Якщо в мене прищі на шкірі, червоніє обличчя.
Чи може це бути алергією на кішку?
Як діагностувати алергію у Вашому центрі?
Найчастіше алергія на вовну, слину та інші виділення тварин, котів у тому числі, проявляється симптомами алергічного ринкуон’юнктивіту. При цьому турбують свербіж, почервоніння кон’юнктиви очей, виділення з носа, чхання, свербіж у носі, сльозливість очей та ін.
В інших випадках можуть приєднуватися симптоми з боку шкіри, тобто явища алергічного дерматиту, кропив’янки. При цьому спостерігається почервоніння шкіри, свербіж, набряклість. При розвитку кропив’янки на шкірі присутні бульбашки, схожі на ті, що з’являються при дії листя та стебел кропиви.
Проблема будь-якої алергічної реакції багатогранна. Поадаючи на шкіру та/або слизові, алергени дратують їх і активізують супутню патогенну мікрофлору (грибкову, бактеріальну та ін.).
Прищі на шкірі найчастіше викликаються приєднанням до алергічного процесу розмноження стрептококо-стафілококової мікрофлори, шкірного мікроскопічного кліща (демодексу), грибків.
Згодом простежується тенденція до розширення списку алергенів, речовин, що викликають ту чи іншу алергічну реакцію.
У переважній більшості випадків процес різного роду алергії відбувається на тлі наявності глистних інвазій, а також в організмі з порушенням функціонування печінки, підшлункової залози, кишківника, інших органів травлення та агресивною відповіддю органів імунної системи на той чи інший алерген.
Лікування алергії на шерсть тварин
- У нашому Центрі все починається з максимально повної діагностики, яка включає спектральну діагностику, лабораторні та інструментальні методи.
Індивідуальний підхід дуже важливий.
Діагностика на Комплексі Медичному Експертному та на діагностичному Паркес-Д дозволяє визначити які є глибинні причини розвитку патологічних змін.
Визначаються присутні в організмі хвороботворні мікроби, кліщі, глисти, а також побутові алергені, тваринного, рослинного та іншого походження. Даний метод діагностики є абсолютно безпечним та неінвазивним. Показаний пацієнтам будь-якого віку, починаючи з новонароджених.
- На досвід надзвичайно важливий комплексний підхід до оздоровлення організму – курс очищення органів шлунково-кишкового тракту в стаціонарі або в амбулаторному центрі,
- повний комплекс озонотерапії (озонована вода, вушні та ректальні введення озоно-кисневої суміші у необхідній концентрації, введення внутрішньовенно краплинно озонованого фізрозчину та озонованої власної крові – аутогемотерапія),
- боротьба з хвороботворною флорою шляхом корекції на КМЕ, інформотерапія,
- фітотерапія (протипаразитарний, жовчогінний, нирковий чай, гепатопротекторні шроти), а згодом відновлення порушених функцій органів та тканин.
При діагностиці з консультацією лікаря буде розроблена індивідуальна схема лікування і Ви отримаєте відповіді на питання, що Вас цікавлять.