Кон’юнктивіт турбує. Чим можна промити очі?
І як взагалі можна позбутися кон’юнктивіту?
1 відповідь
Причини кон’юнктивіту можуть бути різними – це може бути алергічний кон’юнктивіт, інфекційний (бактеріальний, вірусний, вірусно-бактеріальний) або поєднаний інфекційно-алергічний.
Причому інфекційний кон’юнктивіт є заразним захворюванням.
Причин багато і, відповідно, немає одного препарату, який вирішить питання при різних видах запалення кон’юнктиви. І слід пам’ятати, що очі – “дзеркало” роботи печінки.
У домашніх умовах можна закапати Сульфацил натрію 20%. Однак, це не вирішить питання з’ясування причин та остаточний вибір лікування.
Лікування та діагностика кон’юнктивіту
У нашому Центрі все починається з максимально повної діагностики, яка включає спектральну діагностику, лабораторні та інструментальні методи.
- Індивідуальний підхід дуже важливий. Діагностика на Комплексі Медичному Експертному та\або на діагностичному Паркес-Д дає змогу визначити які є глибинні причини розвитку патологічних змін.
- З досвіду надзвичайно важливим є комплексний підхід до оздоровлення організму – курс очищення органів шлунково-кишкового тракту в стаціонарі або в амбулаторному центрі
- повний комплекс озонотерапії (озонована вода, вушні та ректальні введення озоно-кисневої суміші в потрібній концентрації, введення внутрішньовенно краплинно озонованого фізрозчину й озонованої власної крові – аутогемотерапія)
- боротьба з хвороботворною флорою шляхом корекції на КМЕ, інформотерапія, фітотерапія (протипаразитарний, жовчогінний, нирковий чай, гепатопротекторні шроти), а згодом відновлення порушених функцій органів і тканин.
При діагностиці з консультацією лікаря буде розроблено індивідуальну схему лікування, і Ви отримаєте відповіді на питання, що Вас цікавлять.