У нас маленький песик, проводжу регулярно йому протипаразитарну програму. З’явилася алергія на собачу шерсть. Чхаю, свербіж, очі сльозитися.
Що робити? Як позбутися алергії на собачу шерсть?
Проблема будь-якої алергічної реакції, у тому числі на шерсть тварин, є багатогранною.
У переважній більшості випадків процес алергії відбувається на тлі наявності глистних інвазій, а також в організмі з порушенням функціонування печінки, підшлункової залози, інших органів травлення та агресивною відповіддю органів імунної системи на той чи інший алерген. Дуже часто слизові оболонки дихальних шляхів, шкіра включаються як додатковий шлях з виведення токсичних речовин з організму.
Актуально протигельмінтну профілактику проводити домашньому улюбленцю та всім членам сім’ї. Періодично проводити генеральне прибирання квартири (будинку), не забуваючи обробляти парогенератором м’які меблі та постіль.
Лікування алергії на вовну
Індивідуальний підхід дуже важливий. Діагностика на Комплексі Медичному Експертному або на діагностичному Паркес-Д дозволяє визначити які є глибинні причини розвитку патологічних змін, а також, які продукти харчування мають негативний вплив і рекомендовані до виключення з раціону.
Найчастіше має місце полівалентна алергія, тобто. алергенів буває кілька чи багато. Алергенами можуть бути не лише шерсть тварин, а й пил, пилок, продукти харчування та багато іншого.
За досвідом надзвичайно важливим є комплексний підхід до оздоровлення організму – курс очищення органів шлунково-кишкового тракту, комплекс озонотерапії, боротьба з хвороботворною флорою шляхом корекції на КМЕ, а згодом відновлення порушених функцій органів.
Крім того, у нашому центрі є можливість виготовлення індивідуального інформаційного препарату на шерсть конкретної тварини. Для цього пацієнт приносить у маленькому зип-пакеті незначну кількість вовни, що зрізає у шкіри улюбленця, а також зрізані пазурі, ватяний диск, змочений у слині тварини. Залишає виготовлення препарату в режимі інверсії на спеціальній апаратурі (лазерному репринтері). Примітка: репринт – перенесення інформації, інверсія сигналу – сигнал із протилежним значенням.