ефективна, ніж механічна.
Комбінована чистка
При комбінованому очищенні шкіри обличчя косметолог поєднує дві або більше з описаних методик, зазвичай механічну та ультразвукову, або механічну та вакуумну. Цей варіант ідеальний для змішаної чи чутливої проблемної шкіри. Комбіноване чищення дозволяє глибоко очистити зони з великою кількістю комедонів механічним способом, але при цьому не травмувати ділянки з тонкою шкірою, застосувавши для них вакуумний або ультразвуковий метод.
Догляд за шкірою після чистки
У першу добу після чистки шкіри обличчя не рекомендується користуватися декоративною косметикою, особливо пудрами та тональними кремами, а для очищення шкіри використовувати м’які лосьйони, пінки та гелі. Такі процедури, як фарбування вій, брів або волосся, також краще відкласти на кілька днів. Що стосується засмаги на сонці або в солярії – рекомендуємо уникати впливу ультрафіолету мінімум 1-2 після проведення чищення. Виняток становить хімічне чищення шкіри – після неї засмагати не можна щонайменше 2 тижні.
Як часто потрібно проводити чистку обличчя?
Частота чистки залежить від стану та типу шкіри, і найкраще кількість необхідних процедур зможе визначити професійний косметолог після очної консультації. В середньому, механічне чищення проводиться раз на 1-2 місяці для жирної та раз на 5-6 місяців для нормальної та сухої шкіри. Процедуру вакуумного та ультразвукового чищення можна проводити частіше, а хімічне чищення зазвичай проводиться курсами з декількох процедур, після робиться перерва.
Чи можна проводити чистку обличчя самостійно?
Чистка обличчя самостійно в домашніх умовах протипоказано, якщо на шкірі є запалені елементи – прищі та гнійнички, оскільки вона може призвести до поширення інфекції.
Довіртеся/зверніться до фахівця. Крім того, досягти будинку такого ж ефекту, як у медичному центрі, все одно не вдасться. Тому домашній догляд за шкірою рекомендується як підтримуючий для закріплення результату. Продовжити ефект від чистки шкіри допоможе професійна косметика для домашнього використання, яку також зможе підібрати фахівець-косметолог.
Кожному клієнту ми підберемо індивідуальну програму покращення шкіри обличчя.
Запишіться на безкоштовну консультацію нашого косметолога. Протягом кількох хвилин вона визначить стан Вашої шкіри, порекомендує необхідний вид чищення та догляду, а також бажану регулярність відвідування салону краси для досягнення найкращого результату.
Дбайте про свою шкіру, а вона в свою чергу радуватиме Вас пружністю, здоров’ям та свіжістю.
У мене нормальна і трохи суха шкіра, ходжу сюди на чистку раз на пів року. Косметологи супер, після процедури шкіра стає гладкою, чистою і свіжою.