У мене вітіліго лікування гормонами проводжу.
Не допомагає. З результату – почалася розацея, не ходжу на роботу, стан жахливий.
Яке швидке лікування вітіліго?
Які препарати лікують вітіліго?
Для лікування вітіліго – захворювання, для якого характерне порушення пігментації через збої у виробленні меланіну, використовують різні медикаментозні препарати. Але перед їх призначенням в обов’язковому порядку проводиться діагностика. Вона дає змогу виявити причину появи плям вітіліго.
Препарати для лікування вітіліго
Для лікування хронічного вітіліго часто призначають зовнішні кортикостероїдні лікарські препарати, які, здебільшого, йдуть у парі з кальципотріолом. Також виписуються інгібітори кальциневрину. Для отримання позитивного результату пацієнтам пропонується пройти УФ-В-терапію. Зверніть увагу, що всі медикаментозні препарати має призначати лікар-дерматолог. Самостійне лікування може призвести до погіршення самопочуття і більш серйозного перебігу хвороби.
Однак локалізоване лікування плям вітіліго може дати короткостроковий ефект. Через деякий час є ризик їхньої повторної появи. Для повного позбавлення від хвороби рекомендується звернутися в медичний центр “Альтернатива”. Досвідчені лікарі підберуть комплексний курс лікування плям вітіліго, який заснований на проведенні повної детоксикації та вітамінізації організму.
Стаціонарна базисна програма очищення організму є основною програмою для відновлення роботи всього організму й основою для лікування дерматологічних захворювань. За 5-10 днів стаціонарної програми пацієнтам проводять очисні та протипаразитарні заходи.
Очищаються основні фільтри нашого організму – товстий і тонкий кишківник, печінка і жовчний міхур, нирки, включається в процес очищення лімфатична система. Завдяки виконаній роботі, створюються умови для нормалізації обміну речовин в організмі та оздоровлення шкіри.
Обстеження: УЗД органів черевної порожнини, лабораторні аналізи; аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному;
Програма детоксикації: Проживання; Харчування; Фіточаї; Масажі; Озонована вода; Ректальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю; Продування слухового каналу озоно-кисневою сумішшю; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура і печінки (Дюбаж); Очищення тонкого і товстого кишківника (ортоградно).