У мене постійно закладає носа, реакція жахлива, болить голова постійно.
Алергічний гайморит мене переслідує років 6.
Як можна вилікуватися від хронічного гаймориту?
Причини гаймориту можуть бути різними – це може бути алергічне запалення слизової, інфекційний (бактеріальний, вірусний, вірусно-бактеріальний) або поєднаний інфекційно-алергічний процес.
Причини гаймориту
Причин гаймориту багато і, відповідно, немає одного препарату, який вирішить питання при різних видах запалення придаткових пазух носа, і гаймориту в тому числі.
Найчастіше процес запалення розвивається у верхньощелепних (гайморових) пазухах, а й у інших придаткових пазухах носа – лобових, гратчастому лабіринті, і навіть слизової носа тощо. Запалення слизової оболонки лобових пазух називається фронтитом і супроводжується головними болями. Загальна назва запалення додаткових пазух носа (синусів) – синусит.
Проблема будь-якої алергічної реакції багатогранна. Потрапляючи на шкіру та/або слизові, алергени дратують їх та активізують супутню патогенну мікрофлору (грибкову, бактеріальну та ін.).
Згодом простежується тенденція до розширення списку алергенів, речовин, що викликають ту чи іншу алергічну реакцію.
У переважній більшості випадків процес різного роду алергії відбувається на тлі наявності глистних інвазій, а також в організмі з порушенням функціонування печінки, підшлункової залози, кишківника, інших органів травлення та агресивною відповіддю органів імунної системи на той чи інший алерген.
Діагностика Алергічного гаймориту
- У нашому Центрі все починається з максимально повної діагностики, яка включає спектральну діагностику,
- лабораторні та інструментальні методи
- УЗД
Індивідуальний підхід дуже важливий. Діагностика на Комплексі Медичному Експертному та на діагностичному Паркес-Д дозволяє визначити які є глибинні причини розвитку патологічних змін:
Стан імунної системи; Алергені; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
Лікування хронічного гаймориту
- На досвід надзвичайно важливий комплексний підхід до оздоровлення організму – курс очищення органів шлунково-кишкового тракту в стаціонарі або в амбулаторному центрі
- повний комплекс озонотерапії (озонована вода, вушні та ректальні введення озоно-кисневої суміші у необхідній концентрації, введення внутрішньовенно краплинно озонованого фізрозчину та озонованої власної крові – аутогемотерапія)
- боротьба з хвороботворною флорою шляхом корекції на Комплексі Медичному Експертному, інформотерапія,
- фітотерапія (протипаразитарний, жовчогінний, нирковий чай, гепатопротекторні шроти), а згодом відновлення порушених функцій органів та тканин
- При діагностиці з консультацією лікаря буде розроблена індивідуальна схема лікування і Ви отримаєте відповіді на питання, що Вас цікавлять