Профілактичний курс озонотерапії для дорослих
- 8 процедур внутрішньовенної озонотерапії
- 8-10 процедур продування ЛОР-органів та бронхів озоно-кисневою сумішшю
Профілактичний курс озонотерапії для дітей
- 8-10 процедур продування ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю
- 8-10 процедур киснедотерапії для кишківника: замість внутрішньовенної терапії, для дітей насичення крові озонідами йде через слизову оболонку кишкывника
Озонотерапія для профілактики вірусних захворювань
Застосування озонотерапії під час лікування вірусних захворювань підвищення імунітету почали використовувати лікарі Китаю та Грузії. Вони помітили, що при застосуванні озонотерапії у пацієнтів із вірусними захворюваннями терміни госпіталізації скорочувалися, захворювання протікало легше і не ускладнювалося дихальною недостатністю, менше потрібно медикаментів, менше побічних ефектів.
Метод озонотерапії можна використовувати для профілактики вірусних інфекцій для контингенту, що входить до групи ризику. Це – медпрацівники, працівники транспорту, поліції, продавці, люди після шістдесяти років, які страждають на одне або кілька хронічних захворювань, пацієнти із захворюваннями легень, алергією, гіпертонією, вадами серця, серцевою недостатністю, цукровим діабетом, захворюваннями печінки, нирок, надмірною вагою, хронічним. тонзилітом та іншими захворюваннями ЛОР-органів
Метод озонотерапії – простий у застосуванні, безпечний, недорогий, не має ускладнень, побічних токсичних ефектів, що викликаються препаратами, які використовують для лікування вірусних захворювань.
Одним з основних методів боротьби з вірусом є системна озонотерапія , що являє собою введення внутрішньовенно озонованого фізіологічного розчину та проведення процедури великої аутогемоозонотерапії.
Озоно-киснева суміш, введена в систему кровообігу, має пряму противірусну дію, тому що інактивує вірус у крові і діє на вірус, який проник у клітину. Озоніди блокують рецептори вірусу, за допомогою яких він прикріплюється та впроваджується в клітину. Якщо вірусу вдалося впровадитись у клітину, то під впливом озонідів припиняється процес розподілу вірусу та запускається процес апоптозу хворої клітини.
Озон має такі дії:
- Антигіпоксичним дією, оскільки ліквідує явище гіпоксії органів і тканин, покращує функцію дихання, покращує капілярний кровообіг
- Антитромботичною дією, розріджуючи кров та покращуючи її реологічні властивості.
- Судинорозширювальною дією, оскільки посилює вироблення ендотелією судин оксиду азоту, що є потужним вазодилятатором. Завдяки цьому ефекту розширюються судини, покращується кровообіг та харчування тканин, знижується артеріальний тиск та навантаження на серцево-судинну та дихальну системи.
- Детоксикаційною дією, що посилює функції клітин печінки та нирок з виведення токсинів з організму, що активує виведення токсинів через лімфатичну систему.
- Антиоксидантною дією, що підвищує антиоксидантний захист організму. Сприяє виробленню біологічно-активних речовин, сприяє покращенню всмоктування мікроелементів, вітамінів групи B, C, D. Сприяє виробленню противірусного білка – інтерферону, що підвищує імунітет
- Антидепресивною дією, оскільки сприяє виробленню серотоніну, і знижує рівень паніки та депресії
Метод озонотерапії, особливо процедура великої аутогемоозонотерапії, дуже ефективний для хворих на вірусні захворювання. Якби в реанімаційних відділеннях і палатах інтенсивної терапії працювали озонотерапевтичні установки, і пацієнти разом із противірусною терапією отримували процедури внутрішньовенної озонотерапії, то вдалося б зменшити кількість важких ускладнень і знизити смертність у пацієнтів з вірусними захворюваннями.
У хворих на вірусні захворювання основна проблема полягає в тому, що вірус діє на рецептори, що знаходяться на еритроцитах, які блокуються вірусом, і гемоглобін не може передати кисень тканинам. Через це і виникає важка гіпоксія та грізні ускладнення вірусних захворювань – серцево-судинна та дихальна недостатність
Озоніди, введені в кровоносне русло такого пацієнта, не тільки діють на вірус, а й покращують віддачу кисню тканинам, ліквідуючи явища гіпоксії.
Як профілактичний захід з метою зміцнення неспецифічного імунного захисту пацієнтам Медичного центру «Альтернатива» проводиться процедура продування ЛОР-органів та бронхів озоно-кисневою сумішшю. Ця процедура активує клітинний імунітет носоглотки, трахеї, бронхів. Це важливо, оскільки при вдиханні вірусних частинок, насамперед, вірус зв’язується з рецепторами епітелію, що вистилає дихальну систему. Озоно-киснева суміш блокує цей процес та інактивує вірус, що потрапив на слизову оболонку. Крім того, процедура продування ЛОР-органів та дихальної системи знижує запальні процеси, має протигрибкову, протиалергічну, протибактеріальну дію, що важливо для хворих з хронічними обструктивними захворюваннями легень.
Проходимо з дитиною регулярно курс профілактичних процедур озоном проти вірусних захворювань. Ефект є – хворіти стали дуже рідко.